Joshua wil zich opzichtig verdacht maken, maar is niet De Mol
doorgravenNa elke aflevering van Wie is de Mol? graaft deze site nog even door. Hoe waren de opdrachten? En wie is de hoofdverdachte?
Delen per e-mail
Terugblik
Wie is de Mol? wel eens gekeken met Twitter bij de hand? Is het proberen waard. Waar dat medium regelmatig een reusachtige rioolput kan zijn van ruzies, beledigingen en een stinkende diarree van zure meningen, biedt Twitter op zaterdagavond (#widm) vermaak van de bovenste plank. Natuurlijk kwam de meme van Bernie Sanders voorbij: bij de executie, op het vlot en in de lift. Werden grappige teksten bedacht bij presentator Rik van de Westelaken die als een soort James Bond (die grijns!) afdaalde in de lift (‘Hoe mijn binnenkomst zal zijn bij het eerste feestje van 2021', twitterde ene Marlot). De aflevering schreeuwde erom. Jokers, vrijstellingen en molstreken - dit was eerder een aflevering van Waar is de Mol? - waren niet te vinden. Maar de beelden uit Tsjechië waren schitterend, de opdrachten gevarieerd, er was zelfs ontroering na de exit van Lakshmi. Hooguit hoop je op een béétje meer frictie: de groep is wel érg klef.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMANGELA KIJKT TV
De Mol ‘jat’ een format van een autistische man en maakt er dit van?!?
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUMRoyalty-kenners
Meghans racismeverwijt komt keihard aan: ‘Krijgt ongetwijfeld een staartje’
Nee, Harry en Meghan zullen het eeuwenoude Britse koningshuis met hun opzienbarende onthullingen bij Oprah niet onderuithalen. Maar de schade is groot. Heel groot. -
PREMIUMANGELA KIJKT TV
Ik besloot de leeftijd van Robert ten Brink te googelen en de schrik sloeg me om het hart
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
video
Harry en Meghan-interview is ‘rauw, onthullend en zeer beschadigend voor het paleis’
Het langverwachte interview dat prins Harry en Meghan Markle deze nacht aan Oprah Winfrey gaven, is een publicitaire ramp voor de Britse koninklijke familie. Hoe reageren de Britse en Amerikaanse media? -
PREMIUM
Lucas (20) zou gaan studeren in Boston, maar kwam door corona bij The Voice terecht en is nu topfavoriet
Was er geen corona geweest, dan had de talentvolle zanger Lucas van Roekel nu in Boston aan een prestigieuze opleiding muziek gestudeerd. Het liep anders. Via het tv-programma The Voice of Holland probeert de jonge Veenendaler alsnog zijn droom waar te maken.
-
PREMIUMsbs6
Negen zaterdagen lang topcabaret op tv in de avond: een lach en een traan
De Vara had vroeger het alleenrecht op de betere cabaretvoorstellingen, maar dat is nu wel anders. SBS brengt negen zaterdagen lang topcabaret, dat de kijkers ook nog eens weten te vinden. Brigitte Kaandorp trok vorig weekeinde ruim een miljoen kijkers. ,,Eindelijk weer eens lachen, al het gezeik over corona hebben de mensen nu wel gehoord en gezien”, zegt Lenette van Dongen. -
Al meer dan 100.000 tickets vergeven voor show met Nederlandse topartiesten
Voor het eerste livestreamconcert van The Streamers op 20 maart zijn nu al meer dan 100.000 tickets vergeven. Dat heeft de organisatie gemeld op Instagram. -
Showbytes
Dionne wil graag de voetjes van de vloer en de zondag van Fred kan niet meer stuk
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.