Ron Jans verheugt zich op ‘intens duel’ met koploper: ‘FC Twente kan zich meten met Feyenoord’
Trainer Ron Jans denkt dat FC Twente zondag kan winnen van Feyenoord, de koploper van de Eredivisie. De nummers 1 en 4 van de ranglijst nemen het tegen elkaar op in Enschede. Twente heeft 6 punten minder dan Feyenoord.
,,Ik denk dat we ons kunnen meten met Feyenoord en dat willen we zondag laten zien”, aldus Jans. Woensdag speelde FC Twente met 2-2 gelijk bij Vitesse. Daarover is Jans niet tevreden: ,,Het niveau dat we haalden, was niet genoeg. Tegen Feyenoord moet dat beter. We moeten kritisch kijken naar de dingen waar we invloed op hebben.”
Eerder dit seizoen verloor FC Twente in De Kuip met 2-0 van de Rotterdamse club. Aan het einde van de eerste helft werd aanvaller Václav Cerny toen met rood van het veld gestuurd. ,,In die wedstrijd kregen we voor rust ook onze mogelijkheden. De rode kaart vlak voor rust was beslissend”, aldus Jans.
,,Feyenoord is een ploeg die niet zo makkelijk te verslaan is, maar het kan wel. Wedstrijden tegen Feyenoord zijn de laatste jaren altijd spannend geweest. Ik denk dat het zondag een heel mooie, intense wedstrijd kan gaan worden. Ik verheug me erop, zeker met ons publiek erachter.”
Afgezien van middenvelder Wout Brama, die op de weg terug is na een enkeloperatie, heeft Jans alle spelers tot zijn beschikking.
Praat mee
Reageren kan onderaan dit artikel. Alleen reacties voorzien van een volledige naam worden geplaatst. We doen dat omdat we een debat willen met mensen die staan voor wat ze zeggen, en daar dus ook hun naam bij zetten. Wie zijn naam nog moet invullen, kan dat doen door rechts bovenaan op onze site op ‘Login’ te klikken.
De cijfers van de eredivisie
Bekijk onderaan dit artikel alle video’s over de eredivisie, alle uitslagen, het programma, de stand en alle statistieken (topscorers, gele en rode kaarten en assists). Check hier ons matchcenter!
Goal Alert
Mis geen goal: installeer gratis Goal Alert en ontvang tijdens wedstrijden binnen vijf minuten een melding én een video van elk doelpunt van je aangevinkte club. Volg ook al het (internationale) voetbal van vandaag in ons live voetbalcenter.
Programma eredivisie
Stand eredivisie
Statistieken eredivisie
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergie
Sluit je nu een jaarcontract af, dan ben je ook komende winter verzekerd van hetzelfde tarief
Deze week maakte Essent bekend dat het weer jaarcontracten aanbiedt. Lange tijd was het door de onzekere energiemarkt niet mogelijk voor consumenten om vaste contracten af te sluiten. Is het verstandig om nu vast te zetten? -
PREMIUM
Het verschil tussen Ajax en Feyenoord is glashelder: vakmanschap
Dat Feyenoord gistermiddag voor het eerst sinds 2005 van Ajax won (2-3), was historisch, maar in breder perspectief ook vrij logisch. De Amsterdammers hebben ogenschijnlijk van alles méér: geld, prijzen, individuele kwaliteit en praatjes. Het verschil? Puur en intelligent vakmanschap. -
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
KNVB benoemt oud-PSV-trainer en voormalig bondscoach Kees Rijvers tot bondsridder
Kees Rijvers (96) is vandaag in Breda onderscheiden met het bondsridderschap van de KNVB. De oud-international en oud-bondscoach ontving het eerbetoon vanwege zijn brede verdiensten voor het Nederlandse voetbal. Bondsvoorzitter Just Spee deelde de onderscheiding uit.Breda, Eindhoven -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging
-
PREMIUM
Memphis Depay blij met 4-3-3 bij Oranje: ‘Ik zou graag eindtoernooi spelen met drie spitsen’
Memphis Depay keerde deze week stralend terug bij Oranje, dat onder de nieuwe bondscoach Ronald Koeman teruggrijpt op het aloude systeem met drie spitsen. ,,Ik ben er altijd eerlijk over geweest dat dat mijn voorkeur heeft.’’ De cijfers onderstrepen dat gevoel overduidelijk. -
-
-
Georginio Wijnaldum bij rentree meteen benoemd tot reserve-aanvoerder Oranje
Georginio Wijnaldum is reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal, zo maakte bondscoach Ronald Koeman maandag bekend. Virgil van Dijk blijft de captain van Oranje. -
PREMIUM
Column Willem van Hanegem | Als Feyenoord dit nog weggeeft, schrikken ze daar de rest van hun leven van wakker
Voor Willem van Hanegem is het zo klaar als een klontje: Feyenoord wordt voor het eerst sinds 2017 weer kampioen van Nederland. Daar heeft hij na de zege in Amsterdam geen twijfel meer over. ,,Ik genoot van Orkun Kökcü, die na afloop zijn hart liet spreken en zei dat hij zich had gestoord aan de praatjes in Amsterdam. Dat mag hij toch zeggen?”
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer