Jongen knock-out geslagen bij opstootje in Renesse
De politie heeft afgelopen nacht een 18-jarige man uit Ouddorp aangehouden in Renesse. Hij wordt verdacht van zware mishandeling.
Het incident vond plaats rond 02.50 uur. Er ontstond ruzie bij een bus die klaarstond om passagiers te vervoeren. De verdachte sloeg een 19-jarige man uit Zierikzee in zijn gezicht, waarbij het slachtoffer knock-out ging en op de grond bleef liggen. De verdachte liep hierna weg.
De politie en een ambulance rukten uit. Het slachtoffer is door ambulancemedewerkers behandeld en hierna naar het ziekenhuis gebracht. Het is onbekend wat zijn verwondingen zijn.
De politie deed ondertussen onderzoek naar het gevecht. Getuigen konden een duidelijk signalement geven van de verdachte, die al snel aangehouden kon worden in de buurt. Hij is naar een politiecellencomplex gebracht en zal vandaag gehoord worden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
PREMIUM
Jouw persoonlijke gegevens op straat? Met alléén een telefoonnummer of mailadres kan een hacker niet veel
In de nacht van 22 op 23 januari ging het mis bij de Goese bioscoop DaVinci. Van 23.45 uur tot 11.00 uur ’s ochtends lagen adressen, telefoonnummers en e-mailadressen van 33.500 klanten op straat door een datalek. Vier vragen aan de Vlissingse ethical hacker Martin Hermens van Hoffmann cybersecurity. -
PREMIUMmet video
Prinses Beatrix geraakt door het leed van Oude-Tonge, waar 305 mensen om het leven kwamen
Prinses Beatrix was woensdag zichtbaar geraakt door het leed dat de watersnoodramp van 1953 in Oude-Tonge aanrichtte. Als meisje van 15 jaar bracht ze al speelgoed naar het rampgebied, als koningin was ze eerder in het dorp op Goeree-Overflakkee, waar bij de ramp 305 mensen om het leven kwamen. -
PREMIUMMET VIDEO
Watersnoodramp maakt nu meer los dan ooit: ‘In het museum is het twee keer zo druk als normaal’
De belangstelling voor de Ramp is dit jaar ongekend groot. Ook Siemco Louwerse, directeur van het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk, is verrast voor de overweldigende aandacht. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn.
-
met video
De Watersnoodramp in oude beelden: water zo ver het oog reikt
De woorden ‘De Ramp’ behoeven in Zeeland eigenlijk geen toelichting. Elke Zeeuw weet dan dat het gaat over 1 februari 1953, de dag dat de zee genadeloos door de dijken heen beukte. De beelden van weleer tonen taferelen om stil van te worden. -
-
-
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
PREMIUM
Permanente zendmast bij golfbaan Molenberg op Burgh-Haamstede
Op het perceel van Boerderij Molenberg aan de Hogeweg in Burgh-Haamstede wordt eind april een permanente zendmast neergezet. Telefoonproviders en gemeente hebben haast om overal een goede dekking op het eiland te krijgen.