Roland Garros: Robredo schakelt Kohlschreiber uit
PARIJS (ANP) - Philipp Kohlschreiber heeft zijn knappe overwinning op Novak Djokovic geen vervolg kunnen geven. De Duitse tennisser verloor maandag in de vierde ronde van de Open Franse kampioenschappen met 4-6 7-5 6-7 (4) 2-6 van de Spanjaard Tommy Robredo.
Robredo treft in de kwartfinales de winnaar van de wedstrijd die gaat tussen de Argentijn Juan Martin del Potro en de Fransman Jo-Wilfried Tsonga.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Deze spullen moet je uit je geparkeerde auto halen tijdens de hitte
De zon schijnt deze zomer weer op volle kracht en daar moeten we in de auto rekening mee houden. Sommige spullen kan je maar beter uit je geparkeerde auto halen, want ze kunnen voor problemen zorgen. -
Lissy en Pascal hebben niet één, maar twee banen: ‘Mensen verklaren me voor gek’
Voor het geld doen ze het niet. Dat kunnen ze makkelijk met één baan verdienen. Toch houden Pascal de Vos (37) en Lissy Cornelissen (23) er nóg een baan op na. Sommigen verklaren hen voor gek. Zelf zijn ze juist gelukkiger met twee banen. -
Plak jij nog tekst met control-V? Dat kan slimmer
We kopiëren en plakken honderden keren per dag op onze computers, maar door het net even anders te doen kan het ons een stuk makkelijker af gaan.