Brouwer overleeft liefst negen matchpoints en bereikt kwartfinale
Liefst negen matchpoints kreeg tennisser Gijs Brouwer om zijn oren op een futuretoernooi in het Amerikaanse Calabasas. Uiteindelijk won hij van de Rus Alen Avidzba, 386ste van de wereld. Als dat geen knap staaltje overleven is?
De thriller duurde drie uur en vier minuten en de tiebreak in de derde set (7-6 voor Brouwer) bevatte liefst 38 punten. De 23-jarige Nederlander kwam in de laatste set van een 3-1 achterstand terug en voorkwam door zijn overlevingsinstinct dat Avidzba bij 5-4 de wedstrijd kon uitserveren.
In de kwartfinales van futuretoernooi, de laagste categorie in het proftennis, probeert Brouwer zijn knappe zege een passend vervolg te geven. Daarin staat de nummer 415 van de wereld tegenover de Brit Liam Broady.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente. -
Tyrell Malacia krijgt dé kans voor Feyenoord: lat staat gelijkmaker in de weg
Bekijk hier de kans van Malacia tegen AS Roma. -
PODCAST
PZC Voetbal Podcast #32: Gekleurde brillen, sportbeha’s en een Zeeuws Heraclesje
-
VRAAG & ANTWOORD
‘Mag je autorijden met een koptelefoon op?’
‘Ik zie steeds meer mensen met een koptelefoon op achter het stuur van hun auto zitten’, schrijft lezer Hendrik de Groot in de wekelijkse vraag & antwoord-rubriek van onze autoredactie. ‘Ik heb het idee dat deze mensen de geluiden van buitenaf missen en daardoor niet goed kunnen reageren bij noodsituaties. Is dit niet verboden?’ -
Podcast | Etappe 17: ‘Deze Giro is de ontdekkingsreis van Van der Poel, Leemreize en Arensman’
Elke dag tijdens de Giro bespreken Thijs Zonneveld en Hidde van Warmerdam de etappe van de dag. Vandaag weer een loodzware bergetappe en vandaag ook weer een grote kopgroep met een hele hoop Nederlanders.
-
Einde loopbaan dreigt voor Zlatan Ibrahimovic: zeven maanden uit roulatie na knieoperatie
Zlatan Ibrahimovic heeft een operatie aan zijn knie ondergaan. Zijn club AC Milan meldt dat de 40-jarige Zweedse aanvaller ‘zeven tot acht maanden’ aan de kant staat. Daarmee komt mogelijk een einde aan de loopbaan van de aanvaller, wiens contract in Milaan afloopt. -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
Feyenoord grijpt naast winnaarsbonus van 2 miljoen euro, teller blijft op 13 miljoen staan
Feyenoord heeft dit seizoen ruim 13 miljoen euro aan premies ontvangen voor de prestaties in de Conference League. De club verloor de finale van AS Roma (1-0) en greep zo naast een bonus van 2 miljoen euro voor de winnaar.