Volledig scherm
© Getty Images

Nacompetitie voor Zeeuwse clubs op zaterdag

VLISSINGEN – Bekijk hier de routes van de Zeeuwse zaterdagclubs in de komende nacompetitie.

Voor een plaats in de derde divisie

Eerste ronde

29 mei: Hoek - Spijkenisse 1-0

2 juni: Spijkenisse - Hoek 2-2

29 mei: Ajax-Ter Leede 2-0

2 juni: Ter Leede-Ajax 2-0 (Ajax wns)

Tweede ronde

5 juni: Ajax - Hoek 1-3

9 juni: Hoek - Ajax 1-2

Hoek naar derde divisie

Voor een plaats in de hoofdklasse

Eerste ronde

2 juni: DTS Ede-Kloetinge 1-2 (na verlenging)

2 juni: Drachtster Boys-Sportlust’46 1-1 (Sportlust '46 wns).

2 juni: HZVV-Montfoort 0-1

2 juni: WHC-Gorecht 1-0

Tweede ronde

9 juni: Kloetinge – Sportlust'46 1-1, Sportlust'46 wns

9 juni: Montfoort-WHC 0-3

Finale

16 juni: Sportlust'46-Montfoort

Winnaar speelt volgend seizoen in de hoofdklasse

Voor een plaats in de eerste klasse

1e ronde, 2 juni:

a) SVL– Brederodes 5-4 (na verlenging)

b) Woudenberg– Terneuzense Boys 3-0

c) Roda Boys – Oostkapelle 5-3 (na verlenging)

d) SSV’65– Pelikaan 3-1

2e ronde, 9 juni:

e) Woudenberg – SSV'65 2-5 na verlenging

f) SVL – Roda Boys 3-1

Finale, 16 juni:

g) Woudenberg – SVL

Winnaar van de finale in eerste klasse

Voor een plaats in de tweede klasse

Eerste ronde, 2 juni:

a) Prinsenland – Noad’67 2-0 (na verlenging)

b) Den Bommel – Zaamslag 1-3

c) Tholense Boys – VCK 2-0

d) RCS – Wieldrecht 3-4 (na verlenging)

2e ronde, 9 juni:

e) Zaamslag – Wieldrecht 0-3

f) Prinsenland – Tholense Boys 2-2, Tholense Boys wns

Finale, 16 juni:

g) Wieldrecht – Tholense Boys

Winnaar in de tweede klasse

Voor een plaats in de derde klasse

Eerste ronde (2 juni)

Lewedorpse Boys – Vrederust 4-1

Rillandia – De Noormannen 1-3

Tweede ronde (9 juni)

Vlissingen – Patrijzen 2-1

Duiveland – Smerdiek 2-3

Luctor Heinkenszand - Lewedorpse Boys 4-0

Apollo’69 - De Noormannen 1-5

Winnaars tweede ronde volgend seizoen in de derde klasse

PZC gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement