Man (50) masturbeert aan bushalte voor ogen van kinderen: “Ik had mijn vrouw al twee maanden niet meer gezien”
GentEen 50-jarige man riskeert een celstraf van zes maanden wegens feiten van zedenschennis. Aan een bushokje had hij voor de ogen van twee kinderen gemasturbeerd, waarna hun ouders de politie verwittigden. “Ik had mijn vrouw al twee maanden niet meer gezien en dacht aan de dingen die ik miste”, was zijn uitleg.
De feiten dateren van 1 november van dit jaar. Aan een bushalte ging de man (50) met zijn hand in zijn broek, voor de ogen van twee minderjarigen, die aan het wachten waren op hun ouders. Terwijl hij schichtig om zich heen aan het kijken was, ging zijn hand minutenlang op en neer.
Rolschaatsen
Pas toen de ouders van de kinderen ter plaatse kwamen, stopte hij. De kinderen vertelden hun ouders wat ze gezien hadden, waarna de politie werd verwittigd. Die konden de man al snel lokaliseren. Dat liep niet van een leien dakje. De vijftiger verzette zich hevig en zette het zelfs even op een lopen. Toen de agenten hem uiteindelijk konden vatten, werd hij opnieuw agressief. Hij had rolschaatsen bij zich en sloeg hiermee één van de agenten in zijn buik.
Bij zijn ondervraging bekende hij alle feiten. Hij verontschuldigde zich voor zijn agressief gedrag en gaf ook meer duiding bij zijn handelingen aan de bushalte. “Het was al twee maanden geleden dat ik mijn vrouw had gezien, zij verblijft in ons thuisland, en ik dacht plotseling aan alle dingen die ik miste. Ik besef dat ik iets heel lelijks heb gedaan en verontschuldig mij.” Het openbaar ministerie vroeg voor de feiten een celstraf van zes maanden, een gepaste geldboete en een ontzetting uit de rechten. Begin januari valt het vonnis.
LEES OOK:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
GENT
Stad wil krakers uit het Vredeshuis tegen februari: “Verkoop is de laatste optie, maar renovatiekosten dwingen ons”
Het laatste woord is nog niet geschreven over het voormalige Vredeshuis, het pand aan de Sint-Margrietstraat dat sinds kort door pandemisten bezet wordt. Het gebouw wordt in de etalage gezet omdat de renovatiekosten te hoog liggen, de stad vraagt nu ook aan de krakers om ten laatste tegen februari te vertrekken. De krakers zelf laten weten “burgerlijk ongehoorzaam te blijven”. -
PREMIUMGent/Evergem
‘Krotverhuur’ in Evergem kan Gentse ondernemersfamilie Bultinck duur te staan komen: “Er werd een gewoonte van gemaakt”
De Gentse ondernemers Urbain en Filip Bultinck riskeren een fikse geldboete voor het verhuren van onbewoonbaar verklaarde woningen in Evergem. Onder meer in het voormalige rusthuis Hindeplas stelde de politie tal van inbreuken vast. “Dit gaat voor de duidelijkheid niet om huisjesmelkerij", nuanceert advocaat Luc Arnou. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
PREMIUMGent
Vergunning is binnen, nog dit najaar moeten werken aan brokkelbrug over E40 in Drongen starten: “Als alles goed gaat”
Als alles goed gaat, moet de vervanging van de Kloosterstraatbrug over de E40 in Drongen nog na de zomer starten. Dat bevestigt het Agentschap Wegen en Verkeer. Na enkele aanrijdingen door vrachtwagens is het bouwwerk dringend aan vervanging toe. Maar enkele actiegroepen uit de buurt vragen uitstel. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.
-
PREMIUMGent
Studente ontsnapt op het nippertje aan verkrachting in haar kot door overbuurman: “Hij had een ziekelijke fascinatie voor haar”
Een eenzame man met een mentale beperking ontwikkelde zo’n ziekelijke fascinatie voor zijn overbuurvrouw, een studente uit Limburg, dat hij haar tijdens de Gentse Feesten probeerde te verkrachten in haar eigen kot. “Zij is nog steeds getraumatiseerd door wat er die dag gebeurd is”, aldus haar moeder. “Ze is erg veranderd, kapotgemaakt.” De man, die zich meteen na de feiten op een opmerkelijke manier verontschuldigde, riskeert 14 maanden gevangenisstraf. -
-
-
GENT
Zware boete voor man die voor de derde keer betrapt wordt zonder geldige verzekeringspapieren voor zijn auto
Een man moet 1.200 euro ophoesten nadat hij opnieuw is betrapt zonder geldige verzekeringspapieren voor zijn auto. Zijn advocaat vroeg mildheid aan de rechtbank, maar twee voorgaande incidenten nekten hem. -
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit.