Leendert Heijstek kreeg voor de zomer 2,5 uur hulp in de huishouding. Nu,  door het nieuwe Wmo-beleid van de gemeente Vlissingen, nog maar de helft.
Volledig scherm
Leendert Heijstek kreeg voor de zomer 2,5 uur hulp in de huishouding. Nu, door het nieuwe Wmo-beleid van de gemeente Vlissingen, nog maar de helft. © Boaz Timmermans

‘Waar haalt de wethouder de onbeschoftheid vandaan?’ en andere lezersreacties van deze week

lezersbrievenHuisarts Willem Osterman heeft er geen ander woord voor: hij noemt het enthousiasme waarmee wethouder Albert Vader het Wmo-beleid van de gemeente Vlissingen verdedigt ‘onbeschoft’. En Jos Verstraaten uit Sint Jansteen ziet bij boerenprotesten borden met de tekst ‘De Groene Leugen’. Hij legt uit waarom dat ‘De Groene Waarheid’ moet zijn. Lees hier de beste ingezonden lezersreacties van deze week.