‘Cowell onderging zes uur durende operatie aan meerdere breuken in rug, metalen staaf geplaatst’
Simon Cowell heeft een zes uur durende operatie ondergaan aan zijn gebroken rug. Het lichaamsdeel bleek op meerdere plekken gebroken en er moest een metalen staaf worden geplaatst om de boel aan elkaar vast te zetten. Het X Factor-jurylid herstelt nu van de succesvolle ingreep nadat hij een dag eerder een fietsongeluk kreeg.
Delen per e-mail
Dit vertellen bronnen aan Page Six. ,,Het was een lange operatie. Ze moesten zijn botten aan elkaar zetten en een metalen staaf plaatsen,” vertelt een bron. ,,Maar gelukkig is hij nu oké.”
Het ongeluk gebeurde gistermiddag terwijl de 60-jarige Brit een testritje maakte op een nieuwe e-bike in zijn woonplaats Malibu. Dat gebeurde op de binnenplaats bij zijn woning. Cowell kwam plat op zijn rug terecht en had - volgens de bron van Page Six - enorme pijn.
Het televisie-jurylid werd daarna met spoed naar het ziekenhuis gebracht om geopereerd te worden. Zijn vriendin Lauren Silverman was de hele nacht bij hem en heeft hem ook kort kunnen spreken.
Handleiding
Cowell heeft een advies voor iedereen met een elektrische fiets: lees eerst de handleiding. ,,Een goed advies...? Als je een elektrische fiets koopt, lees dan de handleiding voordat je erop stapt. Ik heb een deel van mijn rug gebroken”, deelt Cowell op Twitter.
Ook bedankt hij de artsen en verpleegkundigen die hem geholpen hebben. ,,Een paar van de aardigste mensen die ik ooit heb ontmoet. Ik hoop dat iedereen veilig blijft”, sluit hij af.
Strak regime
Door het coronavirus brengt Cowell meer tijd door met zijn gezin in Malibu. Samen met zijn 6-jarige zoon Eric, zijn vriendin Laura en haar 14-jarige zoon Adam geniet hij er van het gezinsleven. Eerder vertelde Simon al een strak regime aan te houden met fietsen, lopen, zwemmen en push-ups.
Het herstel van Cowell kan enkele maanden duren, maar voorlopig heeft hij zich alleen afgemeld voor de America’s Got Talent-opnames van aankomende dinsdag en woensdag.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Simon Cowell (60) breekt rug tijdens testrit met elektrische fiets
Simon Cowell is gisteren naar het ziekenhuis gebracht na een ongeluk. Het X Factor-jurylid brak zijn rug na een val toen hij een testrit maakte met een nieuwe elektrische fiets in zijn woonplaats Malibu, meldt People. Hij wordt op dit moment geopereerd. -
Hondjes Lady Gaga zaten vastgebonden aan paal
De vrouw die de ontvoerde hondjes van Lady Gaga zaterdag heeft gevonden, trof ze vastgebonden aan een paal in een steeg aan. Bulldogs Koji en Gustav waren kilometers van hun huis achtergelaten door de ontvoerders, meldt TMZ. -
Estelle Cruijff wint rechtszaak en kan in haar huis blijven wonen
Estelle Cruijff heeft de rechtszaak tegen zakenman Jacques Parson gewonnen. Ze hoeft hem niet terug te betalen en kan in haar huis blijven wonen, zo oordeelde de rechtbank in Amsterdam. -
Wie is de mol? heeft spannende finale in petto, deze deelneemster wint in ieder geval niet
Fans van het populaire programma Wie is de mol? moeten nog even geduld hebben op de definitieve uitslag. De finale is volgende week zaterdag, maar het programma heeft zaterdagavond wel een klein tipje van de sluier opgelicht. Charlotte is in ieder geval verliezend finalist. -
Man die 37 jaar lang onschuldig vastzat blaast iedereen omver bij America's Got Talent
De 59-jarige Archie Williams heeft iedereen weggeblazen tijdens de nieuwste auditieronde van America’s Got Talent. De Amerikaan werd in 1983 veroordeeld voor een verkrachting die hij niet had gepleegd en zat 37 jaar lang in de gevangenis. Achter de tralies was Williams een trouwe kijker van de populaire talentenjacht, ernaar verlangend om ooit zelf deel te kunnen nemen. Deze week kwam zijn droom uit: na zijn auditie werd Archie getrakteerd op een staande ovatie en een knuffel van jurylid Simon Cowell.
-
Frans kasteel familie Meiland onder voorbehoud verkocht, voor circa 1 miljoen euro
Het Franse kasteel van de familie Meiland is onder voorbehoud verkocht. De koper is een Nederlander, zo vertelde de familie vrijdag aan tafel bij Jinek. ,,We hebben vanmorgen de handtekening gezet", aldus Erica Meiland, die toegaf opgelucht te zijn. ,,Ja, maar ik vind pas dat het echt is als het echt verkocht is.” -
Monica Geuze werd drie jaar geleden beroofd van Rolex
Monica Geuze is naar eigen zeggen zo’n drie jaar geleden beroofd van haar Rolex-horloge. Dat vertelt de influencer in haar podcast Geuze & Gorgels. Het is de eerste keer dat Geuze over het incident praat. -
PREMIUMangela kijkt tv
Married at first sight moet dringend op zoek naar mensen die écht willen
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv.