Volledig scherm
De start van de Kustmarathon in Burgh-Haamstede.

Uitslagen Kustmarathon

ZOUTELANDE - Achter Kustmarathon-winnaar Huub van Noorden eindigden nog vele honderden lopers en loopsters.

Hieronder de volledige lijst met uitslagen:

UITSLAGEN – KUSTMARATHON 2013

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ 10K HM 30K Bruto Netto

‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑ ‑‑‑‑‑‑‑‑

1 8 Huub van Noorden Zoutelande 1990 1e Msen 35:00 1:18:18 1:51:47 2:40:52 2:40:51

2 3 Antony Pochet Beauraing (BEL) 1983 2e Msen 35:00 1:18:43 1:53:35 2:42:04 2:42:03

3 4 Remy Vasseur vlissingen 1981 3e Msen 35:00 1:18:39 1:53:30 2:43:30 2:43:30

4 1282 Erwin Harmes Middelburg 1981 4e Msen 34:59 1:18:03 1:52:25 2:47:19 2:47:18

5 989 Tim Pleijte Zoutelande 1985 5e Msen 36:18 1:21:51 1:57:18 2:51:24 2:51:23

6 145 Kristiaan bij de Vaate Amsterdam 1979 6e Msen 37:50 1:23:33 2:00:20 2:53:33 2:53:28

7 1574 Jan van der Marel Aarlanderveen 1968 1e M45 36:19 1:21:47 1:58:41 2:54:29 2:54:29

8 747 Alwin Vermeulen Kwadendamme 1970 1e M35 37:30 1:24:30 2:02:44 2:56:06 2:56:05

9 790 Adriaan van Keulen Middelburg 1980 7e Msen 37:29 1:24:24 2:01:28 2:56:16 2:56:14

10 1438 Sjaak Brouwer Vlissingen 1964 2e M45 37:29 1:24:49 2:02:52 2:56:50 2:56:48

11 106 Wouter van Caspel Oost‑Souburg 1985 8e Msen 38:36 1:26:01 2:03:23 2:57:53 2:57:51

12 670 Niels Goudswaard Zierikzee 1969 2e M35 37:37 1:24:48 2:02:56 2:58:28 2:58:28

13 976 Wim van Sparrentak Middelburg 1969 3e M35 37:36 1:24:48 2:03:41 3:01:13 3:01:12

14 623 Victor phaff Hellevoetsluis 1975 4e M35 37:53 1:24:25 2:02:39 3:01:20 3:01:19

15 1378 David Schrier Vlissingen 1985 9e Msen 40:01 1:29:33 2:08:33 3:05:22 3:05:19

16 221 Edward de Leng Koudekerke 1962 3e M45 40:00 1:29:33 2:08:55 3:06:05 3:06:03

17 1498 Peter Van Limbergen Goes 1973 5e M35 40:00 1:29:32 2:08:54 3:06:17 3:06:15

18 765 Abne Herrebout Middelburg 1977 6e M35 40:07 1:30:03 2:10:14 3:06:38 3:06:32

19 462 Adriaan Walhout Middelburg 1979 10e Msen 39:45 1:28:40 2:08:54 3:06:48 3:06:45

20 1129 Elwin Brouwer Amsterdam 1975 7e M35 39:24 1:29:18 2:08:43 3:06:54 3:06:49

21 935 Jan Hendrickx Hoogstraten (BEL) 1959 4e M45 39:42 1:29:24 2:08:50 3:07:01 3:07:00

22 287 Ronnie Overgaauw Zoutelande 1985 11e Msen 36:18 1:23:18 2:05:24 3:08:11 3:08:10

23 431 Joeri Versluis Middelburg 1984 12e Msen 39:56 1:29:30 2:09:25 3:08:32 3:08:27

24 663 Ruud De Vette Hellevoetsluis 1958 5e M45 39:59 1:29:29 2:09:10 3:08:45 3:08:42

25 554 Hayo den Boeft Gouda 1967 6e M45 39:57 1:29:30 2:09:41 3:08:48 3:08:43

26 1286 Jeroen Despallier Binkom (BEL) 1981 13e Msen 42:03 1:32:35 2:12:53 3:09:03 3:08:52

27 998 Benny Thuy Sint Jansteen 1968 7e M45 41:25 1:31:31 2:12:00 3:09:18 3:09:13

28 1290 Hans Doolaar Vlissingen 1978 8e M35 41:25 1:31:30 2:11:54 3:09:38 3:09:32

29 582 Adriaan Coppoolse Rhoon 1971 9e M35 40:21 1:30:09 2:10:35 3:09:53 3:09:47

30 187 Jan‑Willem Huson Amsterdam 1983 14e Msen 40:00 1:29:59 2:11:15 3:10:23 3:10:21

31 1573 Jos op 't Hoog Haaren 1966 8e M45 40:02 1:29:14 2:07:51 3:10:30 3:10:28

32 1293 Maarten Bijnen Wassenaar 1972 10e M35 40:01 1:30:13 2:11:49 3:10:35 3:10:31

33 40 Frank Heijmink Alphen aan den Rijn 1964 9e M45 38:01 1:25:57 2:08:17 3:10:38 3:10:38

34 611 Paul Mertens Nijlen (BEL) 1962 10e M45 40:41 1:30:53 2:12:41 3:10:55 3:10:54

35 1223 Gert Van der Vinden Biggekerke 1964 11e M45 40:42 1:31:26 2:12:39 3:11:20 3:11:17

36 2002 Anjolie Engels‑Wisse Middelburg 1976 1e V35 40:43 1:31:35 2:12:40 3:11:34 3:11:32

37 1067 Jan de Wilde Nisse 1957 1e M55 40:41 1:31:29 2:12:39 3:11:37 3:11:34

38 386 Edwin Arens Kruiningen 1969 11e M35 40:02 1:30:05 2:11:59 3:13:35 3:13:32

39 348 Rian van den Broeke Vlissingen 1961 12e M45 41:31 1:33:48 2:15:57 3:13:45 3:13:43

40 454 Hans van Erck Zundert 1980 15e Msen 38:13 1:26:19 2:07:09 3:13:48 3:13:43

41 1348 Adriaan Wieles Terneuzen 1968 12e M35 43:53 1:36:08 2:16:44 3:13:56 3:13:30

42 1025 Martijn Hiensch Amsterdam 1964 13e M45 40:01 1:29:35 2:12:36 3:14:03 3:14:02

43 266 Wijnant Snoek Kloetinge 1971 13e M35 42:51 1:34:54 2:16:16 3:14:06 3:14:02

44 21 Peter Kirbach Neuss (GER) 1969 14e M35 39:29 1:29:22 2:09:47 3:14:11 3:14:10

45 813 Geert Ceuppens Duffel (BEL) 1973 15e M35 40:40 1:31:25 2:12:35 3:14:36 3:14:32

46 2163 Vanessa Hartman Brielle 1973 2e V35 40:16 1:30:39 2:12:44 3:14:45 3:14:42

47 1443 Mark Verhoeks Zaltbommel 1984 16e Msen 43:02 1:33:17 2:14:10 3:14:54 3:14:20

48 733 Remco Schraven Hellevoetsluis 1964 14e M45 40:15 1:30:40 2:12:49 3:15:19 3:15:16

49 1006 Walter Packolet Hoboken (BEL) 1956 2e M55 42:33 1:34:38 2:15:41 3:15:46 3:15:33

50 861 Menno Heijstek 's‑Hertogenbosch 1969 16e M35 42:57 1:35:02 2:16:51 3:16:07 3:16:02

51 658 Eric Wolfert Sommelsdijk 1990 17e Msen 40:00 1:29:33 2:10:01 3:16:41 3:16:39

52 1527 Marius Besuijen Middelburg 1962 15e M45 40:43 1:31:35 2:15:05 3:17:50 3:17:48

53 1414 Hanco van Keulen Ritthem 1972 17e M35 41:20 1:31:43 2:14:48 3:18:07 3:18:02

54 942 Johnny Ravia Zierikzee 1970 18e M35 42:09 1:33:45 2:16:06 3:18:12 3:18:08

55 2245 Leonie Ton Zierikzee 1975 3e V35 42:10 1:33:45 2:16:06 3:18:12 3:18:08

56 78 Stef MaternÈ Rotselaar (BEL) 1964 16e M45 40:38 1:31:23 2:14:06 3:19:01 3:18:55

57 29 Jaap van der Bok Middelharnis 1961 17e M45 41:59 1:33:20 2:14:48 3:19:18 3:19:15

58 1533 Maris Jacobs Velden 1978 19e M35 40:41 1:31:23 2:12:36 3:19:34 3:19:30

59 1145 Jeroen Meijer Wijk bij Duurstede 1982 18e Msen 43:21 1:34:53 2:17:07 3:20:35 3:20:33

60 1403 Marchel Snieder Moordrecht 1963 18e M45 42:26 1:36:34 2:19:42 3:20:36 3:20:32

61 1148 Marc van Laar De Bilt 1983 19e Msen 41:19 1:32:32 2:15:16 3:20:36 3:20:22

62 1471 Jorim de Boks Middelburg 1987 20e Msen 41:26 1:34:05 2:17:05 3:20:39 3:20:34

63 1318 Jan Vermeulen Sint‑Gillis‑Waas (BE 1975 20e M35 43:17 1:35:57 2:19:11 3:21:12 3:21:04

64 680 Jan Willem Rietberg Oost‑Souburg 1975 21e M35 42:48 1:34:43 2:17:39 3:21:18 3:21:13

65 1350 Ruud Hoosemans Vlissingen 1982 21e Msen 40:43 1:31:25 2:12:12 3:21:49 3:21:47

66 926 Gerard van der Male Westkapelle 1960 19e M45 45:21 1:39:06 2:21:48 3:21:53 3:21:37

67 77 Robert Vroon Breskens 1967 20e M45 42:10 1:34:00 2:17:55 3:21:55 3:21:51

68 1553 Michel Lisseveld Scherpenisse 1972 22e M35 41:18 1:33:43 2:17:04 3:21:55 3:21:49

69 1303 Gerben van der Bliek Goes 1981 22e Msen 44:33 1:38:32 2:22:15 3:22:21 3:22:12

70 1476 Rene Traas Kapelle 1966 21e M45 41:18 1:33:44 2:17:23 3:22:24 3:22:18

71 92 Mart van de Vreede Krabbendijke 1967 22e M45 43:26 1:36:49 2:21:46 3:22:26 3:22:17

72 353 Frank Houweling Goes 1974 23e M35 43:28 1:36:51 2:21:48 3:22:56 3:22:49

73 556 Ralph Doggen Rotterdam 1974 24e M35 42:33 1:33:40 2:16:43 3:23:30 3:23:21

74 639 Sander Boerkamp Amsterdam 1979 23e Msen 42:03 1:34:02 2:16:21 3:24:02 3:23:56

75 961 Simon Luckett Haarlem 1961 23e M45 40:42 1:32:30 2:16:09 3:24:15 3:24:12

76 141 Pieter Wisse Biggekerke 1966 24e M45 42:47 1:36:44 2:20:52 3:24:18 3:24:15

77 745 Raymond Arnold Roosendaal 1967 25e M45 43:39 1:36:38 2:20:17 3:24:19 3:24:08

78 364 Laurens van der Haven Wissenkerke 1965 26e M45 43:50 1:37:33 2:20:26 3:24:20 3:24:17

79 487 John Nieuwenhuize Yerseke 1980 24e Msen 43:50 1:37:32 2:21:57 3:24:42 3:24:34

80 843 Erwin van den Broeke Axel 1979 25e Msen 39:58 1:30:33 2:14:55 3:25:06 3:25:01

81 544 Ewald Provoost Biggekerke 1971 25e M35 42:09 1:33:49 2:18:31 3:25:31 3:25:26

82 1584 Tobias Rummler Frechen (GER) 1959 27e M45 42:53 1:36:45 2:22:09 3:25:45 3:25:36

83 1023 JaapJan Ritsema Middelburg 1969 26e M35 43:42 1:36:39 2:20:25 3:25:55 3:25:46

84 299 Michel Velkers 's‑Heer Arendskerke 1973 27e M35 43:50 1:37:33 2:21:57 3:25:57 3:25:49

85 196 Piet Moes Koudekerke 1951 3e M55 43:19 1:37:32 2:23:10 3:26:10 3:26:02

86 1189 Kees Verplanke Breda 1955 4e M55 44:36 1:39:03 2:23:16 3:26:25 3:26:18

87 592 Ton van Os Poortvliet 1966 28e M45 40:43 1:33:48 2:18:44 3:26:31 3:26:29

88 281 Ko van Damme Kwadendamme 1962 29e M45 43:49 1:37:27 2:21:11 3:27:06 3:26:57

89 32 Chris Koole Yerseke 1965 30e M45 43:51 1:37:45 2:22:40 3:27:07 3:26:58

90 1461 Rinus van de Woestijne Middelburg 1981 26e Msen 44:30 1:38:10 2:23:26 3:27:07 3:26:55

91 1513 Jaap Dekker Rotterdam 1980 27e Msen 42:31 1:33:38 2:16:44 3:27:14 3:27:02

92 178 Richard Groenendijk Lekkerkerk 1967 31e M45 43:46 1:37:06 2:22:24 3:27:38 3:27:25

93 2005 Elisa Rijk Aarle rixtel 1986 1e Vsen 44:17 1:39:10 2:24:15 3:27:45 3:27:40

94 1526 Jimmy Venema Helmond 1962 32e M45 44:17 1:39:09 2:24:14 3:27:46 3:27:41

95 2204 Marjolein Bil Utrecht 1985 2e Vsen 44:17 1:40:39 2:26:07 3:27:48 3:27:47

96 41 Rutger Kramer 's‑Gravenhage 1976 28e M35 42:13 1:37:07 2:22:58 3:27:50 3:27:49

97 923 Peter Duerink Terneuzen 1972 29e M35 45:30 1:41:18 2:25:42 3:27:55 3:27:51

98 60 Bennie Van Der Stel Oost‑Souburg 1970 30e M35 44:25 1:38:55 2:24:05 3:28:08 3:27:47

99 1422 Emiel Flipse Vlissingen 1986 28e Msen 44:25 1:38:56 2:23:43 3:28:08 3:27:48

100 28 Gerwin Vos Ter Aar 1973 31e M35 43:53 1:38:47 2:23:38 3:28:17 3:28:16

101 346 Martin Baten Apeldoorn 1969 32e M35 48:17 1:43:33 2:28:13 3:28:31 3:27:47

102 351 Larry Kelly Apeldoorn 1962 33e M45 1:44:15 2:28:57 3:28:32 3:28:32

103 837 Dirk‑Jan de Jong Leerdam 1968 33e M35 42:45 1:37:22 2:22:12 3:28:34 3:28:29

104 352 Paul Wolters Delft 1964 34e M45 43:47 1:37:33 2:21:35 3:28:48 3:28:40

105 856 Bernard van den Berg Leusden 1960 35e M45 45:35 1:41:27 2:27:57 3:29:11 3:29:02

106 1106 Robbert Barth Utrecht 1975 34e M35 45:50 1:39:19 2:23:23 3:29:18 3:28:57

107 147 John Slabbekoorn Kapelle 1966 36e M45 45:11 1:41:20 2:27:35 3:29:28 3:29:23

108 1180 Frenske Eijsermans Nijmegen 1991 29e Msen 44:42 1:37:40 2:22:48 3:30:02 3:29:14

109 1316 Sander van Doorn Terneuzen 1983 30e Msen 46:35 1:41:50 2:27:07 3:30:24 3:30:04

110 551 Arjan Beije Burgh‑Haamstede 1971 35e M35 40:32 1:34:24 2:23:50 3:30:38 3:30:36

111 1047 CornÈ Peters Raamsdonksveer 1964 37e M45 40:39 1:31:22 2:14:17 3:30:43 3:30:37

112 1202 Peter Verhage Oostkapelle 1981 31e Msen 44:30 1:39:01 2:24:37 3:31:02 3:30:52

113 954 Mark Groote Bromhaar Utrecht 1961 38e M45 43:37 1:37:37 2:23:38 3:31:11 3:31:05

114 1253 Jan Dubelaar Nederhorst den Berg 1964 39e M45 44:27 1:38:24 2:24:46 3:31:18 3:30:56

115 1087 Pascal Smit 's‑Gravenhage 1972 36e M35 45:42 1:41:08 2:25:35 3:31:44 3:31:31

116 1489 Paul van Gent Terneuzen 1971 37e M35 45:28 1:40:41 2:25:06 3:31:46 3:31:35

117 2233 Liselotte Andriese Zoeterwoude 1982 3e Vsen 44:15 1:37:48 2:23:08 3:31:55 3:31:24

118 1492 Jochem Boschloo Lochem 1978 32e Msen 45:32 1:40:10 2:24:56 3:31:58 3:31:44

119 1331 Geert SM Waelput Vogelwaarde 1972 38e M35 42:27 1:34:58 2:19:04 3:32:07 3:32:04

120 1088 Pjotr Coenen Hoboken (BEL) 1977 39e M35 48:38 1:44:55 2:29:37 3:32:13 3:31:46

121 447 Sjef Berings Nuenen 1961 40e M45 47:11 1:41:41 2:26:14 3:32:28 3:31:46

122 1027 Mario Adriaanse Biggekerke 1991 33e Msen 46:21 1:41:30 2:26:05 3:32:41 3:32:06

123 907 Arjan Nomen Gouda 1977 40e M35 44:38 1:40:02 2:25:18 3:32:48 3:32:45

124 1135 Carliho Suijkerbuijk Roosendaal 1995 34e Msen 41:25 1:32:50 2:20:25 3:33:03 3:32:57

125 1477 Jeroen Suurmond Rhenen 1966 41e M45 47:01 1:42:26 2:28:17 3:33:58 3:33:12

126 1302 Frank van der Want Middelburg 1973 41e M35 45:14 1:42:10 2:29:30 3:34:10 3:34:06

127 795 Pieter Goud Oostdijk 1979 35e Msen 44:31 1:39:46 2:26:51 3:34:23 3:34:14

128 1248 Jacob Kiestra Loon op Zand 1969 42e M35 43:36 1:36:35 2:23:16 3:34:24 3:34:11

129 608 Hans Verhaagen Goes 1966 42e M45 45:30 1:41:36 2:28:04 3:34:40 3:34:30

130 220 Cees Dijkman Burgh‑Haamstede 1969 43e M35 42:51 1:37:24 2:23:49 3:34:57 3:34:53

131 1487 Archie Staal Burgh‑Haamstede 1964 43e M45 43:55 1:39:12 2:25:44 3:35:06 3:35:02

132 574 Ronnie Mesu Middelburg 1977 44e M35 43:40 1:37:29 2:23:14 3:35:15 3:35:01

133 1462 Aart Joziasse Middelburg 1966 44e M45 47:51 1:44:47 2:32:00 3:35:58 3:35:49

134 233 Christian van der Reest Yerseke 1987 36e Msen 44:05 1:38:02 2:25:05 3:36:03 3:35:50

135 1325 Jan‑Paul Konraad Leiden 1974 45e M35 47:29 1:43:37 2:30:35 3:36:21 3:35:50

136 1090 Henk van der Bas Meliskerke 1985 37e Msen 44:39 1:39:51 2:27:36 3:36:28 3:36:18

137 1130 Manuel Kˆlker Krefeld (GER) 1979 38e Msen 43:25 1:36:48 2:22:58 3:36:32 3:36:15

138 391 Jan Louisse Middelburg 1966 45e M45 46:26 1:42:31 2:29:50 3:36:36 3:36:23

139 831 Leon Loeve Burgh‑Haamstede 1975 46e M35 45:23 1:41:49 2:30:01 3:36:39 3:36:22

140 1131 Jˆrg Schienbein Leichlingen (GER) 1966 46e M45 45:09 1:41:51 2:30:47 3:36:55 3:36:38

141 637 Jan Zuidweg Melissant 1954 5e M55 43:23 1:38:59 2:25:08 3:37:04 3:37:00

142 2288 Laura Taylor Maryland (USA) 1985 4e Vsen 44:53 1:39:52 2:28:27 3:37:15 3:37:09

143 1470 Perry Stoel Grijpskerke 1969 47e M35 45:46 1:41:33 2:28:26 3:37:20 3:37:02

144 748 Maus Dieleman Utrecht 1950 6e M55 43:51 1:40:24 2:28:57 3:37:24 3:37:15

145 618 Erik Poppe Biggekerke 1967 47e M45 42:50 1:36:51 2:23:54 3:37:28 3:37:25

146 1428 Marinus Hoogendoorn Werkendam 1964 48e M45 48:33 1:43:44 2:30:20 3:37:52 3:37:36

147 11 Jos den Hollander Goes 1964 49e M45 42:07 1:35:13 2:23:07 3:38:06 3:38:03

148 262 Corne Van Belzen Middelburg 1978 48e M35 49:12 1:46:46 2:35:51 3:38:17 3:37:46

149 1380 Jozias Marijs Arnemuiden 1975 49e M35 45:12 1:41:24 2:28:55 3:38:41 3:38:36

150 1178 Eric Vergeldt Velden 1966 50e M45 46:32 1:42:13 2:28:26 3:38:56 3:38:38

151 817 Karel Gerrits Velden 1966 51e M45 46:32 1:42:13 2:28:26 3:38:56 3:38:38

152 1249 Wim van den Heuvel Zeist 1963 52e M45 45:33 1:42:59 2:29:55 3:38:58 3:38:53

153 432 Ruben van Boven Nijkerk Gld 1984 39e Msen 47:43 1:46:21 2:35:21 3:39:06 3:38:34

154 687 Rudy Boogaard Heerhugowaard 1968 50e M35 47:35 1:44:08 2:29:25 3:39:55 3:39:55

155 191 Johan Karelse Heinkenszand 1973 51e M35 45:56 1:43:11 2:30:28 3:39:57 3:39:50

156 1466 Michel Slabbekoorn Heerle 1972 52e M35 47:52 1:44:29 2:31:12 3:39:58 3:39:39

157 406 Adrie Janse Arnemuiden 1962 53e M45 46:44 1:43:47 2:31:26 3:40:11 3:39:59

158 1343 Louis Groot Rouwen Oldenzaal 1968 54e M45 44:32 1:38:02 2:26:47 3:40:29 3:40:15

159 1323 Herman Kuijer Terneuzen 1960 55e M45 48:23 1:45:57 2:33:17 3:40:35 3:40:16

160 1558 Marc Markusse Terneuzen 1970 53e M35 47:34 1:42:16 2:29:21 3:40:37 3:40:14

161 243 Jochen Mavius Bad D¸rkheim (GER) 1963 56e M45 48:10 1:44:03 2:32:56 3:40:42 3:40:03

162 922 Robert Vink Zevenhuizen Zh 1952 7e M55 43:44 1:39:38 2:28:13 3:40:48 3:40:40

163 1420 Marc Moons Dessel (BEL) 1955 8e M55 46:10 1:42:15 2:30:50 3:40:51 3:40:24

164 425 Peter Duvekot 's‑Hertogenbosch 1961 57e M45 47:44 1:45:21 2:34:49 3:41:07 3:40:34

165 1250 Theo Troost Hellevoetsluis 1966 58e M45 45:28 1:42:15 2:29:36 3:41:13 3:41:08

166 64 Jan‑Paul Schiewold Vlissingen 1966 59e M45 49:44 1:47:31 2:40:02 3:41:34 3:40:57

167 1284 Jan de Goede Leiden 1961 60e M45 46:13 1:42:45 2:30:21 3:41:38 3:40:57

168 1551 Raymon van den Berg 's‑Hertogenbosch 1982 40e Msen 40:02 1:29:14 2:09:46 3:41:48 3:41:46

169 1542 Jack van den Hombergh Lomm 1961 61e M45 46:27 1:43:42 2:32:36 3:42:40 3:42:16

170 2004 Martine Lust Brielle 1965 1e V45 45:29 1:42:34 2:31:39 3:43:08 3:43:03

171 19 Kees van de Wetering IJsselmuiden 1963 62e M45 48:15 1:47:33 2:37:06 3:43:15 3:42:55

172 594 Jaap Karelse 's‑Gravenhage 1969 54e M35 47:33 1:45:20 2:35:23 3:43:31 3:43:19

173 1040 Kees Louws Middelburg 1976 55e M35 44:31 1:38:04 2:25:22 3:43:38 3:43:28

174 112 Marc Blok Heinkenszand 1975 56e M35 46:47 1:43:09 2:29:55 3:43:44 3:43:35

175 1490 Luc Hendrickx Wervik (BEL) 1964 63e M45 43:50 1:39:54 2:27:42 3:43:45 3:43:37

176 2192 Jeanette Hendrikx Lomm 1981 5e Vsen 47:15 1:44:37 2:34:16 3:43:47 3:43:25

177 98 Robby Meijer Putte 1959 64e M45 50:08 1:49:40 2:38:35 3:43:53 3:43:06

178 1457 Piet Posthuma Oost‑Souburg 1959 65e M45 45:31 1:42:13 2:30:32 3:43:54 3:43:51

179 152 Tonnis van der Tuin Heinkenszand 1962 66e M45 50:11 1:47:31 2:36:49 3:43:57 3:43:16

180 985 Wim Flipse Terneuzen 1967 67e M45 48:12 1:46:36 2:36:43 3:44:33 3:44:17

181 1437 Dirk Luypaert Oostende (BEL) 1964 68e M45 47:21 1:44:16 2:33:12 3:44:41 3:44:10

182 990 FranÁois PALLUT Bezannes (FRA) 1955 9e M55 46:42 1:42:36 2:30:11 3:44:51 3:44:45

183 1146 Bob Westerduijn Spijkenisse 1961 69e M45 49:53 1:47:51 2:36:49 3:44:53 3:44:17

184 2097 Martine Dattin Vlaardingen 1971 4e V35 47:56 1:46:11 2:36:05 3:44:57 3:44:52

185 1125 Pieter Elias Zaltbommel 1963 70e M45 49:36 1:48:33 2:39:05 3:45:02 3:44:28

186 1588 Bert Hendrix Leuven (BEL) 41e Msen 49:48 1:48:39 2:38:39 3:45:03 3:44:35

187 1460 Kees Timmermans Hoogeloon 1959 71e M45 46:52 1:43:42 3:45:24 3:45:17

188 1304 Kristian de Lange Ulvenhout 1968 72e M45 44:40 1:39:46 2:29:11 3:45:33 3:45:26

189 1054 Ebe Blaauw Terneuzen 1953 10e M55 48:21 1:46:33 2:36:38 3:45:34 3:45:13

190 1132 Wouter Rouwhorst Borculo 1965 73e M45 47:24 1:44:35 2:34:04 3:45:40 3:45:17

191 1334 Marco Heestermans Rosmalen 1971 57e M35 48:23 1:43:29 2:30:52 3:45:48 3:45:01

192 288 Pieter Heggen Breda 1965 74e M45 43:13 1:37:38 2:26:00 3:45:48 3:45:44

193 300 Andres de Witte Terneuzen 1976 58e M35 45:22 1:38:54 2:25:11 3:45:52 3:45:43

194 902 Leo Dalebout Gapinge 1959 75e M45 46:58 1:46:07 2:35:34 3:46:05 3:46:01

195 805 Pieter Poortvliet Veere 1977 59e M35 44:13 1:40:45 2:29:25 3:46:09 3:46:04

196 807 Ed de Graaf Spijkenisse 1954 11e M55 47:41 1:45:05 2:35:03 3:46:14 3:45:58

197 1386 Marcel Moerland Krabbendijke 1982 42e Msen 46:38 1:43:16 2:32:37 3:46:24 3:46:09

198 1349 Michael Klofl Velbert (GER) 1964 76e M45 49:13 1:47:58 2:37:10 3:46:24 3:45:58

199 313 Mark Geuze Middelburg 1965 77e M45 48:29 1:46:46 2:36:53 3:46:46 3:46:12

200 1128 Fred Eijpe Eindhoven 1962 78e M45 50:24 1:50:43 2:41:00 3:46:50 3:46:21

201 100 Henk Vermaas Rotterdam 1957 12e M55 51:02 1:49:55 2:39:35 3:47:02 3:46:26

202 2184 Kim Cornelissen Amsterdam 1975 5e V35 47:28 1:44:23 2:35:19 3:47:04 3:46:18

203 1018 Johan Kodde Arnemuiden 1966 79e M45 43:50 1:39:51 2:30:35 3:47:06 3:46:56

204 911 Ad Polak Wuustwezel (BEL) 1957 13e M55 47:14 1:43:34 2:31:14 3:47:22 3:47:08

205 137 Michel Ridderhof Middelburg 1971 60e M35 49:22 1:49:17 2:38:55 3:47:24 3:46:25

206 336 Bram van Keulen Meliskerke 1969 61e M35 47:39 1:45:54 2:38:55 3:47:32 3:47:05

207 740 Marc Donkers Oude‑Tonge 1972 62e M35 50:46 1:50:32 2:40:45 3:47:33 3:47:29

208 446 Richard van de Wege Vlissingen 1969 63e M35 43:46 1:39:01 2:25:26 3:47:36 3:47:28

209 408 Dirk Nerger‑Baumgart Chemnitz (GER) 1960 80e M45 41:59 1:38:16 2:29:33 3:47:56 3:47:53

210 37 Jeroen Van de Kerkhove Wezemaal (BEL) 1976 64e M35 45:35 1:40:43 2:31:22 3:47:59 3:47:48

211 371 Danny Breen Goes 1964 81e M45 48:12 1:46:48 2:37:12 3:48:04 3:47:48

212 1494 Frank Gielen Erps‑kwerps (BEL) 1979 43e Msen 46:37 1:42:59 2:34:06 3:48:07 3:47:51

213 410 Remco van der Velden Schiedam 1968 65e M35 49:29 1:48:31 2:38:25 3:48:07 3:47:43

214 1141 Ramon van de Grift Vlissingen 1987 44e Msen 49:12 1:46:48 2:36:13 3:48:30 3:47:59

215 204 Martin Wilken Vlissingen 1977 66e M35 49:48 1:48:25 2:37:46 3:48:37 3:48:03

216 1441 Leo Vandeberg Rosmalen 1949 14e M55 50:22 1:50:08 2:40:22 3:48:50 3:48:03

217 253 Mark Hilberts Nederhorst den Berg 1973 67e M35 44:27 1:39:39 2:30:11 3:49:01 3:48:38

218 1024 Leon Hage Vlissingen 1982 45e Msen 47:52 1:46:03 2:35:49 3:49:15 3:48:51

219 1506 Joris Beilo Vlissingen 1981 46e Msen 46:08 1:43:56 2:35:07 3:49:15 3:48:57

220 1379 Wim Wouters Kruiningen 1954 15e M55 48:10 1:46:50 2:37:12 3:49:31 3:49:15

221 1060 Eric Beirinckx Rillaar (BEL) 1961 82e M45 51:05 1:50:14 2:40:33 3:49:36 3:48:37

222 986 Rene van den Berg Spijkenisse 1963 83e M45 49:09 1:48:29 2:38:48 3:49:44 3:49:24

223 114 Bart van Noorden Yerseke 1965 84e M45 45:26 1:42:40 2:33:14 3:49:44 3:49:35

224 866 Bert Martens Roermond 1951 16e M55 47:41 1:44:03 2:32:17 3:50:10 3:49:38

225 1310 Marco van Leeuwen Zaltbommel 1969 68e M35 49:35 1:48:33 2:40:45 3:50:13 3:49:38

226 1580 Oliver Dehara Berlin 85e M45 45:54 1:42:45 2:33:57 3:50:29 3:50:11

227 151 Leo Janse Middelburg 1966 86e M45 45:51 1:43:51 2:35:30 3:50:41 3:50:29

228 190 Jack de Waal Vlissingen 1967 87e M45 50:13 1:48:12 2:37:51 3:50:45 3:50:37

229 89 Frank van der Mark Bilthoven 1962 88e M45 43:45 1:40:31 2:31:42 3:50:46 3:50:38

230 1483 Dennis Smit Deventer 1974 69e M35 49:35 1:47:35 2:36:35 3:51:10 3:50:37

231 213 Peter Honcoop Rijen 1962 89e M45 47:30 1:44:25 2:33:13 3:51:18 3:50:49

232 621 Frank Houben Venlo 1961 90e M45 47:14 1:44:28 2:33:25 3:51:21 3:50:58

233 1366 J¯rgen Mous Rotterdam 1962 91e M45 48:22 1:45:59 2:36:23 3:51:23 3:51:17

234 781 Pim Uijtdewilligen Rotterdam 1976 70e M35 47:41 1:46:19 2:35:03 3:51:34 3:51:27

235 439 Erwin van der Ham Haastrecht 1977 71e M35 46:52 1:44:07 2:35:37 3:51:47 3:51:34

236 828 Joost Visser Utrecht 1966 92e M45 51:01 1:50:34 2:40:53 3:52:04 3:51:27

237 183 John Stroo Vlissingen 1965 93e M45 52:04 1:52:25 2:42:11 3:52:17 3:51:42

238 666 Dennis Verschuure Yerseke 1982 47e Msen 48:09 1:46:33 2:36:41 3:52:21 3:52:00

239 1112 Rob Faasen Tinte 1961 94e M45 47:28 1:45:09 2:36:58 3:52:32 3:52:25

240 312 Erik de Kraker Oost‑Souburg 1973 72e M35 45:26 1:42:24 2:33:15 3:52:41 3:52:33

241 750 Rinus Reijngoudt Dordrecht 1959 95e M45 52:22 1:53:50 2:44:47 3:52:42 3:51:36

242 2136 Petra Martens Soest 1958 1e V55 47:34 1:45:37 2:36:42 3:52:43 3:52:34

243 302 Frans Daalman Breskens 1952 17e M55 47:51 1:47:50 2:40:51 3:52:51 3:52:42

244 173 Youri Wladimirov Vassilev Den bosch 1980 48e Msen 49:38 1:48:32 2:42:04 3:52:51 3:52:21

245 1140 Lodewijk Kuiper Utrecht 1985 49e Msen 48:18 1:46:00 2:39:01 3:52:52 3:52:14

246 2114 Angela Verschoor Rockanje 1969 6e V35 48:29 1:48:20 2:41:45 3:52:54 3:52:11

247 566 Peter van Meerveld 's‑Hertogenbosch 1973 73e M35 48:25 1:47:41 2:38:23 3:52:57 3:52:41

248 362 Arnold Eggink Gapinge 1962 96e M45 50:02 1:49:12 2:40:42 3:53:02 3:52:54

249 1430 Michel Cravatte Houfalize (BEL) 1979 50e Msen 49:19 1:47:43 2:38:36 3:53:17 3:52:34

250 903 Ton van Luik Numansdorp 1959 97e M45 51:04 1:53:52 2:48:13 3:53:21 3:53:11

251 1362 Wilco Mansvelders Helmond 1968 98e M45 51:40 1:54:02 2:46:15 3:53:22 3:52:49

252 1541 Alagie Jallow Zoutelande (GAM) 1979 51e Msen 41:09 1:36:38 2:27:57 3:53:35 3:53:29

253 1151 Marcel Haast Roosendaal 1969 74e M35 48:33 1:46:58 2:39:35 3:53:37 3:53:22

254 379 Klaas Pol Barneveld 1967 99e M45 54:06 1:55:57 2:46:04 3:53:48 3:52:50

255 1360 Ronald Apeldoorn Zuidlaren 1974 75e M35 45:54 1:42:51 2:36:07 3:53:53 3:53:43

256 2060 Carline Koedoot Sommelsdijk 1967 2e V45 49:06 1:47:17 2:40:16 3:53:56 3:53:41

257 878 Geert‑Jan Jobse Vlissingen 1964 100e M45 46:45 1:45:59 2:37:19 3:53:57 3:53:43

258 165 Patrick van Iersel Goes 1966 101e M45 49:38 1:48:33 2:41:02 3:54:21 3:53:58

259 1279 Olaf Hutzfeldt Helmstorf (GER) 1972 76e M35 48:45 1:46:53 2:38:39 3:54:23 3:53:59

260 356 Erwin Koppejan Oudelande 1957 18e M55 58:03 2:10:27 3:54:30 3:53:20

261 73 Marco Riemens IJzendijke 1966 102e M45 47:34 1:44:46 2:36:02 3:54:34 3:54:15

262 1126 Ed Kooijman Gameren 1966 103e M45 51:16 1:52:04 2:44:24 3:54:35 3:54:03

263 489 Kees Verheul Dordrecht 1953 19e M55 47:19 1:46:56 2:40:14 3:54:36 3:54:24

264 1315 Nico van Eerden Hengelo Ov 1973 77e M35 46:06 1:42:49 2:33:30 3:54:37 3:54:31

265 500 Harm Kuipers Haarlem 1966 104e M45 52:35 1:54:26 2:46:45 3:54:44 3:53:52

266 491 Simon Van Boven Nijkerk Gld 1954 20e M55 47:44 1:46:24 2:39:54 3:54:45 3:54:14

267 177 Jack Mechielsen Terneuzen 1963 105e M45 50:59 1:53:44 2:44:17 3:54:54 3:54:26

268 996 J¸rgen Op de beeck Merksem (BEL) 1977 78e M35 50:20 1:51:18 2:45:38 3:55:07 3:54:42

269 1237 Nico Koppe Bergambacht 1970 79e M35 49:38 1:51:05 2:42:31 3:55:13 3:54:51

270 2011 Paola van Gilst Goes 1973 7e V35 51:23 1:55:00 2:47:37 3:55:22 3:55:14

271 1209 Piet van Stijn Haarlem 1972 80e M35 52:39 1:55:15 2:44:34 3:55:24 3:55:08

272 1565 Harry Christiaanse Yerseke 1961 106e M45 52:21 1:54:45 2:47:19 3:55:27 3:55:01

273 727 Bob Lawende Rotterdam 1985 52e Msen 46:08 1:44:03 2:36:53 3:55:42 3:55:25

274 327 Leen Cornelisse Middelburg 1949 21e M55 50:04 1:49:28 2:41:25 3:55:56 3:55:38

275 1585 Wilse Gravenland Amersfoort 1981 53e Msen 50:40 1:52:44 2:47:33 3:56:00 3:55:49

276 54 Sjaak Portegies Middelburg 1958 22e M55 48:29 1:47:02 2:38:49 3:56:09 3:55:58

277 767 Leo de Baan Vlissingen 1969 81e M35 48:13 1:46:38 2:37:53 3:56:11 3:55:55

278 601 Tim Kleppe Goes 1990 54e Msen 50:28 1:50:24 2:43:46 3:56:14 3:55:59

279 576 Ivar van den Bos Koudekerke 1974 82e M35 45:13 1:42:07 2:32:09 3:56:23 3:56:18

280 1234 Albert Boogaard Utrecht 1971 83e M35 49:00 1:46:12 2:36:20 3:56:29 3:55:49

281 1053 Jac Hoek Middelburg 1955 23e M55 48:13 1:47:31 2:40:51 3:56:29 3:56:24

282 822 Ralf Sester H¸ckelhoven (GER) 1958 107e M45 51:06 1:50:04 2:40:38 3:56:37 3:55:59

283 107 Albert Repko Rotterdam 1973 84e M35 51:14 1:52:23 2:44:45 3:56:42 3:56:08

284 381 Bert Aalbers Vlissingen 1968 108e M45 50:25 1:48:38 2:40:19 3:56:48 3:55:59

285 202 Heinz‑Willi Leurs Geldern (GER) 1961 109e M45 50:10 1:50:18 2:43:53 3:56:49 3:56:24

286 289 Marcel Struyk Middelburg 1976 85e M35 50:07 1:47:48 2:40:39 3:56:53 3:56:32

287 1073 Richard Koops Domburg 1987 55e Msen 55:07 1:59:43 2:50:12 3:56:57 3:56:10

288 1137 Wil Engels Venlo 1968 86e M35 46:33 1:43:46 2:37:38 3:57:03 3:56:44

289 416 Leonard van den Houten IJsselstein Ut 1968 110e M45 51:44 1:52:59 2:44:42 3:57:05 3:56:13

290 448 Adri Koole Serooskerke Walchere 1951 24e M55 49:34 1:49:39 2:43:20 3:57:25 3:56:43

291 1405 Jan Piersma Baarn 1963 111e M45 50:06 1:49:40 2:42:10 3:57:26 3:57:08

292 771 Koen de Vries Vlissingen 1957 25e M55 50:38 1:52:33 2:48:02 3:57:30 3:57:15

293 2242 Ingrid IJsebaert Hulst 1966 3e V45 50:37 1:52:45 2:48:01 3:57:30 3:57:14

294 665 Tim Schoon Hamburg (GER) 1977 87e M35 51:09 1:53:07 2:45:28 3:57:31 3:56:57

295 1356 Rick van Rijswijk Gouda 1980 56e Msen 47:41 1:47:02 2:40:13 3:57:32 3:57:03

296 345 Willem van de Wetering Lexmond 1967 112e M45 51:20 1:53:42 2:46:57 3:57:35 3:56:47

297 728 Gert de Fluiter Veenendaal 1969 88e M35 51:25 1:53:26 2:45:03 3:57:37 3:57:24

298 365 Conno Francke Gapinge 1961 113e M45 50:02 1:49:22 2:43:49 3:57:44 3:57:35

299 2255 Rina van Poecke‑de Smet Terneuzen 1960 4e V45 49:05 1:47:44 2:42:33 3:57:47 3:57:33

300 876 Frans ten Brink Tholen 1951 26e M55 49:14 1:48:32 2:40:25 3:57:51 3:57:36

301 1222 Mark Dubbeld Tilburg 1976 89e M35 50:33 1:51:41 2:45:28 3:57:53 3:57:33

302 1058 Ronald Huisman Boskoop 1975 90e M35 50:40 1:49:28 2:42:25 3:57:53 3:57:10

303 493 Niek van Belzen Axel 1964 114e M45 49:24 1:48:37 2:40:24 3:57:59 3:57:35

304 800 Jan Andries Dongen 1950 27e M55 51:36 1:53:23 2:46:10 3:58:09 3:57:36

305 1149 Dirk Brendler Nettetal (GER) 1969 91e M35 51:29 1:53:38 2:47:43 3:58:22 3:57:46

306 188 Sven Vermeulen Vlissingen 1977 92e M35 50:52 1:51:11 2:43:11 3:58:25 3:57:54

307 1538 Bram Ottenhof Arnhem 1989 57e Msen 55:04 1:59:43 2:51:22 3:58:29 3:57:49

308 419 Martin Marinissen Middelburg 1969 93e M35 52:01 1:54:57 2:48:17 3:58:32 3:58:20

309 1404 PietJan Reijnierse Koudekerke 1961 115e M45 52:02 1:54:57 2:48:44 3:58:34 3:58:23

310 849 Ronnie KrockÈ Oost‑Souburg 1955 28e M55 52:57 1:54:15 2:44:02 3:58:41 3:57:42

311 1159 Eric Timmer Vaassen 1965 116e M45 48:25 1:46:18 2:39:00 3:58:42 3:58:01

312 1203 Fons de Rijcke Kloosterzande 1963 117e M45 51:36 1:53:59 2:46:51 3:58:43 3:57:54

313 1200 Hans van der Linden Gorinchem 1960 118e M45 49:30 1:49:11 2:43:53 3:58:45 3:58:28

314 2178 Annet van der linde Nisse 1970 8e V35 51:27 1:55:07 2:48:10 3:58:53 3:58:49

315 328 Gerwin Zondervan Kapelle 1967 119e M45 50:57 1:51:16 2:44:41 3:58:53 3:58:17

316 1251 Jan Vermeulen Clinge 1963 120e M45 49:32 1:48:25 2:40:52 3:58:56 3:58:40

317 309 Wim Dingemanse Grijpskerke 1961 121e M45 51:11 1:52:21 2:44:45 3:59:09 3:58:29

318 1399 Ron de Wit Obbicht 1969 94e M35 47:52 1:45:51 2:37:23 3:59:18 3:59:08

319 1512 Patrick Vogel Middelburg 1967 122e M45 47:51 1:44:48 2:35:55 3:59:31 3:59:22

320 382 Frank Pieterse Vlissingen 1976 95e M35 45:38 1:41:06 2:29:36 3:59:34 3:59:18

321 366 Rob de Pagter Ritthem 1976 96e M35 50:00 1:50:18 2:40:35 3:59:41 3:59:27

322 946 Eric van Daele Geldrop 1967 123e M45 48:22 1:48:57 2:42:07 3:59:42 3:59:23

323 1576 Ron Biemans Hoeven 1958 124e M45 50:24 1:51:06 2:44:13 3:59:42 3:59:16

324 332 Marc Wijne Koudekerke 1973 97e M35 49:30 1:49:10 2:43:46 3:59:43 3:59:21

325 360 Jos Janse Middelburg 1971 98e M35 49:42 1:49:18 2:43:04 3:59:46 3:59:40

326 829 Sander Goedee Koudekerke 1982 58e Msen 50:09 1:48:41 2:38:02 3:59:54 3:59:36

327 830 Robbert Vleugel Wemeldinge 1988 59e Msen 48:14 1:47:12 2:37:51 3:59:59 3:59:46

328 200 Jeroen van Dommelen Vlissingen 1980 60e Msen 52:56 1:54:42 2:50:32 4:00:00 3:59:26

329 1133 Marcel van Delden Middelburg 1965 125e M45 51:24 1:54:23 2:48:34 4:00:15 4:00:07

330 1283 Victor Kragten Arkel 1968 99e M35 47:51 1:46:25 2:40:52 4:00:23 4:00:05

331 2033 Rian Flikweert Middelburg 1961 5e V45 51:04 1:54:41 2:48:55 4:00:53 4:00:26

332 1424 Wijbrand Boonstra Goes 1967 126e M45 47:23 1:46:12 2:40:39 4:01:13 4:01:00

333 951 Kees De Zeeuw Amsterdam 1959 127e M45 49:15 1:50:15 2:43:27 4:01:26 4:00:50

334 234 Michael den Hamer Hoek 1976 100e M35 55:54 2:01:13 2:53:36 4:01:31 4:01:02

335 672 Johnny Dooms Terneuzen 1953 29e M55 51:57 1:55:10 2:50:54 4:01:43 4:01:21

336 568 Walter‑Niels Luitwieler Goes 1987 61e Msen 47:42 1:46:23 2:40:19 4:01:47 4:01:33

337 1435 Erik Maranus Westkapelle 1975 101e M35 49:08 1:48:57 2:43:27 4:01:54 4:01:33

338 602 Maarten Pouwelse Westkapelle 1960 128e M45 50:01 1:49:46 2:48:45 4:01:57 4:01:29

339 83 Jan Hermkes Velden 1963 129e M45 48:44 1:49:15 2:45:15 4:02:01 4:01:43

340 1083 Harm Niersman Berkenwoude 1969 102e M35 51:03 1:53:54 2:48:40 4:02:05 4:01:55

341 232 Piet Wuijster Groot‑Ammers 1951 30e M55 51:15 1:52:14 2:45:53 4:02:22 4:02:12

342 925 Jos Clement Kerkdriel 1976 103e M35 51:16 1:52:01 2:45:18 4:02:24 4:01:50

343 436 Bram Oostdijk Bergschenhoek 1968 130e M45 52:38 1:55:04 2:47:57 4:02:37 4:01:46

344 396 Jan Donze Middelburg 1967 131e M45 53:08 1:54:50 2:46:58 4:02:45 4:02:03

345 1233 Dick Drexhage Bussum 1958 132e M45 50:54 1:49:48 2:45:54 4:02:45 4:02:01

346 495 Ronny Dekker Meliskerke 1982 62e Msen 50:47 1:52:17 2:45:13 4:03:04 4:02:32

347 329 Koenraad Soenen Roeselare (BEL) 1959 133e M45 50:14 1:50:10 2:45:38 4:03:08 4:02:30

348 737 Ronald Walhout Ede Gld 1977 104e M35 43:53 1:39:57 2:34:21 4:03:08 4:03:01

349 993 Rob Groote Bromhaar Amsterdam 1971 105e M35 48:32 1:48:47 2:43:52 4:03:15 4:02:33

350 678 Sascha Strack Duisburg (GER) 1976 106e M35 45:54 1:42:22 2:33:41 4:03:25 4:03:17

351 383 John Langerak Meliskerke 1968 107e M35 46:27 1:45:12 2:38:05 4:03:38 4:03:26

352 874 Christian Baity Koblenz (GER) 1980 63e Msen 45:37 1:43:56 2:39:13 4:03:50 4:03:29

353 1392 Laus de Ridder Vlissingen 1961 134e M45 53:02 1:54:47 2:47:31 4:03:54 4:03:06

354 87 Coen Bertijn Vlissingen 1966 135e M45 51:10 1:52:45 2:45:22 4:04:01 4:03:44

355 1505 Bart Pouwer Middelburg 1966 136e M45 52:15 1:57:14 2:51:47 4:04:04 4:03:55

356 734 Hans Beerens Sprang‑Capelle 1960 137e M45 47:44 1:46:33 2:39:12 4:04:05 4:03:42

357 115 Marcel Hassink Goes 1962 138e M45 54:43 1:58:06 2:50:13 4:04:07 4:03:40

358 1449 Jack van der Staal Zaamslag 1961 139e M45 50:50 1:51:50 2:46:58 4:04:14 4:03:32

359 1036 Hans Bosman Halsteren 1956 31e M55 52:48 1:54:36 2:47:52 4:04:25 4:04:05

360 1235 Francois van de Broecke Breskens 1968 140e M45 47:10 1:43:34 2:36:16 4:04:34 4:04:05

361 1555 Jan‑willem Florie Vlissingen 1981 64e Msen 52:07 1:55:24 2:52:21 4:04:46 4:04:21

362 823 Kees Guijt Katwijk Zh 1960 141e M45 50:36 1:51:00 2:44:26 4:05:11 4:04:07

363 450 Peter de Waal Middelburg 1963 142e M45 50:13 1:51:53 2:45:32 4:05:27 4:05:18

364 1198 Frank Oesterheld H¸ckelhoven (GER) 1964 143e M45 51:56 1:53:11 2:46:25 4:05:28 4:04:49

365 1583 Bert Lemmens Rijen 1957 32e M55 51:59 1:55:09 2:50:05 4:05:30 4:05:16

366 573 Adri Baas Krabbendijke 1963 144e M45 53:15 1:56:08 2:51:48 4:05:32 4:04:39

367 1026 Arthur van Aartsen Middelburg 1974 108e M35 49:41 1:49:18 2:44:43 4:05:36 4:05:30

368 339 Marco Musch Dordrecht 1967 145e M45 50:28 1:52:04 2:49:20 4:05:41 4:05:21

369 111 Peter van Elsacker Rotterdam 1986 65e Msen 49:52 1:50:07 2:48:26 4:05:42 4:05:12

370 484 Erwin van Schaik Middelburg 1965 146e M45 51:03 1:50:05 2:44:31 4:05:52 4:05:04

371 1355 Raymond de Bruijn Hoornaar 1980 66e Msen 50:40 1:52:43 2:48:23 4:05:53 4:05:42

372 2232 Marleen van der Graaff Hoornaar 1980 6e Vsen 50:40 1:52:44 2:48:23 4:05:53 4:05:42

373 1297 David van Vliet Goes 1972 109e M35 46:56 1:46:26 2:44:43 4:05:59 4:05:52

374 363 Florian Busch Bonn (GER) 1986 67e Msen 51:58 1:56:07 2:50:54 4:05:59 4:05:36

375 1520 Adrie van Dalen Lewedorp 1966 147e M45 53:12 1:55:23 2:50:42 4:06:00 4:04:56

376 441 Lex Luteijn Kapelle 1981 68e Msen 54:30 1:56:20 2:51:17 4:06:01 4:04:45

377 915 Rob Sonke Goes 1982 69e Msen 51:12 1:54:40 2:47:57 4:06:10 4:05:42

378 444 Roger Groteclaes Schimmert 1967 148e M45 54:12 1:57:49 2:53:32 4:06:25 4:05:39

379 962 Rutger Wondergem Middelburg 1974 110e M35 49:04 1:49:19 2:45:20 4:06:28 4:06:14

380 1463 Carlo Doensen Dongen 1965 149e M45 51:35 1:52:46 2:46:37 4:06:31 4:05:57

381 129 Marcel van Luik Terneuzen 1975 111e M35 48:36 1:48:08 2:42:51 4:06:42 4:06:14

382 571 Hugo Kabos Ede Gld 1964 150e M45 48:51 1:45:51 2:40:28 4:06:42 4:05:41

383 718 Bas Anemaet Kamperland 1981 70e Msen 51:31 1:53:13 2:47:17 4:06:43 4:06:08

384 827 Jos Boot Zoutelande 1956 33e M55 54:30 2:00:35 2:53:55 4:06:45 4:06:11

385 1111 Jac Verbeek Velden 1954 34e M55 51:52 1:55:10 2:50:53 4:06:52 4:06:29

386 791 Arnold Driessen Velden 1970 112e M35 47:38 1:44:48 2:39:28 4:06:52 4:06:28

387 1419 Carlo Smolders 's‑Gravenhage 1971 113e M35 47:15 1:46:00 2:39:38 4:06:54 4:06:26

388 1407 Jaap Sije Bosgraaf Kollumerzwaag 1965 151e M45 50:33 1:51:20 2:47:58 4:06:57 4:06:27

389 250 Robert Sonke Middelburg 1970 114e M35 54:19 1:56:55 2:51:01 4:07:07 4:06:09

390 2203 Vanessa Ambaum Xanten (GER) 1977 9e V35 53:23 1:55:34 2:52:40 4:07:09 4:06:31

391 85 Tiny Raijmakers Uden 1946 1e M65 52:03 1:54:50 2:50:06 4:07:12 4:06:39

392 1044 Bert van der Laan Zutphen 1961 152e M45 50:58 1:50:22 2:47:03 4:07:19 4:06:39

393 638 Henk Lous Vlissingen 1958 35e M55 47:30 1:47:29 2:47:11 4:07:23 4:07:13

394 110 Philip Braem Vogelwaarde 1964 153e M45 55:17 1:58:03 2:52:52 4:07:24 4:06:18

395 2113 Marian van Dijk Middelburg 1967 6e V45 53:02 1:56:03 2:52:58 4:07:27 4:05:48

396 2138 Jacquie Gough Venlo 1965 7e V45 46:31 1:44:15 2:45:20 4:07:28 4:07:06

397 69 Wilfred Schrombgens Steyl 1968 115e M35 51:21 1:50:41 2:44:37 4:07:48 4:07:00

398 1485 Louis Kinsbergen Baarn 1965 154e M45 52:16 1:57:51 2:53:34 4:07:56 4:07:38

399 708 Wouter Lippens Balegem (BEL) 1973 116e M35 51:03 1:53:01 2:48:52 4:08:12 4:07:37

400 283 Lizo Koppejan Arnemuiden 1971 117e M35 51:31 1:55:59 2:50:02 4:08:19 4:07:59

401 826 Marius Boonman Heinkenszand 1983 71e Msen 51:56 1:54:41 2:49:22 4:08:25 4:08:01

402 423 Robert Carol Middelburg 1964 155e M45 46:00 1:44:04 2:41:29 4:08:33 4:08:24

403 1556 Eltjo de Roos Kampen 1962 156e M45 51:07 1:55:30 2:50:10 4:08:39 4:07:51

404 225 Chris van Beem Geldrop 1972 118e M35 51:47 1:52:20 2:48:52 4:08:46 4:08:05

405 1519 Ruud Grim Lewedorp 1958 157e M45 50:27 1:52:37 2:47:55 4:08:49 4:08:08

406 455 Johan de Vlieger Vlissingen 1958 158e M45 46:07 1:44:46 2:46:02 4:08:56 4:08:54

407 732 LÈon Zuidhof Oostkapelle 1973 119e M35 52:09 1:57:19 2:54:12 4:09:12 4:08:54

408 1097 Wilbert Poppe Arnemuiden 1987 72e Msen 45:29 1:43:10 2:39:27 4:09:19 4:09:06

409 970 Wouter den Ouden Goes 1974 120e M35 54:51 1:58:06 2:53:41 4:09:32 4:08:36

410 893 Simon de smet Sint Martens Latem ( 1978 121e M35 50:49 1:54:12 2:51:02 4:09:36 4:09:31

411 1311 Evert Kuijk Terneuzen 1967 159e M45 49:58 1:51:31 2:46:58 4:09:41 4:09:20

412 1524 Rob Jreras Middelburg 1965 160e M45 52:15 1:56:12 2:49:16 4:09:49 4:09:39

413 1147 Patrick van de Putte Vrouwenpolder 1984 73e Msen 50:00 1:50:26 2:46:34 4:09:54 4:09:10

414 1376 Ewoud Fase Sint‑Annaland 1956 36e M55 48:31 1:48:40 2:43:14 4:10:01 4:09:30

415 1390 Marcel Sommeijer Oost Souburg 1970 122e M35 51:28 1:53:48 2:53:14 4:10:02 4:09:21

416 506 Henk Offringa Gouda 1966 161e M45 50:34 1:52:28 2:47:19 4:10:10 4:09:50

417 721 Ronald van de Woestijne Vlissingen 1958 37e M55 48:18 1:47:33 2:50:17 4:10:11 4:09:28

418 171 Anthony van den Berg Vlissingen 1968 162e M45 49:10 1:49:05 2:48:03 4:10:14 4:09:54

419 429 Alex LakkÈ Goes 1980 74e Msen 50:29 1:50:36 2:47:13 4:10:18 4:10:03

420 254 Michel de Wee Yerseke 1973 123e M35 48:00 1:45:59 2:41:24 4:10:22 4:10:05

421 452 Hans Crul Roosendaal 1953 38e M55 52:37 1:57:15 2:52:41 4:10:23 4:10:06

422 226 Robbert Bliek Rotterdam 1966 163e M45 47:34 1:48:27 2:47:51 4:10:24 4:09:58

423 1540 Freddy Sel Veenendaal 1963 164e M45 53:20 1:57:27 2:53:07 4:10:28 4:09:59

424 695 Tom Nijland Borculo 1971 124e M35 52:22 1:53:53 2:49:54 4:10:30 4:09:21

425 920 Adri Gerards Zierikzee 1948 2e M65 51:28 1:53:20 2:50:42 4:10:45 4:10:06

426 169 Alwin Oerlemans Woerden 1965 165e M45 52:34 1:57:24 2:54:26 4:10:50 4:10:16

427 1271 Marijn Grootjans Westkapelle 1989 75e Msen 54:49 1:58:49 2:53:49 4:11:10 4:10:23

428 1433 Leendert Van de Ven Zoutelande 1962 166e M45 53:29 1:57:17 2:52:34 4:11:12 4:10:46

429 1011 Bram Sturm Middelburg 1964 167e M45 53:01 1:54:34 2:50:11 4:11:13 4:10:15

430 578 Addie van Dalen Hoevelaken 1966 168e M45 54:09 1:58:55 3:01:04 4:11:14 4:10:13

431 473 Marcel de Lange Middelburg 1971 125e M35 51:27 1:52:36 2:48:09 4:11:21 4:10:47

432 2161 Rinie Ebisch Maasbree 1954 2e V55 50:50 1:53:39 2:53:14 4:11:27 4:11:09

433 763 Peter Wilbrink Zierikzee 1959 169e M45 54:44 2:02:38 2:54:15 4:11:29 4:10:54

434 863 Stephan Okroy Kirchhundem (GER) 1965 170e M45 54:37 2:01:00 2:56:03 4:11:32 4:10:29

435 1517 Henny Cijsouw Westkapelle 1977 126e M35 53:29 1:57:30 2:53:18 4:11:34 4:10:17

436 914 Jan Talen Staphorst 1981 76e Msen 47:58 1:47:04 2:43:47 4:11:57 4:11:38

437 388 Fred de Bree Zoutelande 1947 3e M65 47:54 1:47:03 2:43:53 4:12:00 4:11:48

438 589 Ab van der Roest Veenendaal 1956 39e M55 52:37 1:54:42 2:50:33 4:12:02 4:10:49

439 2054 Marike Brusket Wilhelminadorp 1971 10e V35 54:28 1:59:20 2:57:22 4:12:02 4:11:34

440 453 Johnny le Conte Wilhelminadorp 1963 171e M45 54:32 1:53:58 2:51:07 4:12:02 4:10:21

441 192 Winni Heinen Stolberg (GER) 1960 172e M45 48:07 1:48:21 2:47:47 4:12:10 4:11:30

442 74 Serge van Heiningen Vlissingen 1973 127e M35 51:14 1:52:23 2:44:44 4:12:14 4:11:39

443 260 Jaco Gardenier Numansdorp 1968 173e M45 51:57 1:54:43 2:49:33 4:12:15 4:11:52

444 539 Marc Overeem Middelburg 1967 174e M45 53:01 1:54:30 2:50:12 4:12:16 4:11:19

445 971 Silvester Sarneel Gouda 1975 128e M35 52:00 1:54:53 2:54:27 4:12:20 4:11:39

446 1412 Richard de Haan Yerseke 1973 129e M35 51:32 1:53:52 2:50:33 4:12:27 4:11:50

447 144 Berend Kaspers IJsselstein Ut 1978 77e Msen 47:42 1:45:56 2:43:06 4:12:35 4:12:08

448 932 Peter van der Linden Vlissingen 1986 78e Msen 54:37 1:57:08 2:49:32 4:13:00 4:11:51

449 303 Wim Verburg Goes 1969 130e M35 50:58 1:53:08 2:47:10 4:13:02 4:12:38

450 343 Lieven van Belzen Middelburg 1967 175e M45 50:21 1:51:12 2:47:05 4:13:11 4:12:40

451 2081 Michaela Schilders Zoetermeer 1969 11e V35 50:04 1:50:34 2:48:06 4:13:12 4:12:54

452 359 Marco Dieleman Sommelsdijk 1971 131e M35 51:25 1:54:56 2:52:43 4:13:14 4:12:59

453 1000 Albert Jan Remijn Veenendaal 1979 79e Msen 51:25 1:53:26 2:53:08 4:13:16 4:13:04

454 1523 Michel Sinke Middelburg 1972 132e M35 47:34 1:45:01 2:42:21 4:13:16 4:13:02

455 1015 Ralf Kloos Schwerte (GER) 1961 176e M45 49:13 1:48:32 2:44:00 4:13:19 4:12:41

456 209 Bram Kotvis Zierikzee 1961 177e M45 54:58 1:58:27 2:56:26 4:13:20 4:11:57

457 1296 Arno van Ineveld Roosendaal 1967 178e M45 52:56 1:55:59 2:52:41 4:13:25 4:12:30

458 504 Ronald Wagenaar Schore 1973 133e M35 54:50 1:58:09 2:53:55 4:13:25 4:12:30

459 1571 Geert van Parys Damme (BEL) 1959 179e M45 48:58 1:48:43 2:47:42 4:13:27 4:12:54

460 615 Wim Stevels Middelburg 1969 134e M35 48:55 1:49:59 2:44:06 4:13:28 4:13:07

461 761 Johan de Wolf Vlissingen 1965 180e M45 51:34 1:54:37 2:50:28 4:13:30 4:13:21

462 1199 Johan Klompe Wolphaartsdijk 1960 181e M45 52:28 1:54:57 2:49:46 4:13:32 4:12:52

463 271 Richard de Vlieger Lewedorp 1970 135e M35 51:53 1:54:57 2:50:51 4:13:37 4:13:04

464 1105 Dirk Verhaeghe Oostende (BEL) 1966 182e M45 50:36 1:56:13 3:14:22 4:13:41 4:13:09

465 208 Chris van Rossum Zwijndrecht 1973 136e M35 50:49 1:50:00 2:47:04 4:13:52 4:12:53

466 218 Marc De Kam Leiden 1970 137e M35 54:41 1:57:26 2:52:51 4:13:57 4:12:17

467 79 Peter Meeuwsen Krabbendijke 1992 80e Msen 47:52 1:46:30 2:42:25 4:14:00 4:13:50

468 992 Jeroen van der Nol Vlaardingen 1973 138e M35 47:41 1:45:02 2:39:43 4:14:07 4:13:39

469 2223 Gerda De Buck Vlissingen 1953 3e V55 57:29 2:05:14 3:02:11 4:14:08 4:13:16

470 2021 Renate de Wilde Wilhelminadorp 1989 7e Vsen 53:04 1:57:35 2:55:21 4:14:09 4:13:24

471 2075 Nadine de Wilde Wilhelminadorp 1988 8e Vsen 53:03 1:57:34 2:55:20 4:14:09 4:13:23

472 1423 Jeroen Kratz Eindhoven 1974 139e M35 55:40 2:01:19 2:57:35 4:14:13 4:13:14

473 411 Arjan Boot Kloetinge 1975 140e M35 54:14 1:57:37 2:52:47 4:14:16 4:13:44

474 1204 Cees Dijkstra Menaam 1963 183e M45 54:52 2:00:30 2:55:41 4:14:24 4:14:08

475 1411 Patrick Van de Vijver Veldhoven 1971 141e M35 50:53 1:53:29 2:50:36 4:14:24 4:13:40

476 13 Manu Felix Strombeek‑bever (BEL 1965 184e M45 51:21 1:55:15 2:53:45 4:14:36 4:14:09

477 33 William de Jonge Nieuwdorp Zld 1972 142e M35 51:20 1:55:26 2:54:51 4:14:37 4:14:07

478 772 Steef Berrevoets Bruinisse 1968 185e M45 55:45 1:57:35 2:56:34 4:14:38 4:13:14

479 952 Marco Peters Hellevoetsluis 1970 143e M35 48:47 1:48:13 2:47:02 4:14:39 4:14:19

480 210 Jaap Flikweert Nieuwerkerk 1959 186e M45 50:41 1:52:14 2:48:54 4:14:39 4:14:13

481 653 Maurice Steketee Middelburg 1981 81e Msen 51:11 1:54:53 2:49:52 4:14:42 4:14:12

482 407 Wolter Vos Grijpskerke 1968 187e M45 51:18 1:54:58 2:48:11 4:14:47 4:14:34

483 614 Alexander Elfrink Breskens 1975 144e M35 51:23 1:55:01 2:50:49 4:14:58 4:14:51

484 117 Henk Jonker Barneveld 1957 40e M55 54:47 1:57:06 2:56:02 4:14:59 4:14:01

485 467 John van de Vreede Goes 1972 145e M35 51:18 1:54:13 2:48:56 4:15:02 4:14:49

486 23 George Taal Oostkapelle 1951 41e M55 52:58 1:56:10 2:53:33 4:15:07 4:14:24

487 821 Ralf Caron Mechernich (GER) 1964 188e M45 54:18 1:58:21 2:56:42 4:15:09 4:14:06

488 2168 Ivonne van der Pad‑Blanke Spijkenisse 1964 8e V45 51:54 1:55:29 2:57:30 4:15:12 4:14:33

489 1340 Robbert Vriend Middelburg 1986 82e Msen 47:25 1:46:10 2:44:53 4:15:14 4:14:46

490 2244 Dorette Lambregts Veghel 1966 9e V45 55:47 2:02:26 3:00:19 4:15:23 4:14:22

491 1089 Thijs van der Feen Hellevoetsluis 1963 189e M45 52:30 1:56:20 2:53:59 4:15:29 4:14:50

492 248 Tonny Janse Aagtekerke 1974 146e M35 46:30 1:46:27 2:44:10 4:15:38 4:15:28

493 42 Marc Rommers Vlissingen 1965 190e M45 55:14 2:00:55 2:56:52 4:15:42 4:14:37

494 851 Leon Goor Dordrecht 1960 191e M45 51:00 1:54:16 2:53:54 4:15:53 4:15:40

495 2284 Martje Wisse Koudekerke 1967 10e V45 54:00 1:57:52 2:56:52 4:15:54 4:14:25

496 705 Klaas Marteijn Arnemuiden 1964 192e M45 51:49 1:54:13 2:52:07 4:16:00 4:15:32

497 949 Mathieu van der Weele Hoeven 1983 83e Msen 52:14 1:55:35 2:50:35 4:16:00 4:15:34

498 2125 Christel Muis Rotterdam 1979 9e Vsen 56:22 2:00:53 2:57:23 4:16:08 4:15:07

499 882 Andre Jansen Abbenbroek 1954 42e M55 56:24 2:01:09 2:57:31 4:16:10 4:14:51

500 890 Stefan Suurmon Delft 1982 84e Msen 49:52 1:50:51 2:51:24 4:16:15 4:15:38

501 25 Bas Goeree Middelburg 1976 147e M35 52:38 1:57:24 2:54:28 4:16:16 4:15:45

502 229 Bern van Vulpen Velden 1962 193e M45 51:53 1:56:09 2:54:52 4:16:21 4:15:59

503 290 Cees Verbeek Geldermalsen 1967 194e M45 47:24 1:46:27 2:44:02 4:16:24 4:16:12

504 2078 Betty van Zoelen Haarlem 1967 11e V45 55:47 2:01:49 3:01:25 4:16:30 4:15:29

505 859 Erik van Belle Vlissingen 1967 195e M45 53:52 1:56:50 2:56:19 4:16:36 4:15:47

506 2108 Sonja Boogaard Middelburg 1972 12e V35 51:56 1:56:09 2:57:01 4:16:45 4:16:19

507 1409 Dave Ruissen Oost‑Souburg 1954 43e M55 50:29 1:50:27 2:53:37 4:16:47 4:16:34

508 341 Rudi Ravia Zierikzee 1957 44e M55 52:12 1:56:02 2:54:44 4:16:51 4:16:03

509 2279 CONNIE Hage Poortvliet 1965 12e V45 50:37 1:56:57 2:58:31 4:16:52 4:16:36

510 34 Willem vermazen Vlissingen 1982 148e M35 52:46 1:56:01 2:51:46 4:16:52 4:15:48

511 1528 Nap Hage Poortvliet 1962 196e M45 50:35 1:56:57 2:58:30 4:16:52 4:16:35

512 2264 Renee Ligteringen Amsterdam 1967 13e V45 54:30 1:57:06 2:54:54 4:16:53 4:15:49

513 1446 Hans Suilen Sommelsdijk 1967 197e M45 53:55 1:57:47 2:56:24 4:16:59 4:16:08

514 593 Robert Hogeweg Eindhoven 1961 198e M45 50:38 1:52:02 2:50:14 4:17:04 4:15:53

515 2267 Henny Strating Kamperland 1968 14e V45 52:56 1:58:47 2:59:17 4:17:07 4:16:56

516 694 Tjeco Smits Gouda 1961 199e M45 54:16 1:57:03 2:53:29 4:17:15 4:16:18

517 938 Peter Hordijk Rotterdam 1966 200e M45 48:47 1:47:53 2:45:10 4:17:16 4:16:59

518 1002 JanKees Jacobse Goes 1984 85e Msen 49:55 1:53:10 2:53:49 4:17:18 4:16:58

519 1278 Edwin van Broekhoven Halsteren 1965 201e M45 59:35 2:02:45 2:56:39 4:17:28 4:15:58

520 76 Luuk Koopman Bergen op Zoom 1967 202e M45 54:49 2:00:10 2:55:53 4:17:29 4:17:00

521 1559 Andy de la CombÈ Vlissingen 1968 203e M45 54:45 1:58:04 2:56:33 4:17:32 4:16:36

522 295 Jan‑Joris Jooss Goes 1977 149e M35 50:02 1:49:37 2:47:45 4:17:32 4:16:27

523 984 Robin Colard Utrecht 1969 150e M35 51:27 1:54:55 2:55:23 4:17:37 4:16:58

524 1455 Kees Vreke Middelburg 1954 45e M55 52:57 1:56:00 2:53:52 4:17:40 4:16:54

525 1445 Seth Dijkstra Middelburg 1971 151e M35 49:42 1:47:54 2:41:12 4:17:46 4:17:06

526 1552 Leen Bout Brielle 1964 204e M45 54:46 1:58:26 2:55:27 4:17:55 4:16:24

527 1545 Arjan Visch Harderwijk 1976 152e M35 53:09 1:55:19 2:55:04 4:18:00 4:17:04

528 904 Victor Herckenrath Nistelrode 1965 205e M45 54:15 1:59:59 2:57:11 4:18:02 4:17:29

529 1305 Fred Noorlander Ouderkerk aan den IJ 1966 206e M45 55:18 1:59:22 2:59:11 4:18:03 4:17:15

530 1273 Marcel Vis Dordrecht 1975 153e M35 52:10 1:50:22 2:43:31 4:18:04 4:16:44

531 844 Gijs Meuleman Waalre 1989 86e Msen 53:58 1:57:22 2:54:05 4:18:15 4:17:26

532 1501 Alex Looman Schoonhoven 1973 154e M35 52:22 1:55:53 2:53:48 4:18:16 4:17:44

533 660 Kaj Gruintjes Velden 1969 155e M35 51:52 1:55:54 2:58:37 4:18:22 4:17:58

534 199 Kees de Fijter Barneveld 1958 46e M55 55:47 2:02:34 3:02:43 4:18:24 4:17:27

535 743 Eric de Fluiter Veenendaal 1971 156e M35 51:25 1:53:27 2:49:42 4:18:26 4:18:14

536 154 Chris Anthonissen Brecht (BEL) 1961 207e M45 55:56 1:59:37 2:57:05 4:18:29 4:17:33

537 916 Rob Perfors Elst Ut 1956 47e M55 51:39 1:53:01 2:48:57 4:18:38 4:17:52

538 810 Frits Broos Middelburg 1962 208e M45 52:15 1:56:38 2:49:03 4:18:43 4:18:34

539 1375 Rene Bostelaar Rotterdam 1980 87e Msen 57:14 2:04:15 3:03:34 4:18:54 4:18:09

540 2239 Eline Vermeulen Rotterdam 1983 10e Vsen 57:14 2:04:16 3:03:34 4:18:54 4:18:09

541 855 Bouke Doornbosch Hellevoetsluis 1965 209e M45 53:30 1:54:17 2:46:53 4:18:59 4:18:15

542 537 Wytze Veerman Ovezande 1971 157e M35 52:59 1:56:47 2:54:41 4:19:05 4:18:27

543 451 Stefan Feleus Westkapelle 1975 158e M35 58:18 2:01:54 3:01:39 4:19:09 4:17:44

544 116 Frans Kolijn Oost‑Souburg 1968 210e M45 56:11 2:02:46 3:00:02 4:19:11 4:18:36

545 1144 Paul de Groen Rotterdam 1951 48e M55 53:43 2:00:18 3:00:04 4:19:16 4:19:11

546 244 Jan‑Willem Huiszoon Arnemuiden 1971 159e M35 55:42 2:03:36 3:02:46 4:19:19 4:18:45

547 2135 Vital Timmermans Yerseke 1969 13e V35 53:59 1:59:11 2:59:08 4:19:26 4:19:04

548 2238 Rianne Jansen Middelburg 1977 14e V35 57:52 2:05:24 3:03:54 4:19:27 4:18:53

549 2142 Petra `Wijkhuys Westkapelle 1969 15e V35 55:59 2:02:26 3:02:13 4:19:28 4:18:37

550 502 Chris den Hartog Dordrecht 1951 49e M55 52:26 1:56:32 2:54:18 4:19:44 4:19:01

551 2210 Petra Verhulst Westkapelle 1968 16e V35 55:34 2:03:20 3:02:54 4:19:54 4:19:12

552 2183 Nicole Spruit Veldhoven 1970 17e V35 54:26 1:59:23 3:00:02 4:19:58 4:19:14

553 1108 Peter Erpelinck Hulst 1951 50e M55 55:14 1:59:37 2:58:58 4:19:58 4:19:02

554 2143 Lisenka Beenders Weert 1971 18e V35 52:40 1:56:48 2:57:59 4:20:01 4:19:31

555 520 Wim Blaauw Putten 1970 160e M35 51:36 1:55:18 2:51:16 4:20:04 4:19:04

556 1184 Jerome Hoogstraten Amsterdam 1975 161e M35 52:09 1:54:42 2:51:46 4:20:11 4:19:36

557 1510 Henk ten Have Velden 1952 51e M55 50:29 1:53:06 2:54:36 4:20:14 4:19:54

558 464 Freddie Philipse Yerseke 1968 211e M45 52:28 1:57:07 2:59:00 4:20:15 4:19:46

559 1247 Peter Stroo Serooskerke Walchere 1958 52e M55 52:45 1:57:11 2:57:10 4:20:16 4:19:31

560 350 Edwin Dorrepaal Schore 1971 162e M35 55:29 2:01:23 3:01:22 4:20:26 4:19:33

561 1488 Gerrit Maasland Noordeloos 1963 212e M45 51:18 1:56:13 2:58:07 4:20:27 4:20:02

562 1456 Richard Saly Ede Gld 1972 163e M35 50:36 1:51:38 2:56:05 4:20:28 4:19:51

563 1432 Oliver Huhn Solingen (GER) 1967 213e M45 56:26 2:02:17 2:59:40 4:20:38 4:19:24

564 787 Matthias Bassie Vlissingen 1987 88e Msen 59:09 2:02:39 2:58:24 4:20:46 4:18:58

565 2018 Carla Gubbels Tegelen 1966 15e V45 51:42 1:55:10 2:57:43 4:20:56 4:20:35

566 632 JEROEN de NOOD Middelburg 1981 89e Msen 47:55 1:48:15 2:42:08 4:21:08 4:20:58

567 719 Jaco Heijboer Sint‑Annaland 1981 90e Msen 49:10 1:49:31 2:47:54 4:21:17 4:20:45

568 269 Enrico Kraak Goes 1971 164e M35 55:23 2:00:53 2:59:54 4:21:23 4:20:38

569 2276 Gerdien van Doorn Woerden 1981 11e Vsen 54:27 2:00:12 3:01:39 4:21:32 4:20:15

570 691 Dietmar Frenken H¸ckelhoven (GER) 1965 214e M45 54:12 1:59:55 2:57:15 4:21:40 4:21:01

571 1577 Jeroen van 't Verlaat Spijkenisse 1968 215e M45 52:05 1:54:50 2:54:48 4:21:42 4:21:15

572 122 Martien Slagt Hilversum 1961 216e M45 50:42 1:52:33 2:48:28 4:21:48 4:21:17

573 2256 Robert van Kapel Gorinchem 1972 165e M35 1:00:39 2:09:28 3:05:38 4:21:53 4:20:21

574 793 Jos Wilmer Venlo 1953 53e M55 55:59 2:01:17 3:01:20 4:21:59 4:20:57

575 841 Thomas Scholz Niederkruechten (GER 1970 166e M35 54:47 2:00:20 3:00:11 4:22:00 4:20:57

576 1582 Jan Bostelaar Westkapelle 54e M55 53:24 2:00:17 2:59:54 4:22:14 4:22:08

577 118 Rob Vlegels Roosendaal 1971 167e M35 50:23 1:53:12 2:56:13 4:22:19 4:21:50

578 542 Jan de Reu Middelburg 1958 217e M45 50:42 1:56:23 3:00:28 4:22:29 4:22:22

579 530 Theo Zoontjens Koudekerke 1946 4e M65 54:22 2:00:36 3:01:03 4:22:48 4:21:52

580 235 Francois Bakker Woerden 1963 218e M45 52:35 1:57:50 2:57:15 4:22:53 4:22:19

581 2029 Karin Van Ballekom Schijndel 1966 16e V45 53:35 1:57:49 3:01:02 4:22:53 4:22:20

582 1587 Tim Westdijk Kampen 1986 91e Msen 55:57 2:03:21 3:01:51 4:23:02 4:22:13

583 649 Martijn Wesselman Haarlem 1978 168e M35 54:29 1:57:33 2:57:56 4:23:17 4:22:12

584 499 Johan Treurniet Middelburg 1971 169e M35 51:14 1:54:03 2:55:45 4:23:21 4:22:55

585 967 Johnny Willeboer Roosendaal 1977 170e M35 56:16 2:00:36 2:59:56 4:23:22 4:22:01

586 650 Eric Maartense Goes 1988 92e Msen 59:22 2:08:20 3:06:24 4:23:25 4:22:14

587 2012 Caroline Veringa Middelburg 1974 19e V35 53:02 1:56:50 3:03:19 4:23:27 4:21:48

588 1570 Angelique Jansen Middelburg 1970 20e V35 57:19 2:04:56 3:04:47 4:23:27 4:22:43

589 2062 Maria van Summeren Uden 1957 4e V55 53:17 1:59:04 2:58:21 4:23:43 4:23:11

590 599 Henk van der Poel Westkapelle 1954 55e M55 51:29 1:54:56 2:52:53 4:23:44 4:23:06

591 2091 JosÈ Lenders Steyl 1967 17e V45 56:56 2:03:20 3:06:42 4:23:44 4:22:42

592 886 Richard van Heeckeren Venlo 1966 219e M45 55:59 2:00:10 2:56:09 4:23:44 4:22:42

593 679 Sander Bos Oosterbeek 1964 220e M45 56:18 2:01:11 2:59:57 4:23:47 4:22:52

594 1568 Boudewijn van Ouwerkerk Wilhelminadorp 1967 221e M45 52:45 1:56:12 2:57:36 4:23:56 4:23:03

595 1142 Koen Vossen Amsterdam 1975 171e M35 51:14 1:53:02 2:55:15 4:24:00 4:23:16

596 2019 Irma De Leeuw Hilversum 1965 18e V45 52:05 1:56:20 3:00:39 4:24:05 4:23:34

597 1134 Lammert Dijkstra Hengelo Ov 1948 5e M65 54:30 1:59:32 2:58:03 4:24:08 4:23:16

598 1167 Mart van de Kamp Gouda 1963 222e M45 57:50 2:04:10 3:04:09 4:24:17 4:23:12

599 468 Jan de Jonge Terneuzen 1945 6e M65 55:55 2:01:52 3:02:14 4:24:26 4:23:33

600 1548 Wim Besuijen Middelburg 1951 56e M55 50:00 1:54:20 2:53:44 4:24:30 4:24:20

601 1450 Frank Koelewijn Dronten 1973 172e M35 55:56 2:03:10 3:01:50 4:24:48 4:23:59

602 1155 Toontje de Jongh Oosterhout Nb 1966 223e M45 45:35 1:42:11 2:40:03 4:24:50 4:24:39

603 575 Arjen Houmes Westkapelle 1969 173e M35 52:58 1:58:05 2:57:10 4:24:52 4:24:01

604 140 Raoul Beuns Goes 1972 174e M35 1:00:47 2:12:36 3:06:53 4:24:53 4:23:33

605 2241 Ada Vermeulen‑Geuze Middelburg 1983 12e Vsen 57:07 2:03:28 3:03:12 4:25:03 4:23:48

606 559 Dave de Jonge Kapelle 1987 93e Msen 53:58 1:58:07 2:55:19 4:25:22 4:24:57

607 222 Dennis van Maldegem Kapelle 1974 175e M35 52:36 1:56:12 2:58:23 4:25:23 4:24:56

608 2270 Jasmin Schlaak Wachtberg (GER) 1963 19e V45 53:30 1:59:57 3:03:21 4:25:23 4:24:45

609 2200 Machteld Verdaasdonk‑Knui Huijbergen 1969 21e V35 54:48 2:02:10 3:03:00 4:25:26 4:24:55

610 2055 Karien Evers Rotterdam 1962 20e V45 51:55 1:56:50 2:54:41 4:25:39 4:25:28

611 1236 Rene Kleijnendorst Bergambacht 1968 224e M45 49:38 1:51:08 2:50:42 4:25:39 4:25:18

612 247 Ruud Geldof Middelburg 1959 225e M45 54:23 1:58:00 2:58:50 4:25:44 4:25:09

613 1220 Ronald van Remortel Sint Jansteen 1969 176e M35 52:53 1:54:54 2:54:45 4:25:46 4:24:44

614 215 Richard van Gils Vlissingen 1974 177e M35 55:28 2:02:01 3:01:49 4:25:48 4:24:50

615 1045 Rob van der Beijl Bruinisse 1965 226e M45 54:57 1:58:39 2:58:56 4:25:56 4:24:32

616 1503 Pieter van der Kolk Vlissingen 1965 227e M45 53:56 1:58:56 3:01:42 4:26:02 4:25:04

617 30 Jac op 't Hoog Moergestel 1957 57e M55 55:38 2:01:45 3:02:01 4:26:03 4:25:35

618 1586 Andre Besseling Leusden 178e M35 55:33 2:02:26 2:59:33 4:26:06 4:24:09

619 1037 Louw Huijgen Leusden 1960 228e M45 57:04 2:04:22 3:01:59 4:26:07 4:25:40

620 1042 Jan Broeders Molenschot 1962 229e M45 49:06 1:48:52 2:49:58 4:26:08 4:25:58

621 51 Bas Baggerman Dordrecht 1970 179e M35 56:42 1:59:51 2:59:39 4:26:13 4:25:20

622 440 Peter Van Groen Barendrecht 1962 230e M45 47:48 1:46:16 2:44:02 4:26:20 4:26:07

623 238 Johan Wander Nagele 1960 231e M45 57:12 2:04:11 3:02:38 4:26:26 4:25:12

624 259 Jan Schot Middelburg 1960 232e M45 51:34 2:00:27 3:03:34 4:26:36 4:26:18

625 619 Ruud Fredriks 's‑Heerenhoek 1954 58e M55 51:48 1:54:33 2:51:34 4:26:44 4:26:05

626 1265 Rick Videler Bergen op Zoom 1964 233e M45 51:39 1:56:13 2:59:52 4:26:46 4:26:03

627 1324 Pieter van Mol Tilburg 1962 234e M45 53:55 1:57:32 2:55:07 4:26:48 4:26:00

628 155 Johnny Uitterhoeve Goes 1982 94e Msen 55:28 2:00:59 3:00:00 4:26:50 4:26:11

629 1124 RenÈ den Otter Bruchem 1968 235e M45 52:54 1:56:58 2:55:03 4:26:53 4:26:21

630 340 Remco Kapteijn Kapelle 1972 180e M35 52:59 1:57:49 2:57:36 4:26:53 4:26:22

631 1013 Frank OckÈ Vlissingen 1965 236e M45 51:54 1:55:37 2:56:05 4:26:58 4:26:29

632 1213 Maurits de Jongh Heinkenszand 1977 181e M35 57:17 2:05:24 3:03:21 4:27:03 4:25:19

633 291 Quinten Mesu Middelburg 1990 95e Msen 56:47 2:00:43 3:04:35 4:27:05 4:25:23

634 2274 Bernadet Jiskoot Harderwijk 1974 22e V35 58:05 2:05:19 3:06:47 4:27:12 4:25:25

635 361 David Walter D¸sseldorf (GER) 1981 96e Msen 50:51 1:53:28 2:53:41 4:27:13 4:26:48

636 2275 Marike Bijtelaar Hulshorst 1977 23e V35 58:05 2:05:21 3:06:47 4:27:28 4:25:41

637 579 Erik Ceulemans Mortsel (BEL) 1965 237e M45 53:46 1:56:27 2:53:35 4:27:31 4:26:35

638 372 Maurice Huijs Bergen op Zoom 1967 238e M45 58:20 2:06:30 3:07:17 4:27:32 4:26:19

639 2046 Rian de Vlieger Lewedorp 1970 24e V35 53:48 2:01:12 3:07:29 4:27:35 4:27:03

640 921 Bert Joosten Goes 1981 97e Msen 52:50 1:57:36 3:00:58 4:27:37 4:27:00

641 2056 Trudie de Jong Lepelstraat 1961 21e V45 54:48 2:02:09 3:04:46 4:27:51 4:27:20

642 57 Julian Maijers Middelburg 1979 98e Msen 56:08 2:01:08 3:08:06 4:27:53 4:26:41

643 1351 Wim Lemmens halle‑Zoersel (BEL) 1983 99e Msen 51:13 1:53:48 2:57:43 4:27:58 4:27:21

644 944 Dionny blankers Middelburg 1963 239e M45 49:53 1:54:52 2:57:54 4:28:00 4:27:38

645 1560 Cor de Ridder Arnemuiden 1970 182e M35 51:57 1:55:25 4:28:05 4:27:49

646 759 Arjan van den Hurk Brielle 1961 240e M45 57:38 2:04:02 3:04:18 4:28:10 4:26:28

647 227 Ruud Mesu Vlissingen 1980 100e Msen 49:58 1:53:16 2:56:30 4:28:11 4:27:57

648 657 MARTIJN de Vries Middelburg 1981 101e Msen 49:21 1:52:03 2:56:28 4:28:11 4:27:12

649 2095 Rianne Vossers Enschede 1969 25e V35 56:04 2:03:37 3:06:04 4:28:17 4:27:16

650 997 Jan de Rond Ederveen 1965 241e M45 54:20 1:55:52 2:57:45 4:28:19 4:27:02

651 285 Manfred van den Broeke Middelburg 1974 183e M35 50:59 1:54:07 3:01:51 4:28:20 4:27:52

652 714 Wolfgang Grates H¸ckelhoven (GER) 1956 59e M55 54:12 1:59:58 2:59:00 4:28:21 4:27:43

653 1208 Bob Hazenbosch Velden 1960 242e M45 51:57 1:55:11 2:56:25 4:28:23 4:28:01

654 134 Chris Melse Middelburg 1960 243e M45 55:52 2:02:22 3:01:26 4:28:29 4:27:49

655 349 Steffen Humer Kattendijke 1964 244e M45 56:43 2:05:46 3:11:29 4:28:36 4:28:06

656 1001 Mike Oldenmenger Goes 1993 102e Msen 52:06 1:56:46 2:58:48 4:28:40 4:27:50

657 627 Johnny de Waele Oostburg 1958 60e M55 55:54 2:02:58 3:03:22 4:28:45 4:27:52

658 646 Johnny Kluijfhout Vlissingen 1980 103e Msen 49:57 1:52:33 2:58:53 4:28:49 4:28:23

659 1563 Wim Demey Deurne (BEL) 1973 184e M35 58:43 2:06:32 3:02:44 4:28:50 4:27:28

660 633 Johan Spijk Goes 1976 185e M35 54:15 1:57:38 2:56:07 4:28:52 4:28:22

661 1453 Riny Jansen Oosterbeek 1963 245e M45 55:55 2:06:21 3:04:08 4:29:01 4:28:05

662 1072 Leo Koster Rotterdam 1956 61e M55 52:12 1:56:34 2:56:28 4:29:08 4:28:18

663 1219 Helmut Ley Duisburg (GER) 1946 7e M65 58:20 2:06:15 3:10:45 4:29:08 4:28:57

664 2268 Carla Rooijers Haarlem 1953 5e V55 56:32 2:03:23 3:06:29 4:29:10 4:27:38

665 170 Ronald Gillesse Vlissingen 1966 246e M45 56:31 2:03:29 3:04:36 4:29:12 4:28:05

666 284 Arnold Boonman Hulst 1963 247e M45 50:37 1:52:34 2:52:55 4:29:13 4:28:57

667 701 Lion van Luijk Vlissingen 1959 248e M45 51:17 1:54:52 2:53:41 4:29:13 4:28:59

668 824 Raf Ide Oedelem (BEL) 1948 8e M65 55:17 2:02:40 3:03:32 4:29:14 4:28:24

669 1165 Tom Schegers Wilrijk (BEL) 1977 186e M35 55:07 2:02:28 3:02:51 4:29:16 4:28:35

670 433 Andre Feenstra Gouda 1951 62e M55 56:49 2:05:14 3:06:29 4:29:19 4:28:14

671 901 Detlev Konig Gouda 1950 63e M55 57:17 2:05:47 3:07:04 4:29:19 4:28:47

672 2155 Sandra Stienen Rijen 1974 26e V35 1:00:35 2:11:53 3:13:53 4:29:21 4:27:51

673 1190 Bart van Gelder Tilburg 1978 249e M45 1:00:34 2:11:52 3:13:46 4:29:21 4:27:50

674 2123 Carla Horstink‑Beumer Hengelo Gld 1964 22e V45 55:20 2:03:00 3:07:15 4:29:25 4:28:39

675 1416 Hildo Jansma Hekendorp 1964 250e M45 51:41 1:54:48 2:58:32 4:29:35 4:29:01

676 120 Stephan Rosielle Axel 1970 187e M35 56:31 2:01:12 3:03:29 4:29:36 4:28:42

677 282 Marcel Traas 's‑Heerenhoek 1965 251e M45 55:15 1:58:12 2:57:17 4:29:37 4:28:54

678 1052 Jorg Baeten Kessel‑Lo (BEL) 1978 188e M35 56:09 2:03:47 3:00:25 4:29:38 4:28:23

679 628 Christian Jobse Middelburg 1977 189e M35 56:57 2:04:27 3:05:07 4:29:41 4:28:31

680 1345 Tom de Rijk Vogelwaarde 1976 190e M35 52:29 1:56:43 2:58:54 4:29:42 4:29:02

681 485 Dirk Wisse Krimpen aan den IJss 1967 252e M45 51:33 1:56:06 3:01:04 4:29:42 4:29:05

682 1442 Jacco Baaij Sint‑Annaland 1978 191e M35 51:31 1:54:57 2:59:33 4:29:44 4:29:10

683 14 Mark Slaman Amsterdam 1964 253e M45 58:29 2:08:23 3:09:54 4:29:48 4:29:22

684 2048 Eveline Marinisse‑Roozebo Oost‑Souburg 1965 23e V45 4:29:56 4:29:56

685 492 Pieter Anjema Veenendaal 1948 9e M65 57:47 2:07:16 3:09:25 4:30:11 4:28:56

686 1336 Peter Onderwater Hoofddorp 1965 254e M45 51:01 1:54:06 2:59:54 4:30:14 4:30:02

687 1337 Erik Overbeek Hoofddorp 1970 192e M35 51:00 1:54:06 2:59:54 4:30:14 4:30:02

688 775 Bobby de Witte Westkapelle 1967 255e M45 53:48 2:01:11 3:04:43 4:30:20 4:29:41

689 2068 Monique van den Berg Middelburg 1982 13e Vsen 1:00:04 2:09:42 3:10:44 4:30:22 4:28:55

690 1117 Theo Reus Veenendaal 1947 10e M65 59:15 2:11:05 3:11:46 4:30:23 4:29:08

691 540 Kees Vink Baarn 1968 256e M45 51:50 1:57:38 3:05:45 4:30:50 4:30:11

692 1402 Vincent Lange Middelburg 1978 193e M35 51:27 1:55:05 2:57:56 4:30:54 4:29:53

693 2263 Cora Baan‑van Sliedregt Willemstad Nb 1979 14e Vsen 56:58 2:04:11 3:09:20 4:31:09 4:30:38

694 1479 Martin Roest Oost‑Souburg 1976 194e M35 51:31 1:56:00 3:02:06 4:31:17 4:30:57

695 1478 Stephan Jozwiak Vlissingen 1975 195e M35 51:31 1:56:00 3:02:05 4:31:18 4:30:58

696 392 Sander Janse Middelburg 1969 196e M35 54:39 2:01:32 3:02:24 4:31:22 4:30:40

697 577 Jan Louws Middelburg 1960 257e M45 55:50 2:01:16 3:01:24 4:31:22 4:30:40

698 1525 Kees Siereveld Middelburg 1959 258e M45 52:21 1:57:10 2:59:04 4:31:29 4:31:05

699 2225 Mirjam Kloet‑Bezemer Arnemuiden 1969 27e V35 55:20 2:04:12 3:10:15 4:31:32 4:30:59

700 548 Jan de Vries Biggekerke 1952 64e M55 51:30 1:55:02 2:57:14 4:31:50 4:31:38

701 642 Stefan van den Dries Hienkenszand 1982 104e Msen 57:29 2:06:53 3:10:06 4:32:05 4:31:25

702 2045 Sylvia Verkaik Ovezande 1964 24e V45 57:19 2:06:14 3:09:54 4:32:07 4:30:54

703 948 Bert van de Werken Rhenen 1957 65e M55 59:58 2:09:03 3:06:48 4:32:07 4:30:35

704 164 G¸nter Gies Middelburg 1961 259e M45 54:04 1:59:02 3:04:48 4:32:12 4:31:20

705 1276 Franck Wanlin Neufchateau (BEL) 1967 260e M45 57:53 2:07:52 3:09:53 4:32:22 4:31:38

706 2227 Simone Heestermans Rosmalen 1973 28e V35 59:25 2:10:54 3:12:35 4:32:23 4:30:57

707 2174 Katja Huibregtse Westkapelle 1971 29e V35 56:42 2:06:14 3:12:08 4:32:29 4:31:58

708 707 Wim Huurman Goes 1958 66e M55 56:48 2:05:18 3:05:38 4:32:31 4:31:36

709 2147 Hester van Dongen Tilburg 1964 25e V45 4:32:34 4:32:34

710 885 Mario Dingemans Rhoon 1968 261e M45 1:00:34 2:11:54 3:13:52 4:32:34 4:31:03

711 2017 Christl Rozendaal Kapelle 1966 26e V45 56:27 2:05:33 3:11:12 4:32:35 4:31:49

712 38 Oscar Bosje Leiden 1960 262e M45 50:54 1:55:09 3:02:07 4:32:47 4:32:08

713 1217 Marja Borsje Wijk bijDuurstede 1956 6e V55 52:54 1:58:17 3:03:28 4:32:47 4:32:31

714 402 Steven van Hoepen Heinkenszand 1969 197e M35 57:21 2:06:44 3:07:31 4:32:58 4:32:19

715 2156 Micaela Jensen Bow (USA) 1968 27e V45 57:21 2:06:15 3:14:06 4:33:00 4:31:52

716 536 Ton van Ede De Klomp 1958 67e M55 59:10 2:11:15 3:11:47 4:33:03 4:31:49

717 459 John Kommer Zierikzee 1970 198e M35 58:43 2:04:13 3:00:45 4:33:07 4:31:59

718 1497 Alexander Teske Strijen 1980 105e Msen 57:29 2:03:47 3:05:39 4:33:07 4:31:58

719 880 Pino Losito Rhoon 1953 68e M55 54:14 2:01:07 3:07:43 4:33:13 4:32:56

720 838 Paul Ghering Venlo 1969 199e M35 51:48 1:56:58 3:02:53 4:33:24 4:33:07

721 697 Marinus Prins Ede Gld 1988 106e Msen 56:00 2:03:26 3:06:01 4:33:24 4:32:39

722 1243 Martin van Overloop Kapelle 1955 69e M55 54:29 2:02:21 4:33:26 4:33:04

723 1102 Jan de Koster Krabbendijke 1991 107e Msen 57:30 2:05:37 3:09:17 4:33:30 4:32:23

724 927 Bart Wienen Horst 1975 200e M35 54:03 1:59:19 3:03:12 4:33:39 4:33:17

725 597 AndrÈ Polfliet Oost‑Souburg 1985 108e Msen 50:00 1:51:26 2:57:36 4:33:42 4:33:27

726 613 Koen de Visser Domburg 1989 109e Msen 50:00 1:51:48 2:57:36 4:33:42 4:33:28

727 385 Perry Van kan Bussum 1966 263e M45 55:10 2:00:36 3:02:40 4:33:48 4:32:40

728 347 Johan Lodder Kapelle 1965 264e M45 51:23 1:56:58 3:09:34 4:33:50 4:33:31

729 2170 Leentje Mattheyses Hoboken (BEL) 1961 28e V45 57:07 2:06:40 3:12:07 4:33:51 4:32:50

730 375 Paul Verbeke Waasmunster (BEL) 1960 265e M45 56:26 2:01:50 3:10:24 4:33:55 4:32:26

731 130 Gert Kooiman Middelburg 1957 70e M55 55:49 2:03:39 3:07:36 4:33:57 4:32:30

732 1076 Marc Wagenaar Grijpskerke 1990 110e Msen 58:44 2:09:00 3:12:09 4:34:28 4:33:18

733 1544 Harry Aarnoudse Kerkwerve 1960 266e M45 57:12 2:05:03 3:06:03 4:34:40 4:33:34

734 960 John Jansen Lewedorp 1956 71e M55 58:52 2:11:00 3:11:05 4:34:45 4:33:38

735 166 Jon van Caspel Vlissingen 1957 72e M55 50:03 1:54:48 3:03:36 4:34:50 4:34:45

736 470 Hans Tolhoek Kapelle 1975 201e M35 48:32 1:49:52 2:48:30 4:34:54 4:34:47

737 68 Uwe Lehnert Gelsenkirchen (GER) 1955 73e M55 55:48 2:04:24 3:09:24 4:34:57 4:34:09

738 1458 Gertjan Crielaard IJsselmuiden 1978 111e Msen 55:55 2:03:25 3:06:25 4:34:58 4:34:07

739 2111 Geertje Huurman Goes 1958 7e V55 55:46 1:58:22 2:56:45 4:35:12 4:34:34

740 1481 Louis Tronchet Alblasserdam 1980 112e Msen 1:04:10 2:17:42 3:17:22 4:35:18 4:33:41

741 1004 Ronald Ridderbos Middelburg 1983 113e Msen 56:51 2:05:15 3:08:44 4:35:30 4:34:43

742 1003 Norbert de Mol Kapelle 1972 202e M35 50:19 1:56:46 3:04:41 4:35:32 4:35:26

743 105 Marjo Hamelink Oost‑Souburg 1970 203e M35 55:10 2:03:20 3:08:39 4:35:42 4:35:12

744 1082 Koos Bierings Vlissingen 1957 74e M55 1:00:24 2:11:56 3:14:50 4:35:45 4:34:26

745 906 Gilles Faas Terneuzen 1972 204e M35 51:28 1:55:07 3:00:36 4:35:49 4:35:09

746 1327 Didier DE SMEDT Boekhoute (BEL) 1966 267e M45 59:50 2:10:35 3:12:39 4:35:50 4:34:30

747 1495 Richard Wiskerke 's‑Gravenpolder 1973 205e M35 57:58 2:08:42 3:12:21 4:35:52 4:34:49

748 1288 Cees van der Plas Santpoort‑Noord 1965 268e M45 54:06 2:00:05 3:05:33 4:35:59 4:35:33

749 2151 Paul Timmers Roosendaal 1976 206e M35 48:36 1:49:45 2:57:15 4:36:00 4:35:42

750 1468 Dick Hoogesteger Heinkenszand 1965 269e M45 55:06 2:05:46 3:09:55 4:36:01 4:35:56

751 1357 Fouad Mekkaoui Terneuzen 1956 75e M55 49:56 1:55:16 3:02:20 4:36:06 4:35:43

752 1032 Han van den Berg Lewedorp 1961 270e M45 57:21 2:06:45 3:07:30 4:36:10 4:35:31

753 401 Andries Minderhoud Waarde 1984 114e Msen 57:10 2:07:32 3:07:54 4:36:22 4:35:28

754 1095 Peter Beyers Wuustwezel (BEL) 1967 271e M45 58:09 2:06:13 3:09:35 4:36:24 4:34:52

755 1170 Niels Willeboordse Utrecht 1978 207e M35 1:00:16 2:12:36 3:16:13 4:36:40 4:34:49

756 1256 Walter Jacobs Vught 1969 208e M35 1:01:30 2:14:41 3:17:30 4:36:41 4:35:24

757 753 Rene Scherp Winssen 1965 272e M45 56:19 2:04:24 3:09:01 4:36:42 4:36:12

758 2281 Audry van Dijke Kloosterzande 1974 30e V35 55:08 2:03:54 3:08:53 4:37:17 4:36:19

759 1546 John van Dijke Kloosterzande 1970 209e M35 55:07 2:03:52 3:08:52 4:37:18 4:36:19

760 1566 Sem de Paauw Middelburg 1992 115e Msen 1:04:08 2:24:42 3:24:50 4:37:18 4:35:46

761 848 Rogier Nijs Tegelen 1964 273e M45 54:18 1:59:06 3:06:45 4:37:21 4:36:18

762 549 Cor Kil Brasschaat (BEL) 1960 274e M45 1:03:23 2:21:15 3:21:21 4:37:24 4:35:41

763 612 Gijs Bruijnes Meerkerk 1960 275e M45 1:00:16 2:13:50 3:19:31 4:37:27 4:36:03

764 1440 Frans Lemsom Vlissingen 1969 210e M35 51:44 1:53:43 2:54:21 4:37:35 4:36:52

765 2198 Jos Hoebeke Rilland 1968 211e M35 54:49 2:00:54 3:04:28 4:37:37 4:37:07

766 898 Albert van der Heijden Bergen op Zoom 1968 276e M45 54:50 2:00:54 3:04:28 4:37:38 4:37:08

767 342 Peter Almekinders Vlissingen 1969 212e M35 56:20 2:05:35 3:09:01 4:37:46 4:36:51

768 1529 Kobus Botman Middelburg 1951 76e M55 58:53 2:09:32 3:10:25 4:37:48 4:36:12

769 968 Mike Parramore Blaricum 1950 77e M55 55:41 2:01:36 3:06:09 4:37:49 4:36:46

770 811 Piet Beijer Middelburg 1948 11e M65 57:31 2:06:05 3:10:01 4:37:55 4:37:02

771 358 Martin de Regt Kapelle 1966 277e M45 57:41 2:09:41 3:15:33 4:38:05 4:37:07

772 979 Reijer Leestemaker Kapelle 1966 278e M45 57:12 2:06:01 3:09:33 4:38:05 4:37:06

773 1179 Jeroen Brouwer Borssele 1973 213e M35 56:38 2:07:47 3:15:00 4:38:06 4:37:05

774 2122 Denise Eijsman Blaricum 1963 29e V45 1:03:07 2:16:23 3:17:50 4:38:09 4:36:27

775 335 Rob Maat Goes 1964 279e M45 54:23 1:58:52 3:05:11 4:38:13 4:37:04

776 524 Conrad de ridder Vlissingen 1968 280e M45 59:05 2:09:01 3:10:19 4:38:35 4:36:55

777 1115 Jan van der Flier Vlissingen 1964 281e M45 59:06 2:09:02 3:10:20 4:38:35 4:36:56

778 2250 Maria Redder Groningen 1982 15e Vsen 57:59 2:06:02 3:15:23 4:38:36 4:37:17

779 703 Egbert Boot Goes 1984 116e Msen 1:01:23 2:17:36 3:21:41 4:38:39 4:38:13

780 242 Marko Verkaart Vlissingen 1969 214e M35 1:00:51 2:11:11 3:13:07 4:38:40 4:37:05

781 1339 Marcel Jacobi Purmerend 1966 282e M45 1:01:36 2:14:32 3:17:52 4:38:49 4:37:12

782 201 Boy Saija Middelburg 1960 283e M45 54:47 1:59:36 3:07:37 4:38:53 4:38:43

783 754 Maurice Eppings Middelburg 1961 284e M45 57:49 2:07:35 3:12:29 4:38:53 4:38:20

784 63 Erwin Van wijk Burgh‑Haamstede 1964 285e M45 52:50 2:08:57 3:10:57 4:38:53 4:38:21

785 698 Ronald Dees Vlissingen 1968 286e M45 51:19 1:56:23 3:02:34 4:39:01 4:38:41

786 1387 Michiel de Haas Oost‑Souburg 1974 215e M35 50:37 1:53:16 3:01:46 4:39:07 4:38:48

787 879 Joost Boonman Yerseke 1963 287e M45 59:15 2:08:47 3:10:45 4:39:14 4:37:59

788 1188 Koenraad ODERY Marke (BEL) 1965 288e M45 59:43 2:11:24 3:16:20 4:39:17 4:37:53

789 2283 Willeke den Dikken Nijkerk Gld 1982 16e Vsen 58:54 2:09:24 3:13:27 4:39:29 4:38:09

790 521 Etienne Verhoef Goes 1970 216e M35 52:57 1:57:00 3:07:06 4:39:32 4:38:25

791 62 Siebolt de Boer Nijmegen 1962 289e M45 1:05:14 2:20:06 3:19:29 4:39:43 4:37:59

792 1518 Rudy Neve Sint Jansteen 1953 78e M55 53:03 1:57:58 3:04:42 4:39:44 4:38:43

793 555 Erwin van Heerde Dokkum 1975 217e M35 58:04 2:05:52 3:10:32 4:39:48 4:38:01

794 717 Arthur van Gansewinkel Vlissingen 1972 218e M35 56:18 2:01:58 3:07:51 4:39:49 4:39:13

795 1581 Jouke Annema Wassenaar 1969 219e M35 44:44 1:47:13 2:50:00 4:39:56 4:39:53

796 2149 Suzanne Geschiere Middelburg 1964 30e V45 55:32 2:03:25 3:11:55 4:40:03 4:39:21

797 964 Edgar van Weelden 's‑Heer Arendskerke 1969 220e M35 55:53 2:03:33 3:11:08 4:40:04 4:39:13

798 1241 Cor Baars Nieuwland 1963 290e M45 54:25 1:59:49 3:07:48 4:40:05 4:39:47

799 1344 Piet Egbers Oldenzaal 1956 79e M55 57:39 2:07:00 3:10:22 4:40:07 4:39:38

800 2205 Claudia Suthor Nettetal (GER) 1980 17e Vsen 53:54 2:00:11 3:06:39 4:40:09 4:39:32

801 2094 Tanny van As Tholen 1977 31e V35 51:18 1:58:58 3:15:58 4:40:21 4:39:35

802 1511 Gert‑Jan Menheere Hulst 1966 291e M45 55:00 2:02:58 3:08:04 4:40:23 4:39:00

803 607 Michel De Ruijsscher Breskens 1969 221e M35 54:41 2:02:35 3:09:37 4:40:25 4:40:20

804 1174 John Provoost Domburg 1967 292e M45 55:37 2:04:22 3:15:06 4:40:30 4:40:14

805 2196 Mirjam Suijk Middelburg 1967 31e V45 57:22 2:09:34 3:14:35 4:40:30 4:39:45

806 45 Han Mathijssen Haaren 1964 293e M45 52:23 1:58:24 3:06:55 4:40:34 4:40:18

807 534 Walter Plessius Kattendijke 1974 222e M35 56:44 2:05:47 3:11:30 4:40:37 4:40:08

808 852 Gerrino Mulder Maastricht 1968 294e M45 1:01:15 2:17:26 3:19:44 4:40:42 4:39:40

809 1317 Harold van der Pol Amersfoort 1970 223e M35 56:34 2:05:10 3:12:32 4:40:47 4:40:08

810 966 Jacco de Meij Ritthem 1970 224e M35 1:00:30 2:14:56 3:17:42 4:40:48 4:39:22

811 2224 Jolijn Mulders Soest 1980 18e Vsen 54:38 2:03:08 3:12:08 4:40:57 4:40:19

812 640 Danny Ars Ovezande 1954 80e M55 56:03 2:05:29 3:11:13 4:40:58 4:40:11

813 1321 Bart Eigenhuis Soest 1967 295e M45 54:38 2:02:55 3:12:08 4:40:58 4:40:20

814 1474 Hanno de Hoon Terneuzen 1957 81e M55 57:20 2:04:16 3:05:25 4:41:10 4:40:02

815 724 Piet Jongepier Westkapelle 1949 82e M55 55:38 2:02:32 3:06:01 4:41:11 4:39:51

816 1201 Brian van Geer Zierikzee 1979 117e Msen 1:00:29 2:10:26 3:13:37 4:41:27 4:39:35

817 1333 Patrick Habets Bruinisse 1977 225e M35 54:43 2:03:04 3:11:09 4:41:34 4:40:19

818 179 Joep Roseboom Vlissingen 1967 296e M45 1:03:35 2:19:10 3:21:19 4:41:39 4:39:39

819 184 Ron Kindts Oost‑Souburg 1971 226e M35 55:13 1:59:36 3:05:46 4:41:45 4:40:51

820 2219 Seija Franse Amsterdam 1988 19e Vsen 57:40 2:06:54 3:11:16 4:41:53 4:41:10

821 2139 Tea Tazelaar Middelburg 1958 8e V55 57:24 2:06:32 3:14:10 4:42:00 4:41:00

822 367 Henk van Rosmalen Tilburg 1956 83e M55 59:00 2:16:54 3:23:00 4:42:06 4:41:37

823 1543 Anthony Dahlkamp Heinkenszand 1968 297e M45 57:23 2:03:58 3:02:38 4:42:07 4:41:02

824 2099 Igna Becks Middelburg 1958 9e V55 59:41 2:13:45 3:18:06 4:42:10 4:40:58

825 205 Anton van Daalen Koudekerke 1967 298e M45 1:00:52 2:12:48 3:19:14 4:42:14 4:40:55

826 798 Ad Moerland Sint‑Maartensdijk 1978 227e M35 55:20 2:00:39 3:04:06 4:42:15 4:41:14

827 2100 Vivian Brasser Westkapelle 1976 32e V35 59:58 2:11:56 3:18:54 4:42:20 4:40:48

828 1515 Jeroen Jonker Opheusden 1958 84e M55 55:53 2:03:32 3:10:28 4:42:36 4:40:53

829 1103 Winifred Franse Vlissingen 1961 299e M45 57:39 2:06:52 3:06:13 4:42:47 4:42:03

830 2073 Angela Goedman Zoutelande 1976 33e V35 1:00:09 2:14:21 3:20:18 4:42:50 4:41:39

831 860 Irene Koole Zoutelande 1965 300e M45 1:00:02 2:14:21 3:20:17 4:42:55 4:41:43

832 2040 Linda Goense Ovezande 1964 32e V45 57:19 2:06:19 3:09:54 4:43:16 4:42:03

833 156 Rens Deurloo Kloetinge 1958 85e M55 57:23 2:04:33 3:08:27 4:43:19 4:42:10

834 894 Cor Schipper Middelburg 1957 86e M55 53:36 2:02:42 3:07:51 4:43:20 4:42:44

835 519 Pieter den Hollander Serooskerke Walchere 1965 301e M45 57:00 2:04:28 3:09:28 4:43:21 4:41:59

836 1227 Dick van der Klei 's‑Gravenhage 1963 302e M45 59:51 2:11:19 3:15:51 4:43:22 4:41:58

837 1396 Leo Francke Oostkapelle 1958 87e M55 55:09 2:04:51 3:12:32 4:43:25 4:43:00

838 1116 Michiel Mieras Bunnik 1966 303e M45 57:38 2:11:04 3:17:11 4:43:39 4:43:02

839 816 Maurice Snoek Arnemuiden 1983 118e Msen 59:23 2:11:19 3:14:46 4:43:41 4:42:17

840 159 Andre Crucq Vlissingen 1952 88e M55 58:22 2:08:44 3:20:03 4:43:45 4:42:46

841 258 Gert Jan Marinisse Oost‑Souburg 1964 304e M45 59:16 2:11:33 3:17:44 4:43:53 4:42:19

842 773 Kees Staal Aagtekerke 1972 228e M35 55:03 2:01:42 3:05:23 4:43:54 4:43:12

843 174 Maarten van Maldegem Oostkapelle 1979 119e Msen 53:57 2:01:08 3:05:05 4:44:00 4:43:45

844 1245 Hugo du Mez Dordrecht 1958 89e M55 55:06 2:01:16 3:10:55 4:44:03 4:43:18

845 2110 Steffi Berks Goes 1982 20e Vsen 59:14 2:14:07 3:20:15 4:44:06 4:43:10

846 2093 Vera de Blaeij Heinkenszand 1980 21e Vsen 58:34 2:09:38 3:15:16 4:44:07 4:43:01

847 180 Erwin Houmes Vlissingen 1973 229e M35 56:15 2:04:39 3:11:26 4:44:15 4:43:38

848 1059 Adjan Verhage Vlissingen 1973 230e M35 55:03 2:01:42 3:05:22 4:44:18 4:43:36

849 58 Fred van der Zee Dordrecht 1964 305e M45 57:32 2:06:15 3:12:51 4:44:25 4:43:05

850 2271 Silvia Treur Mijdrecht 1969 34e V35 1:03:28 2:14:31 3:19:36 4:44:28 4:42:45

851 206 Marco Voorthuis Utrecht 1971 231e M35 58:34 2:11:21 3:20:21 4:44:34 4:44:13

852 1522 Gerard Slotema Zwijndrecht 1966 306e M45 1:03:50 2:19:54 3:25:06 4:44:35 4:42:51

853 2188 Claudine MARIAVELLE Arlon (BEL) 1961 33e V45 59:17 2:10:11 3:17:25 4:44:39 4:43:14

854 681 Cindy den Hollander Oost‑Souburg 1974 35e V35 1:00:49 2:14:42 3:21:46 4:44:40 4:43:03

855 2259 Eline Vree Oud‑Beijerland 1974 36e V35 59:52 2:13:16 3:17:50 4:44:43 4:43:25

856 501 Adrie van Belzen Westkapelle 1965 307e M45 59:22 2:12:36 3:17:18 4:44:43 4:43:19

857 2257 Melinda Bakker Oud‑Beijerland 1969 37e V35 59:52 2:13:14 3:17:50 4:44:43 4:43:25

858 1535 Hans Sinke Zoutelande 1950 90e M55 59:25 2:09:59 3:12:06 4:44:52 4:43:06

859 1410 Rob Jongeneel Middelburg 1964 308e M45 1:01:14 2:16:00 3:22:00 4:44:53 4:43:21

860 1464 Martijn Schreuder Barneveld 1989 120e Msen 55:55 2:03:21 3:01:49 4:44:58 4:44:07

861 625 Huib Pouwelse Rilland 1958 91e M55 57:23 2:08:17 3:13:46 4:44:58 4:44:09

862 1369 Joris van den Berg Amsterdam 1983 121e Msen 57:08 2:05:47 3:07:30 4:44:59 4:44:07

863 1156 Bert Kwint Assendelft 1959 309e M45 1:04:38 2:21:55 3:25:24 4:45:00 4:43:10

864 546 Freddy Roose Oostkapelle 1974 232e M35 57:49 2:07:41 3:15:47 4:45:03 4:44:30

865 912 Ronny van Loon Middelburg 1969 233e M35 57:47 2:07:24 3:13:00 4:45:07 4:44:32

866 103 Wil Oudshoorn Goes 1960 310e M45 54:21 2:00:06 3:07:58 4:45:10 4:44:41

867 2194 Frouwkje Herder Ravenswoud 1958 10e V55 54:42 2:04:36 3:15:49 4:45:10 4:44:57

868 2165 Judith van Biemen Kapelle 1972 38e V35 59:16 2:09:37 3:15:03 4:45:19 4:43:38

869 2246 Jessica Hill 's‑Heer Hendrikskind 1979 22e Vsen 1:00:09 2:12:43 3:21:22 4:45:20 4:43:54

870 88 Louk Jongmans Driebergen‑Rijsenbur 1965 311e M45 57:01 2:05:52 3:11:32 4:45:21 4:44:11

871 267 Jeroen Dalebout Burgh‑Haamstede 1983 122e Msen 57:58 2:07:34 3:07:49 4:45:23 4:44:20

872 722 Ron Moerland Hellevoetsluis 1970 234e M35 54:11 2:01:14 3:05:17 4:45:24 4:44:48

873 1444 Rob Froonhoff Amersfoort 1966 312e M45 58:06 2:05:46 3:15:45 4:45:26 4:44:24

874 398 John de Boer De Meern 1966 313e M45 58:34 2:11:31 3:14:41 4:45:38 4:45:17

875 2061 Jacqueline de Bree Middelburg 1965 34e V45 57:31 2:09:22 3:20:27 4:45:38 4:45:17

876 808 Jan Jobse Serooskerke Walchere 1949 92e M55 58:59 2:07:04 3:14:27 4:45:38 4:44:04

877 1328 Joachim Sommershof Bonn (GER) 1963 314e M45 44:09 1:43:48 2:53:51 4:45:39 4:45:30

878 1459 Anco Kallemein Hendrik‑Ido‑Ambacht 1971 235e M35 54:29 2:01:37 3:08:47 4:45:42 4:44:50

879 558 Klaas Laan Amsterdam 1958 315e M45 56:54 2:07:08 3:09:28 4:45:46 4:44:42

880 1138 Jacco Nieboer Vrouwenpolder 1966 316e M45 56:53 2:06:23 3:16:32 4:45:46 4:45:01

881 532 Arie Houdijk Veenendaal 1950 93e M55 59:14 2:11:05 3:13:12 4:45:48 4:44:33

882 378 Jos Meeuwse Arnemuiden 1963 317e M45 1:01:11 2:12:48 3:18:56 4:45:53 4:44:33

883 2182 Jeanet Meeuwse Arnemuiden 1964 35e V45 1:01:12 2:12:57 3:18:58 4:45:53 4:44:34

884 624 Guido Custers Moorveld 1966 318e M45 58:54 2:06:30 3:18:38 4:45:54 4:44:01

885 2089 Gemma Verbruggen Boxtel 1963 36e V45 57:04 2:05:18 3:15:25 4:45:56 4:44:42

886 395 Frans Sinke Yerseke 1958 94e M55 58:51 2:09:45 3:18:18 4:46:04 4:45:15

887 387 Ronnie den Boer Hansweert 1976 236e M35 1:00:53 2:10:50 3:10:03 4:46:08 4:44:41

888 67 Michel Meulmeester Vlissingen 1976 237e M35 51:33 1:54:31 2:55:52 4:46:11 4:45:36

889 1371 Helmut Pelzer Geilenkirchen (GER) 1959 319e M45 1:02:09 2:16:24 3:21:14 4:46:13 4:44:23

890 969 Jeroen Hage Middelburg 1968 320e M45 55:28 2:03:18 3:09:41 4:46:15 4:45:18

891 278 Ron Brusket Wilhelminadorp 1971 238e M35 56:44 2:05:47 3:15:52 4:46:24 4:45:55

892 119 Herman Stabel Mortsel (BEL) 1956 95e M55 1:01:19 2:13:15 3:18:26 4:46:24 4:44:34

893 1280 Lucien Vandenbroucke Deerlijk (BEL) 1953 96e M55 1:00:28 2:13:20 3:17:53 4:46:47 4:45:21

894 355 Michael Veldung Mˆnchengladbach (GER 1979 123e Msen 54:18 2:02:50 3:07:17 4:46:53 4:46:29

895 331 Danmar Dees Goes 1971 239e M35 58:21 2:10:35 3:17:50 4:47:02 4:45:37

896 53 Dick Brouwer Heerde 1965 321e M45 1:02:46 2:13:34 3:20:02 4:47:06 4:45:18

897 1028 Jean Van Horebeek Houwaart (BEL) 1959 322e M45 55:23 2:03:07 3:12:22 4:47:13 4:46:12

898 163 Jan Kaan Rilland 1957 97e M55 58:24 2:06:28 3:08:04 4:47:13 4:46:00

899 1048 Micha Beckmann D¸sseldorf (GER) 1965 323e M45 58:20 2:11:26 3:20:10 4:47:16 4:46:09

900 2176 Melanie Metternich Duisburg (GER) 1976 39e V35 58:19 2:11:25 3:20:09 4:47:16 4:46:08

901 176 Wim van Ravenswaay Veenendaal 1973 240e M35 59:09 2:10:36 3:11:47 4:47:23 4:46:09

902 2180 Ria Perfors Elst 1967 37e V45 58:58 2:13:35 3:22:21 4:47:31 4:46:44

903 883 Leon Buijs Halsteren 1965 324e M45 57:29 2:09:16 3:17:03 4:47:36 4:46:30

904 2101 Frans Wildenbeest Spijkenisse 241e M35 51:50 1:56:19 3:14:28 4:47:37 4:47:00

905 497 Robert‑jan Provoost Domburg 1970 242e M35 55:09 2:01:40 3:04:40 4:47:42 4:47:00

906 1143 Etienne Marbehant Etalle (BEL) 1960 325e M45 59:17 2:10:10 3:17:13 4:47:44 4:46:19

907 1109 Jan van der Reest Geersdijk 1963 326e M45 57:34 2:06:14 3:13:00 4:47:47 4:47:16

908 162 Vincent van Sluijs Vlissingen 1969 243e M35 57:28 2:06:42 3:16:51 4:47:49 4:46:56

909 1373 Frans Heijboer Poortvliet 1959 327e M45 56:14 2:01:17 3:02:28 4:47:53 4:46:28

910 836 LubËrt Mulder Voorthuizen 1960 328e M45 1:01:15 2:17:26 3:19:44 4:47:54 4:46:52

911 1171 Pieter De Gaaij Middelburg 1958 98e M55 59:11 2:08:06 3:21:03 4:47:54 4:46:14

912 167 Daan Zandijk Arnemuiden 1989 124e Msen 57:53 2:08:51 3:17:18 4:47:55 4:46:56

913 1022 Szabolcs Levente Panczel Middelburg 1979 125e Msen 58:39 2:12:23 3:21:41 4:47:56 4:46:55

914 516 Berend Jan Luchtenberg Barneveld 1962 329e M45 57:21 2:05:19 3:05:15 4:47:56 4:46:59

915 2240 Gerda van de Klundert Melissant 1965 38e V45 59:57 2:11:54 3:20:11 4:48:10 4:46:50

916 1493 Xander Kentin Goes 1973 244e M35 57:14 2:06:22 3:14:53 4:48:13 4:47:20

917 1397 Michel Bekink Goes 1973 245e M35 59:45 2:10:38 3:17:51 4:48:15 4:46:53

918 647 Matthias Benz Darmstadt (GER) 1975 246e M35 58:08 2:05:55 3:17:59 4:48:17 4:47:17

919 617 Johan van den Berg Bergen op Zoom 1962 330e M45 54:36 2:01:57 3:14:20 4:48:20 4:47:37

920 294 Peter Disseldorp Zuidhorn 1964 331e M45 57:01 2:02:06 3:04:59 4:48:25 4:46:44

921 815 Henry bink Waalwijk 1966 332e M45 52:30 2:05:12 3:19:44 4:48:33 4:48:18

922 246 Bram Bruijnes Goes 1973 247e M35 1:00:00 2:15:42 3:20:58 4:48:35 4:47:37

923 616 Corne Klijn Tilburg 1968 333e M45 59:01 2:14:43 3:23:02 4:48:37 4:48:09

924 1254 John Gillesse Vlissingen 1970 248e M35 59:03 2:08:24 3:16:40 4:48:38 4:46:54

925 1391 Jako Sterrenburg Alblasserdam 1969 249e M35 1:01:32 2:15:57 3:18:08 4:48:38 4:46:53

926 919 Amos Herz Vlissingen 1965 334e M45 54:55 2:03:20 3:15:37 4:48:39 4:47:50

927 1484 Carolus Kwakernaak Molenaarsgraaf 1974 250e M35 1:00:31 2:16:27 3:23:12 4:48:41 4:47:05

928 1384 Marc‑Jan Moerland Krabbendijke 1985 126e Msen 52:45 1:59:03 3:06:33 4:48:49 4:48:28

929 2031 Marleen Huson Oost‑Souburg 1955 11e V55 51:33 1:57:28 3:09:14 4:48:51 4:48:36

930 2069 Ulrike Plˆnes Nettetal (GER) 1968 39e V45 59:27 2:12:26 3:23:35 4:49:02 4:48:15

931 1467 Nuno Pereira Martins Nieuw‑Vennep 1970 251e M35 57:16 2:05:40 3:16:40 4:49:04 4:48:20

932 777 John van Nunen Middelburg 1974 252e M35 1:05:04 2:23:35 3:25:46 4:49:06 4:47:38

933 2043 Lenneke Ruijsink Goes 1980 23e Vsen 1:02:02 2:16:39 3:24:07 4:49:07 4:48:10

934 472 Marco van der Knaap Vlissingen 1970 253e M35 1:00:57 2:14:29 3:19:46 4:49:15 4:47:46

935 1041 Joseph Resovsky Middelburg 1967 335e M45 56:39 2:04:07 3:15:56 4:49:24 4:48:41

936 1127 MohamedZombra Oost‑Souburg 1968 336e M45 45:34 1:58:46 3:15:17 4:49:28 4:49:28

937 769 Olav van der Schalk Oostvoorne 1974 254e M35 59:59 2:11:43 3:19:30 4:49:33 4:48:02

938 2020 Marie‑josÈ Lucassen Prinsenbeek 1970 40e V35 1:00:46 2:14:35 3:23:03 4:49:47 4:48:18

939 994 Marten Bij de Vaate Kapelle 1972 255e M35 1:01:55 2:18:02 3:22:57 4:49:48 4:48:29

940 490 AndrÈ de Koning Goes 1952 99e M55 55:20 2:05:49 3:18:53 4:49:48 4:49:12

941 1368 Michael Steiger Biest‑Houtakker 1953 100e M55 55:25 2:01:29 3:05:34 4:49:52 4:48:34

942 884 John Heijnen Halsteren 1970 256e M35 3:17:46 4:50:22 4:49:34

943 2253 Jeanne Schrauwen Halsteren 1953 12e V55 57:36 2:09:07 3:17:46 4:50:22 4:49:35

944 2258 Geertje van der Plas Moergestel 1966 40e V45 58:20 2:09:37 3:16:34 4:50:23 4:48:52

945 1255 Wim Bakker Terneuzen 1950 101e M55 52:04 1:58:08 3:06:48 4:50:23 4:49:59

946 776 Jos van Stee 's‑Gravenpolder 1970 257e M35 55:20 2:01:05 3:08:43 4:50:30 4:49:26

947 1530 Johnny Maljaars Oostkapelle 1968 337e M45 59:52 2:13:41 3:18:56 4:50:38 4:49:31

948 991 Geert Beekers Dongen 1978 258e M35 58:37 2:08:51 3:19:03 4:50:40 4:49:31

949 706 Jan Minnaard Yerseke 1966 338e M45 55:27 2:04:11 3:10:57 4:50:47 4:50:22

950 1195 Patrick Willemsen Hulst 1971 259e M35 57:02 2:06:26 3:17:08 4:50:48 4:49:24

951 224 Piet Verhage Westkapelle 1944 12e M65 58:22 2:12:41 3:19:22 4:50:49 4:50:06

952 2140 boudewijn Jansen Hulst 1970 260e M35 55:00 2:03:30 3:15:07 4:50:52 4:49:29

953 917 John Stoutjesdijk Westkapelle 1971 261e M35 55:52 2:03:52 3:19:07 4:51:06 4:50:26

954 1123 Paul van den Broeke Serooskerke Walchere 1974 262e M35 59:47 2:10:28 3:15:09 4:51:22 4:50:04

955 943 Patrick Peters Goes 1974 263e M35 57:49 2:09:26 3:19:15 4:51:23 4:50:13

956 403 Martin van der Doe Waarde 1950 102e M55 57:27 2:06:46 3:17:53 4:51:27 4:50:34

957 1068 Pieter Wielhouwer Wilhelminadorp 1969 264e M35 59:45 2:10:39 3:17:51 4:51:29 4:50:07

958 2179 Maureen den Hamer Biervliet 1972 41e V35 1:00:26 2:14:55 3:24:47 4:51:30 4:50:09

959 897 Arjen de Groot Enkhuizen 1976 265e M35 1:03:59 2:20:47 3:24:09 4:51:34 4:49:55

960 1452 Eric Haest Kasterlee (BEL) 1955 103e M55 50:11 1:54:26 3:07:05 4:51:37 4:51:29

961 959 Jan Dirk den Hartog Bemmel 1977 266e M35 59:30 2:09:56 3:17:59 4:51:42 4:50:16

962 1094 Walter de Jonge Zierikzee 1962 339e M45 56:20 2:05:23 3:09:12 4:51:50 4:50:56

963 1169 Robbert Sterk Weesp 1979 127e Msen 58:00 2:08:27 3:20:19 4:51:51 4:50:46

964 2218 Mona Videler Bergen op Zoom 1967 41e V45 57:23 2:06:38 3:19:32 4:51:55 4:50:44

965 56 Dirk Kotp Amersfoort 1959 340e M45 1:00:29 2:16:44 3:23:09 4:52:08 4:50:17

966 565 Tom Rozenburg Vijfhuizen 1973 267e M35 55:08 2:03:51 3:12:37 4:52:12 4:51:29

967 84 Niels de Water 's‑Gravenhage 1985 128e Msen 59:26 2:13:23 3:18:14 4:52:13 4:50:46

968 1238 Marcel Bijmold Amsterdam 1975 268e M35 55:55 1:59:57 3:16:20 4:52:13 4:51:22

969 421 Jeroen van Wallenburg Domburg 1981 129e Msen 1:00:54 2:15:31 3:21:27 4:52:18 4:51:15

970 2214 MuriÎl Jongepier Westkapelle 1976 42e V35 1:01:27 2:15:00 3:20:59 4:52:18 4:50:47

971 93 Thijs van 't Hul 't Harde 1973 269e M35 59:29 2:09:57 3:14:12 4:52:40 4:50:53

972 1306 Ernst Zwart 's‑Gravenhage 1963 341e M45 1:00:42 2:15:21 3:22:19 4:52:48 4:51:19

973 2044 Myrna den Dekker Hoedekenskerke 1989 24e Vsen 59:11 2:13:34 3:23:17 4:52:49 4:51:49

974 245 Jan Huijsman Winterswijk 1946 13e M65 57:26 2:06:45 3:19:25 4:52:49 4:51:54

975 143 Rob van 't Veen Goes 1979 130e Msen 1:04:08 2:21:26 3:26:31 4:52:53 4:51:41

976 814 Gert Kruitbosch Goes 1961 342e M45 57:09 2:06:02 3:13:25 4:52:55 4:51:49

977 806 Wim Cardinaels Leuven (BEL) 1978 270e M35 56:08 2:04:51 3:14:24 4:53:03 4:51:47

978 1064 Bernd Schotten Mˆnchengladbach (GER 1974 271e M35 59:36 2:12:27 3:17:42 4:53:13 4:51:44

979 1063 Reiner Quack Bedburg (GER) 1967 343e M45 59:36 2:12:27 3:17:42 4:53:14 4:51:45

980 2278 Nelleke Bosscha Vlissingen 1980 25e Vsen 1:00:50 2:15:11 3:24:45 4:53:23 4:51:47

981 172 Bill Stegers Vlissingen 1968 344e M45 59:57 2:14:27 3:19:48 4:53:23 4:52:29

982 1294 Robert Herling Capelle aan den IJss 1953 104e M55 1:00:20 2:09:20 3:14:15 4:53:39 4:51:48

983 1065 Nils Willekes Waalwijk 1980 131e Msen 56:58 2:03:07 3:08:27 4:53:43 4:52:43

984 547 Stefan de Weerdt Goes 1988 132e Msen 1:00:49 2:13:43 3:21:42 4:53:53 4:52:42

985 310 Jˆrg Hubenthal Kassel (GER) 1958 105e M55 56:59 2:04:29 3:17:42 4:53:55 4:52:34

986 846 Ben Sibon Hengelo Ov 1955 106e M55 1:01:28 2:15:09 3:20:49 4:54:01 4:52:43

987 305 Peter Sanderse Serooskerke Walchere 1959 345e M45 55:45 2:08:01 3:22:24 4:54:07 4:53:43

988 648 Maurice Rentmeester Goes 1977 272e M35 1:00:15 2:13:45 3:19:54 4:54:22 4:53:07

989 2206 Anoek Rentmeester De Knipe 1973 43e V35 1:00:14 2:13:45 3:19:53 4:54:22 4:53:07

990 101 Carmody Hulskamp Westzaan 1977 273e M35 1:00:10 2:11:02 3:23:08 4:54:27 4:53:05

991 39 Peter Bilstra Gorinchem 1957 107e M55 54:53 2:05:43 3:22:13 4:54:41 4:54:24

992 325 Leon Creemers Amstelveen 1985 133e Msen 54:22 2:01:57 3:14:57 4:54:43 4:53:56

993 2015 Everdien Vermeulen Kloetinge 1965 42e V45 58:33 2:10:29 3:21:32 4:54:54 4:53:46

994 211 Theo Jansen Bergen op Zoom 1964 346e M45 1:06:01 2:24:22 3:27:23 4:54:58 4:54:00

995 980 Thomas Paschen Marl (GER) 1962 347e M45 57:21 2:06:02 3:19:49 4:55:19 4:53:38

996 1121 Sven D‰weritz Warburg (GER) 1967 348e M45 59:20 2:12:54 3:20:15 4:55:21 4:54:39

997 315 Dustin van Roozendaal Utrecht 1978 274e M35 59:45 2:10:32 3:19:02 4:55:25 4:54:02

998 2041 Ciska Dijkers Zoutelande 1971 44e V35 1:00:08 2:14:37 3:27:56 4:55:28 4:54:16

999 1363 Frank d Haan Waalre 1958 349e M45 55:25 2:01:30 3:05:35 4:55:40 4:54:23

1000 1426 Aschwin du Clou Berkel en Rodenrijs 1969 275e M35 1:04:03 2:22:41 3:28:01 4:55:42 4:54:01

1001 1160 Dick Hilberdink Middelburg 1965 350e M45 57:32 2:09:21 3:20:28 4:55:58 4:55:38

1002 1521 John van Beek Arnemuiden 1972 276e M35 1:01:25 2:20:32 3:24:16 4:56:02 4:54:54

1003 457 Kees van Belzen Ritthem 1952 108e M55 59:50 2:12:34 3:23:04 4:56:12 4:54:36

1004 1536 Jeffrey Vader Domburg 1974 277e M35 1:00:55 2:15:29 3:21:28 4:56:13 4:55:11

1005 725 Aad Spruijt Poortugaal 1955 109e M55 59:03 2:12:58 3:24:40 4:56:20 4:55:26

1006 49 Michiel Bleijenbergh Middelburg 1973 278e M35 57:54 2:08:36 3:15:39 4:56:28 4:55:21

1007 909 Albert De Visser Koudekerke 1972 279e M35 59:10 2:12:05 3:22:36 4:56:39 4:55:51

1008 2152 Lianne De Visser‑Wielemak Koudekerke 1971 45e V35 59:10 2:12:05 3:22:36 4:56:39 4:55:51

1009 1347 Ron Schop Dordrecht 1962 351e M45 50:35 1:54:27 3:06:49 4:56:40 4:56:11

1010 70 Ralph Gillissen Middelburg 1968 352e M45 59:45 2:13:47 3:20:18 4:56:43 4:55:24

1011 90 Jan de Jager Wolphaartsdijk 1976 280e M35 55:31 2:01:25 3:07:33 4:56:44 4:56:32

1012 48 Martijn Leenknegt Kapelle 1971 281e M35 58:33 2:09:38 3:20:31 4:57:00 4:56:42

1013 1017 Ad de Laat Geldrop 1957 110e M55 57:23 2:09:26 3:23:08 4:57:04 4:56:14

1014 417 Jan van de Linde Oostburg 1953 111e M55 58:25 2:10:17 3:21:32 4:57:05 4:56:21

1015 1567 Ab Duinhouwer Nieuwerkerk 1964 353e M45 51:46 1:56:07 3:10:20 4:57:09 4:56:27

1016 2141 Gina Heuser Ridderkerk 1960 43e V45 57:36 2:08:42 3:15:45 4:57:13 4:56:13

1017 2277 Aleida Alfrink‑Goettsch Nijkerk Gld 1957 13e V55 1:02:15 2:19:17 3:27:28 4:57:15 4:55:53

1018 1226 Ryan Lievaart Heiloo 1964 354e M45 56:34 2:07:28 3:18:19 4:57:28 4:56:13

1019 569 Ronnie Moerdijk Arnemuiden 1975 282e M35 59:22 2:12:35 3:20:08 4:57:29 4:56:05

1020 2150 Marisa Ludwigs Karlstein (GER) 1972 46e V35 1:01:02 2:15:30 3:27:48 4:57:54 4:56:38

1021 779 Jan Minderhoud Oostkapelle 1947 14e M65 58:39 2:11:34 3:19:14 4:58:08 4:56:51

1022 2154 Carolien Wisse Grijpskerke 1966 44e V45 1:03:18 2:22:04 3:30:49 4:58:08 4:56:32

1023 195 Antoine Verdonk Tholen 1972 283e M35 59:28 2:10:33 3:22:09 4:58:13 4:56:26

1024 702 Jan Neels Yerseke 1967 355e M45 58:48 2:13:54 3:23:56 4:58:24 4:57:28

1025 668 Simon Schot Goes 1977 284e M35 59:54 2:14:35 3:23:13 4:58:26 4:57:18

1026 2065 Hennie Sheilds ‑Schipper Heinkenszand 1979 26e Vsen 59:53 2:17:45 3:29:52 4:58:26 4:57:18

1027 1114 Benny den Haan Yerseke 1976 285e M35 1:01:45 2:17:33 3:25:54 4:58:27 4:57:13

1028 193 Johan van der Jagt Yerseke 1973 286e M35 1:01:45 2:17:34 3:25:54 4:58:27 4:57:14

1029 847 Hans Gijzel 's‑Heer Arendskerke 1983 134e Msen 1:00:49 2:14:15 3:22:23 4:58:29 4:57:18

1030 1010 Sjaak Riemens Vrouwenpolder 1980 135e Msen 56:53 2:05:32 3:16:32 4:58:32 4:57:47

1031 840 Mauricio Alarico Espinoza 's‑Heer Arendskerke 1971 287e M35 56:19 2:04:14 3:13:23 4:58:41 4:58:12

1032 757 Peter De Bruijne Zaandijk 1958 112e M55 1:01:56 2:17:17 3:28:52 4:59:07 4:57:46

1033 1395 RAF De Smet Antwerpen (BEL) 1974 288e M35 57:29 2:10:05 3:22:44 4:59:08 4:57:58

1034 1377 Pieter Oosters Berchem (BEL) 1971 289e M35 57:26 2:10:34 3:22:47 4:59:08 4:57:59

1035 306 Piet Danen Oud Gastel 1960 356e M45 59:18 2:10:24 3:16:00 4:59:09 4:57:25

1036 1383 Bas Poldervaart Buurmalsen 1992 136e Msen 59:18 2:12:38 3:23:48 4:59:10 4:57:57

1037 108 Dirk van Kessel Geldermalsen 1966 357e M45 59:18 2:12:37 3:23:47 4:59:10 4:57:57

1038 443 Stefaan Van Gijsel Merksplas (BEL) 1972 290e M35 59:17 2:10:25 3:20:27 4:59:16 4:57:59

1039 1069 Arend Kooman Middelburg 1982 137e Msen 54:50 2:02:17 3:12:12 4:59:20 4:57:54

1040 2228 Wilma Schroevers Arnemuiden 1965 45e V45 1:00:54 2:18:03 3:27:09 4:59:27 4:58:08

1041 889 Wijnte Hol Elst Gld 1976 291e M35 59:28 2:09:17 3:17:58 4:59:27 4:58:00

1042 2008 Margreeth Capelle Veenendaal 1954 14e V55 58:10 2:08:52 3:26:26 4:59:28 4:58:37

1043 1382 Mario Matulessy Domburg 1959 358e M45 58:37 2:10:23 3:20:43 4:59:34 4:58:18

1044 2083 Sandra Passenier Westkapelle 1973 47e V35 1:00:08 2:14:45 3:27:56 4:59:35 4:58:23

1045 1539 De Zeeuw P Terneuzen 1955 113e M55 58:22 2:16:21 3:24:10 4:59:37 4:59:13

1046 2265 Krista Voorham Burgh‑Haamstede 1972 48e V35 58:18 2:09:35 3:17:15 4:59:37 4:58:13

1047 113 Martin Boertjes Veere 1971 292e M35 54:46 2:03:01 3:12:07 4:59:37 4:59:02

1048 1009 Hans Minnaard Yerseke 1960 359e M45 58:11 2:11:53 3:26:55 4:59:39 4:59:17

1049 712 Martin Daalhuizen Aagtekerke 1966 360e M45 56:51 2:07:34 3:21:34 4:59:44 4:58:29

1050 2189 Birgit van Beek Leende 1963 46e V45 1:00:51 2:16:31 3:25:25 4:59:46 4:58:35

1051 1326 Kees Klerks Waalwijk 1964 361e M45 59:54 2:15:42 3:25:50 4:59:47 4:58:25

1052 458 Peter Jobse Goes 1990 138e Msen 1:03:30 2:20:30 3:30:02 4:59:50 4:58:25

1053 194 Marco Heijstek Wolphaartsdijk 1969 293e M35 1:03:16 2:19:34 3:23:49 4:59:54 4:58:27

1054 1277 Louis Roblain Grapfontaine (BEL) 1969 294e M35 57:51 2:07:50 3:09:52 5:00:01 4:59:15

1055 186 Jacco Houmes Westkapelle 1982 139e Msen 59:28 2:11:09 3:18:21 5:00:01 4:58:55

1056 564 Pieter Luijten Steenbergen Nb 1964 362e M45 1:00:03 2:09:59 3:22:57 5:00:04 4:58:37

1057 1012 Daniel Ekkebus Goes 1986 140e Msen 1:01:23 2:17:38 3:25:57 5:00:11 4:59:45

1058 1007 Wim van der Maat Eindhoven 1958 114e M55 58:24 2:13:43 3:28:01 5:00:17 4:59:27

1059 643 Carlo Pappot Mijdrecht 1970 295e M35 1:00:48 2:13:31 3:29:13 5:00:22 4:58:39

1060 317 John van den Heuvel Vlissingen 1964 363e M45 59:56 2:12:32 3:23:36 5:00:26 4:59:32

1061 2130 Mariette van Vliet Vlissingen 1963 47e V45 1:00:17 2:11:51 3:22:11 5:00:26 4:58:50

1062 231 Fred van der Roest Hilversum 1967 364e M45 1:01:52 2:16:24 3:28:40 5:00:29 4:58:39

1063 153 Peter Boogaard Grijpskerke 1963 365e M45 1:00:50 2:13:21 3:20:38 5:00:35 4:58:55

1064 2023 Elvera Boogaard Grijpskerke 1987 27e Vsen 1:00:50 2:13:21 3:20:38 5:00:35 4:58:56

1065 1427 Anne Pol Dordrecht 1956 115e M55 56:27 2:12:11 3:28:56 5:00:41 4:59:37

1066 50 Ad Tres Wilhelminadorp 1961 366e M45 1:01:05 2:14:54 3:17:41 5:00:58 4:59:15

1067 1177 Matthijs van Straten Vlissingen 1977 296e M35 56:13 2:03:27 3:17:40 5:01:09 4:59:41

1068 1473 Kees Pouwelse Westkapelle 1957 116e M55 1:02:51 2:21:37 3:30:39 5:01:17 5:00:06

1069 1429 Aldo Leroy Bertrix (BEL) 1969 297e M35 49:17 1:49:39 3:02:26 5:01:20 5:00:36

1070 2051 Caroline Verwijs Kapelle 1964 48e V45 1:04:45 2:23:06 3:29:40 5:01:43 5:00:14

1071 1216 Jan Hogeweg Oostkapelle 1968 298e M35 55:23 2:05:23 3:16:41 5:01:58 5:01:33

1072 22 Leo Mar Johannsson Middelburg 1971 299e M35 57:12 2:11:52 3:26:17 5:02:12 5:00:48

1073 397 Hans Wijkhuijs Meliskerke 1978 300e M35 59:05 2:12:40 3:25:03 5:02:19 5:01:24

1074 394 Paul van Tuil Burgh‑Haamstede 1969 301e M35 58:00 2:13:52 3:23:38 5:02:26 5:01:11

1075 888 Arjan Meijer Kapelle 1981 141e Msen 1:00:46 2:13:42 3:21:41 5:02:34 5:01:22

1076 480 Mark Weijer Kapelle 1975 302e M35 57:15 2:08:16 3:19:39 5:02:55 5:01:39

1077 2098 Inge Versluis Ermelo 1975 49e V35 1:00:49 2:13:17 3:24:30 5:03:09 5:01:26

1078 924 Hans Verhaag Tegelen 1962 367e M45 50:57 1:53:48 3:20:19 5:03:16 5:02:56

1079 1120 Joost Spoelstra Hoofddorp 1971 303e M35 58:39 2:10:54 3:25:16 5:03:28 5:01:35

1080 1367 Dirk Teske 's‑Gravenhage 1984 142e Msen 58:38 2:09:12 3:26:08 5:03:28 5:01:35

1081 595 Jacco Willemse Middelburg 1981 143e Msen 2:08:54 3:22:28 5:03:30 5:02:58

1082 1401 Vincent Boekhoorn Vleuten 1974 304e M35 1:02:45 2:19:32 3:31:21 5:03:38 5:02:23

1083 2289 Christel Timmer Vleuten 1981 28e Vsen 1:02:46 2:19:34 3:31:22 5:03:38 5:02:24

1084 104 Folkert Kasemier Zierikzee 1954 117e M55 1:02:50 2:18:02 3:30:12 5:03:44 5:01:52

1085 286 Rob Goedhart Koudekerke 1970 305e M35 52:18 2:01:16 3:18:09 5:03:46 5:02:58

1086 1298 Dion Vijgeboom Almere 1974 306e M35 1:01:55 2:19:18 3:32:45 5:03:53 5:02:27

1087 1330 Michel Blancke Amsterdam 1972 307e M35 1:01:54 2:18:45 3:30:56 5:03:53 5:02:26

1088 390 Rob Bijl Veenendaal 1965 368e M45 57:35 2:11:46 3:27:14 5:03:56 5:03:07

1089 95 Remy van de Guchte Hansweert 1983 144e Msen 1:02:21 2:37:30 3:52:06 5:04:00 5:02:32

1090 2157 Riet Pouwelse Vrouwenpolder 1951 15e V55 1:00:23 2:18:21 3:29:30 5:04:01 5:02:49

1091 237 Peter van Kempen Koudekerke 1962 369e M45 51:16 1:59:39 3:14:59 5:04:02 5:03:35

1092 541 Joop Werson Eindhoven 1966 370e M45 1:00:05 2:15:44 3:27:10 5:04:08 5:03:13

1093 2090 Maaike Werson Eindhoven 1972 50e V35 1:00:25 2:16:32 3:28:06 5:04:08 5:03:14

1094 606 RenÈ de Pagter Middelburg 1973 308e M35 59:31 2:12:25 3:20:06 5:04:17 5:03:52

1095 2010 Miranda de Klerk Nieuw‑ en Sint Joosl 1979 29e Vsen 59:41 2:15:48 3:32:02 5:04:19 5:02:56

1096 2249 Imka de Ridder Westkapelle 1969 51e V35 1:03:18 2:21:57 3:30:14 5:04:33 5:02:58

1097 216 Mike Zegers Terneuzen 1970 309e M35 52:44 2:00:03 3:10:18 5:04:49 5:04:27

1098 1173 Vincent de Heer Ede Gld 1975 310e M35 57:38 2:11:08 3:23:19 5:04:52 5:04:16

1099 2280 Ria van Gastel Heerle 1963 49e V45 59:18 2:13:22 3:26:53 5:04:54 5:03:23

1100 2059 Rian Basting Middelburg 1971 52e V35 1:00:55 2:20:43 3:33:43 5:04:55 5:03:37

1101 634 Alexander Verschuur Zoutelande 1968 371e M45 1:01:47 2:21:01 3:33:56 5:05:22 5:03:53

1102 475 Rob Verwer Breda 1967 372e M45 1:03:49 2:21:44 3:31:00 5:05:31 5:03:56

1103 2131 Frederiek Huiszoon Middelburg 1961 50e V45 1:03:56 2:22:42 3:31:27 5:05:34 5:04:26

1104 629 Kees Geertse Meliskerke 1956 118e M55 55:41 2:04:57 3:24:40 5:05:36 5:04:43

1105 236 Jaco Moerdijk Arnemuiden 1973 311e M35 1:00:49 2:18:53 3:30:14 5:05:41 5:04:16

1106 676 Fedor Hamelink Goes 1968 373e M45 1:03:11 2:20:26 3:27:52 5:05:51 5:03:58

1107 570 Berry Heerebout Berkel‑Enschot 1944 15e M65 59:33 2:13:54 3:28:27 5:05:55 5:04:21

1108 2235 Julia Paauwe Oostkapelle 1962 51e V45 1:01:23 2:22:06 3:34:36 5:06:00 5:04:33

1109 2191 David Enthoven Virton (BEL) 1949 119e M55 58:41 2:08:14 3:18:38 5:06:16 5:04:51

1110 72 Simon Doorgeest Zaandam 1956 120e M55 1:01:54 2:17:19 3:28:52 5:06:22 5:05:00

1111 409 Herman Abbink Goes 1957 121e M55 1:00:55 2:14:51 3:23:36 5:06:25 5:04:51

1112 412 Tom Abbink Goes 1992 145e Msen 1:00:57 2:14:52 3:23:36 5:06:25 5:04:52

1113 755 Martin van Oordt Middelburg 1963 374e M45 56:58 2:13:03 3:27:26 5:06:34 5:05:36

1114 330 Jaap de Kam Amstelveen 1950 122e M55 1:04:33 2:23:43 3:32:07 5:06:48 5:05:14

1115 2106 Marion Goossen Terneuzen 1972 53e V35 1:00:13 2:16:45 3:28:12 5:06:54 5:05:43

1116 572 MaraToon de Kam Wolphaartsdijk 1962 375e M45 1:05:37 2:25:27 3:34:43 5:07:25 5:05:44

1117 533 Hans Kleppe Kapelle 1969 312e M35 57:21 2:15:25 3:30:55 5:07:34 5:07:08

1118 377 Ko Pleijte Kapelle 1965 376e M45 54:03 2:02:16 3:19:05 5:07:42 5:06:18

1119 1099 J¸rgen Diekmann Willebadessen (GER) 1966 377e M45 58:23 2:11:00 3:21:14 5:07:48 5:07:05

1120 414 Peter Kirberich Viersen (GER) 1954 123e M55 57:37 2:13:39 3:29:11 5:07:56 5:07:08

1121 1480 John Van Anrooij Kapelle 1963 378e M45 1:01:06 2:17:59 3:29:35 5:07:58 5:06:35

1122 337 Jacob Goedhart Goes 1977 313e M35 1:00:04 2:15:20 3:30:01 5:08:00 5:07:02

1123 2057 Corine Janse Goes 1977 54e V35 1:02:01 2:17:28 3:30:46 5:08:01 5:07:03

1124 833 Martin Wisse Middelburg 1988 146e Msen 1:00:06 2:14:13 3:30:36 5:08:04 5:06:51

1125 2036 Gea van den Elsen Veenendaal 1968 52e V45 1:00:53 2:19:15 3:33:40 5:08:13 5:06:59

1126 61 Adrie van Bremen Terneuzen 1958 379e M45 1:00:51 2:21:54 3:33:14 5:08:23 5:06:48

1127 326 Jaap de Ridder Arnemuiden 1950 124e M55 1:00:22 2:15:09 3:26:09 5:08:38 5:07:24

1128 2127 Lineke van der Sneppen Breda 1981 30e Vsen 1:00:20 2:21:00 3:33:24 5:08:48 5:07:54

1129 913 Arno van den Vlekkert Rockanje 1979 147e Msen 1:05:29 2:26:27 3:37:47 5:09:02 5:07:19

1130 552 Matthijs Jobse Middelburg 1982 148e Msen 1:00:52 2:16:10 3:33:06 5:09:06 5:07:40

1131 783 Ron van Vliet Vlissingen 1961 380e M45 1:00:17 2:11:51 3:22:22 5:09:23 5:07:46

1132 1267 Ruud de Kort Bergen op Zoom 1958 125e M55 59:56 2:15:33 3:32:21 5:09:28 5:08:18

1133 742 Martin Rijk Yerseke 1987 149e Msen 1:04:13 2:24:52 3:33:07 5:09:37 5:08:10

1134 1531 Henk van Gastel Heerle 1959 381e M45 59:18 2:12:41 3:26:52 5:09:39 5:08:07

1135 207 Peter Groenenberg Middelburg 1981 150e Msen 57:36 2:10:14 3:27:40 5:09:40 5:08:31

1136 1119 Henk Barentsen Oost‑Souburg 1955 126e M55 59:11 2:12:26 3:28:45 5:09:40 5:07:50

1137 2016 Anja Schreijenberg Biggekerke 1967 53e V45 1:04:07 2:25:04 3:34:11 5:09:45 5:08:28

1138 585 Kees Kloosterman Wolphaartsdijk 1966 382e M45 1:00:47 2:14:27 3:22:16 5:09:53 5:08:12

1139 318 Peter Meijaard Kloetinge 1965 383e M45 1:00:49 2:14:27 3:22:17 5:09:54 5:08:14

1140 1408 Sjaak de Graas Moordrecht 1961 384e M45 55:09 2:10:43 3:30:13 5:09:58 5:09:16

1141 505 Jan van Katwijk Rhoon 1955 127e M55 58:05 2:10:46 3:26:10 5:10:04 5:09:14

1142 509 Piet de Knegt Rhoon 1957 128e M55 58:05 2:10:48 3:26:10 5:10:05 5:09:14

1143 630 Nevzat AltikulaÁ Middelburg 1962 385e M45 1:03:10 2:21:57 3:34:27 5:10:14 5:08:32

1144 2187 Sophy Willemsen Koudekerke 1994 31e Vsen 1:05:42 2:21:33 3:37:41 5:10:16 5:08:42

1145 2013 Caroline Ganseman Goes 1968 54e V45 1:03:45 2:23:11 3:37:26 5:10:20 5:09:11

1146 2064 Lenie de Visser Schiedam 1957 16e V55 59:16 2:16:16 3:31:10 5:10:21 5:09:52

1147 1359 Huib den Braven Hoogblokland 1963 386e M45 57:35 2:09:37 3:30:51 5:10:23 5:09:18

1148 256 Anthoine Thoen Axel 1968 314e M35 1:03:29 2:22:21 3:34:05 5:10:31 5:08:56

1149 958 Ton . Tijhuis Vlissingen 1971 315e M35 1:02:39 2:18:21 3:33:14 5:10:32 5:08:45

1150 626 Kees Verburg Kamperland 1956 129e M55 56:00 2:11:59 3:29:53 5:10:34 5:09:41

1151 865 Jean‑Paul Chermin Vlissingen 1963 387e M45 58:51 2:10:11 3:23:48 5:10:38 5:08:57

1152 2146 Claudia van Sighem Westkapelle 1968 55e V45 1:04:06 2:25:57 3:35:51 5:10:44 5:09:10

1153 148 Ton Luteijn Vlissingen 1965 388e M45 1:03:58 2:23:14 3:34:36 5:10:59 5:10:05

1154 2038 Ilona de Groote Oost‑Souburg 1977 55e V35 1:04:00 2:23:01 3:34:35 5:10:59 5:10:05

1155 2169 Marion Lemmers Dordrecht 1971 56e V35 1:02:15 2:21:22 3:38:16 5:11:06 5:09:57

1156 899 Kevin De Keulenaer Borsbeek (BEL) 1978 151e Msen 56:41 2:11:08 3:25:00 5:11:14 5:10:48

1157 999 Ko van der Maas Krimpen aan den IJss 1967 389e M45 1:03:52 2:23:57 3:34:06 5:11:24 5:10:11

1158 689 Remco van Wijk Middelburg 1982 152e Msen 1:04:00 2:23:17 3:32:30 5:11:44 5:10:49

1159 1212 Ron Speijkers Woerden 1962 390e M45 57:09 2:11:56 3:29:12 5:11:56 5:11:01

1160 496 Adriaan van Belzen Kerkrade 1968 391e M45 1:00:05 2:15:39 3:31:19 5:12:16 5:11:11

1161 2037 Karin van Noorden Vlissingen 1970 57e V35 1:00:31 2:17:44 3:34:51 5:12:21 5:10:56

1162 1314 Rudi Geerse Serooskerke Walchere 1979 153e Msen 1:03:10 2:21:49 3:34:38 5:12:21 5:10:49

1163 55 Louis Schrijvers Zaandam 1962 392e M45 1:01:55 2:17:12 3:29:02 5:12:26 5:11:04

1164 26 Jos Lakwijk Rhoon 1955 130e M55 1:03:40 2:23:03 3:38:12 5:12:31 5:11:31

1165 1534 Xander Janssen Vlissingen 1965 393e M45 1:04:51 2:23:02 3:33:42 5:12:32 5:11:12

1166 735 Niels Kreukniet Goes 1977 316e M35 1:00:16 2:12:36 3:26:55 5:12:34 5:10:43

1167 686 Nicky Aalders 's‑Heer Hendrikskind 1986 154e Msen 1:05:16 2:25:45 3:31:34 5:12:36 5:10:55

1168 2129 Inge Ziegler Friedberg (GER) 1964 56e V45 1:04:41 2:28:08 3:41:21 5:12:37 5:10:47

1169 818 Gillis Siereveld Arnemuiden 1958 131e M55 1:01:17 2:13:14 3:32:03 5:12:47 5:11:25

1170 785 Jan van den Broek Geldermalsen 1957 132e M55 1:01:25 2:19:26 3:30:47 5:12:52 5:11:57

1171 1264 Ruud Polderman Bergen op Zoom 1965 394e M45 1:00:23 2:19:03 3:33:32 5:12:56 5:11:44

1172 322 Marcel Besuijen Middelburg 1966 395e M45 1:04:58 2:22:42 3:41:40 5:13:21 5:11:33

1173 522 Ramon Zoeteweij 's‑Heerenhoek 1983 155e Msen 1:04:49 2:25:46 3:36:17 5:13:26 5:11:41

1174 323 Jorden van Munster Goes 1977 317e M35 1:04:49 2:25:36 3:36:17 5:13:26 5:11:42

1175 469 Adriaan Kroese Gapinge 1980 156e Msen 1:00:44 2:18:14 3:32:44 5:13:36 5:12:55

1176 2092 Monique Kochanowski Middelburg 1967 57e V45 1:04:17 2:25:15 3:36:21 5:13:41 5:12:33

1177 711 Pietertje Vlijm Ermelo 1963 396e M45 1:04:29 2:22:21 3:29:50 5:13:48 5:11:58

1178 1207 Willem‑Wouter Aantjes Gouda 1973 318e M35 1:00:27 2:15:24 3:32:50 5:13:48 5:12:40

1179 308 Bennie DaniÎlse Middelburg 1961 397e M45 1:00:55 2:18:46 3:33:13 5:13:55 5:12:37

1180 770 Kees de Leeuw Oost‑Souburg 1948 16e M65 1:04:40 2:24:32 3:31:46 5:13:56 5:12:16

1181 677 De Bleeker Michel Damme (BEL) 1951 133e M55 1:01:23 2:17:53 3:30:06 5:14:10 5:12:31

1182 1370 Wolfgang Kochs ‹bach‑Palenberg (GER 1959 398e M45 1:01:39 2:16:43 3:31:28 5:14:14 5:12:25

1183 977 Andre Kramer Yerseke 1969 319e M35 1:03:45 2:23:12 3:36:25 5:14:16 5:13:06

1184 1472 Gerben Hijman Rotterdam 1976 320e M35 57:27 2:06:24 3:22:00 5:14:34 5:13:46

1185 418 Rob Vlietstra Nijkerkerveen 1953 134e M55 1:02:14 2:22:44 3:38:38 5:14:35 5:13:11

1186 2067 Marie Vlietstra Nijkerkerveen 1956 17e V55 1:02:15 2:23:20 3:38:39 5:14:35 5:13:11

1187 957 Ronald Breijaert Hansweert 1959 399e M45 53:02 1:55:51 3:13:35 5:14:39 5:13:50

1188 1172 Louis Hufkens Grobbendonk (BEL) 1950 135e M55 57:53 2:14:21 3:29:54 5:15:00 5:13:58

1189 1079 Ton Otto Lepelstraat 1964 400e M45 1:00:25 2:15:40 3:29:10 5:15:04 5:13:36

1190 1431 Ricardo Van wijngaarden Oberbillig (GER) 1978 321e M35 1:02:29 2:18:04 3:25:02 5:15:06 5:13:45

1191 2282 Jacqueline Baaijens Arnemuiden 1969 58e V35 1:04:52 2:24:05 3:35:08 5:15:08 5:13:47

1192 1150 Niels Duifhuizen Utrecht 1980 157e Msen 1:05:29 2:22:44 3:24:24 5:15:20 5:13:37

1193 1575 Rob Lafort Vlissingen 1961 401e M45 1:03:58 2:23:23 3:35:45 5:15:21 5:14:27

1194 2032 Eline Schroevers Arnemuiden 1993 32e Vsen 1:04:52 2:24:07 3:35:10 5:15:22 5:14:02

1195 1100 Hans Visser Oud‑Beijerland 1960 402e M45 1:05:35 2:26:08 3:37:05 5:15:31 5:13:42

1196 1101 Ton Remmers Poortugaal 1960 403e M45 1:05:36 2:26:32 3:37:05 5:15:31 5:13:42

1197 690 Jules de Vries Goes 1964 404e M45 56:02 2:04:52 3:25:27 5:15:32 5:14:21

1198 2076 Betty Mecking Dr. D¸sseldorf (GER) 1967 58e V45 1:03:46 2:24:42 3:40:09 5:15:42 5:14:41

1199 2148 Monica Lanzendˆrfer D¸sseldorf (GER) 1965 59e V45 1:03:45 2:24:41 3:40:08 5:15:42 5:14:40

1200 545 Rene van den Hoven Oost‑Souburg 1958 136e M55 1:03:59 2:22:28 3:34:06 5:15:47 5:14:14

1201 1218 Harm Kamp Oud‑Beijerland 1971 322e M35 57:22 2:01:34 3:15:47 5:15:55 5:14:13

1202 427 Olaf Braun Oost‑Souburg 1976 323e M35 1:04:51 2:26:29 3:37:35 5:15:55 5:14:35

1203 2096 Debby Elstgeest 's‑Heerenhoek 1975 59e V35 1:04:52 2:24:47 3:41:20 5:16:04 5:14:26

1204 1550 Leo Goedegebure 's‑Heer Arendskerke 1961 405e M45 1:03:16 2:22:45 3:38:22 5:16:04 5:14:26

1205 1244 Harmjan van Vliet Middelburg 1991 158e Msen 1:03:24 2:20:41 3:32:27 5:16:11 5:14:28

1206 86 Wierd Bethlehem Dokkum 1958 406e M45 1:01:57 2:14:14 3:27:54 5:16:12 5:14:25

1207 1319 Frits Gebhardt Bodegraven 1948 17e M65 1:03:08 2:20:37 3:34:55 5:16:25 5:14:46

1208 1532 CornÈ de Kok Tilburg 1967 407e M45 1:00:35 2:14:57 3:38:47 5:16:28 5:14:59

1209 474 Hans Verhage Goes 1960 408e M45 58:32 2:13:55 3:34:25 5:16:56 5:15:28

1210 1043 Theo de Bie Kortgene 1971 324e M35 1:01:50 2:17:57 3:33:39 5:17:01 5:16:05

1211 1084 Pietjan Platschorre Kortgene 1957 137e M55 1:01:50 2:17:58 3:33:39 5:17:02 5:16:06

1212 929 Richard Kooper Vlissingen 1977 325e M35 52:01 2:03:55 3:31:42 5:17:03 5:16:37

1213 445 Paul de Jonge Kloetinge 1970 326e M35 1:04:48 2:24:34 3:36:54 5:17:18 5:15:34

1214 2158 Kees Geuze Middelburg 1956 138e M55 1:01:08 2:14:55 3:19:23 5:17:18 5:15:47

1215 1415 Martyn Kerkman Zoeterwoude 1972 327e M35 58:47 2:15:36 3:34:56 5:17:19 5:16:10

1216 514 Stephan Schouten Vlissingen 1984 159e Msen 59:34 2:11:06 3:22:56 5:17:25 5:16:22

1217 2024 Annet van Hal Middelburg 1978 60e V35 1:05:02 2:26:15 3:38:02 5:17:30 5:15:55

1218 2028 Esther van Sluijs‑kole Kloetinge 1974 61e V35 58:53 2:16:26 3:33:05 5:17:44 5:17:16

1219 2248 Ineke Van Poppel Zierikzee 1950 18e V55 1:00:25 2:16:01 3:31:56 5:18:19 5:16:48

1220 2160 Urtha De Zeeuw Amsterdam 1968 60e V45 57:42 2:10:53 3:34:37 5:18:38 5:18:01

1221 36 John Pleijte Vlissingen 1967 409e M45 59:57 2:16:20 3:37:22 5:18:50 5:17:56

1222 2262 Kim Strengman Groningen 1988 33e Vsen 1:00:52 2:21:08 3:44:34 5:18:55 5:18:08

1223 2009 Jolanda Schot‑Berrevoets Zierikzee 1968 62e V35 1:03:10 2:28:26 3:45:18 5:19:20 5:17:49

1224 2220 Lisette van Geel Halsteren 1966 61e V45 1:04:57 2:25:54 3:41:43 5:19:26 5:17:55

1225 2167 Lian Gebhardt Bodegraven 1965 62e V45 1:02:19 2:22:05 3:39:42 5:19:47 5:18:09

1226 380 Geoffrey Barbery Krabbendijke 1978 328e M35 1:02:57 2:17:57 3:34:29 5:20:01 5:18:15

1227 988 Piet Acda Goes 1956 139e M55 59:14 2:14:01 3:34:36 5:20:01 5:18:44

1228 2077 Gera Van Boven Nijkerk Gld 1957 19e V55 1:02:31 2:28:41 3:45:19 5:20:08 5:18:45

1229 2058 Lianne de Nooijer Middelburg 1986 34e Vsen 1:08:48 2:31:38 3:43:47 5:20:23 5:19:01

1230 684 Harald van Zee Bad Hofgastein (AUT) 1983 160e Msen 1:08:36 2:33:27 3:47:28 5:20:45 5:19:15

1231 1211 Robert Richter Capelle aan den IJss 1958 140e M55 1:02:04 2:21:48 3:39:09 5:20:53 5:19:35

1232 2116 Ann Sarlet Sijsele (BEL) 1963 63e V45 1:07:40 2:30:57 3:41:38 5:20:59 5:19:20

1233 1451 Harry Kwakkelaar Vlissingen 1955 141e M55 1:03:12 2:20:41 3:33:49 5:21:05 5:19:25

1234 2222 Marieke Schieman Philippine 1974 63e V35 1:05:10 2:29:05 3:41:22 5:21:06 5:19:43

1235 198 Martin Van Ieperen Kapelle 1985 161e Msen 1:01:55 2:19:09 3:39:00 5:21:19 5:19:59

1236 334 Jack Gillissen Middelburg 1960 410e M45 1:03:31 2:22:25 3:37:04 5:21:52 5:20:19

1237 1275 Rudi Aantjes Krabbendijke 1977 329e M35 1:04:15 2:29:20 3:41:26 5:22:11 5:21:20

1238 2027 Bo Gravestein Sint‑Annaland 1967 64e V45 1:00:13 2:22:44 3:45:28 5:22:23 5:21:31

1239 1230 Marco Provoost Schiedam 1969 330e M35 1:00:22 2:13:38 3:24:42 5:22:29 5:20:50

1240 2063 Lia Dobbelaar Heinkenszand 1964 65e V45 1:04:52 2:24:49 3:41:21 5:22:35 5:20:57

1241 603 Konstantin Ingenkamp Berlin (GER) 1965 411e M45 1:03:50 2:22:59 3:37:22 5:22:52 5:21:09

1242 189 Robert Eerland Oost‑Souburg 1964 412e M45 59:42 2:17:12 3:34:27 5:23:25 5:22:13

1243 2042 Kiek van den Tweel Bemmel 1962 66e V45 1:05:14 2:24:14 3:40:09 5:23:46 5:22:02

1244 157 Lou Raas Lewedorp 1960 413e M45 1:03:12 2:26:00 3:45:18 5:23:53 5:22:16

1245 230 Leen Geschiere Vught 1961 414e M45 1:02:26 2:24:30 3:42:53 5:23:57 5:22:19

1246 819 Gerrie Melse Middelburg 1957 142e M55 1:00:51 2:19:15 3:39:14 5:24:00 5:22:38

1247 44 Erik Goetheer Middelburg 1965 415e M45 58:43 2:12:26 3:38:13 5:24:11 5:22:34

1248 517 Izaak Kroon Middelburg 1954 143e M55 54:40 2:14:07 3:39:01 5:24:11 5:23:39

1249 1272 Jaimy Koursarou Roosendaal 1994 162e Msen 1:08:19 2:31:51 3:41:53 5:24:11 5:23:12

1250 2213 Nikki Werkman Almere 1990 35e Vsen 1:00:07 2:21:00 3:45:07 5:24:17 5:23:31

1251 1034 Ronald Hofkens Raamsdonksveer 1969 331e M35 1:05:10 2:29:55 3:41:05 5:24:24 5:22:37

1252 465 RenÈ Goetheer Wolphaartsdijk 1967 416e M45 1:00:50 2:14:33 3:34:52 5:24:24 5:22:43

1253 1266 Eric van der Linden Bergen op Zoom 1962 417e M45 59:53 2:18:36 3:41:31 5:24:32 5:23:18

1254 1268 Ruud Peeters Bergen op Zoom 1966 418e M45 59:55 2:19:09 3:41:29 5:24:32 5:23:21

1255 1182 John Vermeule Zoetermeer 1968 332e M35 1:01:15 2:15:47 3:30:32 5:24:53 5:23:23

1256 373 Jan‑Paul Kleppe Goes 1987 163e Msen 1:01:24 2:23:40 3:42:15 5:25:03 5:24:38

1257 1500 John Treur Mijdrecht 1966 419e M45 1:03:28 2:15:40 3:37:41 5:25:07 5:23:23

1258 1439 Ben Kempers Domburg 1956 144e M55 1:01:38 2:19:19 3:29:06 5:25:10 5:24:14

1259 2022 Anniek Hoogenes Vlissingen 1973 64e V35 1:00:13 2:22:43 3:45:28 5:25:17 5:24:25

1260 862 David Perquin Kats 1969 333e M35 59:54 2:15:24 3:41:34 5:25:35 5:24:17

1261 1035 Gijsbert Kegelaar Opheusden 1968 334e M35 1:01:03 2:18:01 3:35:56 5:25:45 5:24:29

1262 2177 Josien Greenwood Dongen 1957 20e V55 1:00:00 2:17:09 3:37:44 5:25:59 5:24:42

1263 1016 Co de Feijter Zierikzee 1963 420e M45 57:47 2:14:28 3:36:19 5:26:06 5:24:18

1264 2272 Bernadette van Aken Zierikzee 1978 65e V35 57:46 2:14:28 3:36:19 5:26:06 5:24:17

1265 981 Rob Provoost Domburg 1969 335e M35 57:21 2:09:44 3:24:28 5:26:11 5:25:24

1266 2080 Susanne van den Berg‑Ligt Moergestel 1960 67e V45 1:10:38 2:49:56 4:07:47 5:26:16 5:25:48

1267 871 Gerben Meijers Koudekerke 1993 164e Msen 1:00:25 2:14:04 3:27:50 5:26:29 5:24:54

1268 494 Wim Sollie Wilsum 1962 421e M45 1:02:15 2:21:48 3:37:08 5:26:31 5:24:43

1269 1005 Eric Koopmans Middelburg 1972 336e M35 59:49 2:16:05 3:45:15 5:26:31 5:24:59

1270 820 Thijs Kluijfhout Koudekerke 1993 165e Msen 1:00:25 2:14:03 3:27:38 5:26:31 5:24:56

1271 142 Roy Wattel Serooskerke Walchere 1989 166e Msen 1:00:07 2:13:42 3:36:05 5:26:38 5:25:26

1272 1308 Jarno Bostelaar Rotterdam 1979 167e Msen 1:02:02 2:21:11 3:38:21 5:26:38 5:25:22

1273 273 Ruud Bakker Nieuw‑Vennep 1969 337e M35 1:01:21 2:17:35 3:35:11 5:26:42 5:25:08

1274 1353 Ids Hoogland Apeldoorn 1965 422e M45 54:54 2:10:21 3:44:44 5:26:53 5:25:25

1275 405 Peter De Jeu Oud‑Beijerland 1969 338e M35 1:05:36 2:28:53 3:44:03 5:27:25 5:25:48

1276 2066 Angelique De Jeu Oud‑Beijerland 1971 66e V35 1:05:36 2:28:55 3:44:04 5:27:25 5:25:48

1277 239 Hans van Vliet Middelburg 1989 168e Msen 1:03:24 2:21:21 3:41:51 5:27:33 5:25:50

1278 645 Mart Verboord Heusden gem Heusden 1948 145e M55 1:03:50 2:29:13 3:45:24 5:28:19 5:26:27

1279 2153 Stefanie de Rijke Middelburg 1975 67e V35 1:05:54 2:30:44 3:45:27 5:28:22 5:27:07

1280 1509 Richard Geevers Middelburg 1973 339e M35 1:08:10 2:28:10 3:42:40 5:29:12 5:27:29

1281 768 Sjaak Rens Bergen op Zoom 1956 146e M55 57:29 2:12:24 3:40:51 5:29:12 5:28:06

1282 2102 Lauren Waardenburg Haarlem 1991 36e Vsen 59:48 2:20:29 3:44:31 5:29:14 5:28:08

1283 1166 Karl Paessens Geldern (GER) 1957 147e M55 1:03:05 2:22:08 3:44:36 5:29:18 5:27:28

1284 780 John de Lange Venlo 1952 148e M55 1:07:04 2:33:48 3:51:25 5:29:18 5:27:28

1285 146 Ronnie de Nooijer Oostkapelle 1965 423e M45 58:22 2:28:38 3:49:07 5:29:49 5:29:24

1286 1215 Alexander van Maanen Vlissingen 1993 169e Msen 57:11 2:09:37 3:35:19 5:30:42 5:28:52

1287 933 Peter van Gestel Tilburg 1962 424e M45 1:03:02 2:26:29 3:47:19 5:30:53 5:29:22

1288 124 Jan van Schagen Goes 1952 149e M55 1:01:22 2:19:29 3:40:09 5:31:15 5:29:33

1289 223 Jan‑Hilbert van de Weteri Heerde 1974 340e M35 1:03:29 2:22:13 3:39:20 5:31:30 5:29:43

1290 744 Peter Korzelius Huizen 1952 150e M55 1:03:53 2:29:37 3:50:40 5:31:37 5:29:54

1291 1175 John van Dam Oud Gastel 1971 341e M35 1:00:11 2:16:52 3:39:33 5:31:53 5:30:33

1292 842 Ronald Melaard Oost‑Souburg 1973 342e M35 58:10 2:10:27 3:32:42 5:31:59 5:30:34

1293 622 Pieter Tramper Arnemuiden 1987 170e Msen 54:54 2:02:40 3:22:42 5:32:06 5:31:16

1294 1081 Rens Baaijens Goes 1985 171e Msen 1:01:23 2:23:32 3:42:13 5:32:26 5:31:59

1295 2216 Christina Bensch Hamburg (GER) 1986 37e Vsen 1:07:05 2:32:40 3:52:01 5:32:37 5:31:34

1296 1260 Alexander Br¸ggemeier Hamburg (GER) 1987 172e Msen 1:07:04 2:32:38 3:52:03 5:32:38 5:31:33

1297 1261 Marcel Almeida do Carmo Kˆln (GER) 1987 173e Msen 1:07:04 2:32:35 3:52:09 5:32:38 5:31:33

1298 786 Simon van Wouwe Serooskerke Walchere 1956 151e M55 59:57 2:23:27 3:47:12 5:32:40 5:32:27

1299 2193 Neel van Mourik Ravenswoud 1959 68e V45 1:04:42 2:31:41 3:52:06 5:32:52 5:32:39

1300 513 Phuong Banh Oost‑Souburg 1964 425e M45 1:05:07 2:27:40 3:43:54 5:32:57 5:31:12

1301 316 Peter van der Maale Koudekerke 1946 18e M65 1:05:49 2:35:01 3:46:56 5:33:05 5:31:48

1302 2215 Liduine Verschiere Goes 1969 68e V35 1:02:30 2:25:53 3:51:28 5:33:11 5:31:51

1303 1299 Ton Vijgeboom Almere 1947 19e M65 1:01:55 2:19:19 3:38:14 5:33:27 5:32:01

1304 716 Joeri Kasper Wemeldinge 1991 174e Msen 1:04:44 2:28:23 3:43:48 5:33:40 5:32:09

1305 1259 Gertjan Westdorp Krabbendijke 1966 426e M45 1:04:14 2:29:21 3:41:25 5:33:57 5:33:05

1306 1287 Ronny Schoukens Straimont (BEL) 1966 427e M45 57:52 2:14:38 3:38:36 5:34:05 5:33:21

1307 2221 Katia Leroy Straimont (BEL) 1967 69e V45 57:52 2:14:38 3:38:38 5:34:05 5:33:20

1308 264 Jos van Rijt Amersfoort 1953 152e M55 1:03:50 2:32:06 3:56:04 5:34:17 5:32:26

1309 1197 Andre van Vliet Dreischor 1979 175e Msen 1:01:16 2:19:05 3:43:28 5:34:49 5:33:05

1310 276 Rien Dijkema Goes 1966 428e M45 1:00:48 2:20:26 3:41:03 5:34:54 5:33:33

1311 498 Hans Josiasse Middelburg 1968 429e M45 1:00:41 2:15:18 3:31:29 5:35:15 5:33:45

1312 511 Bas Christiaansen Koudekerke 1952 153e M55 1:03:29 2:33:15 3:48:50 5:35:50 5:34:38

1313 1385 Ron Pihl Oost‑Souburg 1969 343e M35 1:04:51 2:25:39 3:47:31 5:36:10 5:34:50

1314 1098 Ralf Schmitz‑Draeger Zollikon / Zuerich ( 1956 154e M55 1:02:43 2:24:11 3:42:22 5:36:13 5:34:22

1315 2088 Janneke Kooman Kapelle 1968 70e V45 1:00:41 2:22:03 3:45:31 5:36:40 5:35:21

1316 1281 Eric de Nijs Oegstgeest 1963 430e M45 1:04:59 2:26:00 3:43:45 5:36:54 5:35:24

1317 91 Gerard Grootjans Arnemuiden 1953 155e M55 1:03:48 2:25:46 3:42:22 5:36:55 5:35:50

1318 320 Aarnoud Schout Middelburg 1937 20e M65 1:05:13 2:28:55 3:44:14 5:37:07 5:35:45

1319 937 Marius Vincenten Breda 1953 156e M55 59:53 2:21:10 3:44:08 5:37:19 5:36:13

1320 2137 Kim van Vaardegem Middelburg 1984 38e Vsen 1:05:05 2:35:59 3:56:03 5:37:33 5:36:05

1321 1033 Huub Van Exel Raamsdonksveer 1969 344e M35 1:05:11 2:30:20 3:57:57 5:37:46 5:36:00

1322 251 Ton Biesemaat 's‑Gravenhage 1957 157e M55 1:06:22 2:30:06 3:44:54 5:38:08 5:36:22

1323 2107 Marijke van Zee Bad Hofgastein (AUT) 1951 21e V55 1:08:36 2:33:52 3:49:10 5:38:29 5:36:59

1324 2261 Hanneke Schoeman Veenendaal 1974 69e V35 1:04:36 2:25:27 3:44:56 5:38:38 5:36:59

1325 1262 Hans Holwerda Nieuwerkerk 1951 158e M55 1:03:35 2:24:59 3:50:36 5:38:49 5:37:01

1326 486 Arnold van der Kraan Delft 1963 431e M45 1:08:29 2:31:16 3:43:56 5:39:03 5:37:10

1327 175 Peter de Broekert 's‑Heer Hendrikskind 1965 432e M45 1:04:06 2:29:47 3:51:07 5:39:37 5:38:02

1328 279 Sjaak Rieteco Oost‑Souburg 1957 159e M55 1:04:07 2:34:14 3:57:31 5:39:46 5:38:13

1329 693 Andre De Visser Krabbendijke 1966 433e M45 1:03:55 2:26:08 3:48:20 5:39:54 5:38:08

1330 2052 Trees Blaauw‑Kram Nijkerk Gld 1950 22e V55 1:02:31 2:29:28 3:52:46 5:40:19 5:38:56

1331 2144 Ingrid Bouckaert Knokke‑Heist (BEL) 1964 71e V45 1:09:38 2:40:46 4:04:10 5:40:21 5:38:42

1332 1192 Ben Schrooten Vlissingen 1960 434e M45 1:02:05 2:24:49 3:47:49 5:40:40 5:39:13

1333 683 Menno Kole Kapelle 1983 176e Msen 54:44 2:18:01 3:51:38 5:40:56 5:40:41

1334 635 Leo van Driel Vlissingen 1959 435e M45 1:04:07 2:34:13 3:57:30 5:41:22 5:39:48

1335 2119 Anouk de Hamer Nieuwdorp Zld 1995 39e Vsen 1:06:32 2:34:12 3:55:41 5:41:35 5:39:56

1336 1341 Dick van Reems Zwartewaal 1960 436e M45 1:07:46 2:37:39 3:56:01 5:41:55 5:40:23

1337 2247 Monique van Overbeeke Goes 1976 70e V35 1:05:26 2:35:22 4:01:30 5:42:12 5:40:41

1338 2185 Marcella de Jong Wemeldinge 1974 71e V35 1:10:16 2:37:58 3:55:33 5:42:15 5:40:49

1339 344 Johan Quist Middelburg 1963 437e M45 1:04:59 2:22:45 3:44:16 5:42:20 5:40:32

1340 1508 Oliver Goose Vlissingen 1989 177e Msen 51:39 2:13:14 3:43:39 5:42:53 5:42:34

1341 567 Jason Van Pul Middelburg 1982 178e Msen 1:00:51 2:16:19 3:42:31 5:42:53 5:41:26

1342 1447 Loek Kwakkelaar Vlissingen 1950 160e M55 1:04:51 2:32:38 3:54:36 5:43:18 5:41:38

1343 2164 Annette Strauss Bocholt (GER) 1964 72e V45 1:08:22 2:36:30 4:01:29 5:43:27 5:41:54

1344 947 Herman van den Dries Ovezande 1967 438e M45 1:01:50 2:26:23 3:51:32 5:43:53 5:42:29

1345 774 Geert Vanstraelen Temse (BEL) 1964 439e M45 1:04:06 2:27:21 3:46:48 5:44:15 5:42:46

1346 596 Raymond Anthonise 's‑Gravenpolder 1960 440e M45 1:03:12 2:33:31 3:58:06 5:44:28 5:44:04

1347 792 Emy Terwiel Heinkenszand 1957 161e M55 1:03:32 2:30:13 3:52:28 5:44:28 5:44:04

1348 2117 Connie Vuijk Spijkenisse 1966 73e V45 1:02:23 2:29:05 3:52:33 5:45:02 5:44:23

1349 2112 Monique Kuller Spijkenisse 1967 74e V45 1:02:23 2:29:05 3:52:20 5:45:02 5:44:23

1350 1186 Michel Theelen Westkapelle 1967 441e M45 1:05:48 2:37:13 3:57:15 5:45:27 5:44:08

1351 2134 Joke van de Kasteele Burgh‑Haamstede 1957 23e V55 1:01:43 2:24:32 3:49:55 5:45:32 5:44:01

1352 219 Frans Geijs Wolphaartsdijk 1969 345e M35 1:04:15 2:29:28 3:59:06 5:45:43 5:44:52

1353 80 John Sonnevijlle Vlissingen 1963 442e M45 1:03:00 2:29:32 3:53:44 5:45:44 5:44:12

1354 1152 Ronald Kerpen Venlo 1963 443e M45 1:02:20 2:25:40 3:53:31 5:45:51 5:44:35

1355 610 Andreas van Straten Domburg 1979 179e Msen 59:10 2:28:16 3:55:48 5:46:45 5:46:20

1356 809 Wibo Lievense Westkapelle 1959 444e M45 1:06:46 2:36:38 3:55:12 5:46:59 5:45:49

1357 561 Kees Heil Apeldoorn 1955 162e M55 1:00:40 2:29:01 3:53:16 5:47:08 5:46:40

1358 249 Peter Helmstrijd Gilze 1966 445e M45 1:04:53 2:31:40 3:56:33 5:48:31 5:46:55

1359 1074 Herman Kreeft Gilze 1947 21e M65 1:04:55 2:31:46 3:56:36 5:48:32 5:46:57

1360 1417 Peter Smeekens Diemen 1973 346e M35 1:01:57 2:21:32 3:48:51 5:48:35 5:46:50

1361 2211 Jeannette Michaeli ‑van O Ramat Hakovesh (ISR) 1966 75e V45 1:04:43 2:34:35 3:57:45 5:49:46 5:47:58

1362 1162 Krick Alexander Silly (BEL) 1963 446e M45 1:07:28 2:40:53 4:07:21 5:50:05 5:48:14

1363 2104 Hannie Peene Zoutelande 1967 76e V45 1:08:40 2:43:02 4:06:07 5:50:13 5:48:35

1364 1329 Bjorn Paree Aalsmeer 1979 180e Msen 1:05:06 2:25:16 3:50:10 5:50:50 5:48:56

1365 442 Frans de Rijk Vogelwaarde 1950 163e M55 1:06:02 2:31:23 3:51:23 5:50:52 5:49:18

1366 605 Chris Rodermond Oost‑Souburg 1962 447e M45 1:03:44 2:28:16 3:58:23 5:51:18 5:49:39

1367 2050 Ad Schalkx Zaltbommel 1958 164e M55 1:05:20 2:33:37 4:01:33 5:51:27 5:49:59

1368 2128 Annemarie Eeckelaer Hoogerheide 1969 72e V35 1:07:22 2:37:53 4:02:12 5:51:31 5:49:56

1369 1352 Erik Spil Middelburg 1979 181e Msen 1:01:41 2:28:25 3:53:04 5:52:29 5:50:54

1370 928 Leo Cannoo Oost‑Souburg 1966 448e M45 1:09:33 2:44:47 4:06:30 5:52:32 5:50:56

1371 1388 Rene Cannoo Middelburg 1960 449e M45 1:05:49 2:33:51 4:03:09 5:52:33 5:50:57

1372 18 Patric Meedendorp Oost‑Souburg 1975 347e M35 1:07:10 2:42:55 4:07:53 5:53:10 5:51:28

1373 2181 Corrie Bouwmeester Maassluis 1944 1e V65 1:09:27 2:38:17 4:03:32 5:53:21 5:52:09

1374 1561 Alex Rodenburg Middelburg 1963 450e M45 1:05:30 2:33:47 4:03:12 5:53:47 5:52:02

1375 158 Jurgen Dingemanse Biggekerke 1967 451e M45 1:03:37 2:29:58 3:58:36 5:55:23 5:53:44

1376 1221 Josef Gut Mˆhlin (SUI) 1950 165e M55 1:05:45 2:36:24 4:00:15 5:55:57 5:54:22

1377 752 Vincent van der Veen Houwerzijl 1982 182e Msen 1:09:21 2:46:45 4:09:59 5:56:19 5:54:33

1378 66 Henk Kortlever Zierikzee 1960 452e M45 1:07:42 2:38:13 4:03:29 5:57:35 5:57:23

1379 794 Jan Sipma Meliskerke 1956 166e M55 1:07:31 2:37:42 4:06:46 5:57:46 5:56:20

1380 600 Hans Vogel Boppard (GER) 1960 453e M45 1:13:00 2:45:27 4:10:26 5:58:00 5:56:08

1381 2195 Michaela J¸ttermann Dorsten (GER) 1968 77e V45 1:06:47 2:39:22 4:04:41 5:58:19 5:57:11

1382 2071 Charles Bouwens Palm Harbour (USA) 1965 454e M45 1:04:52 2:28:32 3:53:31 5:58:49 5:56:50

1383 12 Gerard Radstaat Lexmond 1962 455e M45 1:03:22 2:31:00 4:08:40 6:01:50 6:00:01