Secretaris Brakman per direct weg bij gemeente Veere
DOMBURG - Wegens gezondheidsredenen heeft de Veerse gemeentesecretaris Peter Brakman zijn werk per direct neergelegd. Hij was vanaf 1 juli 2021 waarnemend gemeentesecretaris / algemeen directeur bij de gemeente en het lag in de bedoeling dat hij tot in de loop van 2023 aan zou blijven.
Het Veerse college besloot recent dat pas na de installatie van de nieuwe burgemeester, naar verwachting in de eerste maanden van 2023, het op zoek zou gaan naar nieuwe gemeentesecretaris/algemeen directeur. Het wervingsproces voor een vaste gemeentesecretaris duurt namelijk naar verwachting ook heel wat maanden. Dat zou twee wissels tegelijkertijd aan de top betekenen. Want burgemeester Rob van der Zwaag heeft enkele maanden geleden ook zijn vertrek aangekondigd. Hij blijft tot zijn opvolger is gevonden.
Brakman trad aan nadat gemeentesecretaris/algemeen-directeur Jo Steinbusch vertrok naar een nieuwe baan als adviseur bij een Tilburgs bureau. Tegelijkertijd nam de gemeente begin dit jaar ook afscheid van programmadirecteur Aline van Opdurp. Die beide directeuren zaten al maanden ziek thuis.
‘Altijd zeer thuis gevoeld’
Brakman meldt dat hij het afgelopen jaar met veel plezier bij Veere werkte en trots is op wat er in die periode allemaal is bereikt. ,,Ik heb mij in Veere altijd zeer thuis gevoeld, zowel door de contacten met alle collega’s als de politieke- en maatschappelijke contacten.”
Brakman was ook een tijd wethouder van de gemeente Middelburg en directeur van MEE Zeeland.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Festival Foodtruckers by the Sea Dishoek grote trekker: ‘Was leuk, met de lasso’
DISHOEK - Je zou spontaan yeehaw roepen bij de geur van hamburgers, hotdogs en de countrymuziek op de achtergrond. Het driedaagse Festival Foodtruckers by the sea in Dishoek is ‘hokken los'. -
Plak jij nog tekst met control-V? Dat kan slimmer
We kopiëren en plakken honderden keren per dag op onze computers, maar door het net even anders te doen kan het ons een stuk makkelijker af gaan. -
Lissy en Pascal hebben niet één, maar twee banen: ‘Mensen verklaren me voor gek’
Voor het geld doen ze het niet. Dat kunnen ze makkelijk met één baan verdienen. Toch houden Pascal de Vos (37) en Lissy Cornelissen (23) er nóg een baan op na. Sommigen verklaren hen voor gek. Zelf zijn ze juist gelukkiger met twee banen. -
Deze spullen moet je uit je geparkeerde auto halen tijdens de hitte
De zon schijnt deze zomer weer op volle kracht en daar moeten we in de auto rekening mee houden. Sommige spullen kan je maar beter uit je geparkeerde auto halen, want ze kunnen voor problemen zorgen. -
Middelburg verlengt noodopvang asielzoekers in Studio A58 met een jaar
MIDDELBURG - De noodopvang van asielzoekers in Studio A58 in Middelburg wordt met een jaar verlengd. Dat hebben burgemeester en wethouders besloten. Uiterlijk 30 november 2023 stopt de opvang in Studio A58.
-
PREMIUM
Moeder en dochter viaductdrama moesten in Vlissingen huis uit, waren volledig vastgelopen in spiritualiteit en schulden
HAAKSBERGEN- Moeder Jackie en dochter Fenneke L. verkeerden in financiële problemen en in voor buren ongrijpbare, hogere sferen. In Vlissingen moesten ze het huis uit na een jaar lang geen huur te hebben betaald. De rechter noemde Fenneke onlangs nog een ‘beroepswappie’. -
PREMIUM
Poort tot nieuw Vlissings Ravesteijnplein opgevrolijkt met bewonersportretten
VLISSINGEN - Een jong stel, een jong gezin en een bejaarde man knallen van een muur in de poort naar het Ravesteijnplein. Alsof je in de achter de muur liggende appartementen kijkt. -
Film by the Sea sluit af met hedendaags romantisch sprookje
VLISSINGEN - Film by the Sea sluit jaar af met Three Thousand Years of Longing van de Australische regisseur George Miller (Mad Max, Babe: Pig in the City).