10 oktober: Thema-avond over Beethoven in Tholen
Delen per e-mail
De Stichting Anthonie Keldermans Concerten houdt zaterdag 10 oktober een thema-avond over Ludwig van Beethoven in Tholen.
Titel van de avond is ‘Lomp en geniaal: 250 jaar Beethoven'. Beethoven-kenners Leo Samama en Walter Heijder vertellen over het fenomeen Beethoven: hoe dacht men vroeger over hem? Pianist Martin Oei zorgt voor muzikale intermezzi met de uitvoering van twee geliefde sonates van Beethoven, Der Sturm en de Pathétique.
De bijeenkomst vindt plaats in het Oude Stadhuis aan de Hoogstraat in Tholen. Het concert begint om 20.15 uur. Kaarten kosten 15 euro. Reserveren is nodig en kan via jan.de.viet@gmail.com.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Video
Automobilist bekneld na botsing met boom bij Sint-Annaland
SINT-ANNALAND - Een automobilist heeft donderdag aan het begin van de avond enige tijd bekneld gezeten in zijn auto nadat hij in Sint-Annaland tegen een boom was gereden. -
Woning Sint-Maartensdijk voor drie maanden gesloten na drugsvondst
-
PREMIUM
Ruzie over aanleg 50.000 zonnepanelen nabij Sint-Philipsland: ‘C&A houdt het tegen’
-
PREMIUM
Is auteur van ‘Tholen Leef!’ een profeet?
Een vriend wiens aanbevelingen ik graag volg, tipte me op Messiah, een Netflix-serie van tien afleveringen. En werkelijk, ik keek en het verzette mijn geest. -
PREMIUM
Lasers onthullen na Mayatempels in Amazonegebied nu restanten van het kasteel bij Sint-Maartensdijk
SINT-MAARTENSDIJK - Dat een handvol drones woensdag in de lucht hangt bij Sint-Maartensdijk is op zich al opvallend. Maar waaróm is eigenlijk meer bijzonder: met behulp van duizenden laserstralen zoeken de drones naar resten van het voormalige kasteel.
-
Pas in 2022 weer Havendagen in Tholen
THOLEN - Ook dit jaar worden in Tholen geen Havendagen gehouden. Dat komt omdat de corona-situatie te onvoorspelbaar is en plannen maken daardoor te ingewikkeld is. -
PREMIUM
Weigerscholen teruggefloten: Sint Anthonius in Oud-Vossemeer vanaf woensdag toch open
OUD-VOSSEMEER - De 31 scholen in de omgeving van Bergen op Zoom die eerder deze week besloten pas na de carnavalsvakantie weer open te zullen gaan, zijn teruggekomen op hun besluit. De scholen, waaronder basisschool Sint Anthonius in Oud-Vossemeer, gaan komende week toch open, nadat het ministerie van Onderwijs en de Onderwijsinspectie daar op hebben aangedrongen. -
De Meestoof haakt aan bij MuseumTV
SINT ANNALAND - Altijd al eens een kijkje achter de schermen van De Meestoof willen nemen? Binnenkort kan het. Het streekmuseum dat verhaalt over geschiedenis van de eilanden Tholen en Sint-Philipsland haakt als elfde Zeeuwse museum aan bij landelijk platform MuseumTV.