Botic van de Zandschulp tegen Daniil Medvedev in derde partij Margaret Court Arena
Botic van de Zandschulp speelt aankomende nacht op de Australian Open de derde wedstrijd in de Margaret Court Arena. Hij neemt het in de derde ronde op tegen de Rus Daniil Medvedev, de nummer 2 van de wereld.
De Margaret Court Arena is het tweede stadion van Melbourne Park. Er worden vanaf 01.00 uur Nederlandse tijd eerst twee vrouwenwedstrijden gespeeld. Daarna is Van de Zandschulp aan de beurt.
De 26-jarige Van de Zandschulp, de mondiale nummer 57, is de eerste Nederlandse man sinds 2011 in de derde ronde van de Australian Open. In aanloop naar het duel met Medvedev gaf de Nederlander aan kansen te zien.
,,Het is fijn om al tegen iemand gespeeld te hebben. Je weet hoe je het moet aanpakken en kent zijn zwakke punten, voor zover hij die heeft natuurlijk. Maar ik kon het hem toen al lastig maken, en nu ben ik fitter en ervarener", blikte Van de Zandschulp vooruit op zijn partij.
Dubbelspel
In het dubbelspel ligt Van de Zandschulp er samen met Robin Haase wel uit. Het Nederlandse duo verloor in Melbourne met 6-3 7-6 (6) van de Spanjaarden Pablo Andújar en Pedro Martínez. Van de Zandschulp (26) en Haase (34) lieten in de tiebreak één setpunt onbenut. Haase besloot het duel met een dubbele fout.
Bekijk hieronder onze sportvideo's:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
samenvatting
Charles Leclerc pakt pole position voor Max Verstappen in Barcelona
Charles Leclerc heeft pole position weten te bemachtigen in Barcelona. Hij eindigde voor Max Verstappen die zijn laatste run moest afbreken vanwege problemen aan zijn DRS-systeem. Carlos Sainz eindigde als derde. -
Barça en Lieke Martens moeten Champions League mede door wereldgoal weer aan Lyon laten
De vrouwen van Olympique Lyon hebben voor de achtste keer de Champions League gewonnen. In een bijzonder vermakelijke finale werd het FC Barcelona van Lieke Martens met 3-1 aan de kant gezet. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
PREMIUM
Botic van de Zandschulp ziet kansen tegen Medvedev: ‘Het voelt comfortabeler dan in New York’
Net als bij de US Open vorig jaar, waar Botic van de Zandschulp doorbrak, stuit hij in Melbourne op Daniil Medvedev. Toen kwam zijn onbevangenheid van pas, nu hoopt hij dat die ervaring hem helpt. De Nederlander speelt tegen de Rus in de Margaret Court Arena, het tweede stadion op Melbourne Park. Er worden vanaf 01.00 uur Nederlandse tijd eerst twee vrouwenwedstrijden gespeeld, daarna is Van de Zandschulp aan de beurt.
-
PREMIUMVIERDE KLASSE A
Vlissingen neemt revanche op Apollo'69 en viert titelfeest op eigen veld
VLISSINGEN – Door een 4-0-overwinning op Apollo’69 is Vlissingen kampioen geworden in de vierde klasse A. Nummer twee Wolfaartsdijk kwam niet in actie en kan een achterstand van zeven punten niet meer inhalen. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Cyriel Dessers wil bij Feyenoord in voetsporen Pierre van Hooijdonk treden: ‘Je kan ons wel met elkaar vergelijken’
In misschien wel zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord kan Cyriel Dessers in de voetsporen treden van Pierre van Hooijdonk, die de Rotterdamse club in 2002 met twee treffers in de finale tegen Borussia Dortmund (3-2) aan de UEFA Cup hielp.