Botic van de Zandschulp via Amerikaan naar tweede ronde in München
Botic van de Zandschulp heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het graveltoernooi in München. De nummer 40 van de wereldranglijst was in twee sets te sterk voor de Amerikaan Brandon Nakashima, de mondiale nummer 76. Het werd 7-6 (3) en 6-3 voor Van de Zandschulp.
In de volgende ronde neemt de Nederlander het op tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Egor Gerasimov uit Belarus en John Millman uit Australië.
Van de Zandschulp miste vorige week nog het graveltoernooi van Barcelona omdat hij zich niet fit genoeg voelde. Daarvoor werd hij in Monte Carlo al vroeg uitgeschakeld.
Ook Matwé Middelkoop is samen met dubbelpartner Rohan Bopanna een ronde verder in München. Het tweetal versloeg de Duitsers Philipp Kohlschreiber en Max Hans Rehberg in twee sets. Het werd 6-1 6-4 voor Middelkoop en Bopanna, die zich nu kunnen opmaken voor de kwartfinales.
Bekijk hieronder onze sportvideo's
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Remco Evenepoel sprint naar derde etappewinst in Noorwegen
Remco Evenepoel heeft voor de derde keer deze week een etappe in de Ronde van Noorwegen gewonnen. De Belgische wielrenner van Quick-Step - Alpha Vinyl was na een rit over 181,7 kilometer, van Flekkefjord naar Sandnes, de snelste van een kleine groep. -
Goes houdt zaterdag Twitter in de gaten
GOES - Het enige positieve scenario voor Goes is zaterdag overzichtelijk. De ploeg moet Dovo verslaan en concurrent VVOG moet verliezen van Sparta Nijkerk. Alleen dan kunnen de Goesenaren degradatie uit de derde divisie uitstellen en zelfs ontlopen. -
Real Madrid: acht finales, acht keer winst
Real Madrid breidde de indrukwekkende reeks resultaten in finales van de Champions League zaterdag verder uit. De Spaanse club versloeg Liverpool met 1-0 en heeft nu de acht laatste finales waar het aan meedeed in de Champions League gewonnen. -
Duo Schuurs/Middelkoop uitgeschakeld in dubbelspel
Tennissers Demi Schuurs en Matwé Middelkoop hebben de derde ronde van het gemengd dubbelspel op Roland Garros niet weten te bereiken. Het Nederlandse duo verloor van landgenoot Wesley Koolhof en diens Japanse partner Ena Shibahara. Het als tweede geplaatste duo won in twee sets, 6-3 6-4. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk.
-
Bekijk hier de samenvatting van de kwalificatie voor de GP van Monaco
-
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda.