Verrassing: onderwereldserie Sleepers nu al te zien op Videoland
De nieuwe misdaadserie Sleepers zou eigenlijk morgen op Videoland verschijnen, maar die vlieger gaat inmiddels niet meer op. RTL maakt namelijk bekend dat de zesdelige thriller nu al in zijn geheel op de streamingdienst is verschenen.
Sleepers werd bedacht door Robert de Hoog, ook wel bekend als ‘Tatta’ in de hitserie Mocro Maffia. De serie vertelt het verhaal van een corrupte rechercheur (Martin Oudkerk), die ooit als ‘sleeper’ is geïnfiltreerd bij de politie Utrecht. Terwijl zijn beste vriend Willem (Teun Kuilboer) en nieuwkomer Dwight (rapper Adje) hem meer naar de onderwereld trekken, moet hij een masker ophouden bij zijn vrouw Noura (Maryam Hassouni) die zelf rechercheur is bij interne zaken.
De serie zou dus eigenlijk morgen pas op Videoland verschijnen, maar als verrassing heeft RTL Sleepers vandaag al gelanceerd. De eerste twee afleveringen zijn morgen ook om 20.30 uur ook te zien bij RTL 4.
Deze site sprak Robert de Hoog over de onderwereldserie Sleepers. Het interview met de acteur lees je hier.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
PREMIUM
Robert 'Tatta' de Hoog komt met Mocro Maffia-achtige serie: 'Onderwereld zit vol weerhaken’
Afrekeningen, wanhoop, levensgevaarlijke infiltraties. Acteur Robert de Hoog (34) bedacht de indrukwekkende onderwereld-serie Sleepers. Maar: ,,Eigenlijk ben ik heel zachtaardig en zit ik het liefst met een kopje thee thuis op de bank naast mijn prachtige zoon en vrouw.’’ -
Deze titels zijn in de race voor de Thrillerprijs 2023
Auteurs Thomas Olde Heuvelt, Jeroen Windmeijer, Charles den Tex en anderen maken kans op de Hebban Thrillerprijs 2023. Dat heeft de organisatie woensdag bekendgemaakt middels een longlist. Op 25 mei wordt duidelijk wie de prijs in de wacht sleept. -
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
Slavernijtentoonstelling Rijksmuseum naar Verenigde Naties
De tentoonstelling Slavernij die in de zomer van 2021 te zien was in het Rijksmuseum gaat binnenkort naar het hoofdkantoor van de Verenigde Naties (VN) in New York. Een speciale versie van de tentoonstelling is daar van 27 februari tot en met 30 maart te zien in de openbare entreehal.
-
Stroopwafels voor jubilerend koningspaar op Curaçao
Geen intiem diner voor twee bij kaarslicht, maar een etentje met 21 gasten en hun oudste dochter voor koning Willem-Alexander en koningin Máxima op hun 21ste trouwdag. Als dessert kregen alle gasten onder meer stroopwafels. -
-
-
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
Kensington ‘kijkt lekker rond’ voor vervanger van leadzanger Eloi
De drie overgebleven leden van Kensington zijn ‘lekker aan het rondkijken’ en ‘dingen aan het proberen’ nu ze zonder frontman Eloi Youssef verder zijn gegaan. Dat vertelt gitarist Casper Starreveld vrijdagavond op de rode loper van de Top 40 Awards.