Gezin uit Zonnemaire in zak en as na diefstal puppy Pip
ZONNEMAIRE - Damian de Feiter en zijn vriendin Manuela uit Zonnemaire zijn ten einde raad. Dinsdag werd hun pup Pip gestolen uit hun schuur. De Feiter heeft geen idee door wie en waar het beestje nu kan zijn.
Het hondje, een golden retriever van drie maanden oud, woont sinds acht weken bij het gezin. ,,We hebben haar opgehaald uit het asiel in Tilburg", vertelt Damian. Omdat het hondje nog speels is en 'alles kapot bijt in huis', moet ze altijd even in de schuur als het gezin de deur uit gaat. Zo ook dinsdag, toen De Feiter een boodschap ging doen. ,,Maar toen ik terug kwam en haar wilde uitlaten, was ze verdwenen."
De Feiter ging in eerste instantie aan zichzelf twijfelen, maar toen hij ontdekte dat ook haar riem en haar voer weg waren, concludeerde hij dat Pip wel meegenomen moet zijn. Dat is gebeurd tussen 11.30 en 12.30 uur. Maar door wie en waarom, daarvan heeft hij geen idee. ,,Het is bizar", zegt hij. ,,De schuur was open, maar de poort was op slot. Dus daar zijn ze overheen geklommen", denkt de inwoner van Zonnemaire. Hij heeft aangifte gedaan bij de politie en het hele dorp al afgezocht. Ook is de hond als vermist opgegeven bij Amivedi en heeft De Feiter een oproep op Facebook geplaatst. Het bericht is al meer dan 2500 keer gedeeld, maar tot nu zonder resultaat. ,,Ik weet niet meer wat ik moet doen."
Dat Pip weg is, treft ook zijn zoontje van anderhalf. ,,Ze waren twee handen en vier pootjes op een buik. En Pip is ons tweede kindje."
Wie Pip (die is gechipt) heeft gezien of weet waar het hondje is, kan contact opnemen met Damian de Feiter op 06-53778627 of de Dierenpolitie Zeeland-West-Brabant via 144.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMdag huis!
Dag Huis: Vaarwel gerse mancave aan de oevers van de Oosterschelde
BRUINISSE - In een woning aan de Steinstraat tegenover de dijk van Bruinisse woont Dennis (43) met vriendin Cindy en haar twee kinderen. Samen verwachten ze een kindje en gaan vanwege ruimtegebrek naar een groter huis in Brielle. Met plezier hebben ze op Bru gewoond. -
PREMIUMDe Agenda
Lex Bontje: ‘Filmtheater fiZi biedt een centrale ontmoetingsplek’
ZIERIKZEE - Rubriek ‘De Agenda’ gaat over mensen achter evenementen op Schouwen-Duiveland. Deze keer Lex Bontje, coördinator van het programmeursteam bij Filmtheater fiZi in Zierikzee. Hij vertelt over de uitdaging van een divers aanbod. -
PREMIUM
Zierikzees stel racet om huwelijksringen in Jordanië
ZIERIKZEE- Bilal (29) en Sanne (27) uit Zierikzee voeren in het tv-programma ‘Race om de Ringen’, dwars door Jordanië, diverse lichamelijk, geestelijk uitputtende en hilarische opdrachten uit. ,,Hoe leuk is het om een keer volledig uit je comfortzone te stappen.” -
PREMIUM
Rustige rommelroute met onvervalste onderbroekenlol
ZIERIKZEE - Dat er geen drommen mensen door de straten van Poortambacht trokken, mocht de pret niet drukken. ,,Er staat binnen een fles rosé koud. Die trekken we zo open.” -
Zo kun je goedkoper tanken tijdens een lange rit
Ook al probeer je nog zo goed om brandstof te besparen, tijdens een langere rit is het onvermijdelijk dat je een keer moet tanken, en de prijzen van benzine en diesel liegen er niet om. Zo kun je goedkoper tanken.
-
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen. -
PREMIUM
Opwekking duurzame energie in de toekomst lastig
ZIERIKZEE - Uitbreiding van duurzame energie wordt voor Schouwen-Duiveland een lastig verhaal. ,,Plannen voor meer grootschalige windenergie komen er niet.”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer