Marokkaanse bondscoach haalt Noussair Mazraoui terug bij selectie, Hakim Ziyech niet
Eerder deze maand verscheen er al een foto waarop bondscoach van Marokko Vahid Halilhodzic en Noussair Mazraoui samen poseerden voor de Marokkaanse vlag, maar de coach heeft de terugkeer van de back bij de nationale ploeg inmiddels bevestigd.
Mazraoui en Halilhodzic leefden lange tijd in onmin met elkaar, maar hebben de strijdbijl inmiddels begraven. In aanloop naar de vriendschappelijke interland tegen de Verenigde Staten maakte de bondscoach op de persconferentie bekend dat Mazraoui weer is opgeroepen.
Hetzelfde geldt voor Olympique Marseille-speler Amine Harit die meer dan een jaar geen interlands meer speelde. Wie nog niet terug is bij de selectie, is Hakim Ziyech. De 29-jarige vleugelspeler van Chelsea heeft zijn beschadigde band met de bondscoach nog niet in ere hersteld en dus zal hij ook komende interlandperiode niet meespelen met Marokko.
Toch is de terugkeer van Ziyech nog niet helemaal uitgesloten. „De deur van het nationale team is voor niemand gesloten. Spelers die zichzelf overtreffen en 101% geven, zijn altijd welkom”, zei Halilhodzic.
Ook Zakaria Aboukhlal van AZ en voormalig eredivisiespelers Sofyan Amrabat en Tarik Tissoudali zitten bij de selectie. Andere grote namen zijn Achraf Hakimi (Paris Saint-Germain) en Youssef En-Nesyri (Sevilla).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dit is wat bruidsparen dit jaar gemiddeld uitgeven aan hun huwelijk
Gemiddeld geven bruidsparen dit jaar ruim 16.000 euro uit aan hun huwelijk. Dat is 2000 euro meer dan voor corona. We hebben weer zin in een feestje, maar: trouwen is ook duurder geworden. Leveranciers worden steeds vaker gedwongen de gestegen kosten door te berekenen. -
WhatsApp wil laten verbergen of je online bent
Een nieuwe functie in WhatsApp moet het mogelijk maken je online status te verbergen, zodat vrienden niet kunnen zien of je de app open hebt staan. -
Leeuwinnen
Bondscoach Parsons voelt zich verantwoordelijk, Van de Donk zag ‘tweede helft om je voor te schamen’
Bondscoach Mark Parsons van de voetbalsters voelt zich verantwoordelijk voor de 5-1-nederlaag in de oefeninterland tegen Engeland. ,,Dit is een groot leermoment voor ons”, zei hij bij de NOS. ,,Ik had de speelsters kunnen helpen door andere keuzes te maken. De ruimtes werden te groot en dat komt door mij en ik had slimmer moeten zijn op dat moment.” -
Bayern München presenteert Noussair Mazraoui: ‘We hebben grote doelen gesteld’
Bayern München heeft de komst van Noussair Mazraoui eindelijk officieel aangekondigd. De back komt transfervrij over van Ajax en tekent een contract tot de zomer van 2026 in München. -
PREMIUM40 jaar geleden
Limburger schrijft boek over mooiste WK-duel ooit: ‘Misverstand dat Italië won door wat fouten van Brazilië’
Claudio Gentile vroeg aan schrijver Robert Pennino: hoeveel wereldtitels hebben jullie veroverd? Italië werd in 1982 wereldkampioen nadat het Brazilië, Argentinië en West-Duitsland klopte. De Limburger schreef er een fraai boek over.
-
Voetbalclub uit Sierra Leone wint met 91-1, maar loopt play-offs mis doordat concurrent 95-0 wint
De nationale voetbalcompetitie van Sierra Leone kende een uiterst opmerkelijk slot. Gulf FC en Kahunla Rangers maakten beide nog kans op het behalen van de play-offs en zetten een ongekende uitslag neer in de laatste speelronde. De een won met 91-1 en de ander met 95-0. -
Waarom zoenen gezond is: ‘Bij een zoen gaan 1 miljard bacteriën van de ene naar de andere mond’
Vandaag is het Wereld Kusdag. Gezondheidsjournalist Tijn Elferink schreef het boek Kusje erop, de waarheid achter 70 gezondheidsmythes. Wat is er waar van: ‘zoen in het rond, dan word je gezond?’ -
Gravenberch en Mazraoui openen Bundesliga-seizoen met Bayern tegen winnaar Europa League
Bayern München speelt de openingswedstrijd van het nieuwe Duitse voetbalseizoen op vrijdag 5 augustus tegen Eintracht Frankfurt. De regerend kampioen neemt het daarmee op tegen de winnaar van de Europa League. Ryan Gravenberch en Noussair Mazroui maakten deze zomer de overstap naar de Duitse topclub en kunnen die vrijdag hun debuut in de Bundesliga maken.