Youtubers spelen elke vrijdag Fortnite met kinderen van Make-A-Wish in coronacrisis
Vanaf 27 maart vindt iedere vrijdag, tenminste zolang de strenge coronamaatregelen gelden, het online Fortnite-toernooi #Thuiswedstrijd plaats. Wenskinderen kunnen zich aanmelden om hun grote droom in vervulling te laten gaan: samen spelen met bekende youtubers.
Influencer agency 4All Levels, die de toernooien organiseert, legt uit hoe het initiatief tot stand is gekomen: ,,Wij doen altijd veel wensvervullingen voor Make-A-Wish en op dit moment kunnen die niet doorgaan. We hopen op deze manier toch digitaal de wensen van deze kids in vervulling te laten gaan, door ze nu online de mogelijkheid te geven om samen met onze creators Fortnite te spelen.”
Dankzij dit toernooi komt de grote droom om eens samen met een bekende gamer te spelen voor veel kinderen toch nog uit. ,,Wij vinden dat we nú iets digitaal moeten doen voor Make-A-Wish en hebben in samenwerking met Logitech G de Fortnite #ThuisWedstrijd bedacht’’, aldus 4All Levels. Onder andere OMGitsTiesto, Ronald en Paraduze doen mee aan de toernooien waar Make-A-Wish-kinderen voorrang voor krijgen. Daarnaast kunnen fans van de influencers zich ook aanmelden via de Discord-server van 4All Levels.
Het toernooi wordt iedere vrijdag van 14.00 tot 16.00 georganiseerd totdat de strikte maatregelen in verband met de coronacrisis worden opgeheven. Wellicht komen er de komende weken meer toernooien bij en doen er steeds meer influencers mee. Alle actie is via YouTube en Twitch te volgen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
UEFA voelt niets voor herhaling huidig EK-concept: ‘Brengt te veel uitdagingen met zich mee’
Het concept van het Europees kampioenschap voetbal met elf speelsteden in verschillende landen is niet voor herhaling vatbaar, aldus de voorzitter van de UEFA. Aleksander Ceferin zei in aanloop naar de finale tussen Engeland en Italië daar niets voor te voelen. -
Dutch League
Team THRLL in halve finale Dutch League na bizarre comeback
In een spannende strijd heeft Team THRLL uiteindelijk Dynasty verslagen in de Dutch League. De allebeslissende derde game leek lange tijd de kant van Dynasty op te gaan, maar THRLL draaide dit helemaal om en neemt het nu donderdag in de halve finale op tegen Defusekids. -
Deense EK-selectie krijgt warm onthaal bij thuiskomst: ‘Nu moet ik toch weer huilen’
De Deense selectie is weer thuis. Na de 2-1 nederlaag tegen Engeland in de halve finale van het EK kreeg de ploeg van Kasper Hjulmand een warm onthaal op het vliegveld van Kopenhagen. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.
-
Tsjertsjesov moet na vijf jaar weg als bondscoach Rusland
Stanislav Tsjertsjesov is ontslagen als bondscoach van de nationale voetbalploeg van Rusland. Hij werd na het EK van 2016 aangesteld door de nationale bond van zijn land. -
Max Verstappen vanavond in actie tijdens eerste editie ‘Real Racers Never Quit’
Vanavond is de aftrap van Real Racers Never Quit van Team Redline. De digitale competitie is een alternatief voor alle vanwege de coronacrisis geschrapte Formule 1-races. Onder andere Max Verstappen en McLaren-rijder Lando Norris hebben hun deelname al bevestigd. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim.