Volledig scherm
Moise Kean. © BSR Agency

Uitslagen en programma EK-kwalificatie

De kwalificatiereeks voor het EK 2020 is donderdagavond van start gegaan. De nummers 1 en 2 van in totaal tien groepen plaatsen zich voor het EK, dat volgend jaar in twaalf Europese landen wordt gespeeld. Dit is het programma van vandaag en daaronder álle uitslagen van de voorbije dagen.

Programma dinsdag:

Groep D
20.45 uur: Ierland - Georgië 1-0
20.45 uur: Zwitserland - Denemarken 30

Groep F
20.45 uur: Malta - Spanje 0-2
20.45 uur: Noorwegen - Zweden 3-3
20.45 uur: Roemenië - Faroër Eilanden 4-1

Groep J
18.00 uur: Armenië - Finland 0-2
20.45 uur: Bosnië - Griekenland 2-2
20.45 uur: Italië - Liechtenstein 6-0

Uitslagen maandag

Groep A
Kosovo - Bulgarije 1-1
Montenegro - Engeland 1-5

Groep B
Luxemburg - Oekraïne 1-2
Portugal - Servië 1-1

Groep H
Turkije - Moldovië 4-0
Andorra - Albanië 0-3
Frankrijk - IJsland 4-0

Uitslagen zondag

Groep C
Nederland - Duitsland 2-3
Noord-Ierland - Wit-Rusland 2-1

Groep E
Wales - Slowakije 1-0
Hongarije - Kroatië 1-2

Groep G
Israël - Oostenrijk 4-2
Polen - Letland 2-1
Slovenië - Macedonië 0-0

Groep I
Kazachstan - Rusland 0-4
San Marino - Schotland 0-2
Cyprus - België 0-2

Uitslagen zaterdag

Groep D
Georgië - Zwitserland 0-2
Gibraltar - Ierland 0-1

Groep E
Malta - Faeröer Eilanden 2-1
Zweden - Roemenië 2-1
Spanje - Noorwegen 2-1

Groep J
Bosnië & Herzegovina - Armenië 2-1
Italië - Finland 2-0
Liechtenstein - Griekenland 0-2

Volledig scherm
Alvaro Morata. © Getty Images

Uitslagen vrijdagavond

Groep A
18.00 uur: Bulgarije - Montenegro 1-1
20.45 uur: Engeland - Tsjechië 5-0

Groep B
20.45 uur: Luxemburg - Litouwen 2-1
20.45 uur: Portugal - Oekraïne 0-0

Groep H
20.45 uur: Albanië - Turkije 0-2
20.45 uur: Andorra - IJsland 0-2
20.45 uur: Moldavië - Frankrijk 1-4

Uitslagen donderdagavond

Groep C:
20.45: Noord-Ierland - Estland 2-0
20.45: Nederland - Wit-Rusland 4-0 

Groep E
20.45: Kroatië - Azerbeidzjan 2-1
20.45: Slowakije - Hongarije 2-0

Groep G
20.45: Oostenrijk - Polen 0-1
20.45: Noord-Macedonië - Letland 3-1
20.45: Israël - Slovenië 1-1

Groep I
16.00: Kazachstan - Schotland 3-0
18.00: Cyprus - San Marino 5-0
20.45: België - Rusland 3-1

Volledig scherm
Kwalificatie EK 2020. © UEFA
Volledig scherm
Wereldkampioen Frankrijk begint vanavond in Moldavië aan de kwalificatiereeks voor het EK 2020. © AFP