Williams met vierde plaats toch naar OS
EUGENE (ANP) - Met het nodige geluk heeft hoogspringer Jesse Williams zich maandag (plaatselijke tijd) verzekerd van een startbewijs voor de Olympische Spelen in Londen.
De wereldkampioen eindigde bij de Amerikaanse kwalificatiewedstrijd in een regenachtig Eugene met 2,28 meter als vierde. De eerste drie atleten kwalificeren zich voor Londen. Maar de nummer 3, Nick Ross, beschikte niet over een zogenaamde A-status en mag niet naar de Spelen. Hierdoor ging het derde startbewijs toch naar Williams.
Jamie Nieto eindigde als eerste met 2,28 meter, voor Erik Kynard. Nieto had de minste pogingen nodig om een succesvolle sprong te maken.
Williams was niet te spreken over zijn optreden. ,,Maar het doel was om Londen te halen. Dit is gelukt en nu ga ik voor het podium.''
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Duurder tijdens levertijd: prijzen nieuwe auto’s blijven maar stijgen
Nieuwe auto’s zijn de afgelopen maanden rap duurder geworden, meldt dataleverancier Autotelex. Prijsverhogingen van vijf of zelfs tien procent zijn geen uitzondering en kunnen ook plaatsvinden ná het tekenen van het koopcontract. -
PREMIUM
Acute kiespijn ’s nachts? Dan kan je zomaar een flinke rit staan te wachten
Acute kiespijn of tandpijn? Tand afgebroken of een kroon eruit gevallen? Door personeelsproblemen bij spoedartsen moet je voor hulp buiten de reguliere openingstijden van de tandarts regelmatig steeds verder rijden. Het overkwam René Heus uit Apeldoorn. ,,Naar Deventer? Kan dat niet gewoon in Apeldoorn?” -
PREMIUM
Waarom je wel en niet je huis zou moeten verhuren
Je kunt er een aardige bijverdienste aan hebben, maar het idee dat er vreemden in je bed slapen is voor jou misschien een stap te ver. De voors en tegens van je huis verhuren.