Man die hondenuitlater van Lady Gaga neerschoot krijgt 21 jaar cel
De man die in februari 2021 de hondenuitlater van Lady Gaga neerschoot, moet 21 jaar de cel in. Dat heeft de rechter in Los Angeles maandag bepaald, meldt TMZ. De schutter was een van de vijf mannen die betrokken was bij de overval.
James Howard Jackson was volgens de openbaar aanklager de belangrijkste dader van de overval, omdat hij het vuurwapen bij zich had waarmee de hondenuitlater vier keer in de borst werd geschoten. Eerder werd een andere dader al veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar.
Uitlater Ryan Fischer werd ‘s avonds overvallen toen hij de Franse bulldogs van Lady Gaga in februari 2021 in Hollywood uitliet. De overvallers namen twee honden, Koji en Gustav, mee. Een derde hond, Miss Asia, rende weg tijdens de ontvoering, maar werd later teruggevonden.
Ook de honden Koji en Gustav keerden uiteindelijk weer veilig terug bij een politiebureau in Los Angeles nadat Lady Gaga een beloning van 500.000 dollar had uitgeloofd. De politie van Los Angeles zei dat de verdachten ten tijde van de ontvoering niet wisten dat het om de honden van Lady Gaga ging, zij zeiden uit te zijn op de Franse bulldogs vanwege hun waarde. Prijzen voor honden met een stamboom lopen al snel op tot 10.000 dollar (9.500 euro) en Franse bulldogs zijn een erg duur en gewild ras.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
Update
Bendeleden opgepakt voor ontvoering honden Lady Gaga
Meerdere mensen die ervan worden verdacht Lady Gaga’s honden te hebben ontvoerd en de hondenuitlater te hebben neergeschoten, zijn vandaag opgepakt. Onder hen de vrouw die de dieren had ‘gevonden’ en een zoon en vader. Dat meldt de politie van Los Angeles in een verklaring. -
Hitserie The Blacklist stopt na tiende seizoen
Hitserie The Blacklist van zender NBC stopt na het tiende seizoen, dat eind februari van start gaat. Dat melden Amerikaanse media. Het komende seizoen telt nog één mijlpaal. Op 19 maart wordt de tweehonderdste aflevering van de reeks uitgezonden. -
Hondenuitlater Lady Gaga na maand uit ziekenhuis: ‘Delen van mijn long zijn verwijderd’
Ryan Fischer, de hondenuitlater van Lady Gaga (35), heeft na meer dan een maand het ziekenhuis mogen verlaten. Eind februari werd hij tijdens het uitlaten van de drie honden van de zangeres in Hollywood door twee gewapende mannen overvallen en neergeschoten. Het zag ernaar uit dat hij snel zou genezen, maar uiteindelijk kreeg hij met heel wat complicaties te maken. -
PREMIUM
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen.
-
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
-
-
Marieke Elsinga weer naar het ziekenhuis om hevige jeuk
Marieke Elsinga (36) blijft geteisterd worden door de ernstige jeuk die de kop opstak tijdens haar zwangerschap van pasgeboren zoon Jip. De presentatrice en Qmusic-dj is opnieuw naar het ziekenhuis geweest, waar biopten afgenomen zijn. -
Mia Nicolai en Dion Cooper namens Nederland in eerste halve finale Eurovisie Songfestival
Het Nederlandse gelegenheidsduo Mia Nicolai en Dion Cooper strijdt in mei tijdens de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival om een finaleplek. Dat werd dinsdagavond duidelijk tijdens de loting in Liverpool, de stad waar het evenement in mei wordt gehouden.