Trotse Ronaldo bevestigt: Ik ben vader geworden van een tweeling!
De Portugese stervoetballer Cristiano Ronaldo heeft op social media bevestigd dat hij de trotse vader is geworden van een tweeling. Sinds gisteren ging al het gerucht dat er twee kindjes waren geboren, omdat Ronaldo na de halve finale in de Confederations Cup besloot om direct naar huis te vliegen.
Portugese media beweren dat de twee kleintjes Eva en Mateo heten, en dat ze zijn gedragen door een Amerikaanse draagmoeder. Het is niet bekend wie de moeder van de twee is.
,,Ik heb alles gegeven voor het nationale team, zoals altijd, ook al werden mijn twee kinderen geboren. Het is jammer dat we de sportieve verwachtingen niet konden waarmaken. Maar ik ben heel blij om eindelijk mijn kinderen voor het eerst te kunnen zien", valt er te lezen. Portugal verloor gisteravond van Chili in de halve finale. Op Instagram schrijft Ronaldo: 'Ik ben zo blij om eindelijk de twee nieuwe liefdes in mijn leven te kunnen vasthouden.'
Er zouden ook geruchten gaan dat het gaat om twee zonen, maar de kleding van de twee kleintjes - een blauw pakje en een roze jurkje - doen vermoeden dat het om een meisje en een jongetje gaat.
Draagmoeder
Saillant detail is daarbij ook dat het wederom niet bekend is wie de moeder van de kinderen is. Ronaldo heeft op dit moment een relatie met het Spaanse model Georgina Rodriguez (22), maar zij is de afgelopen tijd niet met een buikje gespot. De pers in Portugal beweert dat de kindjes uit de buik van een Amerikaanse draagmoeder komen.
Ronaldo was al vader van zoon Cristiano jr., die nu zeven jaar oud is. Destijds werd hevig gespeculeerd dat Cristiano jr. eveneens van een draagmoeder kwam. Het nieuws is nooit bevestigd door de familie of het management. Wie de moeder van Cristiano jr. is, is nog steeds niet bekend.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
PREMIUM
Wout Weghorst weet dat hij de jackpot heeft gewonnen: ‘Bij Manchester United spelen, is geweldig’
Met basisplaatsen tegen Crystal Palace en Arsenal begon het leven van Wout Weghorst (30) bij Manchester United met een vliegende start. ,,De trainer zag dat ik er klaar voor was. Mooi om vanaf het begin dat vertrouwen af te dwingen.’’ -
PREMIUM
Bewijzen stapelen zich op tegen Dani Alves, die al dagen in de cel zit vanwege vermeende verkrachting
De bewijzen stapelen zich op tegen Dani Alves (39), de Braziliaanse voetballer die in Barcelona in voorarrest zit, beschuldigd van verkrachting van een 23-jarige vrouw in een discotheek. Een nieuwe advocaat probeert hem nu voorlopig vrij te krijgen. -
Met samenvatting
FC Barcelona en Frenkie de Jong naar halve finales Copa del Rey na zege op tiental Sociedad
FC Barcelona heeft zich geplaatst voor de halve finale van het Spaanse bekertoernooi. De koploper van de competitie versloeg Real Sociedad met 1-0 in het eigen Camp Nou.
-
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
-
-
Met video
Wout Weghorst oogst lof bij Manchester United: ‘Geen superster van wereldklasse, maar geef hem de kans’
Wout Weghorst heeft zijn eerste goal voor Manchester United te pakken. Op het moment dat The Red Devils het lastig hadden in de halve finale van de League Cup tegen Nottingham Forest, maakte de 30-jarige Nederlander de 0-2. Uiteindelijk wonnen Erik ten Hag en consorten met 0-3, waardoor de finale op Wembley heel dichtbij is. -
Atlético-fans hangen pop met shirt Vinícius Júnior op in aanloop naar derby tegen Real: ‘Weerzinwekkend’
Memphis Depay kan zich met Atlético Madrid opmaken voor een heet bekeravondje in Estadio Santiago Bernabéu. De spanning is te snijden voor de kwartfinale tegen de gehate stadgenoot Real Madrid. De harde kern van Atléti heeft het vooral gemunt op Vinícius Júnior.