Van toverstokken tot 3D-puzzels van Zweinstein: tweede Harry Potterwinkel geopend in Gent
GentFans van Harry Potter kunnen vanaf nu in twee winkels terecht in Gent. In oktober ging The Wizard Store open in de Onderstraat, en aan de andere kant van de torens, in de Sint-Niklaasstraat, is Magic’Alley pas geopend. Gevuld met toverstokken, pluchen monsterboeken en zoveel meer. Een hemel voor Harry Potterfans.
“Gent is groot genoeg voor twee Harry Potterwinkels”, glundert Justine Duchatelet, zelf een grote fan, maar ook winkelmanager van Magic’Alley – dat je kan lezen als ‘magische doorgang’, maar ook als ‘magisch’. “Deze winkel is een uitbreiding van Le Reliquaire, een Harry Potterwinkel die al 10 jaar in Luik zit. Ik kom daar zelf al van in het begin waardoor ik de eigenaars goed ken. Zij wilden al jaren een winkel openen in Gent.”
Waarom in Gent en niet in Brussel of Antwerpen? “Omdat Gent een prachtige, middeleeuwse, magische stad is, wat volledig past bij Harry Potter. Er komen ook veel toeristen.” In de winkel vind je alles wat je Harry Potter- of Fantastic Beastshartje begeert: toverstokken, notitieboekjes, sleutelhangers, juwelen, drinkflessen, mantels, sjaals, puzzels - waaronder 3D-puzzels van Zweinstein en de Wegisweg - en zoveel meer. “Voor elk budget wat wils”, verzekert Justine ons.
Daarnaast vind je ook rugzakken en portefeuilles van Loungefly in de rekken. Met figuren van Disney, Marvel, Star Wars en andere franchises. “We zorgen bewust voor een ander aanbod dan de andere Harry Potterwinkel in Gent. Plus, er zijn meer dan genoeg Harry Potterfans en dus genoeg klanten voor beide.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Gent
Zilver en brons voor Bavo-bier op World Beer Awards
Het Gentse abdijbier Bavo scheert hoge toppen. In de categorie Belgian Style Blond Pale Ale behaalde Bavo Blond een zilveren medaille, en dat voor het tweede jaar op rij. Bavo bruin kreeg brons. -
Gent
Altijd al in een paleis willen wonen? Deze Gentse parel is van jou voor 2 miljoen euro
Droom je ervan om in je eigen stadspaleis te wonen? Pal in het centrum van Gent staat momenteel een prachtig exemplaar te koop. Het bevat drie salons, drie slaapkamers, drie badkamers en een tuin - inclusief prieel - aan het water. Interesse? Voor niet minder dan 2 miljoen euro is het van jou. -
Gent
Viergeslacht bij familie Colaes
Shauni Colaes uit Gent laat ons weten dat ze op 13 juli mama is geworden van kleine Noa-Lou. Noa-Lou zorgde voor een vrouwelijk viergeslacht in de familie. -
Koken & Eten
Pizzaoven kopen: 'Voor een etentje met vrienden is zo'n rvs-oventje helemaal prima'
Tijdens warme zomerdagen houden we er bijna allemaal van om lang buiten te blijven zitten. En als je dan ook nog pizza kunt eten, is het meteen extra gezellig. Op internet vind je veel verschillende pizzaovens voor buiten, maar welke moet je hebben? -
GENT
Wegdromen bij vertelsels en muziek: Bijloke Wonderland opent dit weekend weer de deuren
Aan de Bijloke kan je vanaf donderdag voor het derde jaar op rij terecht voor Bijloke Wonderland, een zomers kunstenfestival dat de hitte doet vergeten en de zintuigen streelt. Denk zomerbar in stijl met dans, literatuur en stapels muziek.
-
Plak jij nog tekst met control-V? Dat kan slimmer
We kopiëren en plakken honderden keren per dag op onze computers, maar door het net even anders te doen kan het ons een stuk makkelijker af gaan. -
Lissy en Pascal hebben niet één, maar twee banen: ‘Mensen verklaren me voor gek’
Voor het geld doen ze het niet. Dat kunnen ze makkelijk met één baan verdienen. Toch houden Pascal de Vos (37) en Lissy Cornelissen (23) er nóg een baan op na. Sommigen verklaren hen voor gek. Zelf zijn ze juist gelukkiger met twee banen. -
Gent
Vier jaar cel voor opa die kleinzoon (14) van partner verkracht: “De familie is volledig verscheurd”
Een opa uit Gent is veroordeeld tot een effectieve celstraf van vier jaar voor de verkrachting van zijn 14-jarige stiefkleinzoon. Dat gebeurde eind vorig jaar. De rechtbank tilde zwaar aan de feiten, zeker gezien het gebrek aan probleeminzicht bij de beklaagde. Het jonge slachtoffer krijgt sinds de feiten psychologische begeleiding.