Politie houdt opnieuw twee verdachten aan voor Coolsingelrellen, in totaal nu 65 aanhoudingen
Op dinsdag 4 en woensdag 5 januari zijn opnieuw twee verdachten aangehouden voor de rellen op de Coolsingel afgelopen november. Het gaat om een 21-jarige Rotterdammer en een man (24) uit Bonaire. Het totale aantal aanhoudingen staat nu op 65.
De man uit Bonaire meldde zich dinsdag bij een politiebureau in Dordrecht. Hij had gezien dat zijn beelden in een opsporingsprogramma en op social media waren getoond. De politie verdenkt hem van het gooien van een fles naar een politieauto.
De 21-jarige Rotterdammer kwam vandaag naar een politiebureau in Dordrecht. Hij wordt ervan verdacht voorwerpen naar ME’ers en politievoertuigen gegooid te hebben. Ook deze verdachte meldde zich, nadat zijn beelden waren getoond.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Terugblik op 2021 met politiebaas Fred Westerbeke: ‘Een dieptepunt? Een drugsuithaler van 13 jaar’
Een florerende cocaïnehandel met soms piepjonge verdachten, ongekend heftige rellen, groeiende maatschappelijke onrust en groot verdriet binnen het korps om de dood van een agent. De Rotterdamse politiechef Fred Westerbeke, baas van 6500 medewerkers, blikt terug op een zwaar 2021. ,,Ik hoop echt dat de samenleving gaat reageren en wijken opstaan.” -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas. -
Bezorgde ouders beginnen werving voor leerkrachten: minstens vier aanmeldingen
Minstens vier leerkrachten hebben gesolliciteerd bij basisschool De Klimop in Ridderkerk, nadat bezorgde ouders een werving zijn gestart. Dinsdagavond kregen die plotseling te horen dat de school van hun kinderen sluit wegens een lerarentekort. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
Spelletje draait uit op mishandeling: verliezer slaat Rotterdammer (18) bewusteloos met baksteen
Een man kon na een spelletje met een 18-jarige Rotterdammer wel heel slecht tegen zijn verlies. De verliezer sloeg de tiener bewusteloos met een baksteen. Het slachtoffer kwam na een tijdje weer bij en bleef verdwaasd achter.
-
PREMIUM
Tralies voor ramen op brandweerwagen: ‘Belangrijkste is dat we ons personeel kunnen beschermen’
De Rotterdamse brandweer heeft komende jaarwisseling een twijfelachtige primeur: voor het eerst zet zij een ‘gepantserd’ blusvoertuig in. De wagen, die tralies voor de ramen heeft, moet brandweerlieden beschermen tegen eventuele relschoppers. ,,Vreselijk om te zien, maar wél nodig.” -
PREMIUM
Mooie, aangrijpende en levensreddende herinneringen aan een ‘geweldig ziekenhuis’
De definitieve ontmanteling van het Dijkzigt is begonnen. Steen voor steen zullen de gebouwen worden afgebroken. En daarmee de herinneringen, bijna altijd dierbare momenten, die tot diep in de poriën van dit ruim zestig jaar oude icoon zitten. ,,Ze gaven me vijf procent kans. Nu ben ik negenenvijftig.” -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB.