BNNVara: ruim 5 miljoen views voor Boos-aflevering over The Voice
De aflevering van Boos over The Voice of Holland is in de eerste twee uur dat die online stond al meer dan 5 miljoen keer bekeken. Dat zegt de omroep BNNVara. Bij YouTube zelf staat de teller aan het begin van de avond op ruim 800.000 views, maar die cijfers ‘kunnen achterlopen op de werkelijkheid’, laat moederbedrijf Google weten.
Met 5 miljoen views zou het verreweg de best bekeken aflevering van Boos zijn. Tot nu toe was dat een filmpje uit augustus 2017, waarin te zien is hoe presentator Tim Hofman zijn kaak brak tijdens een gefilmde confrontatie met een vastgoedhandelaar uit Nijmegen. Die aflevering is in de afgelopen jaren bijna 2,5 miljoen keer bekeken.
De uitzending van Boos over The Voice of Holland duurt ongeveer 1,5 uur. Verscheidene vrouwen doen hun verhaal over seksueel grensoverschrijdend gedrag bij het RTL-programma. Daarin gaat het onder anderen over bandleider Jeroen Rietbergen en de coaches Marco Borsato en Ali B. Mensen kunnen geen reacties plaatsen bij de video. ,,Dit om de veiligheid van de mensen die bij ons hun verhaal vertellen te kunnen waarborgen”, aldus de makers.
Zorgvuldig
Maandenlang hebben Boos-maker Tim Hofman en zijn team gewerkt aan de aflevering die om 16.00 uur online is gekomen. In de uitzending komt ook Talpa-topman John de Mol uitgebreid aan het woord over de misstanden. Naar aanleiding van de aflevering werd er in opdracht van producent ITV en RTL een onafhankelijk onderzoek ingesteld naar de aantijgingen.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMF*ck de Liefde II
Bettina Holwerda: ‘Op mijn 43ste gaat de hele wereld opeens voor me open’
Van een succesvolle theatercarrière, stemmen voor films inspreken en populariteit op Instagram tot haar eerste filmrol in F*ck de Liefde II: het voelt voor de 43-jarige Bettina Holwerda alsof de wereld aan haar voeten ligt. ,,Toen ik met Jim ging, was ik opeens de vrouw van.” -
Jeroen van der Boom brengt nieuwe zomersingle uit
Jeroen van der Boom heeft een nieuwe single uitgebracht. Met Laat me binnen hoopt de zanger een nieuwe zomerhit te hebben. -
Glennis Grace wist niet dat OM dagvaarding al naar buiten zou brengen: ‘Communiceren liever via media dan met ons’
Glennis Grace en haar advocaat waren niet op de hoogte van het feit dat donderdag naar buiten zou komen dat de zangeres wordt gedagvaard. ,,Helaas moeten wij constateren dat het Openbaar Ministerie kennelijk liever communiceert via de media dan rechtstreeks met ons als advocaten”, laat Kerem Canatan, de advocaat van de zangeres, weten in een reactie. -
PREMIUM
Joris Linssen blikt terug op aangrijpende ontmoetingen in special Hello Goodbye
Joris Linssen zag de afgelopen jaren de complete samenleving voorbij komen in de vertrek- en aankomsthal van Schiphol. Voor een special van Hello Goodbye (NPO1) dronk hij graag kopjes koffie met een aantal bijzondere reizigers. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen.
-
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Laura Pausini test positief op corona na songfestivalfinale
Laura Pausini heeft rond de finale van het Eurovisie Songfestival corona opgelopen. Dat heeft de zangeres en presentatrice via Instagram bekendgemaakt. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.