Vakwedstrijden voor toekomstige receptionisten en doktersassistenten in Middelburg
MIDDELBURG - De vakwedstrijd Skills Heroes voor studenten van de opleidingen hotelreceptionist en doktersassistent vindt dit jaar plaats in Middelburg. Tussen 14 en 16 maart strijden de mbo-studenten in het historische stadhuis.
De vakwedstrijd moet leerlingen stimuleren om het beste in zichzelf naar boven te halen. Daarnaast is de competitie een middel om te laten zien dat er in het mbo veel talent schuilt. ,,Excellentie wordt al snel toegeschreven aan leerlingen van universiteiten”, vertelt Bianca van der Meijden, Skills-coördinator in Zeeland. ,,Maar daarbij worden studenten van het mbo vaak over het hoofd gezien, terwijl ook daar genoeg excellente leerlingen te vinden zijn.”
Promotie
De vakwedstrijd in Middelburg dient deels ook als promotie voor Zeeland. ,,We willen aan de studenten laten zien dat leren en werken in Zeeland leuk is”, vertelt Meijden. ,,Daarom organiseren we onder andere een speed-date voor bedrijven uit deze sectoren met studenten. Het bedrijfsleven in Zeeland biedt hen kansen.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMUpdate
Bouw extra beveiligde gevangenis en rechtbank bij Ritthem kan niet sneller
-
PREMIUMreportage
Je was wel gek als je het niet deed: Zimmer frei voor toeristen in de tuin
Zeeuwser kun je het niet krijgen: mensen die een huis in hun tuin bouwen om te verhuren aan toeristen. Aan de Walcherse kust mag het. Al begint de situatie behoorlijk uit de klauwen te lopen. Een reportage vanuit Domburg, waar de helft van de inwoners een vakantiehuis in de achtertuin heeft staan. -
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
PREMIUM
Feestelijke opening nieuwe Aldi bij Vlissings stadshart nadert
Bijna drie maanden later dan oorspronkelijk de bedoeling, maar de opening van de nieuwe Aldi bij de Spuikom in Vlissingen is in zicht. Vrijdag 10 maart gaan de deuren open. -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.
-
Video
De kou is uit de lucht, het regent hattricks
-
-
-
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie. -
PREMIUM
Rotterdams immigratiemuseum FENIX zoekt Zeeuwse koffers (en de bijbehorende mooie verhalen)
De koffer die meeging naar het opvangadres, toen Zeeland onder water stond. De hutkoffer van opa, op zijn reis naar Indië. Maar ook rugzakken en rolkoffers zijn welkom op de Zeeuwse inzameldag van museum in oprichting FENIX, zondag 19 maart.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer