LA Dodgers van Kenley Jansen nog één zege verwijderd van winst World Series
De honkballers van Los Angeles Dodgers zijn nog één zege verwijderd van de winst in de World Series en daarmee het kampioenschap van de Major League Baseball. De ploeg won wedstrijd vijf met 4-2 van Tampa Bay Rays en nam in de best-of-seven een voorsprong van 3-2.
Delen per e-mail
De Dodgers leidden in het stadion van Arlington (Texas) na twee innings al met 3-0, mede dankzij een homerun van Joc Perderson. Tampa Bay kwam in de derde inning terug tot 3-2. In de vierde inning voorkwamen pitcher Clayton Kershaw en catcher Austin Barnes de gelijkmaker van de Rays. Kershaw wierp de bal rechtstreeks in de handen van Barnes, die precies op tijd Manuel Margot kon aftikken voordat hij de thuisplaat kon toucheren. Met een homerun in de vijfde inning van Max Muncy liepen de Dodgers uit naar 4-2.
Werper Kenley Jansen kwam niet in actie bij de Dodgers. De Oranje-international speelde zondag een onfortuinlijke rol, want in zijn werpbeurt draaide Tampa Bay een achterstand van 7-6 om in 8-7 winst. Niet Jansen maar Blake Treinen moest het dit keer doen voor de Dodgers in de negende inning. Hij stelde als closer de zege veilig.
Het zesde duel in de World Series is in de nacht van dinsdag op woensdag (1.08 uur). De ploeg uit Los Angeles kan het dan afmaken en voor het eerst sinds 1988 de titel veroveren in de MLB.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
world series Wat een ontknoping! Drama voor Jansen bij enorme stunt Tampa Bay Rays
Een legendarische World Series-wedstrijd waarover nog jaren zal worden gesproken, eindigde voor Los Angeles Dodgers closer Kenley Jansen vannacht met een mislukte save in een drama. De Oranje-international zag in een thriller vol plotwendingen hoe Tampa Bay Rays voor een geweldige stunt zorgde: 8-7. -
Botman wint met Lille op het nippertje in blessuretijd
Met een doelpunt van de Canadees Jonathan David in blessuretijd heeft OSC Lille alsnog 3 punten overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Stade de Reims. De ploeg van coach Christophe Galtier kwam dankzij de 2-1-zege in punten weer gelijk met koploper Paris Saint-Germain. -
PREMIUM
Samenvatting Littekens uit eerdere Klassiekers maken nipte verliespartij al snel acceptabel
Vriend en vijand waren het er over eens: Feyenoord verdiende veel meer dan de nipte nederlaag in de Arena tegen Ajax. ,,We vergeten ons hier te belonen’’, aldus aanvoerder Steven Berghuis. -
Samenvatting Matchwinner Gravenberch kreeg weer last van onderrug: ‘Hoop dat ik daar snel vanaf kom’
Ryan Gravenberch was vandaag de matchwinner in de Klassieker, maar de 18-jarige middenvelder uit Amsterdam keerde in de tweede helft niet meer terug op het veld. ,,Ik kreeg weer last van mijn onderrug, daar heb ik al jaren last van.” -
Samenvatting Blind na minimale zege in Klassieker: ‘We kunnen ook winnen door te strijden’
Daley Blind constateerde dat Ajax goed was weggekomen in de Klassieker. ,,Het was heel spannend, maar we hebben laten zien dat we ook kunnen winnen door te strijden.”
-
MLB Kassakoopjes vs grootverdieners: dit moet je weten over de World Series
De finale van het Amerikaanse honkbalseizoen wordt een strijd tussen David en Goliath. Het low budgetteam van Tampa Bay Rays en de miljoenenformatie van Los Angeles Dodgers staan tegenover elkaar in de World Series die vannacht (02.09 uur) beginnen. Wordt het eindelijk prijs voor Oranje-international Kenley Jansen en zijn sterrenploeg? Dit is wat je moet weten over de best-of-sevenserie. -
Van de Zandschulp mag niet trainen: ‘Ik moet twee weken op mijn kamer blijven’
Botic van de Zandschulp, die zich vorige week in Doha kwalificeerde voor de Australian Open, mag de komende twee weken niet op de trainingsbanen verschijnen. Dat komt doordat aan boord van zijn vlucht van Doha naar Melbourne iemand zat met een positieve coronatest. -
Engelse voetbalsters zoeken tot komst Wiegman interim-coach na vertrek Neville
Phil Neville stopt per direct als bondscoach van de Engelse voetbalvrouwen. De 43-jarige Neville, voormalig speler van Manchester United, zou aan de slag gaan bij Inter Miami, de club van David Beckham.