Veilingmeester Jeroen de Kuyper.
Volledig scherm
PREMIUM
Veilingmeester Jeroen de Kuyper. © Boaz Timmermans/Fos Fotografie

Zeeuws Veilinghuis verwacht meer dan 60.000 euro voor Escher-boek

MIDDELBURG - Het Zeeuws Veilinghuis in Middelburg veilt op 17 mei een uitgave van het boek Regelmatige vlakverdeling, waarin graficus M.C. Escher tot in detail ingaat op het onderwerp vlakverdeling. Het bevat bovendien zes door Escher gesigneerde afdrukken, waarom de verkoop van lot 72 wordt ingezet op 60.000 euro. ,,Er is zelfs een kans dat de opbrengst richting een ton zal gaan”, zegt het veilinghuis.