Junkie XL scoort met soundtrack Netflix-serie White Lines
Hollands glorie in Los Angeles. Tom Holkenborg, beter bekend als Junkie XL, doet het enorm goed met de soundtrack die hij heeft gemaakt voor de nieuwe Netflix-serie White Lines. De Nederlander zette de muziek dusdanig neer, dat het ‘oude’ Ibiza-gevoel volgens hem goed wordt weergegeven. Dit meldt Billboard.
Delen per e-mail
De serie White Lines gaat over een vrouw die afreist naar het Spaanse eiland om uit te vinden wie haar broer vermoord heeft. Deze broer was eind jaren 90 werkzaam als dj op Ibiza en een bekend gezicht in de lokale clubscene. Holkenborg wilde de jaren 90-vibe overbrengen met zijn soundtrack en dat is goed gelukt, zo blijkt uit de enthousiaste reacties van fans op sociale media.
,,Tom was onze eerste, en eigenlijk enige, keus om deze soundtrack te maken. Het moest zo authentiek mogelijk worden en naar ons idee was hij de juiste persoon om dit project te doen. Ik herinner me nog goed dat ik halverwege de jaren 90 bij een van zijn gigs op Ibiza was en nu, anno 2020, componeert hij filmmuziek voor de groten der aarden in Hollywood. Het was geweldig om te zien hoe hij deze twee factoren uit zijn leven liet samenkomen in deze soundtrack,” aldus een bron.
Alles over de serie White Lines hoor je in de podcast Bingewatchers:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
sbs6 Negen zaterdagen lang topcabaret op tv in de avond: een lach en een traan
De Vara had vroeger het alleenrecht op de betere cabaretvoorstellingen, maar dat is nu wel anders. SBS brengt negen zaterdagen lang topcabaret, dat de kijkers ook nog eens weten te vinden. Brigitte Kaandorp trok vorig weekeinde ruim een miljoen kijkers. ,,Eindelijk weer eens lachen, al het gezeik over corona hebben de mensen nu wel gehoord en gezien”, zegt Lenette van Dongen. -
Radiozenders spelen in op aanstaande avondklok
Nu de avondklok een feit is komen radiozenders met plannen om thuisblijvers ‘s avonds te vermaken. Zenders als NPO 3FM, Radio 538 en 100% NL hebben hun programmering vanaf zaterdag aangepast. -
Birdy kondigt nieuw album aan
Birdy brengt dit voorjaar een nieuwe plaat uit, getiteld Young Heart. Het vierde studioalbum van de 24-jarige Britse zangeres verschijnt op 30 april, zo maakte ze vandaag bekend. -
Gravinfluencer Eloise gaat boek schrijven: ‘Ik ben zo blij’
Gravin Eloise maakt binnenkort haar debuut als schrijfster. De 18-jarige dochter van prins Constantijn en prinses Laurentien is bezig met een boek, deelt ze zaterdag in haar Instagram Stories. -
PREMIUM
De Slimste Fans ‘Dit seizoen leverde de fijnste winnaar van De slimste mens ooit!’
Geen winter zonder het olijke seniorenduo Philip en Maarten op NPO 2. Fans Gudo Tienhooven en Alexander van Eenennaam slaan geen aflevering over. Elke week blikken zij terug op De slimste mens. Hoe beviel de finale-aflevering van vrijdagavond? Let op: spoilers!
-
Johan Derksen ambassadeur van politieke partij Code Oranje
Johan Derksen wordt ambassadeur van Code Oranje, de landelijke politieke beweging van Richard de Mos die in maart meedoet met de Tweede Kamerverkiezingen. De voetbalanalist van Veronica Inside staat ‘net als Code Oranje, pal voor de vrijheid van meningsuiting’, aldus de nieuwe partij. -
PREMIUM
ANGELA KIJKT TV De Mol ‘jat’ een format van een autistische man en maakt er dit van?!?
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Esther verslaat topquizzers en wint 55.000 euro in Beat the Champions
Esther uit Malden heeft vanavond in Beat the Champions voor de eerste keer de doorgewinterde quizzers Diederik Jekel, Cindy Hemink, Abel Gilsing, Nynke de Jong en Devrim Aslan verslagen. De kersverse winnares vertrok dolblij én 55.0000 euro rijker naar huis.