Leidenaar Gegard Mousasi krijgt rake klappen van Johnny Eblen en is wereldtitel kwijt
Gegard Mousasi is zijn wereldtitel in het middengewicht kwijt. De wereldkampioen uit Leiden redde het in de Mohegan Sun Arena in Uncasville (Connecticut) niet tegen Johnny Eblen en verloor na een unanieme beslissing (50-45, 50-45, 50-45).
Mousasi (36) had het tijdens Bellator 282 vanaf het begin al lastig tegen underdog Eblen. De Amerikaan deelde de eerste klappen uit en daar moest Mousasi even van herstellen. Dat lukte, maar Eblen bleef de bovenliggende partij.
De Amerikaanse uitdager had tot zijn partij met Mousasi al elf winstpartijen achter zijn naam staan, waarvan vijf gewonnen op knock-out, één via een verwurging en vijf via jurybesluit. Elben heeft een goede basis in het worstelen en juist dat leek de doorslag te geven.
Zo werd de Amerikaan de tweede vechter die sinds juli 2016 wist te winnen van Mousasi en werd hij de Bellator middengewichtkampioen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Boetegevaar voor SUV's en Tesla-rijders in Duitsland
Eigenaren van een SUV en sommige Tesla-modellen lopen in Duitsland het risico op een bekeuring. Ze zijn bij wegversmallingen in overtreding als ze op de linkerbaan rijden. -
PREMIUM
Kies de regenton die bij jou past en laat die regen maar komen
Planten water geven, ramen lappen en zelfs de wc doorspoelen: je kunt een hoop doen met regenwater. Maar dan moet je het wel eerst opvangen. Een regenton biedt de oplossing. -
Jamahal Hill en Thiago Santos maken alle verwachtingen waar in heuse slijtageslag
UFC Vegas 59 was er weer één voor de boeken. Elke partij op het programma werd namelijk voortijdig gestopt waardoor de juryleden een rustig avondje hadden in het Apex Center van UFC. Tijdens de hoofdpartij stonden lichtzwaargewichten Jamahal Hill en Thiago Santos tegenover elkaar om het spektakel af te sluiten en werden er twee vechters bekroond tot Ultimate Fighter. -
Zuid-Afrikaanse bokser overlijdt in ziekenhuis na gevecht tegen ‘onzichtbare’ tegenstander
Een akelig tafereel in Durban tijdens een bokswedstrijd. Simiso Buthelezi raakte de weg kwijt, moest de wedstrijd staken, ging met spoed naar het ziekenhuis, kreeg een hersenbloeding en overleed in zijn coma. Dat maken de Zuid-Afrikaanse boksbond en de familie vandaag bekend. -
Podcast met Remy Bonjasky | ‘Kickboksen is entertainment, dat moet je in persconferenties terugzien’
In onze vechtsportpodcast In de Ring bespreken voormalig K-1-wereldkampioen Remy Bonjasky en onze verslaggever Tim Reedijk de laatste stand van zaken.
-
Koken & Eten
Bramen uit de natuur plukken? Hier moet je op letten voor je begint
In augustus en september is het bramenseizoen, wat betekent dat je ze weer in overvloed in de natuur kunt vinden. Sommige mensen gaan er dan ook op uit om ze te plukken. Maar kun je dit zonder risico’s doen? Hier moet je eerst even op letten voordat je aan het plukken slaat. -
PREMIUM
Jamal Ben Saddik focust zich op 20 augustus: ‘Ik ben héél geduldig, mijn kans komt toch wel’
Komt er een rematch tegen Rico Verhoeven? Moet diens wereldtitel afgepakt worden vanwege lange afwezigheid? Het houdt Jamal Ben Saddik (31) allemaal niet bezig. De partij tegen Benjamin Adegbuyi op 20 augustus tijdens Glory 82 in Düsseldorf, dáár ligt zijn focus. Zelfs het feit dat er een reeks aanslagen aan hem wordt gelinkt, laat hem koud. -
De weg naar een gevecht met Rico Verhoeven: dit is Glory de komende maanden van plan
Glory keert zaterdag terug met een evenement in Düsseldorf en ook de kaart voor Collision 4, op 8 oktober met onder andere Badr Hari en Alistair Overeem, krijgt steeds meer vorm. De komende maanden gaan mede bepalen wie in het voorjaar van 2023 de nieuwe uitdager van zwaargewichtkampioen Rico Verhoeven wordt.