Everton verlost Donny van de Beek van de bank in Manchester
Donny van de Beek vertrekt bij Manchester United. De 24-jarige middenvelder wordt verhuurd aan Everton, waar hij op meer speeltijd hoopt. De deal tussen de Engelse clubs is zo goed als rond. Bij United, dat hem in 2020 overnam van Ajax, slaagde Van de Beek er in anderhalf seizoen niet in om een basisplaats te veroveren.
Voor Van de Beek waren meerdere clubs in de markt. Ook Crystal Palace en Valencia hengelden naar de diensten van de 19-voudig Oranje-international. Bij Everton, dat Frank Lampard op korte termijn lijkt aan te stellen als nieuwe trainer, hoopt hij weer in beeld te komen voor het WK.
Hoewel Van de Beek vijftig keer mocht opdraven in het shirt van Manchester United, zijn dat cijfers die bedriegen. Slechts zes keer kwam hij tot een volledig duel; veel vaker bleef het bij ultrakorte invalbeurten. Ook de trainingswissel - Ole Gunnar Solskjaer werd eind november opgevolgd door Ralf Rangnick - maakte zijn situatie er niet rooskleuriger op.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
AZ-trainer Jansen verwacht volle focus van ploeg: ‘Als je dat niet beseft, kan je beter stoppen met sporten’
AZ-trainer Pascal Jansen vindt het heel vervelend dat zijn ploeg donderdagavond alweer in de laatste minuten van de wedstrijd een voorsprong weggaf, maar moedeloos wordt de hoofdcoach er niet van. -
PREMIUM
Daniëlle van de Donk lijkt op tijd fit voor EK met Oranje: ‘Met haar wil ik risico nemen’
Bondscoach Mark Parsons verwacht na Lieke Martens óók over Daniëlle van de Donk (30) te kunnen beschikken op het EK, na maanden van blessureleed van de middenvelder uit Valkenswaard. Dat is een flinke opsteker voor de Oranjevrouwen. ,,Ze is een speelster met wie ik risico wil nemen.” -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
PREMIUM
Yvon Mvogo met opgeheven hoofd weg bij PSV, keeper nam al afscheid van zijn ploeggenoten
Keeper Yvon Mvogo heeft afgelopen weekend PSV uitgezwaaid. Hij nam afscheid van zijn collega's bij de Eindhovense club, in de veronderstelling dat hij komende zomer niet meer terugkeert in het Philips Stadion. De 27-jarige keeper kende geen eenvoudige periode bij PSV, maar heeft zich de afgelopen anderhalve maand knap herpakt en de bekerwinst maakte voor hem veel goed.
-
Alleen een mirakel kan Heracles redden na zware nederlaag bij Excelsior
• Excelsior won in Rotterdam met 3-0 • Zaterdag 20.00 uur • Erve Asito • Scheidsrechter is Van de Graaf -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Kevin Hofland blijft trainer van Willem II: ‘Vol overtuiging gaan voor promotie’
De kogel is door de kerk: Kevin Hofland blijft trainer van Willem II. De 42-jarige Limburger heeft een contract voor twee seizoenen ondertekend, waardoor hij tot medio 2024 onder contract staat in Tilburg.