Volledig scherm
Een mooi aandenken aan een sportieve RUN. © Jaco Verburg

Uitslagen Ladies Run (10 kilometer)

Hier vindt u de uitslagen van de Ladies Run 2014, afstand 10 kilometer.

1 Esther Platteeuw Amsterdam 41:15
2 Marianne de Kok Lewedorp 41:36
3 Martine Westmaas 's-Heer Hendrikskinderen 42:10
4 Carolien van de Kreeke Serooskerke Walcheren 43:14
5 Gertrud van Noorden Goes 44:55
6 Frédérique Versluijs Zuidzande 45:29
7 Isabel Lous Vlissingen 47:13
8 Jessica Meulmeester Arnemuiden 47:35
9 Annemiek van de Velde Noordgouwe 47:42
10 Jelijn Franse Amsterdam 46:52
11 Sandra Asselot Middelburg 47:54
12 Bianca de Regt Middelburg 48:09
13 Linda Versluis Gapinge 48:02
14 Mariska Boone Vlissingen 48:39
15 Patricia Glasius Middelburg 49:38
16 Machteld Verdaasdonk Huijbergen 50:22
17 Ruth Jakobsen Veere 50:39
18 Sandra Joziasse Vlissingen 50:12
19 Linda de Groot-de Winter 's-Heerenhoek 50:46
20 Marianne Scheers Vrouwenpolder 50:46
21 Anouk Joziasse Rotterdam 50:46
22 Susanne Rispens Vlissingen 50:45
23 Evelien van Sparrentak Middelburg 51:33
24 Chantal Hofstra Middelburg 51:56
25 Rian Verstelle Heinkenszand 52:07
26 Claudia Centen Kapelle 52:14
27 Janneke Wiskerke Goes 52:27
28 Shirley de Graaff Vlissingen 52:14
29 Marion van de Zande Vlissingen 52:46
30 Pamela Nieuwenhuize Yerseke 53:05
31 Corina van de Wege Philippine 53:10
32 Ilona Sonke Goes 53:08
33 Annemarie Verschuure Kruiningen 53:20
34 Noëlle Verhage Middelburg 53:07
35 Jorina Verbeek Middelburg 51:55
36 Maartje Zuiddam Oost-Souburg 53:26
37 Dore Priester Middelburg 53:29
38 Thea Verwijs Zierikzee 53:17
39 Veva Francke Koudekerke 53:43
40 Muriel Hofman Kloetinge 53:23
41 Ellen de Poorter Vlissingen 54:09
42 Sjuul Dings Velden 54:07
43 Nienke de Haan Vlissingen 54:06
44 Delfine Renson Blankenberge 54:31
45 Suus Duerink Terneuzen 54:51
46 Nadia bleyenberg Nieuw namen 54:45
47 Nicole Wondergem Middelburg 54:59
48 Arma Wondergem Haarlem 55:00
49 Miranda Rijk Goes 54:18
50 Marianne van der Heijden Koudekerke 54:35
51 Sandra van der Broek Middelburg 55:12
52 Marieke Nelis Wolphaartsdijk 55:13
53 Ineke Temepaar Vlissingen 55:24
54 Linda Braam Gapinge 54:45
55 Monique van der Meijden Middelburg 55:37
56 Sabine Flipse Koudekerke 55:03
57 Karlijn Allewijn Krabbendijke 55:35
58 Annemoon Vervoordeldonk Utrecht 55:10
59 Margriet Schijf Halsteren 55:41
60 Janet van de Griend Vlissingen 55:40
61 Agnes Filius Goes 55:57
62 Françoise Koole-Luteijn Vlissingen 55:51
63 Isabel Capelle Middelburg 55:42
64 Jacqueline Maas Zuidzande 55:21
65 Esther Claassens Middelburg 55:19
66 Manella Lampert Biggekerke 55:59
67 Elza van Alphen Tholen 56:10
68 Cobi Louwerse Veere 55:22
69 Christa Burger Veere 55:36
70 Leanne De Vos Arnemuiden 55:56
71 Kim Dijke Oost-Souburg 55:16
72 Bianca Davidse Goes 55:48
73 Lisa Sofie Banning Wiehl 55:53
74 Ilona van der Made Oost-Souburg 56:28
75 Rianne Gabriëlse Rotterdam 55:31
76 Ciska Dijkers Zoutelande 56:40
77 Paulette De Kraker Arnemuiden 56:47
78 Lizette De Jong-Bom Goes 56:46
79 Lisette van Sluijs Nieuw- en Sint Joosland 56:52
80 Mirelle Harte Oostkapelle 56:10
81 Corine de Jonge Terneuzen 56:55
82 Lucienne Vd Broek Oost-Souburg 55:38
83 Alinda Hage-Metz Kapelle 56:52
84 Ruth Deurloo Vrouwenpolder 56:14
85 Naiyana VAN MALDEGEM Kapelle 57:07
86 Aafje Van Remoortere Biervliet 56:45
87 Jessika van Baalen Middelburg 57:03
88 Tina Verhulst Oostkapelle 57:07
89 Marjan Boogaard Middelburg 56:56
90 Christel Clarijs-Mulders Goes 57:07
91 Wendy Scholten Goes 57:18
92 Renate Moerland Arnemuiden 56:22
93 Marissa van ' t Veer Goes 56:22
94 Cathie Griep-Vd Wetering Kloetinge 57:21
95 Bianca Steijn Kwadendamme 57:21
96 Yvonne Eckhardt Nieuwdorp Zld 57:10
97 Cordula van Laere Vlissingen 57:31
98 Anne de Kam Wolphaartsdijk 57:30
99 Willemien Gijsbers Deurne 56:20
100 Sonja Poppe Kamperland 57:11
101 Sylvana Slabbekoorn Kloetinge 57:36
102 Marielle polak Polak Vlissingen 57:37
103 Annemiek verhage Biggekerke 57:46
104 Lienke Vet Goes 57:49
105 Jantine Bezemer Arnemuiden 57:54
106 Anouk Tramper Vlissingen 56:54
107 Franny van Iersel-Verburg Goes 57:41
108 Irene Reijnhoudt Kapelle 58:00
109 Ans van Veenendaal Leersum 56:46
110 Emma Hermans Middelburg 57:56
111 Chantal Kentin Goes 58:07
112 Hanneke Schoeman Veenendaal 58:06
113 Jedidja De Rijke Oost-Souburg 58:10
114 Gerdy van der Reest Yerseke 58:05
115 Sharon Landman Burgh-Haamstede 58:05
116 Sophie Heugen Breda 57:17
117 Danielle Lous Kaatsheuvel 58:08
118 Mariska Luiten Middelburg 58:01
119 Regina verhage Aagtekerke 58:11
120 Jessica Coppoolse Gapinge 57:11
121 Charlotte Jansen van Rosendaal Goes 58:19
122 Caroline Van Tilburg Arnemuiden 58:33
123 Evelien Kuipers- Ligteringen Oost-Souburg 57:44
124 Eva Legemate Rotterdam 58:15
125 Sharon Goedegebure 's-Heer Arendskerke 58:44
126 Lydia De Visser Middelburg 58:35
127 Sanne Keijzer Middelburg 58:18
128 Marieke Padmoes Goes 58:39
129 Evelien Fredriks 's-Heerenhoek 58:27
130 Alma de Haan Delft 57:49
131 Sonja Verstraeten Veldhoven 58:45
132 Evi Gubbels Biggekerke 58:59
133 Marjon ten Heggeler-Bliek Oud-Beijerland 58:51
134 Sylvana Oreel Arnemuiden 58:22
135 Wilma de Ridder Arnemuiden 58:23
136 Angelique Rober Vlissingen 58:35
137 Josephine Allewijn Krabbendijke 59:01
138 Katinka Van den Broeke Middelburg 58:54
139 Rebecca van Winkelhof Middelburg 57:31
140 Louise de Waal Wemeldinge 59:06
141 Femke Beijer Zierikzee 58:17
142 Margriet Sandee Goes 59:07
143 Sandra Cevaal Nieuw- en Sint Joosland 58:09
144 Corinne Haeck Breskens 58:28
145 Marjan Francke Biggekerke 59:03
146 Eva de Jonge Kattendijke 58:21
147 Mj Sturm Middelburg 58:53
148 Leenke van Haaften Nijmegen 58:38
149 Karin Geuze Middelburg 58:32
150 Chantal de Jager Heinkenszand 59:22
151 Jolanda Bilderbeek Kloetinge 58:11
152 Remke van Belzen Arnemuiden 59:18
153 Tamara Uijtewaal Oostzaan 58:22
154 Delayla Seitte Vlissingen 58:50
155 Hanne Boogaard Heerhugowaard 59:30
156 Monica Lanzendörfer Düsseldorf 59:20
157 Ilja van den Bos Middelburg 58:34
158 Erica Nefs Middelburg 59:36
159 Helma Minderhoud Middelburg 59:34
160 Mariska de Kroo Nieuw- en Sint Joosland 58:23
161 Marian van Damme Clinge 57:48
162 Marika van den Boezem Middelburg 59:27
163 Miranda de Klerk Nw en St Joosland 59:31
164 Nicole Serrarens Hulst 59:02
165 Amy Van Schaik Kamperland 59:45
166 Sung Van 't Veer Middelburg 59:47
167 Florine Van Amersfoort Vlissingen 59:46
168 Adrienne Krijnen Middelburg 59:40
169 Nicole Sturm Wemeldinge 59:44
170 Kathleen Gillis Heinkenszand 59:45
171 Jeantine Traas Heinkenszand 59:48
172 Wietske Kloosterboer Vlissingen 58:50
173 Latoya Beekmans Vlissingen 58:50
174 Joke Dees Heinkenszand 59:46
175 Christian Kouijzer Hulst 59:47
176 Renata Breuer Middelburg 58:35
177 Simone Ten hacken Oost-Souburg 59:34
178 Kitty van Aken Middelburg 59:04
179 Annemiek de Die Terneuzen 59:18
180 Constanze Nailis Aachen 59:21
181 Patricia Koppejan Zoutelande 59:29
182 Daphne Van Giesen Goes 58:36
183 Misa Lekoska Wolphaartsdijk 59:44
184 Marga Jobse Oostkapelle 1:00:01
185 Carola Gideonse-Jansen Veere 1:00:14
186 Toos van Belzen Utrecht 59:07
187 Lianne in de Weij Rilland 59:34
188 Annemarie Thomaes Hoofdplaat 59:59
189 Jacqueline Kafoe-Quist Zierikzee 59:33
190 Sandra van Dorsselaer Hulst 1:00:03
191 Marlies Jobse Middelburg 1:00:23
192 Joke Sturm Oostkapelle 59:30
193 Dyanne Dorst Oosterland 59:54
194 Annemarie Timmerman Kortgene 59:41
195 Petra Wentholt Almere 59:43
196 Nadine Muller Almere 59:44
197 Mariluz Vinas Middelburg 59:39
198 Marly Moerdijk Arnemuiden 58:41
199 Willeke de Meulmeester Arnemuiden 59:13
200 Anniek de Rijck Sint Jansteen 59:42
201 Marion Richard Zoutelande 59:51
202 Ingrid Faber Zuiddorpe 59:32
203 Jolanda Kolijn Oost-Souburg 1:00:20
204 Katja de Looff Vlissingen 58:56
205 Angèle van Tiggelen Moerstraten 1:00:42
206 Suzanne Leestemaker Kapelle 59:31
207 Carla Hoogerland-Veerman Yerseke 1:00:12
208 Nelie Bliek-Louws Zoutelande 1:00:45
209 Desley Sulkers Oost-Souburg 59:12
210 Anniek Lampert Leiden 59:42
211 Noor Schulting-Haesen Middelburg 1:00:11
212 Simone Nieuwenhuijze Goes 1:00:37
213 Adrienne Bakker Nijmegen 1:00:06
214 Dorien Van Boven Nijkerk Gld 1:00:31
215 Karin Lukaartt Kapelle 59:49
216 Sylvia van der Weide Oost-Souburg 1:01:03
217 Elvera Krijger Koudekerke 1:00:35
218 Maringe Vogel Middelburg 59:44
219 Carolien van der Hoeven-Siereveld Koudekerke 1:00:43
220 Saskia Dieleman Middelburg 59:28
221 Jolanda Markx Oost-Souburg 1:00:47
222 Rosalie van Zweeden Middelburg 1:00:49
223 Melissa Sinke Arnemuiden 1:00:43
224 Nanda Hendrikse Zoutelande 1:00:44
225 Sacha Van As Heinkenszand 59:53
226 Leonie van der Doe Waarde 59:49
227 Deborah van Belzen Middelburg 1:00:37
228 Anita Veldhof Kloetinge 1:01:02
229 Jorien de Die Oostburg 1:01:21
230 Linda Klaassen Middelburg 1:00:44
231 Nicole Reichpietsch Oost-Souburg 1:01:10
232 Ingrid Rijk Goes 1:00:37
233 Gré Schroevers Middelburg 1:01:20
234 Anouk van Vliet Middelburg 1:01:16
235 Cisca van Vliet Middelburg 1:01:22
236 Mirjam van der Hoeven Kwadendamme 1:00:22
237 Annelies Blaas Meliskerke 1:01:32
238 Kirsten Wassenaar Middelburg 1:01:30
239 Coline Coppoolse Middelburg 1:00:49
240 Petra van Vlimmeren Meliskerke 1:01:42
241 Janine Vervoordeldonk Koudekerke 1:01:21
242 Anita Hazelaar Goes 1:01:50
243 Simone Tahapary-Malcorps Goes 1:01:52
244 Ina Dekker Putte 1:01:17
245 Saskia Theunissen Veere 1:00:10
246 Wendy Jonkheijm Kloosterzande 1:00:08
247 Erica Thielen Grijpskerke 1:01:20
248 Karin Vos Grijpskerke 1:01:15
249 Didi Pihl Vlissingen 1:01:47
250 Christie Pluijgers Vlissingen 1:01:47
251 Sonja Reurink Vlissingen 1:01:16
252 Bertine Molhoek Hasselt 1:01:30
253 Marjan de Jong Steenbergen Nb 1:01:48
254 Manouk Remijn Ovezande 1:01:51
255 Geesje Timmermans-Snoeijing Odoorn 1:01:53
256 Sylvia Mollet Hansweert 1:01:45
257 Gerry Trimpe Heinkenszand 1:01:10
258 Marinca De Nooijer Middelburg 1:00:37
259 Corina Mackloet Heinkenszand 1:00:42
260 Christianne Vermorken Nieuwvliet 1:00:58
261 Rivka Mesu Vrouwenpolder 1:00:17
262 Marie-Jose Janse Goes 1:01:57
263 Saskia Brands Waspik 1:00:39
264 Yvonne Houweling Goes 1:02:07
265 Ria Tramper Vlissingen 1:01:10
266 Lizette Heijnsdijk Oost-Souburg 1:01:08
267 Simone Sturm Middelburg 1:02:22
268 Marie-Louise van Dongen Duiven 1:02:25
269 Marije Schreijenberg Middelburg 1:02:02
270 Sandra Romeijn Koudekerke 1:02:04
271 Katja Rijn Goes 1:01:12
272 Heleen Louws Middelburg 1:02:21
273 Esther van Ham Heinkenszand 1:02:30
274 Karin Schot Middelburg 1:02:34
275 Bibi Cijvat Zoutelande 1:02:36
276 Annelien Bij de Vaate Serooskerke Walcheren 1:02:20
277 Monique van Eijkeren Goes 1:01:56
278 Claudia De Keijzer Middelburg 1:02:34
279 Annelies Janse Westkapelle 1:01:44
280 Anna Korstanje-Van Doeselaer Domburg 1:01:54
281 Miranda Cijvat Domburg 1:02:19
282 Wilma de Wit Bergen op Zoom 1:02:03
283 Maroeska Ars Goes 1:01:35
284 Kim Adriaanse Zoutelande 1:01:58
285 Diana van Grol Gapinge 1:01:03
286 Heleen Haasnoot-Hartog Middelburg 1:02:25
287 Inge Steketee Oost-Souburg 1:02:08
288 Marieke Gideonse Veere 1:01:17
289 Hilde Meulenberg 's-Heer Abtskerke 1:01:24
290 Michelle Baas Nieuw- en Sint Joosland 1:02:30
291 Nicky Sherrington Domburg 1:03:08
292 Rianne Kok Wemeldinge 1:02:06
293 Renske Waanders Hoogerheide 1:02:58
294 Bo De Muijnck Ovezande 1:03:03
295 Catharina Vaane Middelburg 1:02:18
296 Ella Neuféglise Grijpskerke 1:03:08
297 Simone Schroevers Arnemuiden 1:03:02
298 Ylona van Hemert Middelburg 1:02:56
299 Janine Heijboer-Hubregtse Zierikzee 1:02:29
300 Stefanie Oostdijk Rotterdam 1:03:04
301 Anita van Sluijs Vlissingen 1:01:49
302 Marianne Verhulst Westkapelle 1:02:55
303 Judith Notebaart-van Poppel Vlissingen 1:01:40
304 Dorien van Impelen Middelburg 1:01:16
305 Alinda Brouwer Middelburg 1:02:13
306 Jacolien van den Berge Krabbendijke 1:02:47
307 Wilma Filius Ritthem 1:01:46
308 Sylvia Simons Middelburg 1:01:39
309 Emmelie Labruyere Middelburg 1:01:16
310 Ria Fredriks 's-Heerenhoek 1:03:22
311 Maaike van de Pol Oost-Souburg 1:02:02
312 Ellen Stegeman Vlissingen 1:02:59
313 Susanne Roose Middelburg 1:01:41
314 Leontien Kloosterman Kapelle 1:01:53
315 Elly Jobse Oostkapelle 1:03:17
316 Jolanda Van Keulen Middelburg 1:03:04
317 Esmeralda Akdag Middelburg 1:02:25
318 Laurie Verwijs 's-Heer Arendskerke 1:03:30
319 Judith Voorbeijtel Nieuwerkerk 1:02:12
320 Rieky de Kock Zoutelande 1:03:28
321 Jacolien de Visser Middelburg 1:02:34
322 Johanna Sturm-Kroese Oost-Souburg 1:02:45
323 Joyce de Looff Rotterdam 1:01:55
324 Natasja Koster Middelburg 1:02:42
325 Ellen de JONGE Kattendijke 1:02:43
326 Sabrina Schout Arnemuiden 1:03:24
327 Maryska Nastaly Vlissingen 1:03:05
328 Hanneke de Vos Aagtekerke 1:02:42
329 Carin Sturm Goes 1:03:44
330 Nettie Wilderom 's-Heer Hendrikskinderen 1:03:14
331 Leonie Maat Middelburg 1:03:11
332 Marja Koudijzer Oost-Souburg 1:02:07
333 Jacquelien Smit Heinkenszand 1:03:26
334 Sylvia Glerum-Witkam Zierikzee 1:02:41
335 Heleen Geldof Koudekerke 1:03:48
336 Chantal Nachtegael Heikant 1:03:45
337 Monique Pieterse Oost-Souburg 1:03:41
338 Yvonne Braamse Middelburg 1:03:31
339 Evelien Buijs-Joosse Middelburg 1:03:32
340 Carole Traas Arnemuiden 1:04:00
341 Marlies Buteijn Kapelle 1:03:27
342 Jacqueline Cevaal Middelburg 1:03:41
343 Ilse Janse Goes 1:04:03
344 Anja De Putter Krabbendijke 1:03:57
345 Johanneke Van Horssen Goes 1:04:03
346 Suzanne van Elsacker Kapelle 1:03:34
347 Maartje Barac-Pouwelse Middelburg 1:03:17
348 Danielle Van Gessel Heinkenszand 1:03:52
349 Anja Franken Halsteren 1:03:13
350 Cathelijne Moison 's-Heerenhoek 1:03:40
351 Ingeborg d' Hondt Eindhoven 1:03:22
352 Heleen Wondergem Oostkapelle 1:04:01
353 Ilse Daamen Rotterdam 1:04:12
354 Sandra Barentsen Middelburg 1:03:33
355 Rigt Bout Middelburg 1:02:21
356 Lotte Evers Middelburg 1:03:53
357 Janneke Nijssen Oost-Souburg 1:02:34
358 Nienke Lukaart Breda 1:02:49
359 Anne Klaaijsen Noordwijkerhout 1:04:21
360 Jacqueline Willemsen Middelburg 1:02:42
361 Annemiek Paulusse Oost-Souburg 1:03:50
362 Laura Spijkerboer Middelburg 1:02:27
363 Jasmijn Zandee Kloetinge 1:03:58
364 Kyra de Jongh Kapelle 1:03:58
365 Elisabeth Minderhoud Westkapelle 1:03:41
366 Tessa Goorsenberg Middelburg 1:04:21
367 Chantal van de guchte-Kooman Renesse 1:03:46
368 Mientje Drost 's-Heer Arendskerke 1:03:09
369 Bianca Velciov Köln 1:03:28
370 Alice Brasser Biggekerke 1:04:37
371 Marleen de Rechter Nieuw Namen 1:02:45
372 Annemiek Smulders Middelburg 1:04:36
373 Sandra Steutel Goes 1:04:38
374 Marylou De Jonge 's-Heerenhoek 1:02:53
375 Suzanne Wondergem Tilburg 1:03:35
376 Miranda Zomer Burgh Haamstede 1:03:24
377 Sylvia Duinhouwer Kapelle 1:03:56
378 Roxanne de Rijke Arnemuiden 1:04:31
379 Eva Adriaanse Vlissingen 1:03:57
380 Jouckje Van Ieperen Kapelle 1:04:40
381 Belinda van 't Westeinde Arnemuiden 1:03:36
382 Ellen van belzen Arnemuiden 1:02:49
383 Judith Houmes-Vermazen Westkapelle 1:04:09
384 Ans Assink Aalten 1:04:02
385 Wilma Eversdijk Kapelle 1:04:29
386 Esther Brouwer Vlissingen 1:04:05
387 Madelon Bouwmeester Middelburg 1:04:01
388 Ilona Buteijn Oostkapelle 1:03:02
389 Jorina Oreel Arnemuiden 1:04:09
390 Joyce vd Klooster 1:03:11
391 Sophie Adrieansen Arnemuiden 1:03:54
392 Mieke Janse Zonnemaire 1:03:43
393 Linsey Griep Kloetinge 1:03:57
394 Ingrid Wielemaker Heinkenszand 1:03:46
395 Inge Visser Philippine 1:03:45
396 Mia Buddingh Doetinchem 1:04:52
397 Jacqueline Floresse Vlissingen 1:05:03
398 Cynthia Boonman Philippine 1:03:48
399 Razita de Jonge Vlissingen 1:05:08
400 Mieke Lukasse Middelburg 1:04:08
401 Jacqueline de Kok Goes 1:04:04
402 Franziska Nailis Aachen 1:04:21
403 Ingrid Van de Waart 's-Heerenhoek 1:03:35
404 Deborah van den Boogaart Middelburg 1:04:27
405 Henrike Blokpoel-Leendertse Oost Souburg 1:04:01
406 Sigrid Jense Middelburg 1:04:10
407 Ina van Belzen-Brasser Middelburg 1:04:11
408 Jolanda van der Laan Oosterland 1:04:54
409 Catja Rijk Goes 1:04:42
410 Emma van de Water Yerseke 1:04:20
411 Monique Berting Vlissingen 1:05:08
412 Vallery van Belzen Arnemuiden 1:05:00
413 Willemijn Van Woerkum Vlissingen 1:05:01
414 Martha Ovaa Arnemuiden 1:03:51
415 Carlijn Polderman Middelburg 1:04:35
416 Jolanda Zuijdweg Kapelle 1:04:32
417 Cindy Dijkers Biervliet 1:05:09
418 Ellen Zimmerman Eindhoven 1:05:28
419 Jeannet Malcorps Middelburg 1:04:20
420 Liset Maas-Houtekamer Arnemuiden 1:04:09
421 Miranda Stroo Vlissingen 1:04:57
422 Elvira Wondergem Ritthem 1:04:08
423 Nomie Sulkers Oost-Souburg 1:03:59
424 Marloes Saaman Zoutelande 1:05:05
425 Suzanna Siereveld Arnemuiden 1:04:45
426 Jeannette de Jonge Oostburg 1:04:37
427 Gerleen Gelderloos Breda 1:04:19
428 Nicolina Kerkhove Goes 1:05:37
429 Marinde Matthijsse Grijpskerke 1:04:19
430 Hanneke de Danschutter Middelburg 1:05:28
431 Nicole Sander Heinkenszand 1:04:34
432 Kim Segers Philippine 1:04:27
433 Koos de Kam Wolphaartsdijk 1:05:48
434 Cindy Platschorre Heinkenszand 1:04:19
435 Judith den Boer Middelburg 1:05:48
436 Jozien Walhout Middelburg 1:05:06
437 Esther de Waal Bruinisse 1:04:10
438 Diana van der Stoep Middelburg 1:05:37
439 Christel Burggraaf Vrouwenpolder 1:04:57
440 Chantal Schilperoordt Terneuzen 1:03:58
441 Inger van Boven Wolphaartsdijk 1:05:39
442 Corina Janse Oost-Souburg 1:04:26
443 Mirjam van der Heide Nieuwdorp Zld 1:04:56
444 Audrey van Ochten Vlissingen 1:05:52
445 Elise Quilt Yerseke 1:04:50
446 Anke Franse Vlissingen 1:05:00
447 Rian Meertens Vlissingen 1:04:51
448 Caroliene De Vaan Zuiddorpe 1:05:01
449 Kimberly Meeuwse Arnemuiden 1:04:29
450 Nathalie Mol Vlissingen 1:04:30
451 Monique Gillesse Vlissingen 1:05:47
452 Dena Verschoor Oost-Souburg 1:05:22
453 Jacqueline Verbraeken Arnemuiden 1:04:19
454 Rianne Kloet Wolphaartsdijk 1:04:22
455 Karin Mahieu Swalmen 1:05:10
456 Serina Mies Oost-Souburg 1:05:00
457 Leonie Mies Oost-Souburg 1:05:00
458 Noah Pol Krabbendijke 1:05:31
459 Ruth Kas-Bezemer Arnemuiden 1:04:45
460 Jessica de Jong Zoutelande 1:05:36
461 Sandra Hubregtse Vlissingen 1:06:02
462 Mariam Bergmans Vlissingen 1:06:01
463 Marjon Zoeteweij 's-Heerenhoek 1:05:26
464 Jodie Vogel Oost-Souburg 1:04:29
465 Norma Stroo Arnemuiden 1:05:50
466 Wanne Aarnoutse Koudekerke 1:05:54
467 Jeltina stevels Middelburg 1:05:20
468 Hannie de Nooijer Aagtekerke 1:04:21
469 Rebecca de Winter Ovezande 1:06:25
470 Lisanne Bak Vlissingen 1:05:27
471 Simone Janssen Vlissingen 1:05:31
472 Ina willemse Zoutelande 1:06:28
473 Aukje van der Velde Putten 1:05:55
474 Vivian Van Horik Koudekerke 1:06:32
475 Wendy Siereveld Middelburg 1:04:49
476 Caro Kraak Wolphaartsdijk 1:04:39
477 Els van Zwieten-Bus Zierikzee 1:05:22
478 Tamara van de Velde Terneuzen 1:05:48
479 Myrthe Antvelink Vlissingen 1:06:13
480 Britt Van Leeuwen Vlissingen 1:06:14
481 Annelies Kakes Wolphaartsdijk 1:06:27
482 Lianne Lunenborg Kapelle 1:05:05
483 Anja Vermeer Axel 1:05:53
484 Martine Goedvree Vlissingen 1:05:44
485 Marjo v.d Voorde Arnemuiden 1:05:50
486 Danielle Carol Middelburg 1:04:54
487 Elly Aarnoutse Koudekerke 1:05:49
488 Ayla Bouwmeester Middelburg 1:06:24
489 Corien van Eekelen 's-Heer Hendrikskinderen 1:06:23
490 Ine Kramer Goes 1:06:36
491 Marleen De Ruiter Vlissingen 1:06:32
492 Jeanine Witkam 's-Heerenhoek 1:06:01
493 Lotus Koster Utrecht 1:05:59
494 Lenie van Kleven Vlissingen 1:06:27
495 Sandra Bilderbeek Ovezande 1:05:27
496 Corinne Kole 's-Heer Hendrikskinderen 1:06:29
497 Maartje Bommelje Vlissingen 1:05:33
498 Bibi Tattje Vlissingen 1:06:19
499 Marianne Petie Goes 1:06:44
500 Saskia de Vries Malden 1:06:25
501 Ineke Dekker Westkapelle 1:05:23
502 Martine Oste Ritthem 1:05:25
503 Sylvia Maas Middelburg 1:06:00
504 Marjan Jobse-van Maldegem Middelburg 1:06:44
505 Mascha Visser Middelburg 1:06:45
506 Monique Fieman Wemeldinge 1:05:04
507 Karin de Beule Heikant 1:05:08
508 Anne van den Ban Middelburg 1:06:01
509 Simone Louwerse Goes 1:05:29
510 Eveline Hoosemans Vlissingen 1:05:29
511 Ec Borghstijn Goes 1:07:00
512 Carmelina Tucci Vlissingen 1:05:28
513 Monique de Rooij Hoek 1:05:47
514 Linda Rijk Heinkenszand 1:06:15
515 Agaath Snoep 's-Heer Arendskerke 1:05:36
516 Anoek de Jager Lewedorp 1:06:21
517 Nadine Hooiveld Goes 1:06:21
518 Marieke Poortvliet Arnemuiden 1:05:57
519 Samantha de Rijck Sint Jansteen 1:06:27
520 Angelique Stroeks Kapelle 1:06:02
521 Nienke Francke Vlissingen 1:07:05
522 Angelique van Zijl Zwaag 1:05:14
523 Fatima Salllali Oost-Souburg 1:05:37
524 Diana de Feijter Schier Heinkenszand 1:06:42
525 Sabina Capello Goes 1:05:48
526 Carola Riemens Serooskerke Walcheren 1:06:21
527 Karien de Meij Ovezande 1:06:02
528 Bianca Morauw Ovezande 1:05:46
529 Judith Boonman Kwadendamme 1:05:45
530 Cora Krijnsen Waarde 1:06:07
531 Antina De Jonge Wemeldinge 1:05:23
532 Sarijke Aerts Middelburg 1:07:11
533 Lenneke de Graaf Zierikzee 1:06:13
534 Vera van der Moezel-Weeda Scharendijke 1:06:30
535 Karin van der Schoor Vlissingen 1:07:06
536 Marloes Gutteling Breda 1:06:07
537 Sterre Vruggink Middelburg 1:07:29
538 Fleur Adriaanse Middelburg 1:07:30
539 Sigrid Kramer Koudekerke 1:06:39
540 Lien Lauret Aardenburg 1:06:12
541 Sofie Walpot Bruinisse 1:06:08
542 Malty Mahabir Goes 1:06:27
543 Christa Bertijn Vlissingen 1:06:30
544 Saskia van der Maas Oosterland 1:07:19
545 Patricia Baas Oost-Souburg 1:05:54
546 Yasmina Tran Oost-Souburg 1:06:15
547 Joke Verhage Vlissingen 1:06:02
548 Danielle van de Ven Middelburg 1:06:17
549 Karin Janse-Maljers Arnemuiden 1:05:55
550 Anneke Gillissen Middelburg 1:06:45
551 Kimberley versteeg Krabbendijke 1:06:48
552 Karin Bosman Koudekerke 1:07:54
553 Marielle Abrahamse Voorburg 1:06:34
554 Anja Francke Grijpskerke 1:07:28
555 Corrie Treebusch Biggekerke 1:07:16
556 CArolien Dingemanse Biggekerke 1:07:19
557 Esther Bolding 's-Gravenpolder 1:06:08
558 Marijel Van de Weg Domburg 1:07:10
559 Daniëlle van Eenennaam Vlissingen 1:06:22
560 Mandy Meijlof Vlissingen 1:07:25
561 Monique Roijers Arnemuiden 1:07:00
562 Elvira Toubiana Goes 1:06:53
563 Jessica Maas-goverde Zoutelande 1:06:53
564 Mirjam Verhulst Wolphaartsdijk 1:06:53
565 Carla Horstink Hengelo Gld 1:07:30
566 Hilde Horstink Hengelo Gld 1:07:30
567 Elianne Wieles Philippine 1:07:12
568 Debbie Adriaensen Vlissingen 1:07:41
569 Anita Wieles Philippine 1:07:16
570 Marlies Lampert Zoutelande 1:08:14
571 Lizet Van Toer Goes 1:08:02
572 Nadja van der Sijde Zierikzee 1:07:44
573 Marjan Boon Goes 1:06:45
574 Marlies Le conte Wilhelminadorp 1:07:16
575 Mathilde Boeije Zoutelande 1:06:51
576 Lenie van Vliet Serooskerke Walcheren 1:07:17
577 Janine de Witte Serooskerke Walcheren 1:08:21
578 Lucia Van Wassenberg Vlijmen 1:08:34
579 Caroline van Acker Terneuzen 1:06:52
580 Bianca van Sluijs Vlissingen 1:08:26
581 Nellemarie Staal Yerseke 1:07:58
582 Anne Chaudron Koudekerke 1:07:06
583 Hanny de Fijter Barneveld 1:06:44
584 Natasja Forat Middelburg 1:07:12
585 Marjolein Bambagt Biggekerke 1:08:52
586 Cynthia Muller Middelburg 1:07:04
587 Marlies Coppoolse Arnemuiden 1:07:19
588 Jozien Janse Goes 1:08:40
589 Elzalien Christiaanse Goes 1:08:54
590 Paula Meulmeester Arnemuiden 1:07:56
591 Hennie van Eijbergen Vlissingen 1:07:27
592 Karin de Rijke colijnsplaat 1:07:45
593 Jacqueline Luteijn Vlissingen 1:08:02
594 Deborah van Sluijs Vlissingen 1:08:46
595 Karin Van Wijck Terneuzen 1:07:11
596 Monique Heida Terneuzen 1:07:15
597 Eline Bolier Zierikzee 1:08:09
598 Danielle Marijs Arnemuiden 1:07:55
599 Chantal Martens Koewacht 1:08:38
600 Vivian Franssens Axel 1:08:40
601 Patricia van Vredegem Oost-Souburg 1:07:38
602 Ankie Luchtenberg Barneveld 1:07:08
603 Kitty Davidse Serooskerke Walcheren 1:08:06
604 Linda Tilroe Kapelle 1:07:34
605 Annemarie van Belzen-Baarends Arnemuiden 1:08:18
606 Milou Florusse Kloetinge 1:08:42
607 Monique Walhout Lewedorp 1:08:06
608 Lies Netten - Veen Hoevelaken 1:08:46
609 Belia Koert Heinkenszand 1:08:54
610 Marijntje van Wijk Middelburg 1:08:27
611 Madelein Lampert Koudekerke 1:08:16
612 Rineke Groenleer Oud Gastel 1:08:27
613 Nathalie Schroevers-de Rijke Arnemuiden 1:08:12
614 Carola Steketee-de Witte Yerseke 1:09:07
615 Davina de Meyer Terneuzen 1:07:34
616 Lies Struik-Sterk Hellevoetsluis 1:09:23
617 Eva Zelders Vlissingen 1:07:50
618 Iris van Zalinge Vlissingen 1:07:50
619 Barbara Roelse Vlissingen 1:08:22
620 Kirsten Kaland Oost-Souburg 1:07:54
621 Marianne de Rijke Arnemuiden 1:09:23
622 Naomi Maas Domburg 1:08:52
623 Lotte Helleman Middelburg 1:08:50
624 Ellen van Steenbergen Nisse 1:09:03
625 Evelien Van der Moere Goes 1:08:08
626 Monique Schuit Arnemuiden 1:09:09
627 Joyce van der Kaaij Vlissingen 1:09:38
628 Nicoline Lievaart Oostkapelle 1:07:48
629 Elly van der Padt Middelburg 1:08:52
630 Janet Nieuwenhuijse Kruiningen 1:08:58
631 Kylie de Beule Heikant 1:07:51
632 Carla Eikenhout Huijbergen 1:07:59
633 Marieke Sprengers Wolphaartsdijk 1:08:53
634 Edith Smits Kloetinge 1:09:50
635 Lia Verhage Lewedorp 1:09:51
636 Lianne Molhoek Zwolle 1:09:14
637 Anita Adriaanse Westkapelle 1:09:33
638 Bernice Venmans Goes 1:08:47
639 Nerea Hanse Koudekerke 1:08:09
640 Linda Roelofsen Kapelle 1:08:20
641 Helma Groos Netphen 1:08:27
642 Edith de Blok Rotterdam 1:08:22
643 Adrienne Laan Goes 1:08:09
644 Adriënne Laan Goes 1:08:10
645 Mirjam Wisse Heinkenszand 1:09:01
646 Cindy Morauwhagen@zeelandnet.nl Oost-Souburg 1:09:53
647 Nynke Jobse Goes 1:09:37
648 Krista Lobé Purmerend 1:08:59
649 Brenda Dooms Vlissingen 1:09:22
650 Els de Pagter Vlissingen 1:09:31
651 Ivanka van de Velde Terneuzen 1:08:28
652 Annemiek Mosselman Wemeldinge 1:08:50
653 Jeanine Vermue Goes 1:09:18
654 Lindi Benschop Middelburg 1:08:38
655 Diana Simonse Westkapelle 1:09:01
656 Wiepke Barentsen-van den Broeke Middelburg 1:09:45
657 Judith Martens Best 1:09:37
658 Rimke Kerkhoff Middelburg 1:09:08
659 Nadine Jakobsen Middelburg 1:09:00
660 Regien Dekker Goes 1:09:52
661 Mariska de Leeuw-Broekhoven 's-Heer Hendrikskinderen 1:10:32
662 Marja Benschop Middelburg 1:09:10
663 Karin Wisse Serier Middelburg 1:09:55
664 ELISA Pasveer Middelburg 1:09:23
665 Annemarie van der Linden Vlissingen 1:10:10
666 Karen Henderson Middelburg 1:10:18
667 Maxime Onderdijk Serooskerke Walcheren 1:09:34
668 Sammy Janse Serooskerke Walcheren 1:09:34
669 Christine Greeven Middelburg 1:09:42
670 Karen Nagelkerke Bergen op Zoom 1:10:35
671 Kim Boone Oostkapelle 1:09:29
672 Manon van Ooijen Heeswijk-Dinther 1:09:33
673 Linda Bevelander Dreischor 1:09:33
674 Janine De Vos Doetinchem 1:11:01
675 Jozien Borgmeijer 's-Heerenhoek 1:10:42
676 Ria Houmes Westkapelle 1:10:30
677 Tineke Vreeke-Janse Westkapelle 1:09:44
678 Yfke Van Nunen Middelburg 1:09:53
679 Greta Galli Vlissingen 1:11:03
680 Erna Melse Lewedorp 1:10:33
681 Suzanne Westveer Middelburg 1:11:11
682 Sanne van der Schoot Middelburg 1:11:18
683 Nancy Bosters Goes 1:09:56
684 Marly Hage Goes 1:09:52
685 Hanneke van der Stelt Babylonienbroek 1:11:16
686 Anke Snoeck Heinkenszand 1:10:07
687 Margreet Snoeck Heinkenszand 1:10:07
688 Arlette Uitterhoeve 's-Heer Arendskerke 1:11:18
689 Dieneke Vermaire Kapelle 1:10:09
690 Anne Aerts Utrecht 1:10:27
691 Dana Scheers Vrouwenpolder 1:10:33
692 Jacqueline Keur Middelburg 1:10:48
693 Els de Gucht-Martens Hulst 1:11:14
694 Henny Sponselee Hulst 1:11:16
695 Gerda de Meulmeester Arnemuiden 1:10:37
696 Mabel Acda Nisse 1:11:39
697 Franca Lapré Middelburg 1:11:05
698 Tessa Flipse Kloetinge 1:11:17
699 Annewyke Lodenstein Middelburg 1:09:55
700 Laura de Ridder Middelburg 1:09:58
701 Ellen Polderman Middelburg 1:11:02
702 Saskia Kuiper Middelburg 1:10:31
703 Annemarie Van de Velde Goes 1:11:13
704 Hilde Modderman Oost-Souburg 1:11:32
705 Maaike Oosthoek Kapelle 1:10:50
706 Isabelle Marchand Heinkenszand 1:12:17
707 Marleen Veerhoek Wemeldinge 1:10:41
708 Carla de Koeijer Kruiningen 1:10:41
709 Margo In 't Veld Kruiningen 1:11:18
710 Geraldine van de gruiter Arnemuiden 1:12:17
711 Esther Saarloos Rilland 1:10:59
712 Daniëlle Scheele Nieuw- en Sint Joosland 1:11:27
713 Shannon van 't Westende Zoutelande 1:11:27
714 Nancy Oele Heinkenszand 1:11:03
715 Mia Buddingh Doetinchem 1:11:02
716 Leone Nieuwenhuize Krabbendijke 1:11:23
717 Carolien Schoenmakers Nieuw- en Sint Joosland 1:11:28
718 Jacobine Vader Serooskerke Walcheren 1:11:30
719 Monique de Jager Heinkenszand 1:12:49
720 Emily Holtkamp Burgh-Haamstede 1:11:48
721 Mia Weststrate Zierikzee 1:11:42
722 Saskia Bruel Zierikzee 1:11:47
723 Rianne Boone Arnemuiden 1:11:48
724 Grace van der Schoot Middelburg 1:12:42
725 Denise Thiry Kattendijke 1:12:36
726 Batja van den Akker Woerden 1:11:01
727 Marijke Kiel Goes 1:12:40
728 Marijke van de Velde-Ooms Terneuzen 1:11:06
729 Cecile van Esbroeck Bergen op Zoom 1:12:08
730 Eva van Kan Wegberg 1:11:07
731 Sylvia Wielart Veere 1:11:33
732 Melissa Van de Guchte Vlissingen 1:12:27
733 Sandra de Bruine-Kouwer Kamperland 1:12:00
734 Nicolien Adriaanse Middelburg 1:11:40
735 Heike Dieleman Philippine 1:12:01
736 Wieny De Brabander Koudekerke 1:11:41
737 Danielle van Daatselaar Oostkapelle 1:11:42
738 Claudia Blaeker Biggekerke 1:12:50
739 Joke Cornelissen Terneuzen 1:12:26
740 Colinda de Blaeij Hoek 1:11:43
741 Prijna Noordermeer Doetinchem 1:13:25
742 Ellen Jasperse Middelburg 1:12:48
743 Klaartje van der burgt Boxtel 1:13:12
744 Joanne Bek 's-Heer Arendskerke 1:13:53
745 Ellen Ringelberg Arnemuiden 1:12:48
746 Simone Schot-van Pelt Oost-Souburg 1:12:47
747 Gerda Franse Vlissingen 1:13:46
748 Paskal Franse Nieuwerkerk ad IJssel 1:13:40
749 Tamara Remijn 's-Heerenhoek 1:12:14
750 Adrienne Rodenburg - Oste Middelburg 1:12:25
751 Jacqueline LOUS-KOPMELS Zoutelande 1:12:26
752 Linda van Son Goes 1:14:05
753 Wendy Boogaard-van Voren Heinkenszand 1:12:38
754 Dianne Witteveen-Mosterdijk Heinkenszand 1:12:57
755 Jacqueline van der Linden Goes 1:13:07
756 Manella De Vrieze Kloetinge 1:12:59
757 Rebecca Caljouw Vlissingen 1:14:26
758 Natalie Esser Vlissingen 1:14:27
759 Kyra van Elswijk Rotterdam 1:12:46
760 Christa Verwaart Middelburg 1:12:36
761 Amber Wortman Axel 1:12:55
762 Corina de Vrieze Brouwershaven 1:13:43
763 Yara Roels Sint Jansteen 1:12:34
764 Nimra de Kraker Middelburg 1:12:45
765 Fleur Voois Kruiningen 1:13:10
766 Mariska Vogel- de kreek Kloetinge 1:13:15
767 Heleen Vis Amsterdam 1:13:22
768 Saïtia Comenencia Vlissingen 1:13:37
769 Ella Comenencia Vlissingen 1:13:38
770 Marijke Beijer Tholen 1:13:30
771 Marion Blokland Tholen 1:13:30
772 Kim Ventevogel 's-Heer Hendrikskinderen 1:14:24
773 Henny De Groot Middelburg 1:14:45
774 Jessica Jacobse Oost-Souburg 1:13:26
775 Sandra van Zanten Vlissingen 1:14:14
776 Marieke Plouvier Oud-Beijerland 1:13:52
777 Heleen Meerman Arnemuiden 1:13:22
778 Ilona Dodmond Arnemuiden 1:13:22
779 Marcia Minderhoud Koudekerke 1:14:32
780 Miranda Brasz Middelburg 1:14:46
781 Cindy Scharloo Veere 1:14:12
782 Eveline Siereveld Colijnsplaat 1:14:26
783 Annelies van Schoonhoven-jongejan Kamperland 1:14:10
784 Marjan Kamp Arnemuiden 1:13:31
785 Samantha van der Linden Vlissingen 1:14:28
786 Saskia Versluis Middelburg 1:13:48
787 Manuela Visser Middelburg 1:15:27
788 Eveline Verbrugge Vlissingen 1:15:33
789 Wendy de Visser Grijpskerke 1:14:01
790 Chantal Scheper Oost-Souburg 1:14:06
791 Mirabella de vogel Stellendam 1:14:31
792 Esther Siereveld Arnemuiden 1:14:50
793 Maaike Hoornick Arnemuiden 1:14:42
794 Janine Gijzel Kapelle 1:14:13
795 Danielle Molhoek Middelburg 1:14:09
796 Esther Droste Middelburg 1:14:10
797 Annelies Boes Harderwijk 1:14:45
798 Rina Welvaarts Boxtel 1:16:04
799 Mario Welvaarts Best 1:16:04
800 Roos Kleppe Goes 1:16:24
801 Sharona Huiszoon Middelburg 1:14:37
802 Celina Blommers Grijpskerke 1:14:41
803 Lianne Zuijdweg Goes 1:15:24
804 Gre Schuit de Nooijer Arnemuiden 1:16:12
805 Eliene Vogel Arnemuiden 1:16:21
806 Marian Verstraate Vlissingen 1:16:53
807 Marlies Langeveld Kloetinge 1:15:12
808 Daphne de Visser Middelburg 1:16:22
809 Ester Jobse Middelburg 1:14:56
810 Renske van Pul Middelburg 1:14:57
811 Debora de Boer-Jobse Middelburg 1:14:59
812 Marjan de Schipper Middelburg 1:15:00
813 Jolanda Szrama Sommelsdijk 1:16:11
814 Saskia Koelma Middelburg 1:15:08
815 Maria van Harn Biervliet 1:16:02
816 Saskia Richard-markx Vlissingen 1:16:20
817 Danielle van Dalen Vlissingen 1:16:20
818 Ilona Ooms Ulvenhout 1:17:29
819 Miranda Belet Halsteren 1:16:07
820 Linda Pol Krabbendijke 1:16:59
821 Thamar van Belzen Zoutelande 1:15:50
822 Francis Klink Middelburg 1:15:42
823 Marianne Koster Amsterdam 1:15:42
824 Nadja zimmermann Waldbrol 1:15:43
825 Anita van Hassel Tilburg 1:17:20
826 Lotte van der Weijde Aagtekerke 1:16:00
827 Christiane vd Rest Oostkapelle 1:16:29
828 Marielle Simonse Goes 1:16:30
829 Angelique Aelbrecht Hilversum 1:17:46
830 Linda Kiel Terneuzen 1:17:06
831 Marjolein Franken Terneuzen 1:17:06
832 Inge Vogel Arnemuiden 1:16:15
833 Alma Bossink Aagtekerke 1:16:11
834 Amber Hage Goes 1:16:49
835 Gwen Gutteling Goes 1:17:09
836 Aniek Van Wijngaarden Leiden 1:17:20
837 Marjon De lange Middelburg 1:17:49
838 Nicolette Damman-Francois Middelburg 1:17:44
839 Claudia Caceres Wolphaartsdijk 1:18:14
840 Wendy Jongepier Serooskerke Walcheren 1:17:14
841 Annemarie Adriaanse Middelburg 1:17:30
842 Trudy van Waarde Arnemuiden 1:17:23
843 Silvia Swarts Middelburg 1:17:47
844 Monique Asselot Middelburg 1:19:04
845 Lena Van der Grijn Middelburg 1:17:30
846 Valerija Nieuwlaat Breda 1:18:20
847 Zoe van Everdingen Middelburg 1:19:11
848 Elselieke Willemsen Hulst 1:18:08
849 AnneMarie vermeersen Hulst 1:18:07
850 Els Willemsen Hulst 1:18:08
851 Lizette Stouten Zierikzee 1:18:21
852 Hella van Middegaal Huijbergen 1:19:15
853 Danielle van Loenhout 's-Gravenpolder 1:20:06
854 Monique Hekkers Wolphaartsdijk 1:19:54
855 Cora Werkhoven Arnemuiden 1:19:51
856 Margreet de Wolf Tholen 1:20:40
857 Marlisa Weeland Vlissingen 1:20:06
858 Esmeralda Van Boven Zierikzee 1:19:25
859 Marlies Veerhoek 's-Gravenpolder 1:19:25
860 Marjolein van Noort Zoutelande 1:19:29
861 Ria Fitten Venlo 1:19:30
862 Veronika Blaeker Biggekerke 1:19:42
863 Monique Geleedst 's-Gravenpolder 1:20:47
864 Liesbeth Grootjans Arnemuiden 1:21:19
865 Marleen Grootjans Middelburg 1:21:11
866 Sonja van Kann Niederzissen 1:20:14
867 Kati Nagorny Euskirchen 1:20:13
868 Angelique Filius Westkapelle 1:20:50
869 Mariet den Ouden Goes 1:22:16
870 Saskia Thissen 's-Gravenpolder 1:20:21
871 Danielle van Damme Terneuzen 1:21:11
872 Jacqueline de Nood-Paree Middelburg 1:21:12
873 Aafje glerum Kapelle 1:22:35
874 Wilma Van Straten Domburg 1:21:41
875 Nathalie Meulmeester Arnemuiden 1:22:27
876 Maryan Meulmeester Arnemuiden 1:22:27
877 Britt Van der Laan Vlissingen 1:21:55
878 Martine Cenens Strombeek-bever 1:21:26
879 Marjan Vogel Arnemuiden 1:24:05
880 Ilse Van Kleven Middelburg 1:22:37
881 Marleen van Kleven Middelburg 1:22:37
882 Evelien Van Breda Westkapelle 1:23:07
883 Nicole Dieleman Middelburg 1:25:23
884 Ester van den Doel Vlissingen 1:24:09
885 Jeanette Maaskant Arnemuiden 1:23:55
886 Delphine van Poelje Vlissingen 1:24:15
887 Carien du Pon Goes 1:24:46
888 Renate Kock 's-Hertogenbosch 1:26:46
889 Joyce De Kort Grijpskerke 1:29:07
890 Michelle De Kort Grijpskerke 1:29:08
891 Ramona Dingemanse Biggekerke 1:30:09
892 Nanja Provoost Westkapelle 1:32:35
893 Sanne cijsouw Westkapelle 1:32:40