Getty Images/EyeEm
Volledig scherm
© Getty Images/EyeEm

Korte storing in diensten Delta op Walcheren

updateMIDDELBURG - Deltaklanten in Middelburg, Veere, Gapinge en Sint Laurens konden vanochtend mogelijk niet bellen, internetten of televisie kijken. Dat kwam door een technisch probleem in een netwerkknooppunt. Rond 8.50 uur was het probleem opgelost, laat Delta weten.

  1. Met het eten van hart, lever en schapenvet betuigen Veerse smulpapen hun liefde voor Schotland en dichter Robert Burns
    PREMIUM

    Met het eten van hart, lever en schapenvet betuigen Veerse smulpapen hun liefde voor Schotland en dichter Robert Burns

    Jaap kookte een Schotse (avond)maaltijd voor mensen die, op initiatief van de Stichting Veere-Schotland, wel in zijn voor een Burns Supper. Rond de geboortedag van Robert Burns (25 januari) worden diners gehouden om leven en werk van de Schotse dichter des vaderlands te gedenken. En wat kan je dan beter op het menu zetten dan haggis, dat mede tot hét Schotse gerecht uitgroeide door Burns’ lofdicht ‘To a haggis’. Orgaanvlees laat veel kaaskoppen gruwelen, maar de meeste deelnemers aan het Burns Supper in het tot eethuis gepromoveerde kerkgebouw De Korenmaat smulden van de kruidige spijs.