Droomstart voor Lesley van Eekelen, zilver voor Kulik in Nisse
STAD AAN HET HARINGVLIET - Dressuuramazone Lesley van Eekelen uit Oostburg maakte met Grey een droomstart in de klasse ZZ-Licht.
Zij liep met de Up To Date zoon, in manege Oostmoer in Stad ‘t Haringvliet in de Beoordeling en Meet-wedstrijd, in de eerste proef op het hoogste basisniveau meteen naar de kaderscore van 72,428 procent. In de tweede proef stuurde Van Eekelen de schimmelruin naar 67,714 procent.
Romy Oudshoorn uit Dreischor was in de klasse M2 met de Wonder Boy SHP-dochter Infinity de beste (64,33 en 63,50). In M1 stuurde Megan Riemens uit Veere de Sharmeur-zoon Kashmir met megascores van 73,00 en 74,66 procent in beide proeven overtuigend naar de eerste plaats.
Nisse
De voor de Schouwse Ruiters uitkomende Carola Kulik liep in manege Argonout in Nisse in de LichteTour Prix Sint George, met de imponerende Chamuer zoon George naar een fraaie tweede plaats (71,691). Stephanie de Frel uit Noordwelle eindigde met de Santiago-dochter Veersedams Shakira als derde (71,342). ,,Dit was pas mijn tweede wedstrijd met Shakira. Het is een heel fijn paard om in de ring te rijden en ze toonde weer al veel progressie. Ik ben tevreden’’, aldus De Frel.
Petra Verschueren uit Hoek eiste met Uphit-dochter Golden Girl in de Intermediate I de overwinning op (60,958). Vincent Bol uit Nieuw- en Sint Joosland stuurde in de Grand Prix de Johnson-zoon Baltimore naar een verdienstelijke vierde plaats (64,022).Marga van Sabben uit Goes stuurde de ruin Bolero in het ZZ-Zwaar naar de derde en vierde plaats (59,857 en 59.00).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Timo de Jong maakt sprong naar tweede plaats in Luxemburgse ronde
RUMELANGE - Wielrenner Timo de Jong uit Goes is voor de tweede dag op rij in de top 10 gefinisht tijdens de Flèche du Sud, een vijfdaagse etappekoers in Luxemburg. Woensdag werd hij achtste, donderdag tiende. In het algemeen klassement staat hij nu tweede. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
BC Vlissingen heeft langste adem en blijft in de eerste divisie
VLISSINGEN - De basketballers van BC Vlissingen hebben zich zondag in veiligheid gespeeld door een zwaarbevochten zege op Baros. -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen.
-
PREMIUM
Triatlon Brouwersdam is meer dan alleen de unieke locatie
BROUWERSDAM - De kwart triatlon Brouwersdam90 moet niet alleen qua locatie en afstanden opvallen. Het niveau moet omhoog. Meer dan zevenhonderd atleten doen mee. Net als Milan Brons, de winnaar van vorig jaar. -
Zeeuws-Vlaamse renners op 1 en 2 in 's-Heer Abtskerke
‘s-HEER ABTSKERKE - Alain de Smit uit IJzendijke won zaterdag de wielerronde van ‘s-Heer Abtskerke. De Zeeuws-Vlaming won deze TMZ-wedstrijd na een sprint in een kopgroep van veertien renners. -
PREMIUM
OVERZICHT | Olympia speelt met ex-coach, Rapide moet genoegen nemen met een punt en Walcheren moet buigen
VLISSINGEN – In de derde klasse van de hockeycompetitie voor vrouwen moest Rapide genoegen nemen met een gelijkspel bij Ommoord. Goes won een klasse lager vrij moeizaam bij hekkensluiter Zevenbergen. Een moedig strijdend Walcheren moest toch nog met 4-1 buigen voor het op de tweede plaats staande Prinsenbeek. In de vierde klasse bij de mannen verloor een met tien man spelend Olympia fors bij Bleiswijk.