Jessie Jazz Vuijk in verwachting: ‘Onze liefde verzegeld met een groot wonder’
Jessie Jazz Vuijk en Kaj Gorgels kunnen hun geluk niet op. De voormalig Miss Nederland maakt dinsdag bekend in verwachting te zijn. Het babynieuws volgt vier maanden nadat ze onthulde een miskraam te hebben gehad. ‘Onze liefde verzegeld met een groot wonder’, aldus Vuijk.
De 28-jarige blondine deelt dinsdagavond een video waarin ze op bijzondere momenten te zien is met haar grote liefde Kaj Gorgels (32). ‘Ik heb Kaj getemd, I did it’ zegt Vuijk bijvoorbeeld in een fragment uit 2018. Ook zijn er beelden van de eerste vakantie van de tortelduifjes en komt hun adoptiehond Bowie voorbij. De video eindigt met een ziekenhuisbezoek waar Vuijk en Gorgels voor het eerst naar de echo van hun nog ongeboren baby kijken.
‘Onze liefde verzegeld met een groot wonder’, valt er te lezen bij het filmpje. De reacties stromen ondertussen binnen. ‘Gefeliciteerd lieverds’, schrijft Doutzen Kroes. Ook Maxime Meiland, Soundos El Ahmadi, Victor Mids en Davina Michelle laten van zich horen.
Miskraam
Eind november onthulde Vuijk een miskraam te hebben gehad. Die beschreef ze als ‘heftig’ en 'verdrietig’. Ik heb me nog nooit zo gedragen en verbonden gevoeld. (...) Ik moest overgeven, poepen en bloeden tegelijk maar na een intens uur kwam er rust, vertrouwen, liefde’, aldus Vuijk.
Ze schreef dat ze ‘het zieltje’ nog steeds dichtbij voelt. ‘Zwangerschap is vanaf moment één een volledige overgave. Het heeft mij nu al veranderd. Met tranen in mijn ogen en een hart vol liefde en vertrouwen, voel ik je dichtbij.’ Vuijk, die met meer dan 300.000 volgers op Instagram nu influencer is, stelde de miskraam niet te zien als ‘een mislukking’. ‘Alsof dit moest gebeuren om alvast ruimte te maken. En ik kan niet anders zeggen, het heeft veel in beweging gezet.’
Vuijk en Gorgels maakten in 2018 bekend een relatie te hebben. Daarvoor waren ze al een tijdje aan het daten. De twee wonen inmiddels samen op Ibiza.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
-
Primeur: Amalia schittert in rode avondjurk van Jan Taminiau op dé koninklijke bruiloft van 2023
De generale repetities zijn voorbij, het echte werk is begonnen. Donderdagavond woont prinses Amalia in gala de huwelijksreceptie bij van kroonprins Hoessein van Jordanië en Rajwa Al Saif. Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn eveneens aanwezig. -
update
BNNVara wil docu over cancelcultuur niet uitzenden vanwege eigen rol, Omroep Max doet het alsnog
BNNVara wil een documentairereeks over onder meer de cancelcultuur niet meer uitzenden omdat de omroep zelf inhoudelijk onderdeel blijkt te zijn van de serie. Omroep Max doet dat nu alsnog, de reeks is aanstaande donderdag al te zien bij NPO Start. -
Vier gedupeerden Spoorloos willen schadevergoeding
Vier gedupeerden van het programma Spoorloos willen een schadevergoeding van de omroep KRO-NCRV vanwege de fouten die zijn gemaakt in het programma Spoorloos. Dat zegt de advocate met wie zij samenwerken, Annemiek van Spanje, tegen RTL Boulevard. KRO-NCRV laat weten eerst het onderzoek dat loopt te willen afwachten.Hilversum -
Goldband en De Jeugd van Tegenwoordig slaan handen ineen: videoclip ‘Goed Nieuws’ maandag online
Het lijkt erop dat Goldband en De Jeugd van Tegenwoordig de handen ineen hebben geslagen. De laatstgenoemde hiphopgroep meldt zondag een voorproefje van een single samen met de Haagse band.Den Haag
-
UPDATE
Bizarre boete Noel Gallagher: weigert naam hardrijdende chauffeur te noemen
-
-
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander.