Bravispunt opent in september zijn deuren op Tholen
THOLEN - Vanaf september openen de deuren van het Bravispunt in Tholen. Daar kunnen patiënten onder andere terecht voor bloedprikken, specialistische verpleegkundige handelingen en beeldbellen met een arts, ondersteund door een doktersassistente.
Delen per e-mail
Huisarts Bakkerus van Praktijk Vliethof op Tholen is enthousiast over de komst van het Bravispunt naar Zeeland. Voor veel van de patiënten is het soms letterlijk een brug te ver om van het eiland naar het Bravis-ziekenhuis te rijden. Nu staat dat nog in Bergen op Zoom, maar straks zelfs bij Roosendaal. ,,Je moet je voorstellen dat oudere patiënten dit vaak niet meer zelfstandig kunnen. Ze moeten iemand vragen met hen mee te gaan en dat is een hele organisatie voor een consult van tien minuten", zegt Bakkerus. ,,Als we in het Bravispunt bloed laten prikken, het consult via beeldbellen kunnen regelen en dan de medicatie thuis afleveren, dan is dat een hele vooruitgang in de zorg. Het Bravispunt is een fijne praktische oplossing."
Dat het Bravispunt in medisch centrum Vliethof komt, werd in december al bekend. Die locatie kwam beter uit de bus dan Sint Annaland en Sint-Maartensdijk.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Een hoogspanningsstation van 6 voetbalvelden groot moet het mudjevolle stroomnet weer in orde krijgen
ZIERIKZEE - Een 150 kV-hoogspanningsstation van zes voetbalvelden groot. Gelegen ten oosten van de lijn Zierikzee, Schuddebeurs en Dreischor. Om het mudjevolle Zeeuwse elektriciteitsnet op orde te krijgen, is er met spoed werk aan de winkel -
Overleden man aangetroffen in auto in woonwijk Scherpenisse
-
Vijf familieleden uit Bergen op Zoom aangehouden in drugsonderzoek
BERGEN OP ZOOM - De recherche heeft eind maart en begin april zes mensen uit Bergen op Zoom aangehouden, omdat ze worden verdacht van handel in verdovende middelen en witwassen. Vijf van de zes zijn familie van elkaar. -
PREMIUM
Smerdiek in mineur nu zwembad twee jaar dicht blijft
SINT-MAARTENSDIJK - Teleurstelling heerst in Sint-Maartensdijk nu duidelijk is dat er twee jaar niet gezwommen kan worden in zwembad Haestinge. -
PREMIUM
Kunstwerk dat in Tholen moet komen, krijgt al kritiek voordat het er staat
THOLEN - Een kunstwerk laten maken door een aannemer is, zeker in deze tijden, beschamend. De Thoolse beeldhouwer Jan Kettelerij is fel tegenstander van dat gemeentelijke plan. ,,Over kunst moet nagedacht worden. Dat doet een constructiebedrijf niet."
-
Update
Vier jongeren gewond bij verkeersongeluk Poortvliet
POORTVLIET - Vier minderjarige jongeren zijn vrijdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeluk in de polder bij Poortvliet. Het ongeluk gebeurde rond 21.50 uur op de kruising van de Essendijk en de Flierweg. -
PREMIUM
Steven Middelkoop (34) kreeg ‘extra tijd op aarde’ en wordt nu predikant in Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - Nog maar pas was hij beroepbaar, maar God leidde Steven Middelkoop (34) van de Veluwe naar Sint-Annaland. Daar wordt hij predikant van de Hersteld Hervormde Gemeente. -
Fietsster (68) die werd aangereden door vuilniswagen in Tholen is overleden
THOLEN - De 68-jarige fietsster die vrijdag werd aangereden door een vuilniswagen in Tholen, is overleden. Dat meldt de politie.