Fans weer welkom bij Chelsea en Liverpool, maar niet in Manchester
Liverpool, Chelsea, Brighton en West Ham United zijn de eerste clubs die over anderhalve week voorzichtig weer toeschouwers mogen toelaten bij hun thuisduels in de Premier League. Het zijn clubs die in de zogenoemde ‘tier-two’-regio’s gehuisvest zijn.
Delen per e-mail
De Britse regering heeft Engeland verdeeld in gebieden waar de coronacijfers de goede kant op gaan of juist niet. Laag twee, waarin onder meer Londen en Liverpool zijn ondergebracht, is het middelste niveau. In bijvoorbeeld Manchester (laag drie) zijn fans nog niet welkom.
Bij de wedstrijden, in het weekeinde van 5 en 6 december, mogen maximaal 2000 toeschouwers aanwezig zijn. Het gaat om de duels Brighton - Southampton, Chelsea - Leeds, Liverpool - Wolverhampton en West Ham - Manchester United.
Het zijn de eerste duels met fans sinds Covid-19 de competities in maart stillegde en later zorgde voor duels in lege stadions. De andere wedstrijden in dat weekeinde in de Premier League vinden plaats in gebieden waar strengere regels heersen.
De wedstrijd in de Europa League tussen Arsenal en Rapid Wien kan op 3 december het eerste Europese duel worden op Engelse bodem dat weer met toeschouwers kan worden gespeeld.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bundesliga Schalke zonder Huntelaar onderuit tegen Bayern, ook concurrent Köln verliest
Schalke 04 heeft ook thuis tegen koploper Bayern München geen resultaat kunnen halen. Met Klaas-Jan Huntelaar nog als toeschouwer op de tribune (de van Ajax overgekomen spits is nog niet hersteld van een kuitblessure) verloor hekkensluiter Schalke met 0-4 door doelpunten van Thomas Müller (twee keer), Robert Lewandowski en David Alaba. -
‘Politie treft Gladbach-spits Embolo aan in badkuip na coronafeestje’
Breel Embolo is het onderwerp van gesprek in Duitsland. De politie van Essen beweert dat de spits van Borussia Mönchengladbach aanwezig was op een illegaal feest in een café in diezelfde stad. Embolo en Gladbach ontkennen het verhaal in alle toonaarden. -
Samenvatting Suárez ook op 34ste verjaardag trefzeker voor koploper Atlético Madrid
Atlético Madrid heeft opnieuw goede zaken gedaan in de jacht op de eerste landstitel sinds 2014. De ploeg van coach Diego Simeone won in Wanda Metropolitano met 3-1 van Valencia, dat veertiende staat in La Liga. -
4 tot 6 weken De Bruyne moet toppers tegen Liverpool, Spurs en Arsenal missen door hamstringblessure
Kevin de Bruyne is zo'n vier tot zes weken uit de roulatie. In eerste instantie werd gedacht dat de Belgische spelmaker er twee weken uit zou zijn met een hamstringblessure, maar Pep Guardiola had vrijdagmiddag op zijn persconferentie slecht nieuws voor de supporters van Manchester City. -
Samenvatting Pogba ook tegen Fulham matchwinner voor koploper Manchester United
Paul Pogba was vanavond voor de tweede keer in acht dagen de matchwinner voor Manchester United. Vorige week dinsdag maakte hij de winnende goal op bezoek bij Burnley (0-1), vanavond hielp de Franse wereldkampioen zijn ploeg aan de winnende 1-2 in de uitwedstrijd bij Fulham.
-
De Ligt hersteld van corona en terug in wedstrijdselectie Juve
Matthijs de Ligt is na twee weken quarantaine hersteld van het coronavirus. De 21-jarige verdediger keert daarom terug in de wedstrijdselectie van Juventus. De regerend landskampioen neemt het zondag op tegen Bologna. -
Voetbalgids Moet Koeman zonder Frenkie en Messi ook vrezen voor bananenschil in beker?
Naast de twee TOTO KNVB-beker wedstrijden die in Nederland op het programma staan, wordt er ook volop gevoetbald op de Europese velden. Wij blikken vooruit op de duels die op het programma staan. -
Na Chapecoense komen opnieuw voetballers om bij vliegtuigcrash in Brazilië
De voorzitter van de Braziliaanse voetbalclub Palmas Futebol e Regatas en vier voetballers zijn vandaag overleden bij een vliegtuigcrash. Het kleine vliegtuig dat hen naar een bekerwedstrijd in Goiania zou brengen, crashte bij het opstijgen.