Bezoekers in de Ziggo Dome tijdens een optreden van Phil Bee. Het event viel onder een reeks van proefevenementen waarbij Fieldlab onderzocht hoe grote evenementen veilig kunnen plaatsvinden in coronatijd.
Volledig scherm
Bezoekers in de Ziggo Dome tijdens een optreden van Phil Bee. Het event viel onder een reeks van proefevenementen waarbij Fieldlab onderzocht hoe grote evenementen veilig kunnen plaatsvinden in coronatijd. © ANP

Zo reageert Nederland op de persconferentie: ‘Dit beleid klopt niet meer’

reacties / videoNederland gaat vanaf volgende week zaterdag verder van het slot. Er komt een einde aan de 1,5-metersamenleving en evenementen en festivals mogen buiten zonder maximum aantal bezoekers weer starten. Een grote stap voor de cultuursector, al klinkt daar juist de meeste kritiek. ,,Dit is eigenlijk net zo erg als complete sluiting.”