Eind augustus vorig jaar vond een dodelijk ongeluk plaats op het Hippoliet Lippensplein.
Volledig scherm
Eind augustus vorig jaar vond een dodelijk ongeluk plaats op het Hippoliet Lippensplein. © Wannes Nimmegeers

Onderzoek naar ‘tramrubbers’ komt in stroomversnelling na tragisch ongeluk

GentVlaams mobiliteitsminister Lydia Peeters (Open VLD) heeft De Lijn gevraagd om mee te stappen in het onderzoek naar ‘tramrubbers’. Het thema kwam in de kijker na een tragisch ongeluk op de tramsporen in Gent afgelopen zomer. 

  1. “Wie beslist wat op deze muur staat?”: voorlopig geen Reuzegom-namen meer in Graffitistraatje, wel een prangende vraag
    PREMIUM

    “Wie beslist wat op deze muur staat?”: voorlopig geen Reuzegom-na­men meer in Graffiti­straat­je, wel een prangende vraag

    Na het kat- en muisspel op vrijdag, prijkt vandaag een prangende vraag op de muur van het Graffitistraatje. “Wie beslist wat op deze muur staat? Vrijheid van meningsuiting!” Blijft de vraag: waarom worden de namen van de veroordeelde Reuzegommers zo consequent en snel verwijderd? Is ‘laster en eerroof’ zelfs aan de orde? Volgens privacy-activist Matthias Dobbelaere-Welvaert niet.
    Gent