Filmproductie slavenopstand Curaçao begonnen
AMSTERDAM (ANP) - Hoewel de financiering nog niet rond is, zijn producenten Dolph van Stapele en Jeroen Leinders begonnen met de productie van de speelfilm Tula, the Revolt.
De film vertelt het verhaal van Tula, de leider van de slavenopstand in 1795 op Curaçao. De opnamen beginnen in oktober. De première staat gepland in de eerste helft van volgend jaar.
Dat hebben Van Stapele en Leinders laten weten.
De initiatiefnemers willen de film gereed hebben tijdens de viering van 150 jaar afschaffing van de slavernij, volgend jaar juli. Om de financiering rond te krijgen, worden aandelen uitgegeven.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tachtig procent van de Europese automobilisten kent dit waarschuwingssymbool niet
Waarschuwingssymbolen in de auto die aangeven dat er iets mis is, kunnen in de loop van de tijd veranderen, vooral wanneer de techniek aan boord verandert. De opkomst van hybrides en elektrische auto's kan voor een hoop verwarring zorgen. -
Koken & Eten
Koud water of kokend water? Zo kook je je aardappelen het best
Eet jij vaak aardappelen? En hoe maak jij ze dan klaar? De een doet het met kokend water, de ander zet ze met koud water op. Experts geven hun adviezen voor het goed klaarmaken van de pieper. -
PREMIUM
Altijd maar reizen voor je werk, is dat nou wel zo leuk? ‘Moest wel eens een verjaardag van mijn kind missen’
Elke dag na je werk naar huis, dat is niet voor iedereen de realiteit. Deze drie Nederlanders waren soms vaker onderweg dan thuis. Hoe is het om veel te reizen voor je baan en hoe gaat het thuisfront daarmee om?