Aangifte mishandeling en poging tot doodslag tegen Johnny de Mol
VIDEOPresentator en acteur Johnny de Mol wordt door zijn ex-verloofde Shima Kaes beschuldigd van zware mishandeling en poging tot doodslag. Juridisch adviseur Karim Aachboun laat weten gisteren namens zijn cliënte Kaes hiervan aangifte te hebben gedaan bij het Openbaar Ministerie. De raadsman van Johnny de Mol noemt de verhalen van Kaes absurd en spreekt op zijn beurt van een ‘ordinaire publiciteitsstunt’.
Volgens de aangifte gaat het om drie vermeende incidenten uit 2015 - in het Mexicaanse Tulum, in Amsterdam en op Ibiza - waarbij Johnny de Mol zijn toenmalige partner onder meer zou hebben geslagen, geschopt en gepoogd te wurgen. De aangifte en het materiaal dat als bewijs moet dienen, zijn ingezien door deze site. Naast onder meer foto’s waarop de verwondingen van Kaes zichtbaar zijn, is er een document waarin een huisarts spreekt van ‘fysiek geweld’.
Shima Kaes laat via Aachboun per email aan deze site weten: ‘Ik kan bevestigen dat ik aangifte heb gedaan tegen mijn ex-verloofde Johnny de Mol wegens zware mishandeling en poging tot doodslag. Onder bescherming van Aachboun durf ik deze aangifte nu wel te doen.’
‘Fysiek geweld’
Johnny de Mol en Shima Kaes zijn al jaren uit elkaar, maar hun explosieve relatie leidt ruim vijf jaar later tot een ongekend hard conflict. Zo is er een opgenomen telefoontje waarin Kaes de zoon van mediamagnaat John de Mol beschuldigt van slaan, schoppen en een poging tot wurgen. In het gesprek ontkent hij niet dat er handtastelijkheden waren, maar stelt hij dat hij Kaes nooit zomaar uit het niets heeft geslagen. Ook zijn er foto’s bij de aangifte gevoegd die onder meer een blauw oog, een gescheurde lip, blauwe plekken en bloeduitstortingen tonen.
Dan is er een document van 27 mei 2015 waarin haar huisarts spreekt van ‘fysiek geweld’. En wat er exact zou zijn gebeurd, liet Kaes volgens haar adviseur onder ede vastleggen bij een notaris. Zo zou het stel op 12 januari 2015, Johnny de Mols verjaardag, tijdens een vakantie in het Mexicaanse Tulum een woordenwisseling over De Mols cocaïnegebruik hebben gekregen, zo is in de aangifte te lezen. Volgens Kaes zou De Mol haar vervolgens hebben geslagen, geschopt, bovenop haar hebben gezeten en aan haar haren hebben getrokken, met als gevolg onder andere een opgezwollen oog.
Op 2 maart in hetzelfde jaar, nadat De Mol het Edison Pop Gala in de Amsterdamse Harbour Club had gepresenteerd, zou opnieuw ruzie zijn ontstaan waarbij Kaes na een vuistslag ten val zou zijn gekomen. Even later, zo staat in de aangifte, kneep hij haar keel dicht en gooide hij haar daarna met het hoofd tegen een tafel. En toen zij ‘weerloos op de grond lag, heeft Johnny de Mol haar nog meerdere keren getrapt tegen haar zij/buik’. Dat laatste, plus de ‘verwurgingspoging’, was voor Aachboun reden om ook aangifte te doen van poging tot doodslag.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Shima Kaes onderneemt juridische stappen tegen haar ex Johnny de Mol
Shima Kaes gaat juridische stappen ondernemen tegen haar ex Johnny de Mol (41), in Nederland, Spanje en Mexico. Dat heeft haar juridisch adviseur zojuist bekendgemaakt in een persverklaring. Eerder deze week werd bekend dat Johnny en zijn vader John de Mol al aangifte hebben gedaan van poging tot chantage. -
Ziggo Dome eert Jeroen van der Boom voor uniek record: meer dan vijftig optredens in concertzaal
Voor aanvang van het vierde concert van Holland Zingt Hazes in de Ziggo Dome Amsterdam heeft commercieel directeur Danny Damman Jeroen van der Boom in het zonnetje gezet. Als enige zanger ter wereld heeft Jeroen van der Boom meer dan vijftig optredens in de Ziggo Dome gehad. -
Adviseurs ex-verloofde Johnny doen aangifte tegen familie De Mol
De juridisch adviseurs van Shima Kaes, de ex-verloofde van Johnny de Mol, hebben aangifte gedaan tegen de presentator en zijn vader John. Volgens Karim Aachboun en Ad Aerts hebben vader en zoon De Mol een valse aangifte gedaan. Dat meldt het tweetal door middel van een persbericht, verspreid via sociale media. Het OM in Amsterdam kon vanvond niet direct bevestigen of de aangiftes zijn binnengekomen. -
PREMIUM
Wil je in de zomer een perfecte grasmat? Dan is het nu tijd om daar mee aan de slag te gaan
Een gazon in topconditie lijdt veel minder onder hitte dan een gazon dat geplaagd wordt door mos of afgestorven gazonmaaisel. Ook te weinig kalk of voedingsstoffen hebben invloed. Wil je een grasmat die de droogte kan trotseren? Begin dan nu met verticuteren en behandel je gazon met de volgende stappen. -
PREMIUMEnergierekening
Rian betaalt 25 euro per maand: ‘Stekker van cv-ketel doe ik er alleen in als ik warm wil douchen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Rian den Haan (62) uit Spijkenisse.
-
PREMIUM
Juridisch geharrewar om vermeende mishandeling door De Mol, donderdag kort geding
Johnny de Mol en Shima Kaes zijn al jaren uit elkaar, maar hun explosieve relatie van toen leidt nu over en weer tot juridisch getouwtrek. Een kort geding op donderdag lijkt slechts het begin van een akelig gevecht over een vermeende mishandeling. Wat is er precies aan de hand? -
-
-
‘Onbekend’ virus waarmee veel mensen besmet raken: dit moet je weten over HPV
Jaarlijks overlijden 400 mensen aan kanker veroorzaakt door het HPV-virus. De leeftijd voor jongeren om het vaccin tegen dit seksueel overdraagbare virus gratis te kunnen krijgen is onlangs verlaagd naar 10 jaar. Maar wat is het HPV-virus precies en waarom is het belangrijk om al op jonge leeftijd in te enten? -
Kort geding om ‘bewijs van mishandeling door Johnny de Mol’ afgeblazen
Een kort geding dat door Shima Kaes, de ex-verloofde van Johnny de Mol, werd aangespannen tegen Quote-journalist Mark Koster, gaat morgen niet door. Er is een vaststellingsovereenkomst gesloten. Koster zegt niet van plan te zijn het ‘bewijs van mishandeling door De Mol’ naar buiten te brengen.