Arsenal weerhoudt Leicester van plek twee, geen goals bij duel met Tete, Riedewald en Van Aanholt
Premier LeagueLeicester City wilde ten koste van Arsenal naar de tweede plek in de Premier League, maar The Gunners boekten een knappe zege op bezoek in Leicester. De ploeg van coach Mikel Arteta won met 1-3.
Delen per e-mail
Midweeks werd Leicester City door Slavia Praag uit de Europa League geknikkerd terwijl Arsenal door ging naar de laatste zestien ten koste van Benfica. In het onderlinge duel tussen de Engelse clubs was het Leicester dat uitstekend begon via een goal van Youri Tielemans in de zesde minuut: 1-0.
Het lukte Leicester City echter niet om die voorsprong vast te houden tot de rust. David Luiz maakte er na 39 minuten 1-1 van, waarna Alexandre Lacazette in blessuretijd van de eerste helft de 1-2 verzorgde middels een rake penalty. Die strafschop werd veroorzaakt door Wilfred Ndidi, die zijn handen bepaald niet handig uitstak.
Na rust maakte Nicolas Pépé er al na zeven minuten 1-3 van door de bal van dichtbij binnen te tikken en dat bleek uiteindelijk ook de eindstand. Leicester City blijft zodoende steken op 49 punten, even veel als nummer twee Manchester United. Koploper Manchester City staat op een straatlengte afstand met 62 punten. Voor Arsenal, dat nu negende staat, was het de tweede Premier League-zege in de laatste zes wedstrijden. De laatste keer dat Arsenal een uitwedstrijd won van een ploeg uit de topdrie was in 2015 tegen Manchester City.
Crystal Palace - Fulham
Het duel tussen Crystal Palace en Fulham eindigde zonder goals. Bij Crystal Palace stonden Jaïro Riedewald en Patrick van Aanholt de hele wedstrijd tussen de lijnen. Bij Fulham speelde Kenny Tete de hele wedstrijd mee. Terence Kongolo bleef de gehele wedstrijd op de Fulham-bank.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kluivert bereidt zich voor op ‘slechtnieuwsgesprek’ bij FC Barcelona
Patrick Kluivert vermoedt dat hij bezig is aan zijn laatste weken als hoofd van de jeugdopleiding bij FC Barcelona. De voormalige topspits keerde in 2019 in die functie terug bij de Spaanse topclub en ondertekende toen een contract voor twee jaar. Alles wijst erop dat Kluivert (44) onder de teruggekeerde voorzitter Joan Laporta plaats moet maken voor José Ramón Alexanko. -
Samenvatting
Scorende verdedigers Dias en Stones bezorgen Manchester City twintigste zege op rij
Manchester City heeft in de thuiswedstrijd tegen West Ham United geen fout gemaakt. Waar het vaak de aanvallers zijn die de show stelen bij de Engelse topclub, waren het dit keer de centrale verdedigers die voor de beslissing zorgden: 2-1. Het betekende de veertiende competitiezege op rij voor de koploper van de Premier League, de twintigste op rij in alle competities en City is al sinds 21 november ongeslagen. -
Babel scoort, maar Donk krijgt rood en Galatasaray laat punten liggen
Galatasaray is er ondanks een doelpunt van Ryan Babel niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Fatih Karagümrük te winnen. De aanvaller van Oranje bepaalde na ruim een uur de eindstand op 1-1. Kort daarvoor had de Senegalees Alassane Ndao de bezoekers op voorsprong gezet. -
Samenvatting
Meevaller voor Koeman na nederlaag in El Clásico: Atlético laat punten liggen bij Real Betis
Atlético Madrid heeft de koppositie in La Liga weer terug, maar de ploeg van Diego Simeone liet wel twee punten liggen in de Spaanse titelrace. De uitwedstrijd bij Real Betis eindigde in 1-1. -
Clubs in Premier League willen sociale media boycotten: volgt ook de eredivisie?
Engelse voetbalclubs zijn bezig met een plan om sociale media collectief te boycotten volgend weekend. Dit idee is ontstaan nadat Rangers FC en Swansea City hun accounts hadden stilgelegd uit protest tegen online racisme. Deze actie krijgt tijdens het weekend van 23 tot 26 april waarschijnlijk navolging van de hele Premier League.
-
Samenvatting
Grote ophef in Engeland: VAR-chaos dupeert Veltman en co
West Bromwich Albion heeft vanmiddag in een bizar Premier League-duel met 1-0 gewonnen van Brighton & Hove Albion. De ploeg van Joël Veltman miste twee strafschoppen en zag een een geldig lijkende goal afgekeurd worden door de VAR, wat tot enorm onbegrip in Engeland leidde. -
Arsenal-spits Aubameyang houdt malaria over aan trip met nationale ploeg
Arsenal is aanvaller Pierre-Emerick Aubameyang voorlopig even kwijt. Aubameyang viel vorige week nog in tijdens het eerste duel uit de kwartfinales van de Europa League met Slavia Praag, maar reisde niet mee naar Tsjechië voor de return. -
Spits Falcao breekt jukbeen op training: ‘De gemaskerde man komt eraan’
Spits Radamel Falcao van Galatasaray heeft een gebroken jukbeen overgehouden aan een botsing op de training met ploeggenoot Kerem Aktürkoglu. De 22-jarige Turkse jeugdinternational kwam er zonder fysieke schade van af, maar Falcao moest naar het ziekenhuis in Istanbul.