Dessers dolgelukkig na winnende goal: ‘Ik kon niet slapen na die gemiste kans tegen RKC’
Cyriel Dessers was de gevierde man bij Feyenoord na zijn winnende treffer in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam (0-1). De spits, gehuurd van Racing Genk, schreeuwde het uit. Van blijdschap, maar ook van opluchting. Eindelijk was hij echt belangrijk voor zijn ploeg. Hiervoor is hij naar Feyenoord gekomen.
De 26-jarige Dessers vierde zijn winnende doelpunt voor de tribune met daarop de meegereisde supporters van Feyenoord, die hem twee weken geleden na zijn misser in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk (2-2) nog vervloekten. ,,Ik heb niet kunnen slapen van die gemiste kans”, zei Dessers. ,,Maar ik heb me toen ook voorgenomen om bij de volgende kans wél toe te slaan. Dat is me nu gelukkig gelukt.”
Dessers vierde zijn derde treffer voor Feyenoord. ,,Hij heeft het eigenlijk bijna altijd goed gedaan”, zei trainer Arne Slot. ,,Alleen in die bewuste wedstrijd tegen RKC was hij wat minder. Maar noem mij een spits die nooit eens een wedstrijd heeft waarin hij veel kansen mist. Ik ben heel blij met Dessers, maar Bryan Linssen heeft het ook goed gedaan. Daarom mocht hij ook nu weer beginnen. Ik vond hem tegen Sparta wat minder. Daarom heb ik Dessers al eerder in de tweede helft gebracht.”
Bekijk hier de terugblik op de Rotterdamse derby:
Feyenoord verkleinde de achterstand op koploper Ajax tot 4 punten, met een wedstrijd minder gespeeld. ,,Maar wij kijken daar eigenlijk niet naar”, zei Dessers. ,,Voorlopig leven we van wedstrijd tot wedstrijd en na het seizoen staan we vast wel waar we horen te staan. Ik ben nu vooral blij met mijn doelpunt. Laat dit een statement naar iedereen zijn.”
Dessers passeerde in blessuretijd Maduka Okoye, de doelman van Sparta die hij kent van de nationale ploeg van Nigeria. ,,Ik zei voor de wedstrijd nog dat ik hoopte dat ik mocht invallen en zou scoren. Na de wedstrijd heb ik hem niet meer gesproken. Maar dat lijkt me logisch na zo’n ontknoping. Dit is zuur voor Sparta.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Met een brok in de keel probeert PSV bij Feyenoord het beste van de belangrijkste bijzaak te maken
Wat doet het met een voetbalploeg als een van de belangrijke mensen achter de schermen iets heel ernstigs overkomt? PSV moet dit weekend dealen met een situatie die in het Eindhovense kamp voor veel verdriet zorgt en tegelijkertijd de teamgeest kan scherpen. -
PREMIUM
FC Groningen zonder Mark-Jan Fledderus, maar met loodzwaar programma verder
Zonder technisch directeur Mark-Jan Fledderus, die de voorbije weken meer en meer de kop van Jut werd, moet het geplaagde FC Groningen alsnog het vege lijf zien te redden in de eredivisie. Algemeen directeur Wouter Gudde spreekt van een ‘enorm moeilijk besluit’. -
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
PREMIUM
Marco van Ginkel levert loon in om bij zijn liefde Vitesse te spelen: ‘Had ook in Midden-Oosten kunnen zitten’
Plezier gaat voor geld. Marco van Ginkel doet een fors loonoffer om weer ‘lekker te voetballen’ bij Vitesse. Hij landt een half jaar eerder dan verwacht in Arnhem. -
FC Twente verspeelt ook punten bij dapper strijdend FC Groningen
Na AZ, PSV en Feyenoord heeft ook FC Twente punten gemorst in de strijd om het kampioenschap. De Tukkers speelden gelijk bij het geplaagde, maar herboren FC Groningen: 1-1.
-
column
Om vijf uur ’s ochtends je bed uit, net als Obama: waarom we graag succesvolle mensen nadoen
Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: routines van succesvolle mensen -
-
-
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Met video
Feyenoord-trainer Arne Slot: ‘PSV roept ons uit tot favoriet op basis van hoe wij voetballen’
Als PSV zondag wordt geklopt neemt Feyenoord een voorsprong van zeven punten op de ploeg uit Eindhoven. PSV-trainer Ruud van Nistelrooij riep de Rotterdammers al uit tot favoriet, Arne Slot voelde zich vereerd.