Souburger (63) moet dertig maanden zitten voor kindermisbruik
MIDDELBURG - De rechtbank in Middelburg heeft vandaag de 63-jarige Oost-Souburger H. D. conform de eis tot dertig maanden cel plus tbs met voorwaarden veroordeeld voor het misbruiken van minderjarigen. Bovendien legde de rechtbank een contactverbod met minderjarigen en een gebiedsverbod op, en moet hij zijn slachtoffers een schadevergoeding van 16.000 euro betalen.
D. werd ervan verdacht zes jaar lang de drie zeer jonge zoontjes van zijn beste vriend seksueel te hebben misbruikt. Toen hij zich in 2013 aan de kinderen vergreep, waren die vijf, acht en tien jaar.
Dat hij ook bij hen seksueel was binnengedrongen, ontkende hij met klem. De rechtbank achtte echter bewezen dat dat wel het geval was.
D. was de vaste oppas van de kinderen die ook regelmatig bij hem logeerden. Volgens verklaringen van de kinderen liet hij ze ook films zien 'van blote mensen'. De Souburger werd in 2016 al veroordeeld voor het bezit van een paar duizend afbeeldingen met kinderporno. De 89 dagen voorwaardelijke celstraf die daar destijds aan verbonden werd, moet D. nu alsnog uitzitten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Waarom je wel en niet je huis zou moeten verhuren
Je kunt er een aardige bijverdienste aan hebben, maar het idee dat er vreemden in je bed slapen is voor jou misschien een stap te ver. De voors en tegens van je huis verhuren. -
Seizoensmarkt Domburg toch weer op oude locatie
DOMBURG - De Seizoensmarkt in Domburg wordt vanaf volgend jaar weer gehouden op de oude locatie Ooststraat/Markt/Weststraat. -
Energierekening
Ferdi: 'We hebben geen afwasmachine. Echt, klinkt raar hè? Ik zou niet weten waarom’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ferdi Verberk (57) uit Sint Anthonis. -
Gewonde bij botsing op Prelaatweg bij Aagtekerke
AAGTEKERKE – Bij een botsing in Aagtekerke is vanavond een gewonde gevallen. Twee auto’s en een aanhangwagen raakten beschadigd. -
Bestelbus belandt in greppel na botsing bij Middelburg
MIDDELBURG - Een bestelbus is dinsdagmiddag na een frontale botsing op de Schietbaan in Middelburg in een greppel beland. Er zijn geen gewonden gevallen.
-
Duurder tijdens levertijd: prijzen nieuwe auto’s blijven maar stijgen
Nieuwe auto’s zijn de afgelopen maanden rap duurder geworden, meldt dataleverancier Autotelex. Prijsverhogingen van vijf of zelfs tien procent zijn geen uitzondering en kunnen ook plaatsvinden ná het tekenen van het koopcontract. -
PREMIUMvideo
Vernieuwd Stadspark Molenwater in Middelburg leeft: ‘Dit is een superplek’
Een eend schuift aan bij de frietmaaltijd van een groepje eters. Een stukje verderop in het gras maakt een vrouw muziek op een handpan. Kinderen rennen joelend rond en een jogger hijgt over de paden. Een dagje Stadspark Molenwater Middelburg, twee jaar na de metamorfose. ,,Hier vond ik al mijn vrienden.” -
PREMIUM
Lekker op de reuzenschommel; Schippers hebben eigen pretpark
KAMPERLAND – Een beetje schippersfamilie heeft helemaal geen kermis of pretpark nodig. Die zorgt gewoon zelf voor de attracties. Kijk maar bij de schepen die langs de Veerse Gatdam liggen afgemeerd.
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer