Valencia profiteert niet van verlies Real Madrid
VALENCIA (ANP) - Valencia heeft zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie niet geprofiteerd van de misstap van Real Madrid bij Valladolid (1-0). De nummer drie van de ranglijst liet na weg te lopen bij de 'Koninklijke' door ook te verliezen, thuis nog wel tegen Sporting Gijon: 2-3.
De bezoekers kwamen door doelpunten van Luis Moran en David Barral met 2-0 voor, voordat topscorer David Villa vanaf de strafschopstip iets terugdeed. Diego Castro herstelde de marge van twee tien minuten voor tijd. De aansluitingstreffer van Mata kwam te laat.
Bij Valencia zat oud-Ajacied Hedwiges Maduro op de bank. Hij kreeg echter geen speeltijd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen.