Amsterdamse Annna wil naar Songfestival voor Letland
De Lets-Nederlandse zangeres en producer Annna uit Amsterdam wil voor Letland meedoen aan het Eurovisie Songfestival in Rotterdam. Ze staat op 8 februari in de Letse voorronde die live op televisie wordt uitgezonden.
Delen per e-mail
Annna, die eigenlijk Anna Madara Pērkone heet, doet mee met haar nummer Polyester en wordt beoordeeld door vakjury en publiek. Ook Nederlandse fans van Annna zouden mee kunnen stemmen. Met het lied wil zij wijzen op de impact die de kledingindustrie op het milieu heeft. De zangeres draagt zelf op het podium alleen maar duurzame kleding.
De carrière van Annna kwam van de grond in augustus 2019, toen haar nummer The One That Got Away op de eerste plaats in de Letse hitlijsten kwam te staan. In diezelfde maand stond zij in het voorprogramma van de Amerikaanse zangeres LP voor meer dan 8000 man publiek. In oktober won Annna de Amsterdam Dance Event's (ADE) Demolition met haar tweede release Stardom/Hater.
Annna trad vrijdag nog op tijdens Eurosonic Noorderslag in Groningen. Polyester is het derde nummer op een EP die Annna in mei gaat lanceren. Het thema van alle nummers is 'sustainability’, oftewel duurzaamheid.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nieuwe talkshow Matthijs van Nieuwkerk start met 1,4 miljoen kijkers
De eerste reguliere aflevering van Matthijs gaat door heeft gisteravond bijna 1,4 miljoen kijkers getrokken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. Het nieuwe programma van Matthijs van Nieuwkerk trok meer kijkers dan tijdens de oudejaarsspecial, toen er meer dan een miljoen mensen keken. -
PREMIUMAngela kijkt tv
Ben je net bekomen van de rellen, krijg je als burgemeester de alwetende Peter R. de Vries over je heen
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Eerste kindje op komst voor Robert de Hoog en zijn vriendin Sophie
Robert de Hoog en zijn vriendin Sophie Dros zijn in blijde verwachting van hun eerste kindje. Dat maakt de 32-jarige Mocro Maffia-acteur acteur bekend via Instagram. -
Erotische scènes Bridgerton nog steeds op pornosites
Streamingdienst Netflix krijgt het maar niet voor elkaar om de erotische scènes uit de serie Bridgerton van pornosites af te krijgen. Al een week probeert de website de scènes tevergeefs te verwijderen, aldus Fox News. -
Nederlandse topchefs lanceren eigen streamingdienst: Cheflix
Bekende Nederlandse topkoks komen met een nieuwe streamingdienst, Cheflix. Chefs als Jacob Jan Boerma (De Leest), Joris Bijdendijk (RIJKS) en Ron Blaauw (Ron’s Gastrobar) gaan kookmasterclasses geven die voor iedereen makkelijk te volgen zijn.
-
Pieter Gabriel (15) maakt openingsmuziek Eurovisie Songfestival
Voor dj-talent Pieter Gabriel kan het jaar al niet meer stuk. De organisatie van het Eurovisie Songfestival in Rotterdam heeft de tiener gevraagd mee te werken aan de muziek die te horen is tijdens de opening van de finale op 16 mei. Dat heeft uitvoerend producent Sietse Bakker vandaag bekendgemaakt tijdens een muziekconferentie op Eurosonic Noorderslag in Groningen. -
Alle oud-songfestivaldeelnemers krijgen uitnodiging voor finale
Alle voormalige Nederlandse songfestivalinzendingen zijn tijdens de finale van het Eurovisiesongfestival in Rotterdam welkom. Ze krijgen allemaal een uitnodiging, zo kondigde NPO-bestuursvoorzitter Shula Rijxman aan in haar nieuwjaarsspeech. -
PREMIUMAngela kijkt tv
Deze mevrouw is niet het gezicht van de slachtoffers van de rellen, ze is het symbool van de hoop
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv.