Dave Roelvink krijgt flinke klappen bij demonstratie
Dave Roelvink was aanwezig bij de verboden demonstratie op het Museumplein in Amsterdam en dat heeft hij geweten. De 26-jarige realityster en dj werd behoorlijk aangepakt door de Mobiele Eenheid en kreeg naar eigen zeggen ‘een paar klereklappen’ op zijn rug.
Delen per e-mail
,,Ik zat uit het raam te kijken, ik woon hier om de hoek, en ik zag het gebeuren. Even kijken wat er allemaal aan de hand is. Het werk ligt natuurlijk helemaal stil, dus dan pak ik af en toe die Insta Live erbij. Dan ga ik op Instagram dingen filmen en geef ik er commentaar bij,” aldus Dave tegen Shownieuws.
Roelvink besloot een ‘getuigenverslag’ te maken via sociale media, wat hem uiteindelijk duur kwam te staan. ,,Ik liep middenin het oorlogsgebied, zeg maar. Ik dacht: ik ga vanuit het park filmen, door de tralies heen. Alleen, ik had even niet gezien dat ik midden tussen een groep agenten stond. Dus ik kreeg er ook nog eentje voor mijn muil. Maar we leven nog.”
Tijdens zijn verslaggeving kreeg Dave, voor hem ogenschijnlijk vanuit het niets, een paar flinke klappen van de ME. ,,Wajo! Krijg de tering! Ik krijg zo een klap voor m’n flikker, hé! Ik moet pleite hier! Ik kríjg me toch een paar klereklappen op m’n rug. Met een knuppel! Oh, oh, oh.. wat een zooitje, gap.”
Slippers
Omdat Dave direct poolshoogte wilde nemen bij de demonstratie, nadat hij daar lucht van kreeg, verliet hij zijn huis op tijgerprintslippers - dat is ook te zien in zijn Instagram Stories. En daardoor kon hij zich niet snel uit de voeten maken, toen de ME eenmaal arriveerde. ,,Ik kon niet rennen, want ik ben zo, op m’n slippers, de deur uitgestapt. Ik was dus niet zo lekker voorbereid om te reporten, haha. Het is on-Nederlands. Het is een soort volksopstand. Ik kende het nog niet. Ik ben 26 jaar en ik heb dit nog nooit meegemaakt in mijn leven.” Toch vond het het blijkbaar een mooie ervaring, want hij kondigt met een knipoog aan dat hij vanaf nu ‘de vaste report voor alle rellen’ is.
Video’s die gemaakt zijn met de ‘live-functie’ op het sociale medium kun je alleen terug zien als de persoon zo’n filmpje zelf beschikbaar maakt. Roelvink heeft dat niet gedaan. Volgens Roelvink keken er op het hoogtepunt 14.200 mensen live met hem mee.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMKoken & eten
Zelfs Dave Roelvink doet de challenge van Barbara (24): ‘Doel is om hamburger met 3 kilo vlees te eten’
In de rubriek Hoe is het nu met? zoeken we mensen op die een rol speelden in het nieuws van een of meerdere jaren geleden. Hoe gaat het nu met ze? Vandaag: Barbara Achterberg. ‘Bezorging was onze redding.’ -
Freek Vonk in het nieuwe seizoen van Sterren op het Doek
Freek Vonk is de eerste BN’er die zichzelf laat schilderen in het nieuwe seizoen van Sterren op het doek. De nieuwe reeks van het programma gaat op 13 maart van start op NPO 2, maakte Omroep MAX vandaag bekend. -
PREMIUM
Is opleiding in Wales voor Alexia net zo'n vlucht als voor haar vader, Willem-Alexander?
Ze wordt normaal gesproken niet zijn opvolger, maar toch treedt prinses Alexia (15) in de voetsporen van haar vader, koning Willem-Alexander. Net als hij rondt zij haar middelbare school af aan het prestigieuze Atlantic College in Wales. Heeft Alexia hetzelfde motief als haar vader, die als lastige puber de soms verstikkende sfeer in paleis Huis ten Bosch ontvluchtte? -
PREMIUMinterview
Chantal Janzen: ‘Ik zit heus ook zelf te klooien met een oogpotloodje van de Hema’
Die Chantal Janzen heeft het maar makkelijk, met visagist Leco van Zadelhoff en stylisten als Fred van Leer in haar kielzog. Zij ziet er elke dag tiptop uit en ‘wij’, de onbekende Nederlanders, moeten zelf maar uitvogelen hoe je een beetje leuk voor de dag komt. Die kritiek op social media leverde de inspiratie voor Chantal’s Beauty Camper. -
Bonte verzameling bij ontspoorde betoging: van Dave Roelvink tot bedreiger Pieter Omtzigt
Van Dave Roelvink tot de man die politicus Pieter Omtzigt met de dood bedreigde: een bont gezelschap verzamelde zich zondag in Amsterdam. Daar liep een betoging tegen het kabinet én coronamaatregelen fiks uit de hand.
-
Organisatie songfestival laat niets aan het toeval over: speciale teststraat bij Rotterdam Ahoy
De organisatie van het Eurovisie Songfestival trekt alles uit de kast om het liedjesspektakel in Rotterdam Ahoy veilig voor artiesten, pers en personeel te laten verlopen. In een vandaag openbaar gemaakt protocol wordt melding gemaakt van een speciale teststraat, waar alle betrokkenen regelmatig worden gecontroleerd. Of er publiek bij de shows aanwezig kan zijn, wordt later besloten. -
PREMIUM
Suzan & Freek werken en leven samen, zijn ze elkaar wel eens zat? ‘Nooit langdurig’
Ze zijn een zangduo, maar net zo goed een liefdespaar. Het een kan bij Suzan & Freek niet zonder het ander. De nieuwe single van de twee gaat over een gestrande relatie en dat roept wel wat vragen op. -
Najib Amhali: Het scheelt dat ik die coke niet meer hoef te betalen
Najib Amhali (49) krijgt flink minder geld binnen sinds het begin van de coronacrisis, maar hij bespaart ook wat. Sinds hij gestopt is met het gebruiken van cocaïne houdt hij best wat centjes over. Dat vertelt de cabaretier gekscherend in Veronica Magazine.