Het logo van de PZC stockpzc krant
Volledig scherm
Het logo van de PZC stockpzc krant © Tom Kiel

Colofon

Hieronder treft  u een overzicht van de adressen en telefoonnummers van onze kantoren, plus een lijst van onze redacteuren.

Hoofdkantoor
Edisonweg 37E
4382 NV Vlissingen
088-0130 200
www.pzc.nl

Centrale redactie:
redactie@pzc.nl
tel. 088-0130 200

Hoofdredactie:
Arie Leen Kroon
alkroon@pzc.nl

Stafondersteuning:
088-0130 210
redsec@pzc.nl
Rianne van Belzen
Noortje de Kroo

Algemene verslaggeving:
Ab van der Sluis (chef)
Frank Balkenende
Cornelleke Blok
Rolf Bosboom
Jan van Damme
Theo Giele
Jeffrey Kutterink
Ernst-Jan Rozendaal
Ondine van der Vleuten

Redactie Walcheren
Redactie Zeeuws-Vlaanderen
Redactie Bevelanden-Tholen
Redactie Schouwen-Duiveland
088-0130 221
redactie@pzc.nl
Raymond de Frel (chef)

Walcheren:
088-0130 221
walcheren@pzc.nl
Redacteuren Walcheren:
Emile Calon
René Hoonhorst
Maurits Sep
Claudia Sondervan
Annemarie Zevenbergen

Bevelanden-Tholen:
088-0130 221
bevelanden@pzc.nl
Redacteuren Bevelanden-Tholen:
Willem Adriaansens
Melita Lanting
Rob Paardekam
Joeri Wisse
Ellen Jobse
Michiel Bouwman

Schouwen-Duiveland:
088-0130 221
schouwen-duiveland@pzc.nl
Redacteuren Schouwen-Duiveland:
Marcel Modde
Esme Soesman
Wendy Wagenmakers

Redactie Zeeuws-Vlaanderen:
Axelsestraat 16A, 4537 AK Terneuzen
0115-645740, 0118-645749 (fax)
zeeuws-vlaanderen@pzc.nl
Redacteuren Zeeuws-Vlaanderen:
Harmen van der Werf
Sheila van Doorsselaer
Sophie Stockman
Bob Maes
Guido van der Heijden

Sportredactie:
088-0130 241
sport@pzc.nl
Sportredacteuren:
Rudy Boogert
Barry van der Hooft
Roeland van Vliet

Internetredactie:
088-0130 224
web@pzc.nl
Redacteuren internetredactie:
Arjen Nijmeijer (chef) - 06-51388622
Martijn de Koning
Miriam van den Broek
Eldridge Pentury
Cris Sohier
Bas Bareman
Maurice Steketee
Luc Oggel
Wendy de Jong

Eindredactie:
Jan Dagevos (chef)
Rolant Quist
Ronald Jongelings
Anouk Mommer
Frans Koopmans
Carla van de Merbel
Hans Noot