Volledig scherm
ZATERDAGVOETBAL stockpzc © PZC

Uitslagen en doelpuntenmakers zaterdag 26 mei

VLISSINGEN - Voor de Zeeuwse zaterdagploegen zit de reguliere competitie erop. Ook op de slotdag werd, net als tijdens de rest van het seizoen, veel gescoord. Bekijk alle uitslagen en doelpuntenmakers in ons overzicht:

HOOFDKLASSE A

Hoek-Achilles Veen 1-2 (0-2). Brian Peters 0-1, Niek Wilborts 0-2, Ruben Besuyen 1-2.

EERSTE KLASSE B

Kloetinge-Nieuwenhoorn 6-1 (4-1). Maarten van Vooren 1-0, Remco van Tiggele 2-0, Tom de Bonte 3-0, Gino Secreve 3-1 (eigen doelpunt), Tom de Bonte 4-1, Remco van Tiggele 5-1, Valentijn van Keulen 6-1.

Bruse Boys-Deltasport 1-2 (0-1). Marruchen Zimmerman 0-1, Edinho Pattinama 0-2, Yarick Dorst 1-2.

TWEEDE KLASSE E

Serooskerke-Den Bommel 2-2 (2-1). Jordy Buijs 0-1, Derk van den Bosch 1-1, Maikel Simonse 2-1, Joris Buijs 2-2.

Oostkapelle-SSV’65 1-3 (0-2). Jeroen van Avermaete 0-1, Perry Bek 0-2, Jeroen van Avermaete 0-3, Sjoerd Verhulst 1-3.

Arnemuiden-MZC’11 2-1 (1-0). Jimmy de Nooijer 1-0, Martijn Van Grunsven (strafschop) 1-1, Arjan Maas 2-1.

FC Axel-Terneuzense Boys 0-2 (0-0). Bart van Fraeijenhove 0-1, Wouter Duvekot 0-2.

Nieuwdorp-Klundert 1-1 (1-1). Teun Rentmeester 1-0, Peter van Wingerden 1-1.

Prinsenland-De Meeuwen 2-1 (1-1). Jordan Francke 0-1, Jonathan Francisca 1-1, Brandon Jansen 2-1.

DBGC-Zwaluwe 0-2 (0-1). Patrick Cornelissen 0-1, Patrick Cornelissen 0-2.

DERDE KLASSE A

Lewedorpse Boys-Bevelanders 2-1 (1-1). Benjamin Dijke 1-0, Boris Noest (eigen doelpunt) 1-1, Jarmo van Tatenhove 2-1.

VC Vlissingen-Kapelle 4-2 (2-0). James Beije 1-0, James Beije 2-0, Misael Misaine 3-0, Jasper Vink 3-1, Jasper Vink 3-2, Ignacio Misaine 4-2.

Walcheren-GPC Vlissingen 6-4 (5-2). Louis Ponte 1-0, Robin de Pagter (strafschop) 1-1, Robin de Pagter 1-2, Gino Zupelli 2-2, Bart Chermin 3-2, Gino Zupelli 4-2, Gino Zupelli 5-2, Robin de Pagter 5-3, Boban Martinovic 5-4, Gino Zupelli 6-4.

Kruiningen-Wemeldinge 3-2 (2-0). Lars Steendijk 1-0, Jeroen Krombeen 2-0, Dennis Wisse 2-1, Stef Daamen 3-1, Robin van der Linden 3-2.

FC Dauwendaele-’s-Heer Arendskerke 2-2 (0-2). Michel Harinck 0-1, Michel Harinck 0-2, (strafschop) Max Dagevos (strafschop) 1-2, Tristan Sonke 2-2.

Yerseke-VCK 5-1 (2-1). Dig Besuijen (strafschop) 0-1, Guus de Leeuw 1-1, Lars Beenakker 2-1, Arjen de Koeijer 3-1, Jari Christiaanse 4-1, Jari Christiaanse 5-1

Zaamslag-RCS 0-2 (0-0). Yordi Nijland 0-1, Marlo Janisse 0-2.

DERDE KLASSE B

Krabbendijke-Duiveland 8-0 (4-0). 1-0 Bastiaan van Dijk, 2-0 Pierre Borgo, 3-0 Pierre Borgo, 4-0 Marc van der Hart, 5-0 Elco Jansen, 6-0 Pierre Borgo, 7-0 Marc van der Hart, 8-0 Elco Jansen.

WHS-Tholense Boys 1-1 (0-0). 0-1 Michael Schot, 1-1 Glenn Fase.

Rillandia-Kogelvangers 6-2 (4-1). 1-0 Laurent Roeland, 2-0 Vincent Roeland, 3-0 Laurent Roeland, 3-1 Daan Oudhof, 4-1 Ali Günes, 4-2 Daan Oudhof, 5-2 Stephan de Leeuw, 6-2 Robin van Bavel.

Wieldrecht-Noad’67 4-0 (2-0). 1-0 Marco Vrolijk, 2-0 Jens van Vugt, 3-0 Marco Vrolijk, 4-0 Rens van Dijk.

ZSC’62-DHV 7-4 (4-0). 1-0 Robin Provoost, 2-0 Robin Provoost, 3-0 Robin Provoost, 4-0 Nicky van der Velden, 4-1 Joey van der Rijk, 5-1 Justin Vaane, 5-2 Jeffrey Bakx, 5-3 Jeffrey Bakx, 5-4 Leon Hollemans, 6-4 Robin Provoost, 7-4 Mike de Voogd. 

VIERDE KLASSE A

Veere-Zeeland Sport 9-2 (1-2). Morad Bobouh 0-1, Mark de Theije 1-1, Mo Benka 1-2, Robin de Rijke 2-2, Lorenzo de Groot 3-2, 4-2, 6-2 en 9-2, Jelte Maljers 5-2 en Ronnie Louwerse 7-2 en 8-2.

Colijnsplaatse Boys-FC de Westhoek 1-3 (1-1). Delano Westerink 0-1 (strafschop), Raymond Rovers 1-1 en Lennart Padmos 1-2 en 1-3.

De Noormannen-Luctor Heinkenszand 3-2 (3-0). Mark Minderhoud 1-0 en 3-0, Erwin Pouwelse 2-0, Toni van Damme 3-1 en Leon Bek 3-2 (strafschop).

Domburg-Hoedekenskerke 3-3 (1-1). Bas de Koster 0-1, Sander Willemse 1-1, Sander Rijk 1-2 (strafschop) en 3-3 en Vic Versteegen 2-2 en 3-2.

MZVC-Nieuwland 4-0 (1-0). Patrick Joossens 1-0 en 4-0, Ferhan Topal 2-0 en Jeroen Timmermans 3-0.

SKNWK-Jong Ambon 3-2 (2-0). Machiel Schot 1-0, Jarno van Nieuwenhuize 2-0, Ange Mbendi-Manisiwa 2-1, Dion de Jonge 3-1 en Vjeko Krezo 3-2.

WIK’57-Patrijzen 0-6 (0-3). Ramon Weststrate 0-1, 0-3 en 0-5, Angelo Janse 0-2, Kevin Dooge 0-4 en Niels van Prooyen 0-6.

VIERDE KLASSE B

Apollo’69-SPS 4-4 (1-2). Leonard Quist 0-1 en 1-4, Moreno van Aerde 1-1, Ard-Jan de Jonge 1-2, Marnix van der Slikke 1-3, Robin Korsuize 2-4, Pascal Korsuize 3-4 en Jean-Paul Harthoorn 4-4 (strafschop).

Cadzand-Spui 3-1 (1-0). Joep Kools 1-0, Lennard Verhelst 1-1, Maxim Wille 2-1 en Sebastiaan van Holland 3-1.

Halsteren-Waarde 10-1 (10-0). Mike de Nijs 1-0, 2-0, 4-0, 5-0 en 9-0, Twan van Mechelen 3-0 en 6-0, Robin Rozenboom 7-0, Steven van der Spek 8-0, Marwin Achahbar 10-0 en Saby Szakacs 10-1.

Smerdiek-DwO’15 3-4 (3-0). Sander Vroegop 1-0, Julien Vermeulen 2-0, Dennis Oudesluijs 3-0, Frank Oostdijk 3-1, Kai Dekkers 3-2, Joel Danielse 3-3 en Jeroen Boer 3-4 (strafschop). Bijzonderheid: Smerdiek-goalie Alex Stoutjesdijk krijgt rood (twee keer geel) bij 3-3.

Stavenisse-Vrederust 2-2 (0-1). Wessel Deusing 0-1, Chiel Knoet 0-2, Daan Ponsteen 1-2 en Marco Klippel 2-2.

Hansweertse Boys-Wolfaartsdijk 3-2 (2-0). Carsten Durnholz 1-0, Ramon Schrier 2-0, Ferry Bordui 3-0, Tijmen van der Baan 3-1 en Sam de Kam 3-2.

Kwadendamme-Vosmeer 5-2 (4-1). Dennis Bek 1-0, 2-0 en 3-1, Sylvester van Willigen 2-1, Ramon Vermue 4-1, Erik Smits 5-1 en Joshua van Willigen 5-2. 

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement
  1. De Jager stapt over van Twente naar Hoek
    PREMIUM

    De Jager stapt over van Twente naar Hoek

    HOEK - Ruben de Jager (21) is dit seizoen speler van Hoek. De aanvaller trainde de afgelopen weken al mee met de derdedivisionist en kwam voor het weekend tot een akkoord met de club. Hoek heeft de overschrijving van De Jager meteen ingediend bij de KNVB. De inwoner van Lewedorp komt over van FC Twente en bij zijn nieuwe club hopen ze dat hij speelgerechtigd is voor het duel van zaterdag met ADO’20, in de eerste kwalificatieronde van de KNVB beker.