Vijf kinderen gewond bij ongeluk bij Zaamslag, bestuurster (27) mogelijk onder invloed
MET VIDEOBij een eenzijdig ongeval bij Zaamslag zijn vijf kinderen gewond geraakt. De bestuurster is aangehouden door de politie op verdenking van het gebruik van alcohol.
Het ongeval gebeurde rond 12.25 uur op de Rondweg Zaamslag (N290). Een auto raakte van de weg en belandde in een naastgelegen sloot. Volgens de politie zaten er ook vijf kinderen uit Hulst in de auto, drie jongens en twee meisjes tussen de 2 en 7 jaar oud. Het vijftal is overgebracht naar het ziekenhuis in Terneuzen. Hun toestand is onbekend.
De bestuurster van de auto -een 27-jarige vrouw uit Hulst- is aangehouden omdat zij vermoedelijk onder invloed was. Zij is de moeder van twee van de vijf kinderen. De vrouw is aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Haar rijbewijs is ingevorderd. Voor verder onderzoek is bloed van haar afgenomen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
PZC heeft nu voor iedere gemeente een eigen pagina. Ontdek alles wat je verbindt met jouw regio
De PZC brengt het nieuws uit je gemeente nog dichterbij: het nieuws om de hoek, ontroerende verhalen en interviews met andere inwoners uit je gemeente: je vindt het bij de PZC. -
PREMIUM
Nathalie uit Sas is superblij: na twee weken kan ze weer naar buiten in haar gemaakte rolstoel
Nathalie Dierick (50) is zo blij als een kind. En haar hulphond Oda misschien nog wel meer. Na twee weken noodgedwongen binnen zitten kunnen Nathalie en Oda weer samen de deur uit. -
S10, Joost en Merol komen naar Vestrock in Hulst
-
PREMIUM
Hulst gaat daveren op zijn grondvesten: Scooter staat op Vestrock
Vestrock gaat daveren op zijn grondvesten: de Duitse raveband Scooter is toegevoegd aan de lineup van het Hulster festival.
-
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
-
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
PREMIUM
De Bredabus staat weer op de tocht en dat steekt in Hulst: ‘Belangrijke verbinding moet in stand blijven’
Hulst vreest opnieuw voor het voortbestaan van buslijn 19 tussen Hulst en Breda. In het nieuwe plan voor het Zeeuwse busvervoer komt de Bredabus niet voor. Ook de lijn die pendelt tussen Hulst en Terneuzen, vooral gebruikt door scholieren, ligt op het hakblok.